Dziwne zachowanie ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-05, 23:42   #1
chandller
Przyczajenie
 
Avatar chandller
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18

Dziwne zachowanie ?


Jestem z facetem już coś ponad pół roku, ostatnio coraz bardziej zaczyna mnie martwić jego zachowanie. Generalnie jest ok spotykamy się regularnie, stara się, troszczy. Ale nasze rozmowy robią się coraz bardziej marne, poza tym odnosze wrażenie że nie do końca interesuje się tym co dzieje się u mnie, gdy już porusze temat zapyta, ale nigdy nie robi tego sam od siebie. Może to głupota, a ja za bardzo przywiązuje na to uwagę? Ale chyba każdy chciałby mieć obok siebie kogoś kto interesuje się jego życiem, wnika w nie, dzięki czemu nie możesz się doczekać kiedy streścisz mu cały swój dzień, ja tak nie mam. Czasem staje się aż nazbyt uczuciowy rzuca deklaracjami, a po jakimś czasie ten zapał mu przechodzi, jest czuły ale bierny. Generalnie rzecz ujmując tak jakby się znów zakochał, a tydzień, dwa później jakbyśmy byli w związku z 10 letnim stażem z piątką dzieci na wyżywieniu. Ja wiem że nie zawsze jest tak kolorowo jak w filmie romantycznym ale delikatnie mnie to irytuje, nie czuje się do końca przez to przy nim szczęśliwa
chandller jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-05, 23:48   #2
smuciak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 21
Dot.: Dziwne zachowanie ?

Ja spróbowałabym z nim o tym jakoś porozmawiać, wyjaśnić, że coś Ci nie pasuje, czujesz się mniej ważna itp. Być może teraz ma jakieś poważniejsze sprawy, ciągle o nich myśli i nie zwraca uwagi na jakieś drobniejsze sprawy..
smuciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 07:32   #3
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Dziwne zachowanie ?

Dla mnie streszczanie komuś całego swojego dnia, to coś strasznego.
Ja ani streszczać nie chcę, ani słuchać o cudzym. A jak muszę wysłuchać, to wpuszczam jednym uchem, a wypuszczam drugim.
Jednak jeśli masz poczucie, że życie uczuciowe między wami zamiera, to może tak jest. Może on ma uczucie, że to nie to, potem ma jakiś przypływ optymizmu, że się wszystko ułoży i dlatego tak to wygląda.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 07:45   #4
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Dziwne zachowanie ?

Cytat:
Napisane przez chandller Pokaż wiadomość
Jestem z facetem już coś ponad pół roku, ostatnio coraz bardziej zaczyna mnie martwić jego zachowanie. Generalnie jest ok spotykamy się regularnie, stara się, troszczy. Ale nasze rozmowy robią się coraz bardziej marne, poza tym odnosze wrażenie że nie do końca interesuje się tym co dzieje się u mnie, gdy już porusze temat zapyta, ale nigdy nie robi tego sam od siebie. Może to głupota, a ja za bardzo przywiązuje na to uwagę? Ale chyba każdy chciałby mieć obok siebie kogoś kto interesuje się jego życiem, wnika w nie, dzięki czemu nie możesz się doczekać kiedy streścisz mu cały swój dzień, ja tak nie mam. Czasem staje się aż nazbyt uczuciowy rzuca deklaracjami, a po jakimś czasie ten zapał mu przechodzi, jest czuły ale bierny. Generalnie rzecz ujmując tak jakby się znów zakochał, a tydzień, dwa później jakbyśmy byli w związku z 10 letnim stażem z piątką dzieci na wyżywieniu. Ja wiem że nie zawsze jest tak kolorowo jak w filmie romantycznym ale delikatnie mnie to irytuje, nie czuje się do końca przez to przy nim szczęśliwa
Ale te Wasze rozmowy są "marne" pod jakim względem? Intelektualnym? Doboru tematów? Czy rozmowa się nie klei? Nie macie wspólnych tematów? Od kiedy to się zmieniło? Mówiłaś mu wprost, że chciałabyś, aby bardziej się interesował tym, co u Ciebie słychać?

Wcześniej słuchał Cię chętnie, pytał, rzucał ciekawymi tematami, uwagami, a teraz nagle zero? Czy może po prostu byłaś mocnej zauroczona i nie zauważyłaś, że macie mało tematów do rozmowy?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 15:51   #5
chandller
Przyczajenie
 
Avatar chandller
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18
Dot.: Dziwne zachowanie ?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Ale te Wasze rozmowy są "marne" pod jakim względem? Intelektualnym? Doboru tematów? Czy rozmowa się nie klei? Nie macie wspólnych tematów? Od kiedy to się zmieniło? Mówiłaś mu wprost, że chciałabyś, aby bardziej się interesował tym, co u Ciebie słychać?

Wcześniej słuchał Cię chętnie, pytał, rzucał ciekawymi tematami, uwagami, a teraz nagle zero? Czy może po prostu byłaś mocnej zauroczona i nie zauważyłaś, że macie mało tematów do rozmowy?
Po prostu rozmowa się nie klei, kiedy zaczynamy jakiś temat, szybko się urywa. Wydaje mi się że kiedyś tak nie było, potrafiliśmy godzinami dyskutować na jakieś durne tematy, rozmowy lepiej się kleiły, teraz albo w ogóle albo kręcą się wokół jednego.
Mówiłam mu wprost że nie wnika w to co dzieje się u mnie i przez to czuje jakby się mną nie interesował, przyznał mi mówiąc że nawet tego nie zauważył, ale że faktycznie tak jest, przeprosił i obiecał że będzie częściej o to pytał. Może to coś dało, ale teraz jest tak jak było wcześniej.
Zastanawiałam się też czy może nie jakość naszych spotkań tak wpływa na nasze relacje, na to jak się dogadujemy, w ostatnim czasie wyglądało to tak że gdy się tylko widzieliśmy oglądaliśmy film. I tak za każdym razem. Miesiąc temu weekend spędziliśmy w zakopanem i wtedy tak na prawdę było dobrze. Po Zakopanym jakoś ta aura znów tak opadła
chandller jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 16:00   #6
Paulaaa81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 271
Dot.: Dziwne zachowanie ?

Związek w mojej ocenie polega na spędzaniu ze sobą czasu, ale nie obok siebie. Spędzanie ze sobą czasu to w dużej części rozmowa. Bo związek w połowie to przyjaźń, a partner powinien być najbliższą osobą pod każdym względem. Do takiego związku warto dążyć. Nie z każdym się da być w tak bliskiej przyjaźni, ale może to nie jest "to"? Po pół roku można to stwierdzić oraz ogólnie ocenić swoje dopasowanie do partnera.

Półroczny związek powinien być przesycony miłością, namiętnością, to nie czas na jakiekolwiek wątpliwości. A jeśli takowe są, może trzeba się zastanowić, czy warto kontynuować to na siłę?
Paulaaa81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 21:36   #7
roberouge
Raczkowanie
 
Avatar roberouge
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 130
Dot.: Dziwne zachowanie ?

Brak zainteresowania, lenistwo i wygoda. Jest z Tobą, bo nikt inny nie jest nim teraz zainteresowany a jest zbyt leniwy żeby sobie kogoś poszukać. W takim układzie mu "dobrze" ale fajerwerków nie będzie. Jak pojawi się ktoś nowy na horyzoncie to nawet ślad po nim nie zostanie.
__________________
roberouge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-08, 21:44   #8
cazuela
Przyczajenie
 
Avatar cazuela
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 17
Dot.: Dziwne zachowanie ?

nie przejmuj się związek to taka mała sinusoida a faceci tak po prostu mają. czasem odsuwają się od nas po to aby po jakimś czasie znów wrócić z motylkami w brzuchu i garściami wspólnych tematów do obgadania. wtedy bardziej można docenić te chwile. zamiast się przejmować takimi okresami, przyjmij to do wiadomości, a życie będzie o wiele prostsze
cazuela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 08:00   #9
Djuno
Regulator reniferów
 
Avatar Djuno
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 155
Dot.: Dziwne zachowanie ?

Cytat:
Napisane przez cazuela Pokaż wiadomość
nie przejmuj się związek to taka mała sinusoida a faceci tak po prostu mają. czasem odsuwają się od nas po to aby po jakimś czasie znów wrócić z motylkami w brzuchu i garściami wspólnych tematów do obgadania. wtedy bardziej można docenić te chwile. zamiast się przejmować takimi okresami, przyjmij to do wiadomości, a życie będzie o wiele prostsze
__________________
Bo wy wszyscy naiwnie myślicie, że istnieje jakaś norma. Że wy ją tworzycie. Że do niej należycie.
A gdzieś tam, za murem są oni - nienormalni.
Djuno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 08:13   #10
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Dziwne zachowanie ?

Cytat:
Napisane przez Djuno Pokaż wiadomość
No co?
Nie podoba ci się wizja faceta z motylkami w brzuchu i garściami wspólnych tematów?
Brakuje tylko kosza z bananami na głowie.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 08:28   #11
Djuno
Regulator reniferów
 
Avatar Djuno
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 155
Dot.: Dziwne zachowanie ?

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
No co?
Nie podoba ci się wizja faceta z motylkami w brzuchu i garściami wspólnych tematów?
Brakuje tylko kosza z bananami na głowie.
Przyjmij to do wiadomości, a życie będzie prostsze.
__________________
Bo wy wszyscy naiwnie myślicie, że istnieje jakaś norma. Że wy ją tworzycie. Że do niej należycie.
A gdzieś tam, za murem są oni - nienormalni.
Djuno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-09 09:28:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:13.