Myślę o seksie z innym - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-09-01, 10:12   #1
helenmar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 3

Myślę o seksie z innym


Przed opisaniem mojego problemu proszę o powstrzymanie się od ocen. Liczę na pochylenie się nad tym tematem i kulturalne porady.

Jestem żoną i matką od wielu lat. Całe małżeństwo byłam wierna swojemu mężowi. Mam już ponad 40 lat. Jestem aktywna zawodowo, mam sukcesy w pracy. Wielokrotnie zaczepiali mnie mężczyźni, flirtowali i oferowali przygodę i zawsze odmawiałam. Nie chwalę się, ale muszę obiektywnie powiedzieć, że podobam się mężczyznom, bo inaczej nie miałabym tylu propozycji. Ale mam coraz więcej ochoty na seks a mąż wręcz przeciwnie. Do tego powiedzmy sobie szczerze - żaden polski mężczyzna po 40 roku życia atrakcyjny nie jest. Ja nadal przyciągam wzrok, nawet bardziej niż wcześniej.

Miałam w życiu tylko 7 partnerów seksualnych. Z rozmów z koleżankami wyszło, że jestem jedną z największych cnotek, bo one miały po kilkunastu lub kilkudziesięciu i są młodsze ode mnie. Czuję, że coś tracę w życiu. Chcę się cieszyć jeszcze życiem dopóki jestem atrakcyjna i dopóki chcę i potrafię cieszyć się seksem. Chciałabym spróbować nowych rzeczy. Chciałabym nowych mężczyzn. Wstyd to pisać ale chcę wiedzieć jak to jest z innym, ukrywać się, czuć dreszcz emocji, że nie powinnam a mimo to robię.

Dwa tygodnie temu zainstalowałam tindera. Opisalam czego szukam, zamieściłam odpowiednie zdjęcia bez twarzy i starając się aby nikt nie był w stanie po nich mnie poznać. Zrobiłam na tinderze furorę Codziennie jest ktoś nowy, młodsi mężczyźni, bardzo przystojni.

Nie będę ukrywać, że chcę spróbować. Bez emocji, na dziko, bez rozmów, w jego samochodzie pod miastem na parkingu. Tęsknię za spontanicznym seksem.

Męża nie namowię dlatego zostają mi inni. Boję się, że może się coś wydać, że ktoś zauważy ale równocześnie mnie to nakręca. I stoję tak w rozkroku moralnym. Wiem, że zasługuję na więcej, ale muszę sobie radzić w taki sposób. Mąż się nigdy przecież by nie zgodził a poza tym chcę tylko przygody.
helenmar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-01, 12:42   #2
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Myślę o seksie z innym

Po uwadze o tym, że żaden polski mężczyzna po 40-tce nie jest atrakcyjny wyczuwam trollowy wątek. Kontrowersje czas start.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-01, 12:46   #3
AshaN_
Rozeznanie
 
Avatar AshaN_
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 899
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Po uwadze o tym, że żaden polski mężczyzna po 40-tce nie jest atrakcyjny wyczuwam trollowy wątek. Kontrowersje czas start.
To samo
I o tych kilkudziesięciu partnerach młodszych koleżanek tiaaaaaa
Poza tym jak Autorko możesz nie wiedzieć jak jest z innym skoro miałaś 7 partnerów lozkowych? Znudzona mężatka co?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez AshaN_
Czas edycji: 2020-09-01 o 12:49
AshaN_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-01, 13:38   #4
evonla
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 114
Dot.: Myślę o seksie z innym

Tiaa.. dobre
evonla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-01, 13:45   #5
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Myślę o seksie z innym


Gdybym miała chęć na skok w bok, to ostatnia rzecz, jaka przyszłaby mi do głowy, to oznajmienie tego na Wizażu.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-01, 13:51   #6
madziamach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 440
Dot.: Myślę o seksie z innym

Jejciu z kim, ty się zadajesz,że z 7 partnerami seksualnymi jesteś cnotką a twoje koleżanki po kilkanaście mają.Masz więcej niż statystyczna polka.

Takie wątki są smutne jak, to ludzie nie potrafią trzymać pożądania w rydzach i muszą się zdradzać.Serio nie masz innego pomysłu jak to rozwiązać!?

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez AshaN_ Pokaż wiadomość
To samo
I o tych kilkudziesięciu partnerach młodszych koleżanek tiaaaaaa
Poza tym jak Autorko możesz nie wiedzieć jak jest z innym skoro miałaś 7 partnerów lozkowych? Znudzona mężatka co?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7 partnerek, to cnotka a kilkanaście, to norma.Dowiedziałam się tego na wizażu.Ja to ze swoimi dwoma, to chyba nie powinnam się na świat pokazywać.
madziamach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-01, 14:38   #7
Frozen_Rose
Rozeznanie
 
Avatar Frozen_Rose
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 676
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez helenmar Pokaż wiadomość
Miałam w życiu tylko 7 partnerów seksualnych. Z rozmów z koleżankami wyszło, że jestem jedną z największych cnotek, bo one miały po kilkunastu lub kilkudziesięciu i są młodsze ode mnie.
Rozbawiło mnie to
Frozen_Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-01, 14:45   #8
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Myślę o seksie z innym

1. Jak chcesz skoczyć w bok to skacz, a nie paplaj. Rozumiem, że to podnieta, nowość ale nie ma czym się chwalić.
2. Nie rozumiem śmiechów, że ktos ma kilkunastu czy kilkudziesięciu partnerów seksualnych. Nie jest to rzadkością wśród kobiet. Spośród moich znajomych koleżanek by była w grupie pań z najmniejszym przebiegiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-01, 14:47   #9
madziamach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 440
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
1. Jak chcesz skoczyć w bok to skacz, a nie paplaj. Rozumiem, że to podnieta, nowość ale nie ma czym się chwalić.
2. Nie rozumiem śmiechów, że ktos ma kilkunastu czy kilkudziesięciu partnerów seksualnych. Nie jest to rzadkością wśród kobiet. Spośród moich znajomych koleżanek by była w grupie pań z najmniejszym przebiegiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Heheh oj edanku potrafisz poprawić humor w tą brzydką pogodę.
madziamach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-01, 14:48   #10
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez madziamach Pokaż wiadomość
Heheh oj edanku potrafisz poprawić humor w tą brzydką pogodę.
Tzn co tak śmieszy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-01, 14:57   #11
madziamach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 440
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Tzn co tak śmieszy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobra nic.
madziamach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-01, 16:06   #12
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez helenmar Pokaż wiadomość
Jestem żoną i matką od wielu lat. Całe małżeństwo byłam wierna swojemu mężowi. Mam już ponad 40 lat. Jestem aktywna zawodowo, mam sukcesy w pracy. Wielokrotnie zaczepiali mnie mężczyźni, flirtowali i oferowali przygodę i zawsze odmawiałam. Nie chwalę się, ale muszę obiektywnie powiedzieć, że podobam się mężczyznom, bo inaczej nie miałabym tylu propozycji. Ale mam coraz więcej ochoty na seks a mąż wręcz przeciwnie. Do tego powiedzmy sobie szczerze - żaden polski mężczyzna po 40 roku życia atrakcyjny nie jest. Ja nadal przyciągam wzrok, nawet bardziej niż wcześniej.

Miałam w życiu tylko 7 partnerów seksualnych. Z rozmów z koleżankami wyszło, że jestem jedną z największych cnotek, bo one miały po kilkunastu lub kilkudziesięciu i są młodsze ode mnie. Czuję, że coś tracę w życiu. Chcę się cieszyć jeszcze życiem dopóki jestem atrakcyjna i dopóki chcę i potrafię cieszyć się seksem. Chciałabym spróbować nowych rzeczy. Chciałabym nowych mężczyzn. Wstyd to pisać ale chcę wiedzieć jak to jest z innym, ukrywać się, czuć dreszcz emocji, że nie powinnam a mimo to robię.

Dwa tygodnie temu zainstalowałam tindera. Opisalam czego szukam, zamieściłam odpowiednie zdjęcia bez twarzy i starając się aby nikt nie był w stanie po nich mnie poznać. Zrobiłam na tinderze furorę Codziennie jest ktoś nowy, młodsi mężczyźni, bardzo przystojni.

Nie będę ukrywać, że chcę spróbować. Bez emocji, na dziko, bez rozmów, w jego samochodzie pod miastem na parkingu. Tęsknię za spontanicznym seksem.

Męża nie namowię dlatego zostają mi inni. Boję się, że może się coś wydać, że ktoś zauważy ale równocześnie mnie to nakręca. I stoję tak w rozkroku moralnym. Wiem, że zasługuję na więcej, ale muszę sobie radzić w taki sposób. Mąż się nigdy przecież by nie zgodził a poza tym chcę tylko przygody.
Najpierw opis jaka to święta kobieta. Normalnie całe życie cierpiętnicy i tych "tylko" 7 mężczyzn między nogami. Straszne. Opierała się tak dzielnie. Żadna inna by nie dała rady przy takim powodzeniu. Normalnie weźcie ją po główce pogłaszczcie. Do tego mąż to obrzydliwe fizycznie zero. Nie to co ona, młoda jeszcze brzoskwinka.
Należy jej się i nie będzie w niej żadnej winy. Chomiczek ładnie pracuje.

Kobito, jak na Tinderze napisałaś, że chcesz się bzyknąć bez zobowiązań, dałaś pikantne fotki, to nie dziwne, że się ustawiają w kolejce. Tam "chętna" z dużą nadwagą i poniżej przeciętnej ma niebotyczne powodzenie na przygodny numerek.
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-01, 16:12   #13
sonia_co_ma_slonia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 153
Dot.: Myślę o seksie z innym

Helenmar, jak zaden?

Nawet starsi sa fajni.

Bogusia Linde to ja bym brala jak dzika kuna w agrescie.

A (nie chce mi sie dokladnie liczyc) chyba moglabym byc jego wnuczka xd

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Edan tez nie rozumiem tego smiechu/oburzenia. Ja nie mialam, ale znam wiele dziewczyn, ktore miały wieeeelu partnerow.

No i co z tego.

Poza tym przytyli do 40stki ze 7 to tak duzo, serio? Nie kazdy sie wiaze w wiekku 20 lat, niekrorzy probuja.
sonia_co_ma_slonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-01, 16:20   #14
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Myślę o seksie z innym

moze sie okazac ze jak zobacza twoja twarz to odjada z miejsca randki
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-01, 16:33   #15
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Myślę o seksie z innym

A jakie jest pytanie?
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-01, 16:39   #16
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
A jakie jest pytanie?
Czy 7miu to dużo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-01, 16:40   #17
cavvythecat
Wtajemniczenie
 
Avatar cavvythecat
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 2 057
Dot.: Myślę o seksie z innym

Za łatwe baity dałaś, wyzwolone kolezanki, brzydcy polscy faceci i robienie furory na tinderze. Przecież wiadomo, ze zlecą się incele.
Nudne te prowokacje, kiedys byly kreatywne dramy, teraz tylko okazje zeby faceci płakali mad tym jakie baby są zle.
__________________
You can’t make homes out of human beings.
Someone should have already told you that.
cavvythecat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-01, 16:44   #18
Solistka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 176
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
A jakie jest pytanie?
Autorka miała 7 i uważa się za cnotkę, bo wszystkie jej koleżanki mają po kilkanaście.Nie źle ktoś jej mózg wyprał.

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Czy 7miu to dużo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Raczej czy siedmiu, to straszna cnotka ze mnie.
Solistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-01, 16:46   #19
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 507
Dot.: Myślę o seksie z innym

O ile nie jesteś trollem: jeśli chcesz zrobić skok w bok, to rób, i nikogo nie pytaj, nie ogłaszaj całemu światu. Czy poczujesz się lepiej, jeśli przeczytasz, że nie robisz nic złego?

Ale obawiam się, że jednak jesteś.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-01, 16:48   #20
Solistka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 176
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez linaya Pokaż wiadomość
O ile nie jesteś trollem: jeśli chcesz zrobić skok w bok, to rób, i nikogo nie pytaj, nie ogłaszaj całemu światu. Czy poczujesz się lepiej, jeśli przeczytasz, że nie robisz nic złego?

Ale obawiam się, że jednak jesteś.
No chyba chciała uzyskać taką odpowiedź ale zonk.
Solistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-01, 16:50   #21
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez Lloyd Pokaż wiadomość
Najpierw opis jaka to święta kobieta. Normalnie całe życie cierpiętnicy i tych "tylko" 7 mężczyzn między nogami. Straszne. Opierała się tak dzielnie. Żadna inna by nie dała rady przy takim powodzeniu. Normalnie weźcie ją po główce pogłaszczcie. Do tego mąż to obrzydliwe fizycznie zero. Nie to co ona, młoda jeszcze brzoskwinka.
Należy jej się i nie będzie w niej żadnej winy. Chomiczek ładnie pracuje.

Kobito, jak na Tinderze napisałaś, że chcesz się bzyknąć bez zobowiązań, dałaś pikantne fotki, to nie dziwne, że się ustawiają w kolejce. Tam "chętna" z dużą nadwagą i poniżej przeciętnej ma niebotyczne powodzenie na przygodny numerek.
No i?
Przecież nie narzeka na tłumy. Poza tym coś czuję, że gdybys na nią trafił na tinderze to sam byś się żwawo do kolejki ustawił.

Poza tym autorka prawdopodobnie ma rację, że średnio częściej polscy faceci po 40tce niż ich rówieśnieczki to nic interesującego.

Piętnowanie sobie daruj, bo autorka napisała, że sobie tego nie życzy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-01, 17:03   #22
cavvythecat
Wtajemniczenie
 
Avatar cavvythecat
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 2 057
Dot.: Myślę o seksie z innym

W kwestii facetow to troll sie nie myli, ale nooo - przeciętna polska kobieta dba o skore chociaz minimalnie, uzywa kremów przeciwsłonecznych, duzo kobiet korzysta z zabiegów upiększających, do tego zwracają uwage na dopasowanie fryzury do twarzy, wiele kobiet lubi sobie planowac rozne ciekawe stroje itd.
Przecietny polski facet mysli, ze jak kupi zel do mycia twarzy wyrośnie mu wagina XD moze moje male miasto ma jakas dysproporcje w kwestii zabiegów pielęgnacyjnych i wszedzie indziej faceci robia cos poza myciem wszystkiego tym samym mydłem i wygladaja jak George Clooney, ale no XD wierze, ze ktos mieszka w okolicy gdzie perspektywy matrymonialne są różne
__________________
You can’t make homes out of human beings.
Someone should have already told you that.
cavvythecat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-01, 17:09   #23
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Czy 7miu to dużo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to nie odpowiem. Nie znam się, cały czas mam tylko jednego, nie mam czasu nad tym myśleć, zakładanie zakonu zajmuje mi go za dużo
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-01, 17:10   #24
AshaN_
Rozeznanie
 
Avatar AshaN_
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 899
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
A to nie odpowiem. Nie znam się, cały czas mam tylko jednego, nie mam czasu nad tym myśleć, zakładanie zakonu zajmuje mi go za dużo


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AshaN_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-01, 17:17   #25
Solistka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 176
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
A to nie odpowiem. Nie znam się, cały czas mam tylko jednego, nie mam czasu nad tym myśleć, zakładanie zakonu zajmuje mi go za dużo
Nie rozumiem o co chodzi ci z tym zakonem.

Sorki.
Solistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-01, 17:18   #26
AshaN_
Rozeznanie
 
Avatar AshaN_
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 899
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez Solistka Pokaż wiadomość
Nie rozumiem o co chodzi ci z tym zakonem.

Sorki.
Żarcik. Miała jednego ale nawet o tym nie myśli bo skoro miała tylko jednego to wręcz powinna zakon zakładać bo jest tak cnotliwa no skoro autorka uważa się za cnotę bo miała 7 to Nimve w standardach koleżanek autorki jest zakonnicą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez AshaN_
Czas edycji: 2020-09-01 o 17:19
AshaN_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-01, 17:21   #27
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez Solistka Pokaż wiadomość
Nie rozumiem o co chodzi ci z tym zakonem.

Sorki.
Nieważne, chcesz się dołączyć? Skoro autorka jest cnotką przy 7, to ja przy 1 to nie wiem kim jestem, ciężko mi będzie rozbudować zakon chyba, więc zapisy są otwarte dla każdego, żeby mi nie było smutno samej tam siedzieć.

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Cytat:
Napisane przez AshaN_ Pokaż wiadomość
Żarcik. Miała jednego ale nawet o tym nie myśli bo skoro miała tylko jednego to wręcz powinna zakon zakładać bo jest tak cnotliwa no skoro autorka uważa się za cnotę bo miała 7 to Nimve w standardach koleżanek autorki jest zakonnicą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ej weź się zapisz też Tak dla towarzystwa.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-01, 17:28   #28
AshaN_
Rozeznanie
 
Avatar AshaN_
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 899
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
Nieważne, chcesz się dołączyć? Skoro autorka jest cnotką przy 7, to ja przy 1 to nie wiem kim jestem, ciężko mi będzie rozbudować zakon chyba, więc zapisy są otwarte dla każdego, żeby mi nie było smutno samej tam siedzieć.

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------



Ej weź się zapisz też Tak dla towarzystwa.
Dobra!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AshaN_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-01, 17:35   #29
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez AshaN_ Pokaż wiadomość
Dobra!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-01, 17:42   #30
AshaN_
Rozeznanie
 
Avatar AshaN_
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 899
Dot.: Myślę o seksie z innym

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
Zbieramy chętne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AshaN_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-27 19:36:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:34.