Mój Oralny fetysz i zarazem udręka.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-02-14, 12:24   #1
bezstosunkowy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 6
Exclamation

Mój Oralny fetysz i zarazem udręka..


Witam serdecznie społeczność forum
Jestem 48 letnim normalnym,przystojnym,wes ołym,zadbanym mężczyzną..to tak tytułem wstępu
Chcialbym być po tym co napisze dobrze zrozumiany i nie odbierany jako kolejny zboczeniec i dewiant,bo tak nie jest
Postanowiłem do was napisać,gdyż jestem ciekawy waszej opini w problemie jaki nosze ze sobą od wielu wielu lat..
Mianowicie..dotyczy to seksu oralnego a dokładniej tzw "loda"
Od młodych lat było to coś co sprawiało mi największą przyjemność,ale z biegiem czasu,zaczeło to dominowac nad moim życiem seksualnym,i niestety-stety stało się moją "obsesją" i swoistym fetyszem..
Stety...dlatego że daje mi to niesamowitą podnietę,trudno to wyrazić słowami ale poprostu to jest coś co w najmiliszym stopniu zaprząta mi moje myśli w sferze seksu..kocham to i raczej tego już nie zmienie..
Niestety..dlatego że moja fiksacja na tym punkcie przesłania wszystko inne i dla większości kobiet staję się absolutnie nie atrakcyjny seksualnie..czego mam też świadomość
Proszę oszczędzić mi reprymend typu..bo to egoistyczne,bo kobiety potrzebują stosunku,etc...ja to wszystko wiem..Ale to nie ma absolutnie podłoża egoistycznego nastawienia,jestem z natury bardzo uczynnym i dobrym facetem..
Pierwszym problemem jest że jakby na to nie patrzeć,specyfika tego nazwijmy "fetyszu" jest taka, że opiera się ona na bierności faceta..więc siła rzeczy tak to może wyglądać
Drugim problemem jest to ,że wolę to od samego stosunku
Trzecim problemem jest to ,że nigdy bym tego nie zrobił z kobietą która to troche jedynie lubi,akceptuje,traktuje jedynie jako gre wstępną,i która po tym czułaby swoisty niedosyt..
Do tej pory,poznawalem kobiety które miały mniej więcej taki stosunek do tego..
A jestem ciekawy,czy waszym zdaniem,istnieją też tego prawdziwe miłośniczki,które też łapią się na tym że to daje im to większą satysfakcję..innymi słowy..takie które to własnie najbardziej podnieca
Takie które w pozytywnym tego słowa znaczeniu są poniekąd "uzależnione" od zaspakajania mężczyzn ustami i niekoniecznie w imie miłości czy tylko swojego partnera ale także innych mężczyzn ktorzy jej sie podobaja,czy istnieją tego fetyszystki ?
Prosze mnie dobrze zrozumieć,ja wiem że seks to jak handel wymienny..coś za coś etc..ale przeczytałem ostatnio na innym portalu,zwierzenie pewnej kobiety która opisywała że tak właśnie ma..że nawet podczas tego sama osiąga orgazm,i nie wiem na ile to może byc prawdziwe,a na ile jest to tylko zwyczajny teskt pisany przez redakcję dla przykucia uwagi jak to często bywa.
Chciałbym się was zapytac czy spotkaliście/spotkałyście się kiedyś z czymś takim ?

przepraszam zapomniałem dodać najbardziej istotną kwestie
a mianowicie...tak samo jak uwiebiam być w ustach kobiety..TAK SAMO JAK NIE BARDZIEJ, UWIELBIAM PIEŚCIĆ KOBIETE ..kocham to..i częściej mam na to ochotę niż na sam stosunek..
Sam wielokrotnie spotykałem się tylko w tym celu..stąd moje pytanie o oral w stronę mężczyzny

Edytowane przez bezstosunkowy
Czas edycji: 2022-02-22 o 07:04
bezstosunkowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-21, 13:18   #2
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 892
Dot.: Mój Oralny fetysz i zarazem udręka..

Myślę, że są takie kobiety. Ja osobiście nie uważam, żebym miała jakiś wielki fetysz ani nie jestem profesjonalistką ale uwielbiam uczucie wypełnienia w ustach, momentalnie robię się mokra jak Mississipi Jeszcze jak mi partner zwiąże ręce to w ogóle odlot, jakiś wibratorek to tego i nie trzeba nic więcej. Wiadomo nie za każdym razem, ale naprawdę to lubię. Więc założę się, że są kobiety, które uwielbiają to jeszcze bardziej. Kwestia znaleźć kogoś takiego ale to może być ciężkie, bo takich rzeczy raczej nie porusza się na samym początku znajomości. Chyba trzeba mieć trochę szczęścia i cierpliwości i się dobrać z partnerem.
Fetysz jakiś każdy ma, Twój nie jest niczym szczególnym. Może powinieneś popracować nad tym, żeby to nie był jedyny sposób, żeby było Ci dobrze, ale tak to spoko. Życzę powodzenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-21, 13:53   #3
Gravitsappa
Zadomowienie
 
Avatar Gravitsappa
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 031
Dot.: Mój Oralny fetysz i zarazem udręka..

Czyli szukasz kobiety, która nie potrzebuje stymulacji, penetracji, i w ogóle żadnego seksu poza robieniem tobie loda?

Czy przyjmujesz, że jakieś inne pożycie będzie istniało jednocześnie?

Bo w pierwszym przypadku masz bardzo małe szanse. Z zaspokojenia seksualnego zrezygnuje jedynie osoba aseksualna, a taka na pewno nie będzie się angażować w oral z takim entuzjazmem, jak tego oczekujesz.
Bzdura z tym twoim brakiem egoizmu, dokładnie egoizm tobą kieruje.
__________________
Your teeth is how you breathe.
Gravitsappa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-21, 15:14   #4
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Mój Oralny fetysz i zarazem udręka..

Do końca nie rozumiem. Chcesz, żeby kobieta robiła Tobie dobrze ustami i na tym ma polegać każdy wasz kontakt seksualny? A ty po tym jak ona Cię zaspokoi zamierzasz przejść do penetracji albo chociaż do minetki?

Ja jestem osobą, która też lubi seks oralny, ale jednak wolę jak to jest bardziej taka gra wstępna i oczekuję też rewanżu w swoją stronę.
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-21, 16:13   #5
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Mój Oralny fetysz i zarazem udręka..

Dla mnie mógłby być oral zamiast stosunku ale nie zaakceptowałabym braku rewanżu

Sent from my BV9800Pro using Tapatalk
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-21, 21:10   #6
Bublegummy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 14
Dot.: Mój Oralny fetysz i zarazem udręka..

Zgłaszam się! Haha 😆 jestem jedna z nich. Uwielbiam zaspokajać mężczyznę oralnie, sam ten proces, a nawet myślenie o tym sprawia ze ogromnie się podniecam. A gdy widać ze facet od tego ma przyjemność, to jeszcze bardziej potęguje moje zadowolenie i nakręca.
Bublegummy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-22, 07:03   #7
bezstosunkowy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 6
Dot.: Mój Oralny fetysz i zarazem udręka..

ależ oczywiście..uwielbiam też pieścić kobietę..kurcze muszę to dopisać

---------- Dopisano o 07:54 ---------- Poprzedni post napisano o 07:48 ----------

dokonalem najwazniejszej korekty w moim poście

---------- Dopisano o 07:57 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
Do końca nie rozumiem. Chcesz, żeby kobieta robiła Tobie dobrze ustami i na tym ma polegać każdy wasz kontakt seksualny? A ty po tym jak ona Cię zaspokoi zamierzasz przejść do penetracji albo chociaż do minetki?

Ja jestem osobą, która też lubi seks oralny, ale jednak wolę jak to jest bardziej taka gra wstępna i oczekuję też rewanżu w swoją stronę.
ależ oczywiście..i to nie na zasadzie "handlu wymiennego" tylko z czystego zamiłowania

---------- Dopisano o 07:58 ---------- Poprzedni post napisano o 07:57 ----------

[1=e36b38c1b02253f65e484b4 d30ebb09d9d5f8578_646d457 1ebe9e;89126773]Myślę, że są takie kobiety. Ja osobiście nie uważam, żebym miała jakiś wielki fetysz ani nie jestem profesjonalistką ale uwielbiam uczucie wypełnienia w ustach, momentalnie robię się mokra jak Mississipi Jeszcze jak mi partner zwiąże ręce to w ogóle odlot, jakiś wibratorek to tego i nie trzeba nic więcej. Wiadomo nie za każdym razem, ale naprawdę to lubię. Więc założę się, że są kobiety, które uwielbiają to jeszcze bardziej. Kwestia znaleźć kogoś takiego ale to może być ciężkie, bo takich rzeczy raczej nie porusza się na samym początku znajomości. Chyba trzeba mieć trochę szczęścia i cierpliwości i się dobrać z partnerem.
Fetysz jakiś każdy ma, Twój nie jest niczym szczególnym. Może powinieneś popracować nad tym, żeby to nie był jedyny sposób, żeby było Ci dobrze, ale tak to spoko. Życzę powodzenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

dokonałem dośc istotnej korekty

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

ausserdem ich spiele sehr gerne mit Frau

---------- Dopisano o 08:00 ---------- Poprzedni post napisano o 07:59 ----------

witaj w klubie

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:00 ----------

pozwolę sobie zacytować klasykę..."to nie jest tak jak myślisz"
Nie jestem aż taki zły na jakiego wyglądam
bezstosunkowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-22 08:03:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:19.