Po 8 latach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-02-15, 01:11   #1
lampion12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 7

Po 8 latach


Tak się zastanawiam dziewczyny, bo jestem ciekawy czysto hipotetycznie co u mojej koleżanki. (z przed 8 lat!!!) wzięło mnie na analizowanie pewnych spraw i zacząłem sie zastanawiać ponownie czy mógłbym napisać jej wiadomość, po prostu dowiedzieć się co u niej. Bo żadnego Facebooka ona nie ma, nic, jedynie mam e-mail, i jej stary adres zamieszkania. Mógłbym pojechać pod adres który mieszkała, ale to bezsensu skoro z samego założenia można domyślić się, ze jej tam nie będzie. A drogi to 3 godziny w jedna stronę. Dodam tylko tyle, ze to była naprawdę bardzo dobra znajoma połączenie dusz ale nagle urwała totalnie kontakt, zablokowała wtedy na fb, zawsze o niej myślałem, ale skoro mnie poblokowala a wszyscy znajomi jej, mnie usunęli z swoich znajomych uznałem, ze nie chce mieć jakiegokolwiek ze mna kontaktu czego nie rozumiałem ale uszanowałem i tez nie szukałem wtedy specjalnie wytłumaczenia i kontaktu… po jakiś dwóch latach brak kontaktu nieanalizowania jej zachowania czemu to tak postąpiła, nagle się odwróciło, była wewnętrzna chęć, w sumie zawsze była, „ nie czaje tego” ale teraz jest wyjątkowa mocna, ciekawska? Aczkolwiek nigdy nie miałem pojecią jak napisać taką wiadomość wcześniej, w sumie do teraz nie wiem. nigdy z nikim o tym nie gadałemno po co i do kogo. Do siostry, brata? Bezsensu. Jedyna opcja przez jaką mógłbym się dowiedzieć co u niej to mógłbym napisać emaila na jej adres którego na pewno nie zmieniła , ale nawet nie wiem jak to napisać co napisać, a czuje potrzebę to napisać, bo Nawet nie wiem czy żyje!
lampion12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-15, 08:55   #2
nvm0990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 71
Dot.: Po 8 latach

Po pierwsze to nie uwierze ze dziewczyna i wszyscy jej znajomi zablokowali Cie ot tak sobie. I nie uwierze, ze skoro byliscie takim "polaczeniem dusz" to po zablokowaniu nie probowales sie dowiedziec co sie dzieje ani od niej, ani od innych znajomych. Musialo cos sie wydarzyc, i to dosc powaznego, i Ty dobrze o tym wiesz, po prostu nie jestes ze soba i z nami szczery.

Po drugie, to minelo 8 lat, daj jej spokoj, a jezeli masz problem z przepracowaniem tej relacji to polecam wizyte u psychologa.
nvm0990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-15, 09:03   #3
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Po 8 latach

Dlaczego niby poblokowali Cię jej znajomi?
Bądź szczery, bo inaczej jak mamy Ci doradzić?
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-15, 09:11   #4
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Po 8 latach

Sam pomysł jechania pod czyjs adres po 8 latach braku kontaktu trochę mnie przeraża. Gdybyś miał aktualny adres, to byś się tam wybrał? Mam nadzieję, że nie i po prostu było to rozpatrywanie informacji, które masz

Tak jak dziewczyny pisały, raczej nie blokuje się ludzi ot tak, szczególnie, jeśli jej znajomi też chcieli się od Ciebie odciąć.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-15, 09:25   #5
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 119
Dot.: Po 8 latach

E-maila możesz napisać, ale wątpię żeby odpisała. 8 lat to prehistoria, pewnie dawno o twoim istnieniu zapomniała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-15, 09:45   #6
Sodalite
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 615
Dot.: Po 8 latach

Cytat:
Napisane przez lampion12 Pokaż wiadomość
Tak się zastanawiam dziewczyny, bo jestem ciekawy czysto hipotetycznie co u mojej koleżanki. (z przed 8 lat!!!) wzięło mnie na analizowanie pewnych spraw i zacząłem sie zastanawiać ponownie czy mógłbym napisać jej wiadomość, po prostu dowiedzieć się co u niej. Bo żadnego Facebooka ona nie ma, nic, jedynie mam e-mail, i jej stary adres zamieszkania. Mógłbym pojechać pod adres który mieszkała, ale to bezsensu skoro z samego założenia można domyślić się, ze jej tam nie będzie. A drogi to 3 godziny w jedna stronę. Dodam tylko tyle, ze to była naprawdę bardzo dobra znajoma połączenie dusz ale nagle urwała totalnie kontakt, zablokowała wtedy na fb, zawsze o niej myślałem, ale skoro mnie poblokowala a wszyscy znajomi jej, mnie usunęli z swoich znajomych uznałem, ze nie chce mieć jakiegokolwiek ze mna kontaktu czego nie rozumiałem ale uszanowałem i tez nie szukałem wtedy specjalnie wytłumaczenia i kontaktu… po jakiś dwóch latach brak kontaktu nieanalizowania jej zachowania czemu to tak postąpiła, nagle się odwróciło, była wewnętrzna chęć, w sumie zawsze była, „ nie czaje tego” ale teraz jest wyjątkowa mocna, ciekawska? Aczkolwiek nigdy nie miałem pojecią jak napisać taką wiadomość wcześniej, w sumie do teraz nie wiem. nigdy z nikim o tym nie gadałemno po co i do kogo. Do siostry, brata? Bezsensu. Jedyna opcja przez jaką mógłbym się dowiedzieć co u niej to mógłbym napisać emaila na jej adres którego na pewno nie zmieniła , ale nawet nie wiem jak to napisać co napisać, a czuje potrzebę to napisać, bo Nawet nie wiem czy żyje!
zależy co tak naprawdę jej zrobiłeś. bo jakoś w ogóle nie wierzę, że dziewczyna i jej całe otoczenie odcięło się od Ciebie tak zupełnie za nic. myślę, że doskonale wiesz o co chodzi, tylko nie chcesz się do tego przyznać. cóż... Twoje prawo

ja bym tego nie rozgrzebywała. z jakiegoś powodu usunęła Cię ze swojego życia. gdyby chciała Twojego powrotu, to odezwała by się sama. jechanie pod jej stary adres zamieszkania brzmi tak absurdalnie, że aż ciężko w sumie skomentować... trochę toksykiem zalatuje. tak samo Twoje przekonanie, że na pewno nie zmieniła adresu email. skąd ta pewność? stalkowanie jakieś było?

w każdym razie jak juz tak bardzo musisz to napisz jej tego maila. ale moim zdaniem nie powinieneś. jeśli nie możesz jej znaleźć w internecie to widocznie ona nie chce być znaleziona.
Sodalite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-15, 09:47   #7
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Po 8 latach

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
E-maila możesz napisać, ale wątpię żeby odpisała. 8 lat to prehistoria, pewnie dawno o twoim istnieniu zapomniała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bez przesady.
Ja bym nie miala nic przeciwko, gdyby ktoś i po 20stu latach odezwał się.
W podstawówce miałam koleżankę, pokłóciłyśmy się o jakieś głupoty, nic ważnego , żadna drugiej nic brzydkiego nie zrobiła, ona szybko wyjechała do USA, chętnie dowiedziałabym się co u niej.
Mam sporo takich osób, z którymi nie mam kontaktu, a ciekawa jestem co u nich słychać.

Tylko tutaj zasadnicza jest informacja od autora wątku, dlaczego został zablokowany.
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-02-15, 10:32   #8
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Po 8 latach

https://www.google.com/search?q=kied...7v9AulC8XsShPM

Ktoś wytłumaczy jak na wizaz wstawiać fotki?

Jak dla mnie to musiał być jakiś mega duży powód, że tyle osób Cię zablokowało. Już sam pomysł pojechania do jej mieszkania sugeruje, że autor może mieć coś nie tak w głowie.

Daj jej spokój.

Edytowane przez Miss_Suze
Czas edycji: 2023-02-15 o 10:34
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-15, 10:48   #9
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Po 8 latach

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-15, 13:31   #10
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Po 8 latach

Cytat:
Napisane przez lampion12 Pokaż wiadomość
Tak się zastanawiam dziewczyny, bo jestem ciekawy czysto hipotetycznie co u mojej koleżanki. (z przed 8 lat!!!) wzięło mnie na analizowanie pewnych spraw i zacząłem sie zastanawiać ponownie czy mógłbym napisać jej wiadomość, po prostu dowiedzieć się co u niej. Bo żadnego Facebooka ona nie ma, nic, jedynie mam e-mail, i jej stary adres zamieszkania. Mógłbym pojechać pod adres który mieszkała, ale to bezsensu skoro z samego założenia można domyślić się, ze jej tam nie będzie. A drogi to 3 godziny w jedna stronę. Dodam tylko tyle, ze to była naprawdę bardzo dobra znajoma połączenie dusz ale nagle urwała totalnie kontakt, zablokowała wtedy na fb, zawsze o niej myślałem, ale skoro mnie poblokowala a wszyscy znajomi jej, mnie usunęli z swoich znajomych uznałem, ze nie chce mieć jakiegokolwiek ze mna kontaktu czego nie rozumiałem ale uszanowałem i tez nie szukałem wtedy specjalnie wytłumaczenia i kontaktu… po jakiś dwóch latach brak kontaktu nieanalizowania jej zachowania czemu to tak postąpiła, nagle się odwróciło, była wewnętrzna chęć, w sumie zawsze była, „ nie czaje tego” ale teraz jest wyjątkowa mocna, ciekawska? Aczkolwiek nigdy nie miałem pojecią jak napisać taką wiadomość wcześniej, w sumie do teraz nie wiem. nigdy z nikim o tym nie gadałemno po co i do kogo. Do siostry, brata? Bezsensu. Jedyna opcja przez jaką mógłbym się dowiedzieć co u niej to mógłbym napisać emaila na jej adres którego na pewno nie zmieniła , ale nawet nie wiem jak to napisać co napisać, a czuje potrzebę to napisać, bo Nawet nie wiem czy żyje!
Jak musisz, to napisz maila, ale licz się z tym, że możesz nie dostać odpowiedzi. A co napisać? Prosto: cześć Zosia, wiem, że minęła kupa czasu i rozumiem jeżeli nie odpiszesz, ale przykro mi, że nasza znajomość zakończyła się w taki dziwny sposób - do tej pory nie wiem właściwie dlaczego? Często myślę co u ciebie słychać, jak żyjesz i jak ci się układa - jeżeli masz ochotę, to się odezwij. Jeżeli nie, to trudno, rozumiem i życzę ci wszystkiego najlepszego.

Taka wiadomość ma oczywiście sens tylko jeżeli faktycznie znajomość zakończyła się nagle i bez żadnego powodu. Jeżeli jej się narzucales albo coś odwaliles, to nic nie wysyłaj.

A pomysły z jeżdżeniem do kogoś pod dom to w ogóle wyrzuć do kosza, bo 1) to jest mega creepy 2) 8 lat nie macie kontaktu - jesteście dla siebie obcymi osobami i delikatnie rzecz ujmując nikt o zdrowych zmysłach nie odebrałby takiego "gestu" pozytywnie. Jakby mi jakiś kolega z przeszłości po kilku latach zajechał pod dom w takim celu jak ty, to miałabym ochotę wystąpić o zakaz zbliżania się, a nie wyjaśniać co, jak i dlaczego.
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-15, 13:39   #11
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 873
Dot.: Po 8 latach

Uważam, że jeżeli koleś został przez wszystkich poblokowany, to powinien dać sobie siana z odzywaniem się i może burzeniem czyjegoś spokoju. Niby można stwierdzić "a co ci szkodzi, pisz". Ale co jeżeli tamtej osobie jednak szkodzi, nawet po 8 latach? Ludzie będą mieć różne opinie, wiadomo. Mnie się bardzo nie podoba takie dobijanie się do mnie po latach osób, z którymi zerwałam kontakt (co innego jeżeli drogi się po prostu rozeszły i nie było żadnej spiny).

Idę zresztą o zakład, że to kolejne wcielenie tego samego użytkownika, który zakładał tu już kilka wątków o odzywaniu się do ex/niedoszłej dziewczyny.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-02-15, 16:11   #12
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Po 8 latach

Po 8 latach ta dziewczyna jest już inną osobą w zupełnie innym momencie życiowym. Cokolwiek was łączyło - to przeszłość. Szukanie kontaktu, tym bardziej, że zostałeś zablokowany uważam za głupotę.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-15, 16:37   #13
Rosalin_Inda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 24
Dot.: Po 8 latach

mysle ze musisz byc szczery wobec samego siebie i tego jakie masz intencje, wcale to nie brzmi jakbys chcial porozmawiac z kolezanka tylko liczyl na cos wiecej, moze brakuje Ci partnerki i dlatego sie chwytasz takich zludnych pomyslow
w kazdym razie nie zawracaj jej juz glowy, to nie ma sensu
Rosalin_Inda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-15, 17:26   #14
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Po 8 latach

lampion masz w tej chwili napisać, dlaczego oni Cię zablokowali na fb ❗️❗️❗️
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-15 18:26:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:20.