potrzebna zmiana! :) - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informacjê jak zmieniæ swój wygl±d, styl, makija¿, fryzurê oraz sposób ubierania siê. Poddaj siê metamorfozie i zaskocz sam± siebie.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-01-26, 18:13   #1
Karolina622
Raczkowanie
 
Avatar Karolina622
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 209

potrzebna zmiana! :)


Hejka
W tym roku idê do nowej szko³y. Chcia³±bym co¶ zmieniæ w swoim wygl±dzie, bo w tej szkole czujê siê gorsza przez wygl±d, i tak jestem traktowana. Wiele dziewczyn u mnie ma ch³opaków itp. a ja nigdy siê bardziej nie zwi±za³am.
pomó¿cie mi co¶ zmieniæ! mam 16 lat, naturalnie w³osy ciemny blond. + przepraszam za zdjêcia z kamerki, ale nie dysponujê innymi.406619_558173054210973_1817436359_n.jpg

prostoo.jpg
Karolina622 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-26, 20:15   #2
Kyarii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 813
Dot.: potrzebna zmiana! :)

Mówisz o sobie jakby¶ by³a trêdowata problem jest chyba w Twojej g³owie, naprawdê. Warto¶æ kobiety nie zale¿y od tego czy i ile mia³a ch³opaków. Nie wiem co by¶ chcia³a w sobie zmieniæ, kolor w³osów jest dobry, makija¿ tak samo, mo¿e zrób sobie tylko grzywkê na bok?
Kyarii jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-26, 20:29   #3
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: P³oñsk
Wiadomo¶ci: 7 831
Dot.: potrzebna zmiana! :)

Ja zawsze kiedy chcê co¶ zmieniæ to zaczynam od fryzury...nowy etap ¿ycia=nowa fryzurka. Mia³am kiedy¶ takie d³ugie w³oski jak Ty i ¶cie³am na krótko. Taka zmiana poprawia troche samopoczucie. Je¶li chodzi o to, ¿e siê nie zwi±za³a¶ to m³odziutka jeste¶ i wszystko przed Tob±...Powodzenia!!!:cmok :
panna mati_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-27, 13:06   #4
LikeFromAFairytale
Raczkowanie
 
Avatar LikeFromAFairytale
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 67
Dot.: potrzebna zmiana! :)

ja ciê widzê w dredach, ale czy to nie za du¿a zmiana? poza tym, jeste¶ naprawdê ³adna
LikeFromAFairytale jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-27, 14:35   #5
SweetChoco
Zadomowienie
 
Avatar SweetChoco
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 596
GG do SweetChoco
Dot.: potrzebna zmiana! :)

A mo¿e by tak co¶ szalonego, co doda³o by Ci pewno¶ci siebie, i zwróci³o uwagê ?
Ja bym Ciê widzia³a w rockowym wydaniu, we fryzurze pocieniowanej i nieco "agresywnej". Masz uniwersaln± twarz i by³oby Ci ³adnie w wielu stylizacjach, a na pewno zyska³aby¶ wiele pewno¶ci siebie!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg etsij-osais-coiffure-massato-Medium-160659_L.jpg (15,5 KB, 27 za³adowañ)
SweetChoco jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-27, 16:26   #6
tinkerbell91
Raczkowanie
 
Avatar tinkerbell91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 179
Dot.: potrzebna zmiana! :)

Zupe³nie nie rozumiem czemu mia³aby¶ siê czuæ gorsza przez wygl±d, jeste¶ przecie¿ bardzo ³adna! Masz cudowne w³osy, wygl±daj± na bardzo grube i maj± ¶liczny kolor Masz te¿ piêkny kszta³t ust! Patrz±c na zdjêcia stwierdzam, ¿e niejedna dziewczyna chcia³aby wygl±daæ tak jak Ty
tinkerbell91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-28, 15:32   #7
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomo¶ci: 1 436
Dot.: potrzebna zmiana! :)

Nie ¶cinaj piór! Bêdziesz ¿a³owaæ i potem zrobisz podpis: zapuszczam w³osy (jak wiele u¿ytkowniczek wiza¿u). Masz fajn±, sympatyczn± twarz. Je¶li komu¶ nie pasuje Twój wygl±d tzn, ¿e to ta osoba ma problem, a nie Ty. Musisz siê czuæ dobrze w swoim ciele. Masz super usta i oczy, wydaje mi siê, ¿e rockowa z Ciebie laska. Jeste¶ m³oda wiêc nie tapetuj siê jako¶ nadzwyczajnie - odjechana kreska na oczy i co¶ na usta i jeste¶ gotowa do wyj¶cia. Zainwestuj w ró¿ - fajnie podkre¶li Twoj± jasn± cerê, która tworzy super po³±czenie z Twoimi ciemnymi w³osami (nie ¶cinaj, proszê).
__________________
Sorbet jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-01-28, 17:40   #8
Fouette
Raczkowanie
 
Avatar Fouette
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 108
Dot.: potrzebna zmiana! :)

Powiem tak: chcesz wygl±daæ piêknie? No to pomijaj±c dbanie o wnêtrze (tak, to niezbêdnik) polecam przede wszystkim dbaæ o zdrowie. Owszem, sztucznie idealna, zamalowana twarz te¿ jest piêkna, je¶li maija¿ jest dobrze zrobiony, ale w³a¶nie...jest sztuczna i nie ma takiego uroku. Nie ma nic piêkniejszego, ni¿ naturaly, zadbany wygl±d. Moim zdaniem naj³adniej Ci bêdzie, je¶li zamiast stosowania makija¿u, który polega na stworzeniu nowej, niczym z plastiku skóry ( o ile takie co¶ by Ci przysz³o do g³owy), bêdziesz o siebie dbaæ. Zdrowa dieta, sport, czasem jaka¶ maseczka, peeling i po³owa kosmetyków stanie siê zbêdna. Przecie¿ te podk³ady, bazy i nie wiadomo co jeszcze s± potrzebne osobom, na których wiek ju¿ odznaczy³ swe piêtno: pojawiaj± siê pierwsze zmarszczki i.t.d. Sama wiem (mam 19 lat w tym roku), ¿e jakbym spa³a ile trzeba, to jedynie odrobinê korektora na jaki¶ nag³y "wypadek" by wystarczy³. ( chodzi mi o makija¿ na codzieñ, nie imprezy). Nie ma nic piêkniejszego ni¿ naturalny koloryt skóry, która tu jest bardziej niebieskawa, tam ró¿owawa, a gdzie indziej lekko br±zowa... ¯aden podk³ad nie da takiego efektu. Tak samo w³osy- proponujê wróciæ do naturalnego koloru i jedynie go przyciemniæ odpowiednim specyfikiem, aby zosta³y naturalne refleksy na w³osach. Jednokolorowa czupryna jest pase Acha, no i czarny kolor sprawia, ¿e Twoja cera wygl±da ziemi¶cie (chyba ¿e zdjêcia s± przek³amane) Masz ¶liczny kszta³t ust! Podkre¶l to naturalnym b³yszczykiem. Do tego tusz do rzês et voila! Mo¿e problem jest w ubiorze? Np. ubierasz siê jak ch³opczyca? Albo z wygl±dem nie ma problemu, tylko raczej pewno¶ci siebie brakuje? Albo jeste¶ zbyt bierna w tych sercowych poszukiwaniach? Albo nie trafi³a¶ na do¶æ fajnego ch³opaka? Pozdrawiam ¶licznotko
Fouette jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-29, 17:21   #9
Depersonalizantka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 76
Dot.: potrzebna zmiana! :)

Fouette ma 100% racji.
Nie rozumie zdania "wiele dziewczyn ma ch³opaków,a ja[...]" wybacz ale to denne g³upie, doro¶niesz to zrozumiesz o czym mówiê.
To nie jest k±cik sfrustrowanych nastolatek tu ma siê przej¶æ metamorfozê, ¿eby zmieniæ na lepsze ¿ycie pchn±æ je do przodu ¿eby chcia³o siê co¶ robiæ. Zacz±æ dzia³aæ, m.in jest uwielbiana za to Ewa Chodakowska i Ma³gosia Rozdenek. Pchaj± do dzia³ania.

A Ty zastanów siê czy masz problem z wygl±dem czy raczej z odbieraniem siebie.
Ps. nie chcia³am byæ zgry¼liwa i niekulturalna my¶lê, ¿e mi x lat wstecz przyda³aby siê taka rada i przez to ominê³abym tyle g³upot w ¿yciu. Jeste¶ m³oda,piêkna i wiele kobiet zazdro¶ciæ Ci mo¿e wygl±du. Mnie zachwycaj± Twoje usta. Zapisz siê na zajêcia bieganie, karate, joga cokolwiek co pozwoli Ci uwierzyæ ¿e wnêtrze musi byæ piêkne,aby na zewn±trz Ciê pokochali.
¯yczê Ci jak najlepiej. Trzymaj siê jeste¶ cudowna.
Depersonalizantka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-30, 12:14   #10
Riiita
Raczkowanie
 
Avatar Riiita
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomo¶ci: 33
Dot.: potrzebna zmiana! :)

Jeste¶ baaardzo ³adn± dziewczyn±! Bardzo ³adnie CI w kreskach na powiekach i w czarnych w³osach. Jedyne co moze byæ minusem to wydaje mi siê ¿e jeste¶ 'przy ko¶ci' ale to nie jest problem je¿eli potrafi siê to zamaskowaæ.
W takich sytuacjach jak Twoja przewa¿nie nie chodzi o wygl±d.
My¶le ¿e problemem moze byæ Twój charakter. W nowej szkole b±d¼ otwarta, sympatyczna, rozmowna. Pamietaj ze 1 wra¿enie jest wa¿ne!
Brak Ci pewno¶ci siebie co ludzie wokól Ciebie wyczuwaj±. Zapisz sie na jakie¶ zajêcia, jak bedzie Ci dobrze sz³o to doda Ci to pewnosci i staniesz siê ciekawsza gdy zaczniesz opowiadaæ o swoim hobby.
Kup sobie nowe ciuchy, poczujesz siê lepiej, inaczej.
UWIERZ W SIEBIE!
Riiita jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-30, 21:23   #11
adolescence
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: ¯ory
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: potrzebna zmiana! :)

jeste¶ piêkna! zazdroszczê urody

mo¿e czas na nowe ciuchy? lekka zmiana stylu? czy po prostu szczery u¶miech
__________________
FOTOBLOGOWO

Dbamy i zapuszczamy w³osy:
od 01.01.13r.
(w sumie od lipca 2011, ale zaczynam na nowo bo siê opu¶ci³am)
Biegamy:
od wiosny!!
Pijemy pokrzywê:
od 30.01.2013r.
adolescence jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-31, 21:37   #12
sweet_white_choco
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: potrzebna zmiana! :)

hejmam20 lat, mo¿e mi co¶ doradzicie, jak±s ma³± zmiane? tez bym co¶ porobi³a z w³osami czy co¶.. mo¿e inny kolor?
http://scr.hu/0hou/hr2nw
i zwyk³e legitymacyjne http://scr.hu/0hou/2cjx4

pomó¿cie
sweet_white_choco jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-01, 17:01   #13
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 3 862
Dot.: potrzebna zmiana! :)

Cytat:
Napisane przez Karolina622 Poka¿ wiadomo¶æ
Hejka
W tym roku idê do nowej szko³y. Chcia³±bym co¶ zmieniæ w swoim wygl±dzie, bo w tej szkole czujê siê gorsza przez wygl±d, i tak jestem traktowana. Wiele dziewczyn u mnie ma ch³opaków itp. a ja nigdy siê bardziej nie zwi±za³am.
pomó¿cie mi co¶ zmieniæ! mam 16 lat, naturalnie w³osy ciemny blond. + przepraszam za zdjêcia z kamerki, ale nie dysponujê innymi.Za³±cznik 5083428

Za³±cznik 5083429
Autorko, poszukujemy komplementów, czy naprawdê chcemy przej¶æ przemianê (która moim zdaniem powinna zacz±æ siê nie od wygl±du, a sposobu patrzenia na sam± siebie)? Proszê, odpowiedz sobie najpierw na to drobne pytanie. Moim zdaniem masz ¶wiadomo¶æ tego, ¿e jeste¶ ³adna, ale wyznacznikiem, wisienk± na torcie jest posiadanie kogo¶/opinia ch³opaków. To jest wa¿ne, ale nie widzê ani jednej rzeczy w tobie, która mog³aby siê nie podobaæ poza tym niezbêdnym, nadrzêdnym wyznacznikiem, jakim jest sposób my¶lenia i patrzenia na siebie przez pryzmat kogo¶.

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Fouette Poka¿ wiadomo¶æ
Powiem tak: chcesz wygl±daæ piêknie? No to pomijaj±c dbanie o wnêtrze (tak, to niezbêdnik) polecam przede wszystkim dbaæ o zdrowie. Owszem, sztucznie idealna, zamalowana twarz te¿ jest piêkna, je¶li maija¿ jest dobrze zrobiony, ale w³a¶nie...jest sztuczna i nie ma takiego uroku. Nie ma nic piêkniejszego, ni¿ naturaly, zadbany wygl±d. Moim zdaniem naj³adniej Ci bêdzie, je¶li zamiast stosowania makija¿u, który polega na stworzeniu nowej, niczym z plastiku skóry ( o ile takie co¶ by Ci przysz³o do g³owy), bêdziesz o siebie dbaæ. Zdrowa dieta, sport, czasem jaka¶ maseczka, peeling i po³owa kosmetyków stanie siê zbêdna. Przecie¿ te podk³ady, bazy i nie wiadomo co jeszcze s± potrzebne osobom, na których wiek ju¿ odznaczy³ swe piêtno: pojawiaj± siê pierwsze zmarszczki i.t.d. Sama wiem (mam 19 lat w tym roku), ¿e jakbym spa³a ile trzeba, to jedynie odrobinê korektora na jaki¶ nag³y "wypadek" by wystarczy³. ( chodzi mi o makija¿ na codzieñ, nie imprezy). Nie ma nic piêkniejszego ni¿ naturalny koloryt skóry, która tu jest bardziej niebieskawa, tam ró¿owawa, a gdzie indziej lekko br±zowa... ¯aden podk³ad nie da takiego efektu. Tak samo w³osy- proponujê wróciæ do naturalnego koloru i jedynie go przyciemniæ odpowiednim specyfikiem, aby zosta³y naturalne refleksy na w³osach. Jednokolorowa czupryna jest pase Acha, no i czarny kolor sprawia, ¿e Twoja cera wygl±da ziemi¶cie (chyba ¿e zdjêcia s± przek³amane) Masz ¶liczny kszta³t ust! Podkre¶l to naturalnym b³yszczykiem. Do tego tusz do rzês et voila! Mo¿e problem jest w ubiorze? Np. ubierasz siê jak ch³opczyca? Albo z wygl±dem nie ma problemu, tylko raczej pewno¶ci siebie brakuje? Albo jeste¶ zbyt bierna w tych sercowych poszukiwaniach? Albo nie trafi³a¶ na do¶æ fajnego ch³opaka? Pozdrawiam ¶licznotko
Podpisujê siê rêkami/nogami/ustami i czym tylko mo¿na Jeste¶ m³odziutka, ³adna. Jestem niewiele starsza od Ciebie i nie chcê wyj¶æ na zrzêdê, ani na osobê docinaj±c±, gdy¿ to nie o to chodzi, ale gdy s³yszê, ¿e wyznacznikiem urody, traktowania jest posiadanie KOGO¦, to a¿ mnie krew zalewa. I uwierz mi, ¿e nie ma przyjemniejszego widoku ni¿ zadbana uroda ³adnej, m³odej kobiety. Cera, d³onie, paznokcie, ³adna figura, wysportowane cia³o i du¿o, du¿o u¶miechu i energii. Niestety, sama odkry³am to zbyt pó¼no, ¿e zamiast inwestowaæ w now± "tapetkê" warto zamieniæ to na zdrowsze od¿ywianie, suplementy, l¿ejsze kosmetyki dopasowane do potrzeb cery, czy buty do biegania
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-01, 20:46   #14
didi_b
Rozeznanie
 
Avatar didi_b
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomo¶ci: 947
Dot.: potrzebna zmiana! :)

Z moim pierwszym i zarazem obecnym ch³opakiem jestem dopiero od 19-ego roku ¿ycia (prawie 20-ego). Nigdy nie czu³am siê bardzo ¼le w swojej skórze, miewa³am gorsze dni, ale zawsze pomog³a jaka¶ maseczka, nowe ubranie, kreska na oczach. Nie mo¿esz czekaæ, a¿ znajdzie siê ch³opak, który Ciê dowarto¶ciuje. Co, je¶li siê wam nie u³o¿y? Zagnêbisz siê... Najpierw Ty, potem ch³opak. Musisz uwierzyæ, ¿e jeste¶ piêkna. Piêkna nie tylko na zewn±trz. Bo jak bêdziesz wewn±trz to i na swój wygl±d bêdziesz patrzyæ lepiej, bêdziesz lepsza.
Pozdrawiam.
didi_b jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Metamorfozy


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:34.