Zmarszczki pod oczami w wieku 20 lat - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-12, 19:04   #1
Ciaska
Przyczajenie
 
Avatar Ciaska
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5

Zmarszczki pod oczami w wieku 20 lat


Dziewczyny, ma taki problem, że zmasakrowałam sobie skórę pod oczami (sama ) Mam okropne zmarszczki. Stało się to na skutek jej przesuszenia - zaczęłam nakładać krektory, które pod oczy nie były przeznaczone (bo ładniej kryły sińce) bez żadnej bazy. Od miesiąca używam rano i wieczorem kremu pod oczy z Ava (jestem w połowie opakowania). Zauważyłam jakieś tam efekty, ale to wciąż za mało, o ile bez korektora pod oczami te zmarszczki przeżyję, to gdy korektor mi w nie wejdzie to jest tragedia, używam teraz lekkiego roświetlającego korektora z Catrice, nakładam go na krem, ale i tak każdy korektor mi w te zmarszczki wchodzi, nawet ten. Więc do meritum, szukam kremu do 100 maks 150 zł, który pomoże mi z tą małą masakrą, plus szukam korektora, który mi w zmarszczki wchodził nie będzie. Dodatkowo dołączam zdjęcia moich zmarszczek z korektorem i bez
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1a8c5a6c-bf37-4995-9143-7dfc43add817.jpg (4,5 KB, 193 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 82d2b5be-9f1a-48e9-abc9-afee84aa59bc.jpg (15,8 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 914c7f1f-9ace-4c92-bf94-04bdcc6e60be.jpg (6,5 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg adde73b0-a558-4f21-ab57-d44dd5fb03ce.jpg (18,0 KB, 64 załadowań)
__________________
_________________________ _____________

"Mówię ci, będzie już tylko lepiej i piękniej"
Ciaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 22:28   #2
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Zmarszczki pod oczami w wieku 20 lat

Mam dokładnie ten sam problem, tylko inne podłoże (niedosypianie przez pół roku + stres ). Obecnie stosuje Estee Lauder advanced night repair (w douglasie 5ml + korektor za 39), później spróbuję Kiehl'sa z awokado (113zl/14g). Jednak najlepiej się czuje jak wklepie żel hialuronowy Ze strony zrób sobie krem widać poprawę
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 09:30   #3
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Zmarszczki pod oczami w wieku 20 lat

Mi na taki problem plus cienie pomógł krem z awokado Kiehlsa na dzień a na noc też kiehls krem na noc z tej samej serii co ich słynne serum na noc.

Korektor powinnaś wybrać lekki, bo nie widzę sensu dalszego obciążania skóry, bo nie pomożesz.
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 09:26   #4
blotowlosa
summerlover
 
Avatar blotowlosa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 918
Dot.: Zmarszczki pod oczami w wieku 20 lat

u mnie na "wyprasowanie" pierwszych zmarszczek mimicznych pomaga najbardziej ekstrakt z alg. Efekty są widoczne już po jednej nocy. wieczorem mieszam kilka kropel dowolnego olejku - teraz akurat z nasion malin z kilkoma kroplami ekstraktu z alg. Efekty są super! Wiele blogerek poleca algi właśnie na takie pierwsze zmarszczki
No, a oprócz tego porządne nawilżanie i ochrona przed słońcem.
__________________
km 2019: 365
książki 2019: 23
blotowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-27, 12:28   #5
ula0009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 13
Dot.: Zmarszczki pod oczami w wieku 20 lat

Ja słyszałam, że karboksyterapia świetnie sprawdza się w redukcji zmarszczek, ale także cieni pod oczami, worków itd. Ja co prawda nie robiłam tego zabiegu, ale moja pani dermatolog w xxx opowiadała mi ostatnio o tej metodzie i mówiła, że efekty są naprawdę świetne... Może warto sprawdzić i dowiedzieć się, czy Tobie taki zabieg pomoże?

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-04-25 o 12:06 Powód: Reklama.
ula0009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-27 13:28:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:25.