Pomocy !! - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz siê trzymaæ tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co ciê interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-07-21, 11:12   #1
nelly1507
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 1

Pomocy !!


Witam jestem tutaj nowa wiec mam nadzieje, ze nikt mnie nie zgnoi.
Mam 20 lat i by³am z facetem 1,5 roku. Zostawi³ mnie 2 tygodnie temu...
Ja go kocham ... a on mnie? niewiem ...
Chce Was prosiæ o rade...
W dzieñ zerwania spotkali¶my sie i ok zerwa³. wiec ja przesta³am sie odzywaæ...
na drugi dzien godzina 9 z czym¶ rano sms- czemu sie nic nie odzywam ... i tak jest do dzi¶... twierdzi , ¼e nie mo¿e przestaæ sie ze mna widywaæ. ¿e chce sie spotykaæ. Bo jestem dla niego kim¶ waznym...
Co ja mam robiæ ?
Ka¿de nasze spotkanie zakancza³o sie czu³ym po¿egnaniem . Przytuleniem, trzymaniem za reke. Poca³owaniem...
Zawsze jak przyje¿dza to p³±cze bo to dla mnie zbyt silne przezycie. Kocham go nadal tak samo , chcia³abym cos zrobiæ ¿eby on tez do mnie to poczu³. a za kazdym razem jak mu mówie , ze najlepiej bedzie jak zakonczymy juz to spotykanie . ze najlepiej zapomnieæ o sobie to ma ³zy w oczach . a raz to nawet p³aka³....
Daæ mu czas??? zeby zrozumia³ ?
Prosze dorad¼cie mi , bo ja wiem , ¿e to jest ten jeden jedyny.
Wczoraj sie spotkali¶my... i powiedzia³ mi ¿e bardzo by chia³ czuæ to co ja do niego. Byæ ze mna nadal... Trzymali¶my sie za rece, tulili¶my...
S±dzicie , ze on juz nic do mnie nie czuje ? Dac sobie spokój ??
nelly1507 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-21, 11:26   #2
Vivienne
... choæ nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomo¶ci: 27 979
Dot.: Pomocy !!

S±dzê, ¿e powinien daæ Ci ¶wiêty spokój, a nie spotykaæ siê z Tob±, i to jeszcze z przytulankami i ca³owaniem, robi±c Ci nadziejê. Olej go¶cia, tylko Cie wykorzystuje.
__________________
Dopóki nie skorzysta³em z Internetu,
nie wiedzia³em, ¿e na ¶wiecie jest tylu idiotów

Stanis³aw Lem

Vivienne jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-21, 11:33   #3
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 727
Dot.: Pomocy !!

Cytat:
Napisane przez Vivienne Poka¿ wiadomo¶æ
S±dzê, ¿e powinien daæ Ci ¶wiêty spokój, a nie spotykaæ siê z Tob±, i to jeszcze z przytulankami i ca³owaniem, robi±c Ci nadziejê. Olej go¶cia, tylko Cie wykorzystuje.
Popieram

Powiedz mu, ¿e na taki uk³ad siê nie godzisz, bo zbyt wiele Ciê to kosztuje. Albo sobie da spokój i zapomnisz o nim, albo dojdzie do wniosku, ¿e nie mo¿e ¿yæ bez Ciebie i do siebie wrócicie. W obu przypadkach wygrywasz.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-21, 11:39   #4
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 2 710
Dot.: Pomocy !!

No tak dziewczyny maj± racjê . To wygl±da tak jakby on siê toba bawi³, moze3 on liczy na zwi±zek bez zobowi±zañ..... nie daj siê dziewczyno wykorzystywaæ powiedz mu albo w lewo albo w prawo , bo potem bêdzie jeszcze gorzej...
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-21, 13:20   #5
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 542
Dot.: Pomocy !!

[1=c640cdfa886255292692728 c9c3f51a456c1754b_657ce90 228a24;20824299]Popieram

Powiedz mu, ¿e na taki uk³ad siê nie godzisz, bo zbyt wiele Ciê to kosztuje. Albo sobie da spokój i zapomnisz o nim, albo dojdzie do wniosku, ¿e nie mo¿e ¿yæ bez Ciebie i do siebie wrócicie. W obu przypadkach wygrywasz.[/QUOTE]
Zgadzam siê.

Niech ch³opak jasno okre¶li co do Ciebie czuje, czy chce z Tob± byæ.
Nie pozwalaj mu na takie krêcenie, bo tylko bêdziesz cierpieæ.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-21, 13:34   #6
golden_eye
Wtajemniczenie
 
Avatar golden_eye
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: w³asne 4 k±ty :-)
Wiadomo¶ci: 2 044
Dot.: Pomocy !!

jak bêdziecie siê spotykaæ dalej, to podjecia decyzji mu nie u³atwisz. on nie odczuje tego, ¿e ju¿ siê rozstali¶cie. nie spotykaj siê z nim, a¿ on och³onie i zobaczy jak to jest nie mieæ Ciebie w ¿yciu. i ALBO siê ocknie ¿e jednak Ciê kocha i wróci, ALBO podtrzyma decyzjê i nie wróci. dla Ciebie oba wyj¶cia bêd± dobre, bo spotykaæ sie z kim¶, kto Ciê nie kocha ( a on to powiedzia³) w sytuacji kiedy Ty go jeszcze kochasz to normalnie jak podcinanie codziennie ¿y³. po co? nie kocha - bywa i tak. spotkasz jeszcze niejednego faceta, którego pokochasz i który Ciebie bêdzie kocha³. ¶wiat siê na jednej mi³o¶ci nie koñczy, bo inaczej wszyscy by¶my wyginêli. daj sobie - SOBIE - szansê na szczê¶cie i je¶li on nie wróci sam - olej. wiem, ¿e ciê¿ko to sobie wyobraziæ, ale teraz najlepsze co mo¿esz dla Was obojga zrobiæ to nie spotykaæ siê z nim. daj mu odczuæ, ¿e Ciebie ju¿ nie ma, ¿e nie jeste¶cie juz par± (¶ciskanie, ca³owanie - no nie wyobra¿am sobie, po zerwaniu??? ¶winia jaka¶ ten ch³opak a nie mo¿e normalnie sie rozstaæ tylko jeszcze korzystaæ z tego? wykorzystuje Ciê i Twoje uczucie, nie powinien TAK postêpowaæ) zadnego ca³owania, obejmowania, czu³ych rozmów, niech on w koñcu zobaczy co zrobi³. je¶li naprawdê mu zale¿y, to wróci. je¶li nie - to naprawdê nie kocha i szkoda ³ez na niego. sytuacja ró¿nie mo¿e siê rozwin±æ ale teraz nie spotykaj siê z nim. niech zacznie ¿yæ sam i niech siê okre¶li. a potem zobaczysz co wyjdzie.
golden_eye jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-21, 14:46   #7
asiakos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Pomocy !!

A pyta³a¶ siê go jaki by³ powód zerwania? Byæ mo¿e jest co¶, co mo¿na poprawiæ? Bo je¿eli to tylko widzi-mi-siê lub brak zdecydowania, wtedy raczej nie ma odwrotu.
asiakos jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-07-21, 18:16   #8
Vivienne
... choæ nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomo¶ci: 27 979
Dot.: Pomocy !!

Cytat:
Napisane przez asiakos Poka¿ wiadomo¶æ
A pyta³a¶ siê go jaki by³ powód zerwania? Byæ mo¿e jest co¶, co mo¿na poprawiæ? Bo je¿eli to tylko widzi-mi-siê lub brak zdecydowania, wtedy raczej nie ma odwrotu.
Taki, ¿e jej nie kocha. Wiêc tym bardziej da³abym sobie spokój.
__________________
Dopóki nie skorzysta³em z Internetu,
nie wiedzia³em, ¿e na ¶wiecie jest tylu idiotów

Stanis³aw Lem

Vivienne jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-21, 20:08   #9
201607211724
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 4 109
Dot.: Pomocy !!

ale¿ okrutnik z niego albo taki typ dramatyczny
dziewczyny maj± racjê - odpu¶æ
201607211724 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Forum plotkowe


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:16.