E-palacze łączmy się:-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-28, 11:38   #1
isia29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 18
Arrow

E-palacze łączmy się:-)


Witam.
Zastanawiam się ile jest tutaj szanownych e-palaczy
Jeśli są zapraszam do dyskusji i wymiany doświadczeń.
Ciekawi mnie na jakim sprzęcie wapujecie i jakie liquidy najbardziej przypadły wam do gustu.
Pozdrawiam wszystkich e- palaczy
__________________
isia29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 13:56   #2
Claudia
Raczkowanie
 
Avatar Claudia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 230
Dot.: E-palacze łączmy się:-)

Hej, ja już po raz drugi przeszłam na e-p. Pierwszy niemal 2 lata temu - Joye 302 Pen był niestety strasznie awaryjny, przynajmniej raz na tydzień psuł się jakiś element. Kupowałam zestaw od Kinga. Wtedy po ok 4 miesiącach wróciłamm do analogów. Tym razem zaopatrzyłam się w Milda Sina w trafice i odkryłam kartki - nareszcie rozwiązanie dla mnie! Minusy tego e-fajka to zdecydowanie słaba bateryjka i dość ubogi zestaw startowy, jednak przy pustym koncie to było jedyne możliwe rozwiązanie Dymi pięknie, daje radę, jest dość poręczny no i ładny. Moim celem było oczywiście Ego-T, jednak poczytałam sporo o wadach tanków i spasowałam. No i ta cena...

Jeśli o liquidy chodzi, to pierwsze miejsce jak dla mnie należy się MB (Mild Black) toż to ambrozja, cudowny, smakowity, taki aksamitny. Otoczenie zachwyca się nim bojkotując pozostałe cuda których próbuję. Ma jedną wadę, jest drogi... Dawniej smakowałam Camel od Kinga, ale obecnie jest dla mnie niestrawny, czuję w nim wręcz spleśniałe owoce Tabac od Milda wywołuje u mnie odruch wymiotny, jednak otoczenie ponownie zachwyca się jego wonią. Kupiłam właśnie Wanilię i Capuccino od BVS, mam zamiar odzwyczaić się od smaków tytoniowych, żeby rzucić całkiem, niestety capuccino - dla mnie sama chemia nie da się wapować, vanilia - nieprzyjemny chemiczny posmak olejku do ciasta. Ale będzie trzeba je zużyć, więc może się przyzwyczaję
__________________
Dzień bez dobrej książki jest dniem straconym...

Dążenie do perfekcji jest szokująco nakręcające pomimo kosztów, zachodu i wyrzeczeń...
Claudia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 14:52   #3
isia29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 18
Dot.: E-palacze łączmy się:-)

hey Claudia

No ja obecnie mam Mild Pure.-mój pierwszy zestaw.
Ale zakochałam się w nim i mam nadzieje że mi trochę posłuży
Nie wiem jak inne zestawy ale jak na razie na początek wystarcza mi ten;-)

Palę miętę od Colinsa-fajna orzezwiająca.
Jak dla mnie rządzi CZEKOLADA-mniam

tabaka z milda-masakra to było pierwsze co zostało zakupione.

Dodam, że paliłam 15 nasie lat analogi .
Pierwsze odczucia moje były takie,że po 3 dniach miałam kryzys:-(
Stwierdziłam ,że to fajne ale nie dla mnie.
Po tygodniu nie rozstaję się z nim i teraz nawet nie chce słyszeć o papierosach.
Wiesz ,byłam w szoku bo nigdy nie sądziłam ,że przyjdzie dzień w którym nie będę mogła się patrzeć na papierosy-nie wspomnie o tym smrodzie.
Po tygodniu e-palenia postanowiłam spróbować zapalić
Czysta ciekawość.
Nie mogłam uwierzyć ,że paliłam takie świństwo!!
Smród palonego siana-masakra w ustach .

Teraz wiem ,że żyję;-)
__________________

Edytowane przez isia29
Czas edycji: 2012-01-28 o 14:58
isia29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 17:20   #4
Claudia
Raczkowanie
 
Avatar Claudia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 230
Dot.: E-palacze łączmy się:-)

Otóż to kochana, ja paliłam co prawda osiem lat, ale dochodziłam często do dwóch paczek dziennie, nie mogłam żyć bez fajek, to był mój największy nałóg. Teraz jak czuję od palaczy ten smród to mnie skręca i palę raka na myśl o tym, że ode mnie było tak samo to czuć! Mild to dobra firma, o wiele bardziej odpowiada mi niż wcześniejszy wybór.
A czekoladkę z jakiej masz firmy? Bo szukałam też czekolady ale nie mogłam zdecydować jakiej marki. Mild mnie zastanawiał, wiadomo najlepiej palić płyny od tego samego producenta co nasz e-p. Widzę, że co do tabak się zgadzamy Obrzydlistwo, brrr. Moja pierwsza przygoda z e-p to było dla mnie za wcześnie, nie myślałam np o diecie, szamałam krakersy, słone paluszki i chipsy jakbym po prostu rzucała palenie. o 3 miesiącach miałam 7 kg więcej... I to między innymi zaważyło na moim powrocie do smrodów - nie znoszę siebie w grubszej wersji. Tymczasem teraz już świadoma, że po przejściu na e-p przemiana materii strasznie zwalnia stosuję jednocześnie dietę i nie tylko nie tyję ale wręcz chudnę Za to plusów e-palenia nie mogę zliczyć, dla mnie to najlepszy znany sposób na uwolnienie się od zwykłych śmierdziuchów Btw, e-palę 17 dni. Ale na szczęście nawet przez chwilkę nie chciałam zapalić analoga - odrzuca mnie po prostu Tak jest, możemy wreszcie poczuć, że żyjemy, pachnieć tylko perfumami i poczuć się wolne No i te wszechobecne zakazy już nas nie obowiązują!
__________________
Dzień bez dobrej książki jest dniem straconym...

Dążenie do perfekcji jest szokująco nakręcające pomimo kosztów, zachodu i wyrzeczeń...
Claudia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 19:34   #5
isia29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 18
Dot.: E-palacze łączmy się:-)

O to widzę,że też nie długo palisz;-) Ja dopiero 8 dni.
Ale tak samo jak Ty -nie umiem zliczyc plusow
Jestem nim oczarowana

co do czekoladowego to dokładnie ten-http://www.smooke.pl/159-e_liquid_10ml_chocolate_c zekolada

Niebo w gębie;-)
Powiem ,że nie mogę się odessać od e -petka
100 % racji -teraz możemy pachnieć naszymi ulubionymi perfumkami a nie jakimś shitem
Fajna jest jeszcze brzoskwinka.
__________________

Edytowane przez isia29
Czas edycji: 2012-01-28 o 19:44
isia29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 19:47   #6
isia29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 18
Dot.: E-palacze łączmy się:-)

kupilam na smooke.pl u nich tylko w sklepie stacjonarnym
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 128799938012814512041278662587liquidy10ml311.jpg (41,3 KB, 3 załadowań)
__________________
isia29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 20:32   #7
Claudia
Raczkowanie
 
Avatar Claudia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 230
Dot.: E-palacze łączmy się:-)

Dzięki kochana Jak wymęczę moje obecne zapasy to zaraz się zaopatrzę Mam ambitny plan, żeby od marca już nie e-palić ani nie analogować, po prostu być czystym beznałogowcem. Mam nadzieję, że się uda. Póki co z liqidów 18-tek zeszłam na 6-stki. Ostatni tydzień lutego mam nadzieję wapować już zerówki. Dlatego też te słodkie smaki, bo łatwiej będzie dać sobie spokój Zobaczymy, czy się uda.

Tak, powrót do e-palenia był moim noworocznym postanowieniem Tak więc można powiedzieć, że zaczynam, choć to 17 dni wystarczyło, żeby zapomnieć o zwykłych fajkach i jeszcze zachęcić do e-p palącą część rodziny
__________________
Dzień bez dobrej książki jest dniem straconym...

Dążenie do perfekcji jest szokująco nakręcające pomimo kosztów, zachodu i wyrzeczeń...
Claudia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-29, 08:11   #8
isia29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 18
Dot.: E-palacze łączmy się:-)

hehe.No Plan jest super.tylko pytanie czy realny??;-)
Bo jak by nie było to jest przejście z nałogu w nałóg.
Jak się tyle paliło śmierdziuchów i ciężko było rzucić to teraz skoro nam smakuje -będzie jeszcze gorzej.
Ale ja będę trzymać kciuki
No co do mocy liquidow.
Mnie pani sprzedała najmocniejszy.Bo ja głupia trąba nawet nie zapytałam się czy są inne moce.......(jak bym się nie mogła domyśleć sama.
No ale byłam tak podjarana faktem,że zaraz zostanę posiadaczem tego "wehikułu" ,że nawet jak by mi sprzedała g...w płynie to bym pewnie wzięła
Dopiero w domu kiedy poczytałam o tym wszystkim -dotarło do mnie ,że przegięłam z mocą.
No ale w sumie to wszystko to był impuls.
Kiedyś gdzieś tam obiło mi się o uszy o e -papierosach.Ale jakoś był jaki kol wiek brak zainteresowania z mojej strony.Zobaczyłam u kogoś i nie zastanawiając się przechodząc koło stoiska kupiłam z mety.(nie mając pojęcia -co i jak.
Taka jestem-impulsy mną kierują w życiu

Co do zachęcania innych.....super,że Tobie się udało.
U mnie brat nawet spojrzeć w kierunku mojego cudeńka nie chciał(zero zainteresowania)
Matka -no cóż "spaliła " bucha -ale powiedziała ,że nie będzie palić
bo to za drogie jest(nie dała sobie wytłumaczyć ,że to jedno razowy większy wydatek,a później same korzyści)Plus do tego powiedziała że to straszne ,że trzeba później go ładować prądem.......:hah aha:

Jedyne to mąż ze mną pozostał i wapujemy razem.
__________________
isia29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 10:45   #9
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: E-palacze łączmy się:-)

hej
Mam pytanko ile kosztuja te e-papieroski ? i czy warto kupic na allegro widzialam tam w calkiem przyzwoitych cenach?
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 20:10   #10
isia29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 18
Dot.: E-palacze łączmy się:-)

No hej Agunia
Ceny są bardzo różne-ja sobie zakupiłam zestaw za 99 zł milda pure-jestem zadowolona-dobra firma za nie duże pieniążki;-)
Ale ceny są bardzo różne od 45 zł do nawet 400 zł.tych za 45 nawet nei kupuj.Lepiej zainwestować w trochę lepszy sprzęt.
I oczywiście najlepiej kupić w sklepie stacjonarnym.
W razie jakich kol wiek problemów zawsze możesz sobie podejść
Przymierzasz się do zakupu ???
__________________
isia29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 17:35   #11
aniolek99
Zadomowienie
 
Avatar aniolek99
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 1 408
Dot.: E-palacze łączmy się:-)

Hej,ja mam pytanie
kupilam sobie x2 e-papierosy te najtansze ,wiecie
I w tym samym czasie oba sie zepsuły
tzn cos sie w nich wylało.(jak wyciagam ten wklad ,w tym miejscu)
Jak sie zaciągam to czuje taki 'płyn' ,a nie tyton

Nie wiecie co to moze byc?
__________________


aniolek99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-01, 14:24   #12
isia29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 18
Dot.: E-palacze łączmy się:-)

No hej.
Chodzi Ci pewnie o liquid?
Ja mam ceatomizer-i mi też się czasem zdarzy"napić"
po prostu-albo się rozszczelniło coś albo zle go przechowujesz.Staraj się przechowywać go zawsze w pozycji pionowejJa uszyłam sobie fajny futerał.
Nie dość ,że zawsze mam e pętka pod nosem to jeszcze nigdy nie muszę go szukać i cały czas jest w dobrej pozycji;-)
__________________
isia29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 12:38   #13
aniolek99
Zadomowienie
 
Avatar aniolek99
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 1 408
Dot.: E-palacze łączmy się:-)

Cytat:
Napisane przez isia29 Pokaż wiadomość
No hej.
Chodzi Ci pewnie o liquid?
Ja mam ceatomizer-i mi też się czasem zdarzy"napić"
po prostu-albo się rozszczelniło coś albo zle go przechowujesz.Staraj się przechowywać go zawsze w pozycji pionowejJa uszyłam sobie fajny futerał.
Nie dość ,że zawsze mam e pętka pod nosem to jeszcze nigdy nie muszę go szukać i cały czas jest w dobrej pozycji;-)
No jak to
Ja zawsze w pozycji poziomej mam
dzieki mam nadzieje,ze to sie 'naprawi'
__________________


aniolek99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 21:29   #14
Arletasa
Wtajemniczenie
 
Avatar Arletasa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Żuławianka
Wiadomości: 2 123
Dot.: E-palacze łączmy się:-)

Cytat:
Napisane przez isia29 Pokaż wiadomość
No hej.
Chodzi Ci pewnie o liquid?
Ja mam ceatomizer-i mi też się czasem zdarzy"napić"
po prostu-albo się rozszczelniło coś albo zle go przechowujesz.Staraj się przechowywać go zawsze w pozycji pionowejJa uszyłam sobie fajny futerał.
Nie dość ,że zawsze mam e pętka pod nosem to jeszcze nigdy nie muszę go szukać i cały czas jest w dobrej pozycji;-)
Czy chodziło Ci o cleatomizer? http://www.papierosek.pl/produkty_zd...ry/161-002.jpg

Wapowałam e-p od czerwca 2011 roku ,a w grudniu postanowiłam odstawić e-p.Jak na razie się trzymam, zero wypalonego papieroska ,zero wapowania liqudu.
Paliłam dwie paczki dziennie papierosów tzn analogów.Po kilku tygodniach na przemian ,wapowania e-p i palenia śmierdziuchów,mój organizm zaczął odzwyczajać się od śmierdziuchów.To było nowe ciekawe doznanie.
Palenie zostalo wyparte przez wapowanie liqudu, a uczucie nasycenia nikotynką było zupełne . Na dodatek nie przesiąknąć okropnym dymem tytoniowym ,to już był szczyt zadowolenia.
__________________
decoupage
różne prace
album-
blog
Arletasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 20:23   #15
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: E-palacze łączmy się:-)

Hej ho, jest jeszcze szansa, żeby ten wątek odżył?

Epalę już 3 tygodnie i czuję się świetnie bez papierochów normalnych, zakochałam się w tym wynalazku
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 16:51   #16
annie_c
Przyczajenie
 
Avatar annie_c
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 16
Dot.: E-palacze łączmy się:-)

Tak mało jest e-palaczek na forum? Sorki że ożywiam stary wątek ale kurcze, dziewczęta, e-papieros to fantastyczny wynalazek! Chłopak już nie narzeka że musi całować popielniczkę
annie_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 22:02   #17
Filipinka95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 142
Dot.: E-palacze łączmy się:-)

Ogólnie to jest coraz więcej... ale już zachwyty minęły, teraz to się zrobiło bardziej naturalne tak jak telefony komórkowe Dlatego już się o tym nie mówi.
Ja też e-pale, trochę ponad miesiąc ale jeszcze analogi czasem popalam
__________________
Czas leczy rany a skur***yństwo otwiera oczy
http://wiecznieniedojrzala.bloa.pl/
Filipinka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:47.