"Podrywanie" na Facebooku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-01-26, 15:11   #1
ca3432aa423dff748179474d3fd8b50a5db1969c_60a0527209257
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5
Cool

"Podrywanie" na Facebooku


O czym myślą faceci wysyłając zaproszenie do grona znajomych obcej dziewczynie na facebooku, której nigdy nie widzieli na oczy? : D Praktycznie łączą nas tylko wspólni znajomi. Nie ma możliwości, aby mnie widzieli na jakiejś imprezie W ostatnim czasie to jakaś plaga na moim profilu. Kiedy zagaduję "czy się znamy?" to nie odpisują Jeden spróbował drugi raz po dwóch latach. Za pierwszym razem spławiłam go nie odpisując po kilku wymienionych zdaniach. Dostał drugą szansę, ale nie jestem do końca przekonana co do znajomości facebookowych. Nawiązałyście kiedyś znajomości właśnie przez ten portal??
ca3432aa423dff748179474d3fd8b50a5db1969c_60a0527209257 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-26, 16:23   #2
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 260
Dot.: "Podrywanie" na Facebooku

Miałam taką sytuację ostatnio, zapytałam kim jest, bo znajomych mam mało i raczej nie przyjmuję randomów, ale jakiś taki wydawał się znajomy...okazało się, że parę lat temu się poznaliśmy - z tym, że zaczął mnie nawracać, a całą pandemię uważa za spisek, zablokowałam w pi*du. Jak mi się zdarzają jakieś dziwne zaproszenia bez żadnych znajomych, to nawet się nie zastanawiam i usuwam.
Jeśli nie odpisują, no to nie wiem, wywalić i tyle. A jeśli chcesz zagadywać, bo w sumie czemu nie, to może jakaś znajomość się z tego wywiąże. Ale uważaj na wariatów
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-26, 18:28   #3
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: "Podrywanie" na Facebooku

Jeżeli nie mamy wspólnych znajomych i nie kojarzę abym ostatnio poznała tę konkretną osobę to usuwam zaproszenie i nigdy się nie pytam "czy się znamy?" czy jakieś takie. No nawet jeśli się kiedyś poznaliśmy, a ja tej osoby nie pamiętam już, to bardzo wyraźny znak, że nie czułam potrzeby bliższego zapoznania się. I nie wiem czemu by to miało się zmienić.
Ogółem nie kolekcjonuję randomów w mediach społecznościowych.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-29, 17:07   #4
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: "Podrywanie" na Facebooku

Jeśli nie znam osoby, albo znam ją z widzenia i tylko tyle to nie akceptuję (ale też nie odrzucam). Nie zbieram znajomych jak pokemony, więc nawet wspólni znajomi nic nie znaczą, skoro dla mnie ktoś jest obcy.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-30, 20:06   #5
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 319
Dot.: "Podrywanie" na Facebooku

Sprzed czasów tindera i spopularyzowania innych aplikacji randkowych, zaproszenia od randomowych kolesi na Facebooku zdarzały się dużo częściej. Teraz w zasadzie nie dostaję już takich zaproszeń (i całe szczęście).
Gdy takie zaproszenia dostawałam, to nigdy nic na to nie pisałam, tylko od razu z marszu usuwałam. Wydaje mi się, że większość z tych kolesi się przeniosła na Tindera itp. ze swoimi poszukiwaniami
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-01, 13:10   #6
Lapis_Lazuli
Rozeznanie
 
Avatar Lapis_Lazuli
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 929
Dot.: "Podrywanie" na Facebooku

Nie wiem co maja we lbie, ale raz mialam doslownie typa ktory wypisywal do mnie zeby sie z nim umówić i nie przekonywalo go nawet że jestem zajęta i prędzej bym się utopiła niż umowila sie z takim denerwujacym i przyglupim typem.

Żeby bylo zabawniej, jego pierwszym postem po wejściu w profil był jakiś mem szkalujacy niewierne kobiety
Lapis_Lazuli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-01 14:10:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:08.