Strzeliła mi kość. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-17, 08:58   #1
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula

Strzeliła mi kość.


Dziewczyny, pomocy.
Przed chwilą, czesząc się, odchyliłam głowę do tyłu i... strzeliła mi kość. Z tyłu, troszkę pod uchem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że ja nie mogę jej nastawić. Nie mogę obrócić głowy w lewo, bo czuję straszny ból, jak idę to mam mroczki przed oczami i uczucie gorąca. Przeszukałam Google pod tym kątem - nic. Czy miałybyście jakiś pomysł, co mam zrobić? Nie chcę z taką pierdołą lecieć do lekarza, a to na prawdę boli Głowę muszę mieć pochyloną cały czas w prawo... pomóżcie
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 09:02   #2
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Strzeliła mi kość.

Czy dla Ciebie nie móc poruszyć głową to nic? Kobieto natychmiast do lekarza. Jeżeli to pierdoła to on sam Ci to powie, sama tego nie osądzaj. Czasami z tego zwykłego przeskoczenia kości może się zrobić problem. Wiem to z autopsji. Podczas jednego z meczy siatkówki źle stąpnęłam i poczułam jak coś mi przeskoczyło w kolonie. Opaska na nogę i heja dalej. Rano się obudziłam ze spuchniętą nogą, a jak pojechałam na pogotowie okazało się, że jest to naderwane ścięgno.
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 09:12   #3
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Strzeliła mi kość.

Cytat:
Napisane przez hula_hula Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomocy.
Przed chwilą, czesząc się, odchyliłam głowę do tyłu i... strzeliła mi kość. Z tyłu, troszkę pod uchem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że ja nie mogę jej nastawić. Nie mogę obrócić głowy w lewo, bo czuję straszny ból, jak idę to mam mroczki przed oczami i uczucie gorąca. Przeszukałam Google pod tym kątem - nic. Czy miałybyście jakiś pomysł, co mam zrobić? Nie chcę z taką pierdołą lecieć do lekarza, a to na prawdę boli Głowę muszę mieć pochyloną cały czas w prawo... pomóżcie
Biegiem na pogotowie.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 10:34   #4
magdzialenk@
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 327
Dot.: Strzeliła mi kość.

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Biegiem na pogotowie.
tym razem google nie pomoze
magdzialenk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 11:12   #5
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Strzeliła mi kość.

Czasami zdarza mi sie cos takiego. tylko ze bardziej jakbym miesien nadciagnela na boku szyi - szyje i kark mam sztywne.
glowy przekrecic nie moge absolutnie, boli strasznie
A przechodzi zwykle samo ...
fossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 11:21   #6
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: Strzeliła mi kość.

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
Czasami zdarza mi sie cos takiego. tylko ze bardziej jakbym miesien nadciagnela na boku szyi - szyje i kark mam sztywne.
glowy przekrecic nie moge absolutnie, boli strasznie
A przechodzi zwykle samo ...
Też tak miałam kilka razy, nie lubię tego bardzo, po kilku dniach samo przechodziło.
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 11:52   #7
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Strzeliła mi kość.

hula, jak nie mozesz ruszac glowa to nie jest dobrze. czasem czlowiek zle spi, ale (moi nazywaja to HEKSA) to jest po prostu miesien. a tobie cos przeskoczylo

idz do dr, no bo co, bedziesz tak siedziec gapiac sie w prawo?
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-17, 12:01   #8
dusia139
Wtajemniczenie
 
Avatar dusia139
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: mój mały pokoik na drugim piętrze...
Wiadomości: 2 624
Dot.: Strzeliła mi kość.

Mi przesakuje kolano- mam luzną rzepkę. Wtedy też mam mroczki przed oczami, ale to pewnie wynik stresu. Zawsze jak się wystraszę to mi słabo.
Myslę, że nie masz co odrazu leciec do lekarza, ale zaczekaj kilka godzin. Jak naskoczy to powinno byc dobrze, a jesli nie to czym prędzej na pogotowie!
__________________
Jest już za późno!
Nie jest za późno!
Jest już za późno!
Nie jest za późno!
dusia139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 12:12   #9
aldi1174
Zadomowienie
 
Avatar aldi1174
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gdzieś między Krakowem a W-wą
Wiadomości: 1 034
Dot.: Strzeliła mi kość.

To, o czym piszesz, dotyczy prawdopodobnie kręgosłupa szyjnego (kości czaszki są nieruchome oprócz stawu żuchwowego- ale to przed uchem- i połączenia potylicy z kręgosłupem szyjnym)- jeżeli masz silny ból, problem z poruszaniem szyją, zaburzenia widzenia- zgłoś się jak najszybciej na izbę przyjęć szpitala NEUROLOGICZNEGO (uraz kręgosłupa szyjnego jest dużo poważniejszy w skutkach, niż podobny np. kolana).

Edytowane przez aldi1174
Czas edycji: 2009-05-17 o 14:25
aldi1174 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 12:25   #10
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Strzeliła mi kość.

Teraz sytuacja ma się tak : odczekałam kilka godzin, a właściwie to nie czekałam tylko zasnęłam. Przed zaśnięciem bardzo powoli ruszałam głową w prawo i w lewo, na tą chwilę spokojnie mogę ją trzymać prosto. Problem mam kiedy chcę oderwać kark od podłoża, np. żeby się przewrócić na drugi bok musiałam najpierw powoli przekręcić głowę, a potem ciało, no i jak wstawałam to mama ciągnęła mnie za ręce, bo sama nie mogłam się podnieść. Więc głową poruszać mogę, czuję lekki ból, do przodu ją pochylać mogę, ale do tyłu - ni w ząb. Chodzić chodzę już normalnie, choć powoli. Problem jest właściwie tylko jak mam odchylić głowę do tyłu, czy podnieść się, czy ją gwałtownie obrócić. Jeśli do jutra to nie minie, to pójdę na pewno do lekarza. Podczas snu nic mnie nie bolało. Zastanawiam się tylko czy zostać w domu, jeśli ból nie minie do wieczora.
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 12:37   #11
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Strzeliła mi kość.

Cytat:
Napisane przez hula_hula Pokaż wiadomość
Teraz sytuacja ma się tak : odczekałam kilka godzin, a właściwie to nie czekałam tylko zasnęłam. Przed zaśnięciem bardzo powoli ruszałam głową w prawo i w lewo, na tą chwilę spokojnie mogę ją trzymać prosto. Problem mam kiedy chcę oderwać kark od podłoża, np. żeby się przewrócić na drugi bok musiałam najpierw powoli przekręcić głowę, a potem ciało, no i jak wstawałam to mama ciągnęła mnie za ręce, bo sama nie mogłam się podnieść. Więc głową poruszać mogę, czuję lekki ból, do przodu ją pochylać mogę, ale do tyłu - ni w ząb. Chodzić chodzę już normalnie, choć powoli. Problem jest właściwie tylko jak mam odchylić głowę do tyłu, czy podnieść się, czy ją gwałtownie obrócić. Jeśli do jutra to nie minie, to pójdę na pewno do lekarza. Podczas snu nic mnie nie bolało. Zastanawiam się tylko czy zostać w domu, jeśli ból nie minie do wieczora.
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi
A mama, zamiast zapakować Ciebie i siebie w taxi i pojechać do szpitala na ostry dyżur, za ręce Cię ciągnęła?
Przecież widzi, jaki jest Twój stan, moja od razu by ze mną na pogotowie leciała.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-17, 12:45   #12
Mgiełka91
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 1 674
Dot.: Strzeliła mi kość.

Też mi się tak zrobiło w wakacje w tamtym roku. Siedziałam przy kompie i chyba gwałtownie jakoś głową ruszyłam, że coś mi przeskoczyło. Lekki ruch i mnie bolało, a jak się położyłam to myślałam, że nie wstanę. Ale jak to ja nie poszłam do żadnego lekarza, a samo przeszło Ale chyba z 5 dni mnie bolało zanim całkowicie minęło.
Mgiełka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 13:42   #13
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Strzeliła mi kość.,

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
A mama, zamiast zapakować Ciebie i siebie w taxi i pojechać do szpitala na ostry dyżur, za ręce Cię ciągnęła?
Przecież widzi, jaki jest Twój stan, moja od razu by ze mną na pogotowie leciała.
To ja się upierałam żeby poczekać, nie mama. Ciągnęła to może wyolbrzymienie, po prostu jedną ręką podpierała mój kręgosłup a drugą trzymała rękę, żebym mogła się podnieść.

Przed chwilą porobiłam parę ćwiczeń, głowę mogę już delikatnie odchylać do tyłu, mimo lekkiego bólu. Z godziny na godzinę jest coraz lepiej. W porównaniu do tego co było gdy pisałam tego posta jest na prawdę duża poprawa, więc myślę, że będzie ok

Edytowane przez hula_hula
Czas edycji: 2009-05-17 o 13:44
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 13:57   #14
Mysia_Pysia
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_Pysia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 523
Wyślij wiadomość przez ICQ do Mysia_Pysia GG do Mysia_Pysia Send a message via Skype™ to Mysia_Pysia
Dot.: Strzeliła mi kość.

Mi tak czasem coś jakby przeskoczy jak gwałtownie machnę głową, ale to tylko przez chwilę boli.
Ogólnie mi wszędzie kości strzelają, czasem jak idę i mi coś koło biodra przeskoczy to boli jak.. że ledwie ide. No ale ja już tak mam.
Ale jak Ciebie aż tak boli, i przez tyle czasu to może lepiej się skonsultowac z lekarzem. Czasem z pozoru niewielka rzecz może spowodowac poważne komplikacje. Może jestem przeczulona, bo naoglądałam się dr House, i sama zresztą mam zamiar zostac lekarzem, ale..ostrożności nigdy za wiele, zwłaszcza gdy chodzi o nasze zdrowie.
__________________
"Najwspanialsza rzecz na świecie, to siedzieć na końskim grzbiecie..."


Mysia_Pysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 14:02   #15
p_misiowa
Zadomowienie
 
Avatar p_misiowa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 406
Dot.: Strzeliła mi kość.

Mi tak kiedyś się zrobiło i na pogotowiu zamontowali mi kołnierzyk na 2 tyg
Jak dla mnie to powinnaś iśc na pogotowie. To nie są błahe sprawy
__________________

KOCHAM!
******

p_misiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 14:11   #16
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Strzeliła mi kość.

Daję wizażowe słowo, jeśli do jutra nie przejdzie biegnę do szpitala. Czasami nie cierpię siebie za to, że mam taki strach przed szpitalami/lekarzami .
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:10.