Długie czy krótkie? Oto jest pytanie =) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-02, 22:41   #1
Nik489
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 2

Długie czy krótkie? Oto jest pytanie =)


Witajcie dziewczyny od jakiegoś czasu chodzą za mną myśli, by ściąć moje długie włoski, ale nie są aż tak bardzo pilne żeby się nad tym zadręczać mam jednak obawy, że JAKBYM się w końcu zdecydowała to może się okazać, że jednak w krótkich mi nie do twarzy i będę żałować. Mój chłopak i rodzice stwierdzają bym ich nie obcinała, bo są ładne chociaż czasami trochę denerwujące Jak byłam młodsza (końcówka podstawówki) ścięłam włosy na krótko bo chciałam mieć je z tyłu stawiane na żelu,zrobiłam także gęsto blond pasemka, ale jakoś mi to nie pasowało... okazało się jednak, że moje włosy na tyle szybko rosły, że nie dawały rady się utrzymać na żelu po jakiś dwóch tygodniach to sobie odpuściłam. Gdy włosy odrosły próbowałam je kręcić bo ładnie wyglądały, lecz nie bardzo jest mi to dane ponieważ mam grube i ciężkie włosy i bardzo szybko się prostują Od prawie zawsze miałam grzywkę prostą zakrywającą czoło, a od kilku lat mam taką krótką grzywkę na boku. Próbowałam ją też zapuścić parę miesięcy temu, ale stwierdziłam, że jednak lepiej wyglądam jak mam chociaż trochę grzywki Włosy naturalnie mam ciemno brązowe (to też od światła zależy), a we wrześniu zeszłego roku miałam je pofarbowane szamponem koloryzującym o czarnej barwie bo chciałam zobaczyć jak będę wyglądać w jeszcze ciemniejszym kolorze.
Więc proszę was o wasze opinie czy dobrze bym wyglądała we fryzurce typu bob, czy po prostu przestać zaprzątać sobie tym głowę bo nie jest pewne czy zdecyduję ściąć włosy.
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150521_095857.jpg (79,4 KB, 172 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150511_135717.jpg (78,4 KB, 216 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20151224_135853.jpg (77,2 KB, 203 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160417_115744.jpg (66,1 KB, 196 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160502_195040.jpg (122,9 KB, 282 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20151115_121901.jpg (70,4 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blond-bob-fryzura-krotka-wieczorowa-Kimberly-Caldwell.jpg (18,8 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f64e.jpg (86,3 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura-na-boba-z-grzywka-na-bok-60_12.jpg (20,2 KB, 21 załadowań)
Nik489 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 14:08   #2
Catalys
Przyczajenie
 
Avatar Catalys
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 29
Dot.: Długie czy krótkie? Oto jest pytanie =)

Hmmm, dopiero po powiększeniu miniaturek zdjęć widać jaka ładna dziewczyna z Ciebie. Myślę, że fryzurka z ostatniego zdjęcia na boba będzie Ci pasować. Grzywka dłuższa niż na jednym z Twoich zdjęć. I włoski jaśniejsze - ten ciemny robi Cię taką smutną. Idzie lato, więc może warto by zaszaleć i pozbyć się "ciepłej pelerynki" Pozdrawiam
__________________
"Nie zrobisz tego!" Słowa, po których możesz wszystko.
Catalys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 15:18   #3
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Długie czy krótkie? Oto jest pytanie =)

Bardzo ładna z Ciebie dziewczyna Ja jestem zdania że bob będzie idealnie pasował do Twojej buzi tylko faktycznie, koniecznie z grzywką, zdecydowanie Ci ona służy. Takie pierwsze wrażenie jakie miałam oglądając Twoje zdjęcia w rozpuszczonych włosach to efekt zlania się szyi, głowy i włosów w całość (może wymyślam trochę, ale takie miałam wrażenie ;p) A masz długą szyję i warto by ją wyeksponować właśnie krótszym strzyżeniem także jestem jak najbardziej za - obcinaj - fryzurki z 2 ostatnich zdjęć są super. Włos nie nos - odrośnie, a warto czasem sobie strzelić taką wiosenną metamorfozę
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 21:42   #4
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Długie czy krótkie? Oto jest pytanie =)

włosy są zbyt długie, nie pasują do twojego kształtu twarzy, przytłaczają i jeszcze bardziej wydłużają twarz, zeby to wrażenie zrównoważyć proponuję, zebyś najpierw ścięła włosy do ramion - np long bob, dłuższy przód, lekko krótszy tył, i rozjaśniła włosy, bo ten czarny kolor jest zbyt ciemny dla osoby o takim odcieniu tęczówki i jasnych brwiach... jesli chcesz dodawać sobie wyrazistości to na pewno nie przyciemnieniem włosów, nie przy takim typie urody. kreska na górnej powiece (jaskółka - wyciągająca zewnętrzny kącik ku górze) oraz podkreślenie brwi to twoje rozwiązanie, a ciemny kolor niestety pogarsza sprawę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160502_195040bbbbbbb.jpg (171,7 KB, 241 załadowań)
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 22:11   #5
Nik489
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 2
Dot.: Długie czy krótkie? Oto jest pytanie =)

Bardzo dziękuję za wasze opinie
Cały czas obawiałam się, że krótkie fryzury to nie dla mnie, a tu takie zaskoczenie Wiem także, że moje podejście w temacie grzywki jako takiej jest w pełni uzasadnione.
Co do makijażu to postaram się bardziej brwi podkreślać, bo kreski robię takie wyciągnięte za oko w górę, ale że przez pracę rzadko się maluję to nie było kiedy takiego porządnego zdjęcia w makijażu sobie zrobić
Nik489 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 09:54   #6
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 372
Dot.: Długie czy krótkie? Oto jest pytanie =)

Tak, ścięłabym włosy, jednakże nie aż tak krótko na boba. Ja Ciebie widzę w prostej grzywce, włosach do ramion.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 16:00   #7
kingafalkowska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 36
Dot.: Długie czy krótkie? Oto jest pytanie =)

Za nic świecie nie zcinaj!
kingafalkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-06, 23:54   #8
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Długie czy krótkie? Oto jest pytanie =)

Długość jak długość, na pewno nie grzywka w takiej postaci jak na zdjęciach, ale przed wszystkim KOLOR. Taki ciemny niesamowicie Cię postarza, przytłacza, niepotrzebnie wyostrza rysy twarzy, podkreśla ziemistość cery. Idź do fryzjera-kolorysty i zmień przede wszystkim kolor. Długość to kwestia drugorzędna. Kolor to główny problem. Też raz miałam kolorystyczną wpadkę - fryzjer miał zrobić brąz, a wyszła czerń. I wiem po sobie, że zmiana koloru ze źle dobranego potrafi zmienić wygląd kolosalnie.
I nie rób tego na własną rękę, idź do dobrego fryzjera bo może przyda się łagodne rozjaśnianie przed farbowaniem. A rozjaśniając w domu można tylko spalić włosy, a kolor docelowy uzyskać np. zbyt żółty bądź w innym dziwnym kolorze np. zielonkawe pasma tam gdzie miała być ciepła barwa.

---------- Dopisano o 00:54 ---------- Poprzedni post napisano o 00:51 ----------

No i jeżeli cokolwiek chcesz sobie przyciemniać to brwi. Najlepiej delikatnym cieniem. To da lepszy efekt u Ciebie,wraz z kreską na oku, niż ciemne włosy.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 09:36   #9
paweljo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 9
Dot.: Długie czy krótkie? Oto jest pytanie =)

Masz pociągłą twarz i dość spory nos (nie duży, po prostu nie maleńki). Długie włosy jeszcze bardziej wyszczuplają Ci twarz i przez to nos staje się optycznie większy. Krótkie włosy na pewno dodadzą Ci uroku .
paweljo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 10:23   #10
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: Długie czy krótkie? Oto jest pytanie =)

moim zdaniem pięknie wyglądałabyś we włosach do ramion i w jasniejszym kolorze- jakiś jasnym blondzie- masz jasną oprawę oczu i ten ciemny kolor sprawia wrażenie takiej "smutnej" twarzy
__________________
pachnę
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 14:10   #11
arllie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 101
Dot.: Długie czy krótkie? Oto jest pytanie =)

super będziesz wyglądać w krótszych, ale może w long bobie. masz świetną, smukłą szyję
arllie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-13, 14:27   #12
201702092106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 610
Dot.: Długie czy krótkie? Oto jest pytanie =)

Nie ścięłabym tak krótko jak proponujesz, maksymalnie bob do ramion, ewentualnie dłuższy no i koniecznie dłuższa grzywka, będzie Ci w niej ładniej. Co do koloru, proponowałabym czekoladowy brąz.
201702092106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 13:10   #13
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga północ
Wiadomości: 1 060
Dot.: Długie czy krótkie? Oto jest pytanie =)

Nie rób takich krótkich, będziesz wyglądać staro. Lepiej półdługie takie do ramion, ale obciąć powinnaś bo teraz są jakieś takie "smutne". Nie wiem czy farbujesz na ciemno, jeśli tak to przestań, polecam odcienie brązu, często przy wybieraniu farby nie nalezy sugerować się nazwą - ja naprawdę brązowy odcień uzyskałam kupując farby o nazwie "średni lub ciemny blond".
Wieszczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 20:17   #14
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Długie czy krótkie? Oto jest pytanie =)

Ja na Twoim miejscu bym ścięła i również uważam, że powinnaś rozjaśnić włosy
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-19, 10:25   #15
Justyna1980_K
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 11
Dot.: Długie czy krótkie? Oto jest pytanie =)

Ja bym na twoim miejscu ścięła, ale nie za krótko, fryzura typu bob odpada. Zetnij do ramion, dodatkowo mogłabyś je lekko rozjaśnić, a grzywka nie jest ci potrzebna a tylko nie pasemka tylko może jasny brąz? może być nawet szamponetka to nada blasku twoim włosom powodzenia!
Justyna1980_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-22, 17:20   #16
panna tofu
Raczkowanie
 
Avatar panna tofu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 249
Dot.: Długie czy krótkie? Oto jest pytanie =)

dla mnie propozycja Holly85 jest rewelacyjna właśnie tak bym ścięła A jeśli będziesz się dobrze czuć w krótszych spróbuj z bobem!
panna tofu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 11:28   #17
Dobrawka1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 7
Dot.: Długie czy krótkie? Oto jest pytanie =)

Myślę, że dobrze byłoby Ci w bobie, lekko pocieniowanym tak, aby był lekki.
Dobrawka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 12:35   #18
truskama
Raczkowanie
 
Avatar truskama
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 46
Dot.: Długie czy krótkie? Oto jest pytanie =)

miała długie do prawie do lędzwi, musiałam ściąć bo mi fryzjerka spaliła, teraz mam ledwo do połowy pleców;....;/
truskama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 22:59   #19
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Długie czy krótkie? Oto jest pytanie =)

no to dodaj fotę zobaczymy jak jest..
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-06, 08:09   #20
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Długie czy krótkie? Oto jest pytanie =)

masz ładną delikatną buzię, według mnie w krótszych włosach wyglądałabyś bardziej świeżo i dziewczęco.
jeżeli chcesz zostać przy obecnym kolorze, sugerowałabym zacząć malować brwi i rzęsy, bo teraz twarz "ginie" w tym ciemnym kolorze
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 11:48   #21
Mary685
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 37
Dot.: Długie czy krótkie? Oto jest pytanie =)

Ja bym na twoim miejscu nie skracała włosów. Długie włosy są pięknie a ty masz je grube więc bez problemu możesz je takie nosić. Rozjaśniłabym je tylko trochę albo, tak jak już to wcześniej zostało zauważone, przyciemniłabym brwi. W tym kolorze nie wyglądasz źle ale te brwi nie komponują się z twoim kolorem włosów
Mary685 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 14:43   #22
kasiando
Raczkowanie
 
Avatar kasiando
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 45
Dot.: Długie czy krótkie? Oto jest pytanie =)

ja bym je ścieła tak do ramion i pocieniowała
__________________
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze.. teraz z wzajemnością
kasiando jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 14:06   #23
caeruleus
Raczkowanie
 
Avatar caeruleus
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 305
Dot.: Długie czy krótkie? Oto jest pytanie =)

skróciłabym włosy i poszła w stronę takiej bardziej puszystej fryz - ta ostatnia?
caeruleus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-28 15:06:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:28.