Gorset - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-31, 09:57   #1
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829

Gorset


Witajcie W tym roku idę na studniówkę z moim kolegą (wiem, że do tego jeszcze daleko, ale wolę pomyśleć wcześniej). Na swojej nie byłam, więc zgodziłam się iść na jego. I tu się pojawia problem, bo poszukuję gorsetu. Mam już dwa, ale jeden jest na mnie za duży (mimo najciaśniejszego sznurowania) w biuście, a drugi.. no po prostu nieładny, dostałam go w spadku, że tak powiem, po cioci. Pierwszy jest z Restyle. Niestety, nie ma tam XS, a ja poszukuję zwykłego, czarnego. Albo myślicie, że dałoby się zwężyć ten z Restyle? to nie wpłynie na jego komfort noszenia? Albo nie popsuje go? A może znacie inne strony, gdzie można kupić zwykły czarny, mały gorset? Prooooooszę o pomoc. Przeszukałam już allegro, i papercats.. Pomożecie?
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 10:58   #2
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Gorset

http://www.ebay.pl/sch/chachajane/m....&_trksid=p3686
Ja swoje 2 gorsety kupowałam tutaj. Niestety moje dziwne proporcje nie pozwalają na noszenie gorsetu (mam talię niżej niż normalna kobieta), ale muszę przyznać, że oba były fantastyczne- świetna jakość, stalowe fiszbiny, mocno zmniejszały talię. Nawet nie ma sensu porównywać do gorsetów z restyle.
Te same gorsety są na http://www.corsets-uk.com/ , tylko więcej rozmiarów i modeli.
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>



Edytowane przez Jakkolwiek
Czas edycji: 2012-08-31 o 11:01
Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:36.