Związek na odległość, miłość, seks, jak przywiązać partnerkę do siebie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-10, 07:25   #1
tomaszkoch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 2

Związek na odległość, miłość, seks, jak przywiązać partnerkę do siebie.


Witam,
Mam na imię Tomasz, mam 28lat.
Znam się ze swoją partnerką rok czasu. Jednak od 3 miesięcy się dopiero spotykamy razem. Niestety już teraz dzieli nas spora odległość pozwalająca się spotykać około 6 dni w miesiącu.
Ja mam bardzo dobrze prosperujące biznesy, a ona dostała wymarzoną pracę oddaloną od nas o 350km. Jednak charakter jej i mojej pracy, pozwolą nam się spotkać maksymalnie 2 razy w miesiącu po 3 dni. Mogą być miesiące gdzie się nie spotkamy, albo gdzie spotkamy się więcej razy. Dodatkowo jej rodzina nie jest za mną(woleli by lekarza itp.) Myślałem zrezygnować z swojego biznesu, jednak ja na ten moment zarabiam 4 razy więcej niz ona i biznes idzie super. Niestety jest czasochłonny i nie da się go łatwo odejść.

Czy tak młody związek ma szanse na przetrwanie? Obiecała że 1,5 roku może 2 lata i zrezygnuje z pracy aby założyć ze mną rodzinę.

Boje się jednak że jak będzie sama, samotna i ktoś się zakręci, to ją stracę.

Strasznie ją kocham.
Co o tym myślicie?
Są szanse?


Będę teraz z nią 5 dni z rzędu. OStatnie spotkanie, bo później ma szkolenia i przez 4 tyg nie będzię mogła się spotkać.

Dlatego pytania.

Co mam zrobić aby cały czas o mnie myślała?
Czym jej zaimponować aby mimo rozłąki nigdy nawet nie pomyślała o kimś innym?
Będziemy się kochali, dlatego chciałym aby to było uprawianie miłości o której będzie pamiętała całę życie
Dlatego czym jej zaimponować w trakcie uprawiania miłości?
Na co zwracać uwagę?
Co zrobić aby doszła w czasie seksu? Na ten moment dochodzi tylko poprzez pieszczenie oralne.
Jak zrobić to najlepiej jak się da?
Jakie pozycje, które dają przyjemność a nie są trudne do realizacji.
Chciałym aby to było wyjątkowe.

Dziękuje za pomoc
tomaszkoch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 06:55   #2
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Związek na odległość, miłość, seks, jak przywiązać partnerkę do siebie.

Cytat:
Napisane przez tomaszkoch Pokaż wiadomość
Witam,
Mam na imię Tomasz, mam 28lat.
Znam się ze swoją partnerką rok czasu. Jednak od 3 miesięcy się dopiero spotykamy razem. Niestety już teraz dzieli nas spora odległość pozwalająca się spotykać około 6 dni w miesiącu.
Ja mam bardzo dobrze prosperujące biznesy, a ona dostała wymarzoną pracę oddaloną od nas o 350km. Jednak charakter jej i mojej pracy, pozwolą nam się spotkać maksymalnie 2 razy w miesiącu po 3 dni. Mogą być miesiące gdzie się nie spotkamy, albo gdzie spotkamy się więcej razy. Dodatkowo jej rodzina nie jest za mną(woleli by lekarza itp.) Myślałem zrezygnować z swojego biznesu, jednak ja na ten moment zarabiam 4 razy więcej niz ona i biznes idzie super. Niestety jest czasochłonny i nie da się go łatwo odejść.

Czy tak młody związek ma szanse na przetrwanie? Obiecała że 1,5 roku może 2 lata i zrezygnuje z pracy aby założyć ze mną rodzinę.

Boje się jednak że jak będzie sama, samotna i ktoś się zakręci, to ją stracę.

Strasznie ją kocham.
Co o tym myślicie?
Są szanse?


Będę teraz z nią 5 dni z rzędu. OStatnie spotkanie, bo później ma szkolenia i przez 4 tyg nie będzię mogła się spotkać.

Dlatego pytania.

Co mam zrobić aby cały czas o mnie myślała?
Czym jej zaimponować aby mimo rozłąki nigdy nawet nie pomyślała o kimś innym?
Będziemy się kochali, dlatego chciałym aby to było uprawianie miłości o której będzie pamiętała całę życie
Dlatego czym jej zaimponować w trakcie uprawiania miłości?
Na co zwracać uwagę?
Co zrobić aby doszła w czasie seksu? Na ten moment dochodzi tylko poprzez pieszczenie oralne.
Jak zrobić to najlepiej jak się da?
Jakie pozycje, które dają przyjemność a nie są trudne do realizacji.
Chciałym aby to było wyjątkowe.

Dziękuje za pomoc
Jak zakochałam siew moim obecnym partnerzy, to sama3z siebie cały czas tylko p nim myślałam, mar,byłam, fantazjowalam. Dzieliło nas 200 km, ale on cały czas był że mną.
Albo się kocha, i wtedy tak się czuje, albo nie i się tego nie czuje.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 07:22   #3
4eb44714e364cc1ff9389dbba04b7aef6c7662a4_5f35c5f27daee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 132
Dot.: Związek na odległość, miłość, seks, jak przywiązać partnerkę do siebie.

Zrób wszystko, żeby było jej przyjemnie.

Ale spróbuj zachowywać się naturalnie Chodzi mi o to, żebyś starał się, ale nie za mocno. Nie nadskakiwał.
Przy tak młodym związku trudno cokolwiek wyrokować. Wydaje mi się, że po prostu co będzie, to będzie. Albo zaiskrzy, albo nie.
Powodzenia
4eb44714e364cc1ff9389dbba04b7aef6c7662a4_5f35c5f27daee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 08:26   #4
kchmiel93
Przyczajenie
 
Avatar kchmiel93
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 23
Dot.: Związek na odległość, miłość, seks, jak przywiązać partnerkę do siebie.

A myślałeś o przeniesieniu biznesu do tego miasta co ona? Nie wiem czy się zajmujesz, ale wydaje mi się, że to byłoby możliwe
__________________
Wierzę, że ludzie częściej czynią zło z braku wiedzy niż z premedytacją.
kchmiel93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-13 09:26:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:55.