Zrzucic 8 kg.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-15, 13:49   #1
AsIa_16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 41
Smile

Zrzucic 8 kg....


Witam.
Czy ktoras z was zna moze jakas diete, ktora pozwolila by mi zrzucic 8 kg w dosc krokim czasie ? (do 3 tygodni) Chodzi mi o diete w ktorej sporzywa sie normalne produkty bo jak slysze o jakims szpinaku i tym podobnych dziwnych rzeczach to jest mi gorzej...
Bardzo prosze o pomoc
AsIa_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 13:58   #2
mrosh
Raczkowanie
 
Avatar mrosh
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 197
Dot.: Zrzucic 8 kg....

w tak krótkim czasie to chyba się nie da. Albo raczej da się, ale potem będziesz miała po jakimś czasie problem od nowa
mrosh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 09:12   #3
Asi_ek
Wtajemniczenie
 
Avatar Asi_ek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdańsk;)
Wiadomości: 2 050
Dot.: Zrzucic 8 kg....

Cytat:
Napisane przez AsIa_16
Witam.
Czy ktoras z was zna moze jakas diete, ktora pozwolila by mi zrzucic 8 kg w dosc krokim czasie ? (do 3 tygodni) Chodzi mi o diete w ktorej sporzywa sie normalne produkty bo jak slysze o jakims szpinaku i tym podobnych dziwnych rzeczach to jest mi gorzej...
Bardzo prosze o pomoc
3 tygodznie 8 kilo?? To bardzo duzo jak na taki czas!! Prawidlowo zeby sobie nie szkodzic powinno sie chudnac okolo kilograma tygodniowo!!
A skad taki pospiech jezeli mozna wiedzec??
Asi_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 10:49   #4
MartuFFFia
Rozeznanie
 
Avatar MartuFFFia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 980
Dot.: Zrzucic 8 kg....

8kg w 3 tyg wydaje sie nie mozliwe ... ale z autpsji wiem ze mozna schudnac 7kg w neicaly miesiac tyle ze nie polecam tego sposobu bo potem ma sie bardzo ciezkie problemy ..eh
__________________



mówie i mam wszystko co zechce.!uuu...


MartuFFFia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 11:11   #5
aga.vip022
Zadomowienie
 
Avatar aga.vip022
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 225
Dot.: Zrzucic 8 kg....

lepiej na stałe starać sie zmienić nieprawidłowe nawyki żywieniowe,wtedy nie bedzie groził efekt jo-jo ponadto duuuużo ruchu..poprzeglądaj wątki o ćwiczeniach,wybierz takie,które ci odpowiadają,wskakuj na rower,łap za skakankę ostatni posiłek o 18,wyeliminuj słodycze a efekty pojawią się w miare szybko..ale 8 kg w 3 tyg..
__________________
aga.vip022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 11:24   #6
AsIa_16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 41
Smile Dot.: Zrzucic 8 kg....

Ehh... Wiec w jakim najkrodszym czasie mozna zrzucic to 8 kg ? Moj jedyny jak dotad sposob to glodzenie sie ale pomyslalam ze mozna by sie odchudzac w inny sposob, sprobowac czegos innego
AsIa_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 11:44   #7
super
Raczkowanie
 
Avatar super
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 51
Dot.: Zrzucic 8 kg....

Poćwicz, spaceruj godzine dziennie szybkim marszem, jedz warzywa, chude mięso i owoce. Glodzenie sie jest bez sensu. Polecam cos takiego: jogurt naturalny, albo kefir rano, pozniej-gdy poczujesz głód- jakies owoce, surowe warzywa, chude mięso-gotowane, z rusztu, pieczone i duzo herbaty czerwonej oraz wody mineralnej. Jedz po trochu, ale czesciej- jedz tylko do momentu, gdy przestaniesz czuc głod. Nie do chwili uczucia sytości. Ogranicz spozycie weglowodanow typu pieczywo, makarony, ryz (w ogole to wyeliminuj- to obrzydliwe niesmaczne produkty sa, ja ich nie jem w ogole, bo tucza-zwlaszcza jakies bulki chleby i ryz-w przypadku braku odpowiednich cwiczen- jest niewskazany, bo tez tuczy. Makaron-mniej, nie az tak). Oczywiscie slodycze, chipsy itp- tez nie wchodzą w gre.(ewentualnie jedna kosteczka gorzkiej czekolady-dziennie, gdy juz nie dajesz rady bez slodyczy...-ona jest smaczna i zdrowa.) Powodzenia
super jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-16, 12:15   #8
biedronka =)
Przyczajenie
 
Avatar biedronka =)
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Zakrzacze :D
Wiadomości: 14
Dot.: Zrzucic 8 kg....

Wow! 8kg w 3 tygodnie to dużo! Prosze Cię tlyko żebyś w akcie desperacji nie katowała sie "dietami cud" bo efekty są chwilowe a kłopoty po nich długie.. ;/ Lepiej ćwicz codziennie, pij dużo wody staraj się jeść częściej ale mniej i odpuscić sobie kolację - "Śniadanie zjedz sam, obiadem podziel się z przyjacielem, a kolację oddaj wrogowi" Możemy spróbować razem się odchudzać! Razem raźniej! Powodzenia i trzymam kciuki ;*
__________________
...byliby idealni, lecz wad im zabrakło...
biedronka =) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 12:29   #9
Ismena1990
Raczkowanie
 
Avatar Ismena1990
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Po drugiej stronie tęczy
Wiadomości: 134
Dot.: Zrzucic 8 kg....

Dziewczyny mają rację Ja 8 kg schudłam w okresie od stycznia do sierpnia 2005. A kiedy w sierpniu znowu zaczęłam jeść kolację i zwiększyłam dawkę kalorii (i to sporo ) waga nie poszła w górę Też proponuje odchudzać się razem, bo samotnie to nieprzyjemnie Przydałoby mi się gdzieś zgubić z 6 kg. Więc Asiu i Biedronko walczmy razem
Ismena1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 14:50   #10
shikai
Raczkowanie
 
Avatar shikai
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 247
Dot.: Zrzucic 8 kg....

podpinam się! Potrzebuję schudnąć 7 kg do końca wakacji ! mam 16 lat, jem kilka małych posiłków, codziennie ćwiczę , często pracuję w ogrodzie , jeżdżę na rowerze i mało jem ale efektów nie widać dodam że u mnie w rodzinie wszyscy mają nadwagę - ja już 10 kg straciłam rok temu , zeszłam zz 70 do 60 , przez zimę do 64, potem wiosną do lata do 60.. (mój wzr 164)... jakieś suplementy? ?
shikai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 18:35   #11
mala_angie
Raczkowanie
 
Avatar mala_angie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 75
Dot.: Zrzucic 8 kg....

ja do pazdziernika chce schudnac 4 no moze 3 kg. narazie jestem po 2 tygodniach diety i nie widze zbyt wielkich efektow. Obecnie moja waga wacha sie miedzy 43,5 a 44,5 kg. Chcialabym zeby moja waga sie ustabilizowala. Cwicze, nie jem slodyczy, o napojach gazowanych slodzonych i fastfoodach tez nie ma mowy:/ Jezdze codziennie na rowerze cwicze ale efektow nie widze? Dlaczego???
mala_angie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-16, 19:15   #12
aga.vip022
Zadomowienie
 
Avatar aga.vip022
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 225
Dot.: Zrzucic 8 kg....

hmm może jednak za mało czasu poświęcasz na ćwiczenia..?tłuszcz jest spalany dopiero po 20-30 minutach cwiczeń!!jedz częściej tj. 5 posiłków dziennie ale w mniejszych ilościachprzed każdym posilkiem szklanka niegazowanej wody mineralnej;gdy poczujesz głód schrup marchewkę,codziennie zjedz łyzke posiekanej natki pietruszki;słyszałam,że na powstrzymanie głodu dobrze jest też potrzymać w zębach gozdzika!! do pazdziernika masz naprawde mnóstwo czasu!!wierzę,że ci się uda!! a jeśli moge spytać,ile masz wzrostu??bo 43,5-44,5 to bardzo mało! pozdrawiam
__________________
aga.vip022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 19:32   #13
Choco_
Zakorzenienie
 
Avatar Choco_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 6 445
Dot.: Zrzucic 8 kg....

kochane moje wiem po sobie, że nawet nie odrzucając czerwonego mięsa, jajek, margaryny, słodyczy i wszystkich waszych ulubionych smakołyków mozną schudnąc !
Intensywny i co najważniejsze systematyczny ruch wpleciony w codzienny plan dnia daje super efekty
Z nadwagą borykam się od małej dziewczynki i mimo że jest to spowodowane chorobą a nie tyym,co jem to wypróbowalam na sobie miliony diet, które nie zawsze działają:P
Racją jest, że najlepiej chudnąc mało i w długim czasie
Wtedy, gdy nagle zachce nam się zjeść wszystko co popadnie waga nie skoczy drastycznie w górę
Więc zyczę wytrwałości dziewczęta i systematyczności w walce o zgrabne ciałko
Choco_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 18:39   #14
marciszonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 456
GG do marciszonek
Dot.: Zrzucic 8 kg....

mozna schudnac jedzac wszystko. serio! trzeba robic tak: zawsze wstawac od stolu z uczuciem ze jeszcze cos by sie zjadlo. za chwile o tym zapomnimy, bo uczucie sytosci przychodzi po ok 20 minutach, sprawdzcie to na sobie. trzeba troszke zmniejszyc liczbe spozywanych kalorii a bedziemy chudlyz dnia na dzien, pomalusku, dlugo to potrwa ale daje efekt, nie glodzimy sie, nie ma efektu jojo a nam wchodza "dobre"nawyki zywieniowe. troche ruchu,spacer, jazda na rowerze, troszke brzuszkow. nie daje to natychmiastowych efektow jakich wiekszosc z nas oczekuje, ale warto tego sprobowac i trzymac sie tego zamiast raz na jakis czas nic niue jesc i przyplacac to zdrowiem
marciszonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 19:44   #15
AsIa_16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 41
Dot.: Zrzucic 8 kg....

Wiec ile mniej wiecej brzyszkow dziennie powinnam robic? Jakie jesc owoce bo podobno takie jak np banany sa tuczace ( osobiscie nie lubie bananow ale tak slyszalam). Nie jem nic od godziny 17. Mam ok 164 cm wzrostu i waze od 57,5 do 59 kg waga mi sie wacha zalezy od tego czy waze sie przed posilkiem czy po Ostatnio weszlam na wage i zobaczylam ze pokazuje 60 kg nie moglam w to uwierzyc, wazylam sie kilka razy majac nadzieje ze waga sie pomylila, ale niestety tak nie bylo stad taka desperacja...
AsIa_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 08:43   #16
aga.vip022
Zadomowienie
 
Avatar aga.vip022
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 225
Dot.: Zrzucic 8 kg....

może spróbuj A6W podobno przynosi niezłe efekty.
http://www.sfd.pl/temat144665/

z owoców idealne sa jabłka..możesz też wsuwac suszone morele...
__________________
aga.vip022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 21:50   #17
lapinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 94
Dot.: Zrzucic 8 kg....

malo czasu sobie dajesz ja proponuje diete dla chcacych schudnac www.schudnijmy.pl/dieta/z_nadwaga warto stosowac jakas madra diete a nie sie glodzic by za tydzien miec jeszcze gorzej...
lapinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 12:54   #18
martyna82
Raczkowanie
 
Avatar martyna82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 195
Wink Dot.: Zrzucic 8 kg....

Dobra jest dieta South Beach można w I fazie która trwa 14 dni (2 tyg.) schudnąć od 4 do 6 kg.
Ja na niej teraz jestem.
martyna82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 13:26   #19
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Zrzucic 8 kg....

mhm, ja jestem na ograniczaniu po prostu posiłków

jem mniej niż zawsze, ćwiczę (A6W), nie jem po 18, czasami po 19 [lekarz powiedział, że jeżeli ktoś chodzi późno spać, np. tak jak ja, ok. 23-0.00
można pozwolić sobie na kolację ok. godziny 19]


ponadto, jem dużo warzyw i owoców, staram się ograniczać ziemniaki, makaron i słodycze.

co więcej? mhm, piję dużo wody mineralnej niegazowanej i biorę błonnik z ananasem.



wydaje mi się, że nie da sie schudnąć 8 kg w tak krótkim czasie,
najlepiej odchudzać się z głową

pamiętaj jednak, aby dostarczać organizmowi wszystkich witamin i wartości odżywczych, dzięki temu nie osłabniesz na zdrowiu.

pozdrawiam i życzę wygranej walki z kilogramami
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:04.