straszny problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-26, 15:35   #1
notforyoubaby111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1

straszny problem


witam. mam ogromny problem. od 2 lat jestem z chłopakiem, na początku było wszystko cudownie, ale z czasem zorientowałam się, że od cos ukrywa przede mną. dowiedziałam się , że smsuje sobie z innymi dziewczynami, bardzo mnie to zdenerwowało, ale po kilku rozmowach z nim to mam juz pewnośc , że tego nie robi. Jednak jest taki problem, że nie wiem czy nadal chce z nim być, bo przez cały czas w moim życiu był mój były chłopak, a ja teraz z dnia na dzień co raz częściej o nim myślę. bardzo kocham obecnego chłopaka(chyba, że to już przyzwyczajenie, bo codziennie u mnie jest) , jednak on mnie strasznie denerwuje, codziennie się spóźnia, a jeśli już przyjedzie to od razu idzie spać, nawet nie mamy czasu żeby ze soba pogadać. dla niego liczy się tylko praca i od czasu do czasu koledzy. twierdzi, że mnie bardzo kocha i nie wyobraża sobie zycia beze mnie, ale ja już tego nie wytrzymuje. gdy mówię mu, że mam go dość i ma coś ze sobą zrobić to on od razu zmienia temat. boję się, że gdy go zostawię to sobie nie poradzę proszę, pomóżcie
notforyoubaby111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 16:51   #2
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: straszny problem

a z czym konkretnie miałabyś sobie nie poradzić po rozstaniu? Tylko nie mów, że z życiem albo ze wszystkim.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 17:00   #3
zekori
Wtajemniczenie
 
Avatar zekori
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 178
Dot.: straszny problem

Robisz mu awantury o to, że smsuje z innymi dziewczynami, a sama cały czas myślisz o swoim byłym? I kto tutaj coś ukrywa? Uważasz, że to w porządku?
Pewnie dopiero teraz zobaczyłaś, że chłopak ma wady i zastanawiasz się nad końcem związku. Facet pracuje, więc nie ma co się dziwić, że jest zmęczony i nie zawsze ma ochotę na rozmowy, tym bardziej, że robisz mu awantury.

Edytowane przez zekori
Czas edycji: 2013-06-26 o 17:02
zekori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 17:06   #4
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: straszny problem

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 18:11   #5
moniaszelki
Zadomowienie
 
Avatar moniaszelki
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 834
Dot.: straszny problem

hm..to jaki jest ten problem? ja widzę trzy: 1)twoja nieakceptowalność smsów do koleżanek - musicie to dogadać, 2) myślisz o byłym, 3) jego i twoja ignorancja. strach o samotność.
to chcesz tego związku czy nie?
moniaszelki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 18:50   #6
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: straszny problem

"boję się, że gdy go zostawię to sobie nie poradzę" - dorośnij bo jak na razie to jest chyba twój problem
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 23:13   #7
BadLife
Rozeznanie
 
Avatar BadLife
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 684
Dot.: straszny problem

Po przeczytaniu tego posta przyszło mi do głowy tylko jedno określenie - ,,biadolenie".

On pisze z koleżankami, a ty myślisz o byłym, ale w sumie to go kochasz, ale on się codziennie spóźnia i od razu idzie spać, ale zarazem...bla bla bla.

Myślę, że przez to widzenie się codziennie - dopadła was rutyna. Może zróbcie sobie kilka dni osobno, żeby za sobą trochę zatęsknić? Na pewno on ma jakieś dni wolne - wtedy zaplanujcie sobie jakoś fajnie dzień we dwoje, żeby pogadać itd.

Edytowane przez BadLife
Czas edycji: 2013-06-26 o 23:15
BadLife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-27, 00:17   #8
Ballantines_1
Rozeznanie
 
Avatar Ballantines_1
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 830
Dot.: straszny problem

Cytat:
Napisane przez notforyoubaby111 Pokaż wiadomość
witam. mam ogromny problem. od 2 lat jestem z chłopakiem, na początku było wszystko cudownie, ale z czasem zorientowałam się, że od cos ukrywa przede mną. dowiedziałam się , że smsuje sobie z innymi dziewczynami, bardzo mnie to zdenerwowało, ale po kilku rozmowach z nim to mam juz pewnośc , że tego nie robi. Jednak jest taki problem, że nie wiem czy nadal chce z nim być, bo przez cały czas w moim życiu był mój były chłopak, a ja teraz z dnia na dzień co raz częściej o nim myślę. bardzo kocham obecnego chłopaka(chyba, że to już przyzwyczajenie, bo codziennie u mnie jest) , jednak on mnie strasznie denerwuje, codziennie się spóźnia, a jeśli już przyjedzie to od razu idzie spać, nawet nie mamy czasu żeby ze soba pogadać. dla niego liczy się tylko praca i od czasu do czasu koledzy. twierdzi, że mnie bardzo kocha i nie wyobraża sobie zycia beze mnie, ale ja już tego nie wytrzymuje. gdy mówię mu, że mam go dość i ma coś ze sobą zrobić to on od razu zmienia temat. boję się, że gdy go zostawię to sobie nie poradzę proszę, pomóżcie
Nie bardzo rozumiem, w czym Ci mamy pomóc. Z mojej strony to wygląda tak, że powinnaś przeanalizowac swoje uczucia do byłego i obecnego faceta i podjąć decyzję. Jeśli kochasz obecnego to ogranicz nieco kontakty z byłym, żeby samej sobie nie robić na złość (chodzi mi o to, że o nim myślisz..).
Kolejną sprawą jest widywanie się codziennie. Moze znajdź sobie jakieś fajne hobby albo wyjdź z koleżankami na zakupy, a jemu daj odpocząć po pracy, bo takie widywanie się tylko, żeby "było" jest bez sensu. No i weź się trochę w garść, bo takie marudzenie na forum nic Ci nie da
Ballantines_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 05:05   #9
anex_1989
Zakorzenienie
 
Avatar anex_1989
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 647
Dot.: straszny problem

Faktycznie straszny problem olaboga!

Dorośnij, bo ja na razie zamiast mózgu w głowie jest sznureczek podtrzymujący uszy i nos
anex_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 06:00   #10
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: straszny problem

Cytat:
boję się, że gdy go zostawię to sobie nie poradzę
yebłam

Ty jesteś do niego przyspawana czy jak?
Albo chcesz z nim być, albo nie. Albo chcesz wrócić do byłego.
Sama nie wiesz czego chcesz i to jest największy problem
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 06:14   #11
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: straszny problem

Po kolei.
1. Pisze smsy z innymi - jakie to sa smsy? Podejrzewasz go o cos? Ukrywa cos przed Toba?
2. Myslisz o bylym - w jakim kontekscie? Bylo Ci z nim lepiej niz z obecnym? Czego Ci brakuje w aktualnym zwiazku? Czemu byly zostal bylym?
3. Twoj chlopak jest bierny - probowalas cos z tym zrobic? W ogole nie spedzacie ze soba czasu? Gdzie on pracuje? Ile czasu macie dla siebie, bez jego spania i bez awantur?
4. Boisz sie, ze sobie nie poradzisz - z czym? To bardziej kwestia tesknoty i milosci, czy bardziej jakichs praktycznych spraw lub leku przed samotnoscia?
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:04.