Nie wiem co dalej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-18, 13:52   #1
Agnek
Wtajemniczenie
 
Avatar Agnek
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 2 329

Nie wiem co dalej


Prawie dwa miesiące temu skończyłam studia. Od tego czasu siedzę w domu. Na początku było super, bo wreszcie czułam, że żyję. Teraz jest zupełnie odwrotnie. Brakuje mi studiowania i kontaktu z ludźmi. Od października planuję iść na magisterkę na inny kierunek, żeby mieć więcej możliwości. Mam, więc jeszcze perspektywę kilku wolnych miesięcy. Jak je zagospodarować? Pracy w zawodzie raczej nie znajdę, bo jest mało ofert, a poza tym nie mogę podjąć się pracy na cały etat. Chciałabym znaleźć coś dorywczo, ale mam wrażenie, że do niczego się nie nadaję co powoduje stres przed potencjalną pracą. Nie wiem co robić.. Marnuję tylko ten wolny czas, który mogłabym jakoś wykorzystać. Rozwijam swoje zainteresowania rysując i ucząc się języka. Największym plusem tej sytuacji jest to, że w końcu zaczęłam chodzić na wizyty do psychologa i małymi krokami się ogarniam. Dodatkowo mam mnóstwo czasu na przygotowanie się do egzaminu wstępnego na studia. Ale i tak uważam, że to za mało.. Był ktoś z Was w podobnej sytuacji?
Agnek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-18, 14:00   #2
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Nie wiem co dalej

Idz do pracy nie wymyslaj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-18, 14:04   #3
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Nie wiem co dalej

Do roznoszenia ulotek się nie nadajesz czy do wykładania towaru w sklepie? Bo nie kumam?
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-18, 14:13   #4
Czikuczikulinka
Raczkowanie
 
Avatar Czikuczikulinka
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 36
Dot.: Nie wiem co dalej

Cytat:
Napisane przez Agnek Pokaż wiadomość
Prawie dwa miesiące temu skończyłam studia. Od tego czasu siedzę w domu. Na początku było super, bo wreszcie czułam, że żyję. Teraz jest zupełnie odwrotnie. Brakuje mi studiowania i kontaktu z ludźmi. Od października planuję iść na magisterkę na inny kierunek, żeby mieć więcej możliwości. Mam, więc jeszcze perspektywę kilku wolnych miesięcy. Jak je zagospodarować? Pracy w zawodzie raczej nie znajdę, bo jest mało ofert, a poza tym nie mogę podjąć się pracy na cały etat. Chciałabym znaleźć coś dorywczo, ale mam wrażenie, że do niczego się nie nadaję co powoduje stres przed potencjalną pracą. Nie wiem co robić.. Marnuję tylko ten wolny czas, który mogłabym jakoś wykorzystać. Rozwijam swoje zainteresowania rysując i ucząc się języka. Największym plusem tej sytuacji jest to, że w końcu zaczęłam chodzić na wizyty do psychologa i małymi krokami się ogarniam. Dodatkowo mam mnóstwo czasu na przygotowanie się do egzaminu wstępnego na studia. Ale i tak uważam, że to za mało.. Był ktoś z Was w podobnej sytuacji?

Jaki problem spotkać się ze znajomymi z uczelni?

Zbliża sie okres wakacyjny i pojawi sie dużo staży - po pierwsze zdobędziesz doświadczenie, może czegoś sie nauczyć, może nawet Ci za to zapłacą, po drugie poznasz nowych ludzi, nowe miesjca, może nawet potencalnego pracodawce, który będzie chciał Cię zatrudnić po studiach lub w ich trakcie na pół etatu
__________________
Twoje kości nie są ze szkła. Możesz zderzać się z życiem.
Czikuczikulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-18, 14:15   #5
201804271242
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 536
GG do 201804271242
Dot.: Nie wiem co dalej

Cytat:
Napisane przez Agnek Pokaż wiadomość
Pracy w zawodzie raczej nie znajdę, bo jest mało ofert, a poza tym nie mogę podjąć się pracy na cały etat.
Czemu nie możesz podjąć pracy na cały etat? Sama napisałaś, że nic innego teraz nie robisz, a od października tylko studnia, więc w czym problem?
201804271242 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-18, 14:24   #6
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Nie wiem co dalej

Cytat:
Napisane przez Agnek Pokaż wiadomość
Pracy w zawodzie raczej nie znajdę, bo jest mało ofert, a poza tym nie mogę podjąć się pracy na cały etat.
Cały etat to tylko jedna z wielu możliwości zatrudnienia. Poza tym podbijam pytanie - dlaczego nie?

Jeśli brakuje Ci studiowania w sensie nauki, pogłębiania wiedzy - polecam MOOCs.
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-18, 16:43   #7
Agnek
Wtajemniczenie
 
Avatar Agnek
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 2 329
Dot.: Nie wiem co dalej

Cytat:
Napisane przez Indescriptible Pokaż wiadomość
Czemu nie możesz podjąć pracy na cały etat? Sama napisałaś, że nic innego teraz nie robisz, a od października tylko studnia, więc w czym problem?
Ze względu na terapię. Chyba, że miałabym możliwość określenia w jakie dni potrzebuję zaczynać wcześniej/później/mieć wolne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Agnek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-18, 16:50   #8
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Nie wiem co dalej

Jak nie potrzebujesz pieniędzy, to teraz masz idealny czas na staże.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-18, 17:06   #9
Canttouchthis
Raczkowanie
 
Avatar Canttouchthis
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 93
Dot.: Nie wiem co dalej

Może jakiś staż związany z zawodem? Teraz możesz sobie pozwolić nawet na jakiś bezpłatny, a zawsze coś więcej w cv.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Canttouchthis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-18, 17:42   #10
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Nie wiem co dalej

Cytat:
Napisane przez Agnek Pokaż wiadomość
Ze względu na terapię. Chyba, że miałabym możliwość określenia w jakie dni potrzebuję zaczynać wcześniej/później/mieć wolne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jest pelno pracy w weekend wtedy nie ma problemu z terapia
A tak serio to widac ze kombinujesz zeby do pracy nie pojsc ,cale zycie chcesz podoprzadkowac godzine czy 2 terapi?
Sorry ale to brzmi jak wymowka ..i to naprawde kiepska

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2018-04-18 o 17:52
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-18, 18:01   #11
Agnek
Wtajemniczenie
 
Avatar Agnek
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 2 329
Dot.: Nie wiem co dalej

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;83025826]Jest pelno pracy w weekend wtedy nie ma problemu z terapia
A tak serio to widac ze kombinujesz zeby do pracy nie pojsc ,cale zycie chcesz podoprzadkowac godzine czy 2 terapi?
Sorry ale to brzmi jak wymowka ..i to naprawde kiepska[/QUOTE]Nie po to czekałam 2 lata żeby teraz rezygnować. I tak, będę podporządkowywać "całe życie" terapi, dzięki której mogę zmienić to moje życie na lepsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Agnek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-18, 18:06   #12
januszpolak
Zakorzenienie
 
Avatar januszpolak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 503
Dot.: Nie wiem co dalej

Cytat:
Napisane przez Agnek Pokaż wiadomość
Nie po to czekałam 2 lata żeby teraz rezygnować. I tak, będę podporządkowywać "całe życie" terapi, dzięki której mogę zmienić to moje życie na lepsze.
Siedząc w domu nie zmienisz swojego życia na lepsze, żadna terapia nie zastąpi prawdziwego życia. Celem terapii jest przecież zastosowanie tych wszystkich zmian na lepsze w praktyce. I tak jak ktoś napisał są prace wyłącznie weekendowe które łatwo będzie pogodzić z terapią. Lub prace z elastycznymi godzinami. Masa ludzi chodzi na terapie i normalnie pracują. Zresztą pracując na cały etat byłoby Cię stać na terapię prywatną w wybranych przez siebie godzinach - więc sama widzisz, że Twój argument jest bezsensowny.
januszpolak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-18, 18:16   #13
nelciak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 989
Dot.: Nie wiem co dalej

Szukasz innych ludzi, którzy zrobili sobie przerwę w studiach i nie zamierzali wtedy pracować (lub podrózować/angażować się w cokolwiek innego na 100%), żeby usprawiedliwić swoje siedzenie w domu? Raczej nie znajdziesz tłumów
nelciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-18, 19:19   #14
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Nie wiem co dalej

Przecież jak najbardziej można znaleźć pracę nie w zawodzie z zastrzeżeniem kilku godzin w tygodniu potrzebnych na terapię. Tylu studentów jakoś ma pracę, ludzie pracują na etacie i dorabiają w innej pracy. Tylko trzeba szukać i się dogadać. Nie musi być na pełen etat.

Ja miałam kiedyś jakieś 9 miesięcy przerwy od uczelni, pracowałam kilka miesięcy w tym czasie, ale później zrobiłam sobie dłuższe wakacje, no ale zrobiłam to świadomie, bez wymówek, dlaczego nie pracuję.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-18, 19:57   #15
201804271242
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 536
GG do 201804271242
Dot.: Nie wiem co dalej

Cytat:
Napisane przez Agnek Pokaż wiadomość
Ze względu na terapię. Chyba, że miałabym możliwość określenia w jakie dni potrzebuję zaczynać wcześniej/później/mieć wolne
[/URL]
A to rozumiem. Myślałam, że to sama niechęć to studiów zaocznych Niemniej jednak, spokojnie możesz iść na praktyki lub staż w zawodzie - pracodawcy w takiej sytuacji są reguły dość elastyczni, jeżeli chodzi o czas pracy. Do tego zdobędziesz fajne doświadczenie, które potem ułatwi Ci wejście na rynek pracy
201804271242 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-18, 23:47   #16
karolowanka
Rozeznanie
 
Avatar karolowanka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 679
Dot.: Nie wiem co dalej

praca bardzo by Ci pomogla, również w terapii. Nie musi to być cały etat, możesz pracować w weekendy, na pół etatu, z domu. Chodzi o to, żebyś miała jakąś regularność w życiu, obowiązek wstania z łóżka i zrobienia czegoś. Przynajmniej nie bedziesz miała wrażenia, że marnujesz czas.
Ja też mam problemy natury psychologicznej i w pracy odżywałam, zupelnie o nich zapominałam i funkcjonowalam jak normalny człowiek. Duzo mi to dało i uświadomiło, więc przestań szukać wymówek i coś znajdź, nawet kilkanaście godzin w tygodniu
karolowanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-19, 00:03   #17
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 155
Dot.: Nie wiem co dalej

Cytat:
Napisane przez Agnek Pokaż wiadomość
Nie po to czekałam 2 lata żeby teraz rezygnować. I tak, będę podporządkowywać "całe życie" terapi, dzięki której mogę zmienić to moje życie na lepsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To kiepska terapia, bo ma ci pomagać, a nie przeszkadzać.

Szukasz wymówek i tyle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-19, 06:57   #18
Czarna_Roza
Raczkowanie
 
Avatar Czarna_Roza
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 230
Dot.: Nie wiem co dalej

Jeśli nie ma pracy w zawodzie to po co te studia i jeszcze magisterka? W trakcie studiów , które nie są medycyną, prawem czy może paroma jeszcze kierunkami, które wymagają uprawnień, żeby pracować w zawodzie można bez problemu znaleźć pracę już na licencjacie. A jeśli nie to, to staż conajmniej zbliżony do kierunku. Nie rozumiem po co iść na studia, a potem szukać pracy fizycznej np przy wykładaniu towaru. Docelowego pracodawce to nie obchodzi.
Czarna_Roza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-19, 07:08   #19
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Nie wiem co dalej

Cytat:
Napisane przez Agnek Pokaż wiadomość
Nie po to czekałam 2 lata żeby teraz rezygnować. I tak, będę podporządkowywać "całe życie" terapi, dzięki której mogę zmienić to moje życie na lepsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli zrezygnujesz z magisterki, bo terapia? Terapia trwa miesiącami, nie zdążysz do października. Co wtedy?

Masz fajny czas, żeby poszukać czegoś na pół etatu/umowę zlecenia i zdobyć jakiekolwiek doświadczenie. Jeśli tego nie wykorzystasz zawsze będziesz o krok do tyłu za ludźmi, którzy skończyli studia i już pracowali.
Trochę mało dojrzałe jest Twoje podejście. Puste cv zawsze kiepsko wygląda w oczach pracodawcy.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-19, 08:20   #20
Czikuczikulinka
Raczkowanie
 
Avatar Czikuczikulinka
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 36
Dot.: Nie wiem co dalej

Cytat:
Napisane przez Karena 73 Pokaż wiadomość
Czyli zrezygnujesz z magisterki, bo terapia? Terapia trwa miesiącami, nie zdążysz do października. Co wtedy?

Masz fajny czas, żeby poszukać czegoś na pół etatu/umowę zlecenia i zdobyć jakiekolwiek doświadczenie. Jeśli tego nie wykorzystasz zawsze będziesz o krok do tyłu za ludźmi, którzy skończyli studia i już pracowali.
Trochę mało dojrzałe jest Twoje podejście. Puste cv zawsze kiepsko wygląda w oczach pracodawcy.
A w dzisiejszych czasach doświadczenie ma co raz większe znaczenie, wieksze niż wykształcenie - poza takimi kierunkami jak informatyka, medycyna, prawo. Aplikacje osób bez doświadczenia zawodowego prawie od razu lądują w koszu
__________________
Twoje kości nie są ze szkła. Możesz zderzać się z życiem.
Czikuczikulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-19, 11:26   #21
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 155
Dot.: Nie wiem co dalej

Cytat:
Napisane przez Czikuczikulinka Pokaż wiadomość
A w dzisiejszych czasach doświadczenie ma co raz większe znaczenie, wieksze niż wykształcenie - poza takimi kierunkami jak informatyka, medycyna, prawo. Aplikacje osób bez doświadczenia zawodowego prawie od razu lądują w koszu
W informatyce często potrzeba właśnie doświadczenia i jakiegokolwiek papieru a i to nie wszędzie. Z resztą się zgadzam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-19, 16:49   #22
Czikuczikulinka
Raczkowanie
 
Avatar Czikuczikulinka
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 36
Dot.: Nie wiem co dalej

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
W informatyce często potrzeba właśnie doświadczenia i jakiegokolwiek papieru a i to nie wszędzie. Z resztą się zgadzam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie no jasne, że informatycy muszą być doświadczeni ale bez podstawowej wiedzy nic nie zrobisz, nikt Ci w 5 minut nie pokaże jak tworzyć stronę lub robić inne rzeczy. A np. taka sekretarka nie musi mieć skończonych studiów "sekretarskich" by nią być - o to mi bardziej chodziło. Nie mniej jednak podtrzymuje swoja opinię, że doświadczenie góruje teraz na rynku pracy. Warto w czasie wakacji poszukać czegoś na chwilę, na 3-4 miesiące, żeby móc coś wpisać do CV. W każdej chwili możesz zrezygnować z pracy.
__________________
Twoje kości nie są ze szkła. Możesz zderzać się z życiem.
Czikuczikulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-19, 21:24   #23
karolowanka
Rozeznanie
 
Avatar karolowanka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 679
Dot.: Nie wiem co dalej

Cytat:
Napisane przez Czikuczikulinka Pokaż wiadomość
Nie no jasne, że informatycy muszą być doświadczeni ale bez podstawowej wiedzy nic nie zrobisz, nikt Ci w 5 minut nie pokaże jak tworzyć stronę lub robić inne rzeczy. A np. taka sekretarka nie musi mieć skończonych studiów "sekretarskich" by nią być - o to mi bardziej chodziło. Nie mniej jednak podtrzymuje swoja opinię, że doświadczenie góruje teraz na rynku pracy. Warto w czasie wakacji poszukać czegoś na chwilę, na 3-4 miesiące, żeby móc coś wpisać do CV. W każdej chwili możesz zrezygnować z pracy.
akurat informatyka jest szerokim kierunkiem i np. w przypadku programowania nikt nikomu nie tłumaczy, co ma zrobić. Ja jestem na studiach zwiazanych z programowaniem, statystyką itd i musimy wszystkiego nauczyć sie sami, wyszukując materiały w internecie itd.

ale zgadzam się z Tobą w 100%, nie wyobrażam sobie skonczyć studiów i nie mieć doświadczenia. Na licencjacie pracowałam przez rok, teraz w trakcie magisterki też sobie czegoś szuka. Nie wiem, jak można skończyć studia np. w wieku 24 lat i wtedy dopiero zaczynać uczyć się pracy, bo umówmy się, że studia i życie zawodowe to dwa inne światy
karolowanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-19, 21:28   #24
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 155
Dot.: Nie wiem co dalej

Cytat:
Napisane przez Czikuczikulinka Pokaż wiadomość
Nie no jasne, że informatycy muszą być doświadczeni ale bez podstawowej wiedzy nic nie zrobisz, nikt Ci w 5 minut nie pokaże jak tworzyć stronę lub robić inne rzeczy. A np. taka sekretarka nie musi mieć skończonych studiów "sekretarskich" by nią być - o to mi bardziej chodziło. Nie mniej jednak podtrzymuje swoja opinię, że doświadczenie góruje teraz na rynku pracy. Warto w czasie wakacji poszukać czegoś na chwilę, na 3-4 miesiące, żeby móc coś wpisać do CV. W każdej chwili możesz zrezygnować z pracy.
90% studentów informatyki wie jak zrobić stronę zanim pójdzie na licencjat... A pozostałe 10% jest tam z przypadku.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-19, 21:31   #25
_finder_
Raczkowanie
 
Avatar _finder_
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 100
Dot.: Nie wiem co dalej

Sama podczas studiów zaczęłam pracować. Marzyłam żeby od razu pracować w zawodzie, jednak jest na tyle niszowy, że chwytalam się tego co było, począwszy od pomocy w przedszkolu po pracę na poczcie. Cieszę się, że trafialam w różne miejsca, poznałam sporo fajnych ludzi, nabrałam oglady i nauczyłam się wielu rzeczy. Teraz pracuje w wymarzonym zawodzie, ale cieszę się z wcześniejszych doświadczeń i z tego, że nie zmarnowałam czasu siedząc w domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_finder_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-19, 21:32   #26
rozdartyswiat
Wyglądam zza drzewa.
 
Avatar rozdartyswiat
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: K.
Wiadomości: 44
GG do rozdartyswiat
Dot.: Nie wiem co dalej

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Idz do pracy nie wymyslaj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Życie to nie kaseta
I nie da wymazać się
Tak dużo, dużo, dużo było podejrzeń
I zbyt ostrych słów
rozdartyswiat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-19 22:32:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:31.