Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-26, 23:24   #1141
kosmiteczka
Zadomowienie
 
Avatar kosmiteczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez cinek26 Pokaż wiadomość
Ja bym ci nie radzil eksperymentowac ze sloncem ale to tylko moje zdanie, rob co zechcesz
ja tez bylam tydzien w bułgarii i potem mialam ładna buzie
a poza tym gdzies dzis wyczytalam, ze slonce ma dobry wpływ na cere
__________________
"kobiety mają problemy z parkowaniem, bo mężczyźni przez całe życie im wmawiają, że 15 centymetrów to dużo"


COCO JAMBO I DO PRZODU
kosmiteczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 23:50   #1142
cinek26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 181
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kosmiteczka Pokaż wiadomość
ja tez bylam tydzien w bułgarii i potem mialam ładna buzie
a poza tym gdzies dzis wyczytalam, ze slonce ma dobry wpływ na cere

A ja gdzies wiele wyczytalem niekoniecznie dzis o szkodliwym dzialaniu promieni slonecznych. Wiec badz tu czlowieku madry i pisz wiersze
cinek26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 00:05   #1143
kosmiteczka
Zadomowienie
 
Avatar kosmiteczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez cinek26 Pokaż wiadomość
A ja gdzies wiele wyczytalem niekoniecznie dzis o szkodliwym dzialaniu promieni slonecznych. Wiec badz tu czlowieku madry i pisz wiersze
no tez czytałam, ze na sloncu blizny po tradziku moga sie utrwalic. wiec najmądrzej chyba korzystac ze slonka, ale z umiarem
__________________
"kobiety mają problemy z parkowaniem, bo mężczyźni przez całe życie im wmawiają, że 15 centymetrów to dużo"


COCO JAMBO I DO PRZODU
kosmiteczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 00:18   #1144
cinek26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 181
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kosmiteczka Pokaż wiadomość
no tez czytałam, ze na sloncu blizny po tradziku moga sie utrwalic. wiec najmądrzej chyba korzystac ze slonka, ale z umiarem
Najmadrzej chyba unikac slonca , nie pisze tutaj o chodzeniu po sklepach czy tez przypadkowym spotkaniu ze sloncem ale lezenie plackiem lub prace stanowczo odradzam
cinek26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 10:25   #1145
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez cinek26 Pokaż wiadomość
Ja bym ci nie radzil eksperymentowac ze sloncem ale to tylko moje zdanie, rob co zechcesz
Postaram się korzystać z umiarem, chociaż całkowicie opalania się, w sensie leżenia plackiem, nie wyeliminuje. Mam nadzieje że później będzie dobrze, a szczególnie jak skombinuje ten aloes
__________________
Mój blog --> http://fashionable-lady.blogspot.com/
Zapraszam

Blog zawieszony





ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 10:27   #1146
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku)

Cytat:
Napisane przez kosmiteczka Pokaż wiadomość
no wlasnie ostatnio mialam identyczna sytuacje. i im wiecej sie smarowalam roznymi rzeczami, tym gorzej było w koncu zostawilam wszystko,tylko krem i woda. i wszystko sie samo pozagajało...
Właśnie w tym jest problem, że ja cały czas stosuje to samo. Nic nie dodawałam, nic nie odejmowałam. Tylko tą maseczkę aspirynową, ale to już grubo ponad miesiąc temu.
__________________
Mój blog --> http://fashionable-lady.blogspot.com/
Zapraszam

Blog zawieszony





ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 11:14   #1147
AryaxD
Wtajemniczenie
 
Avatar AryaxD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków, ale myślami z Meksyku ;)
Wiadomości: 2 400
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Ja dziś zamierzam wypróbować ten aloes.Z zaskórnikami i wągrami sobie radzę....
Ale z przyszczami ostatnio mala masakra, tzn. jest ich mało , ale co 3 dzien mniej wiecej sie nwoe pojawiają i sie nie chcą goić.
__________________
"Zanim umrę, chcę walczyć o życie. Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę. " - Paulo Coelho.
Mów mi Arya
AryaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-27, 11:30   #1148
kosmiteczka
Zadomowienie
 
Avatar kosmiteczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez AryaxD Pokaż wiadomość
Z zaskórnikami i wągrami sobie radzę....
a jak sobie radzisz? jakies sprawdzone metody??
__________________
"kobiety mają problemy z parkowaniem, bo mężczyźni przez całe życie im wmawiają, że 15 centymetrów to dużo"


COCO JAMBO I DO PRZODU
kosmiteczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 11:39   #1149
AryaxD
Wtajemniczenie
 
Avatar AryaxD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków, ale myślami z Meksyku ;)
Wiadomości: 2 400
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kosmiteczka Pokaż wiadomość
a jak sobie radzisz? jakies sprawdzone metody??
Benzacne
używam 10 dni i już widze duże poprawy na moim nosie i brodzie , tak wiec póki co nic nie kombinuje z tymi paskudztwami , bo wierzę w ten specyfik
a z domowych sposobów to robilam maseczke drożdżową i nieco zmniejszyła niektóre wagry - tonik z cytryny, który podobno jest dobry na wągry tak podraznil mój nos, ze szybko go odstawiłam.
__________________
"Zanim umrę, chcę walczyć o życie. Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę. " - Paulo Coelho.
Mów mi Arya
AryaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 19:55   #1150
Olean
Wtajemniczenie
 
Avatar Olean
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 086
Dot.: Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku)

Cytat:
Napisane przez ogwiazdka Pokaż wiadomość
Czy aloes można kupić w zwykłej kwiaciarni? Ostatnio nie wiem dlaczego, ale wróciło mi wszystko z początku trądziku. Ostatnio było już bardzo dobrze, tzn wyskakiwało mi coś nowego raz na parę dni, ale szybko się goiło. A teraz tyle syfów na raz mi się zrobiło, nic nie chce się goić i cały czas robią się nowe Może to też efekt zaprzestania stosowania maseczki aspirynowej? Chociaż to już zrobiłam jakiś czas temu... Sama już nie wiem;/
W sumie chyba można Ale nie jestem pewna czy aloes nie musi mieć przypadkiem ponad 2 lat żeby mieć właściwości lecznicze.

Edytowane przez Olean
Czas edycji: 2008-06-28 o 18:18
Olean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 12:28   #1151
czarnolka
Przyczajenie
 
Avatar czarnolka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku)

Witam wszystkich bardzo cieplutko. Podobnie jak wy mam problem z trądzikiem- tyle ża na pleckach i ramionach ;/ Kompletnie nie wiem co z tym robić... Na tą chwilę "wszystko" smaruję Oxycortem i część sie goi, jednak zaskórniaki nadal są ;/ Macie jakieś sprawdzone sposoby na pozbycie się "problemu" ??
czarnolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-01, 10:08   #1152
askab90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4
GG do askab90
Dot.: Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku)

ja tez używam aloesu! TO NAPRAWDE DZIALA !!!! jest rewelacyjny.... nie kupujcie zadnych tabletek czy masci bo one nie pomagaja (a przynajmniej mi nie pomogly).
askab90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 10:20   #1153
askab90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4
GG do askab90
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Ja stosuje aloes taki normalny w doniczce. urywam liscia wyciskam z niego miąższ i smaryje po twarzy. mi to bardzo pomaga i co wazne skora jest nawilzona.... Sprobuj moze tobie tez pomoze
askab90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 15:26   #1154
Olean
Wtajemniczenie
 
Avatar Olean
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 086
Dot.: Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku)

Cytat:
Napisane przez czarnolka Pokaż wiadomość
Witam wszystkich bardzo cieplutko. Podobnie jak wy mam problem z trądzikiem- tyle ża na pleckach i ramionach ;/ Kompletnie nie wiem co z tym robić... Na tą chwilę "wszystko" smaruję Oxycortem i część sie goi, jednak zaskórniaki nadal są ;/ Macie jakieś sprawdzone sposoby na pozbycie się "problemu" ??
Też jeszcze niedawno miałam taki problem. W sumie wyleczyło mnie po prostu słońce. Wtsuszyło krostki, skóra nabrała koloru i czerwone ślady po pryszczach stały się mniej widoczne. Skóra na ramionach i plecach jest mniej wrażliwa niż na twarzy, wiec możesz ją myć mydłem siarkowym (w aptece za ok 3 zł). Ja tak robiłam i teraz jest całkiem dobrze.
Olean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 15:34   #1155
Kissabble
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cześć dziewczyny )
Od jakiegoś czasu obserwuję to forum...
Ja również zmagam się z trądzikiem. Ogólnie wydawałoby się, że nie mam tego problemu, ale od czasu do czasu wychodzą mi "bulwy" - tak to nazwałam, bo są one takie duże, czerwone, pod skórą.
Więc moje zasady są takie:
nie wyciskam, nie dotykam, myję twarz szarym mydłem, tonikiem z cytryny, a potem nawilżam (używam kremu nawilżająco-matującego z firmy Eveline pure control, kosztuje ok. 10 zł a jak dla mnie skutki są ok) poza tym co dwa dni maseczka cynamonowa lub inna domowej roboty, a co 2 tygodnie peeling z kawy. Jak dla mnie jest ok bo staram się nim masować bardzo delikatnie. A przyrządzam go tak że zalewam 1,5 łyżeczki kawy wrzątkiem i po jakichś 15 minutach wylewam wodę i pozostałością (która przez ten czas namięknie) masuję twarz )
Pozdrawiam.

Edytowane przez Kissabble
Czas edycji: 2008-07-01 o 19:51
Kissabble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 16:46   #1156
Kissabble
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Aha i mam jeszcze taki przepis (z zeszytu, który chyba jeszcze po babci moja mama odziedziczyła ) z tego co pamiętam to go tu nie było
Utartą cebulę zmieszaj z mąką owsianą i łyżeczką miodu. Nałóż na twarz, po 20 minutach zmyj. To jest maseczka do tłustej cery (żeby ją zmatowić)
Dodają tam jeszcze, żeby nie nakładać na miejsca zmienione trądzikowo, a niektóre z Was właśnie taką maseczkę robią na trądzik więc już sama nie wiem jak to jest Ale skoro pomaga to może warto
Kissabble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 22:26   #1157
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku)

Cytat:
Napisane przez Olean Pokaż wiadomość
Też jeszcze niedawno miałam taki problem. W sumie wyleczyło mnie po prostu słońce. Wtsuszyło krostki, skóra nabrała koloru i czerwone ślady po pryszczach stały się mniej widoczne. Skóra na ramionach i plecach jest mniej wrażliwa niż na twarzy, wiec możesz ją myć mydłem siarkowym (w aptece za ok 3 zł). Ja tak robiłam i teraz jest całkiem dobrze.
Stosujesz najlepszy sposób na zrypanie sobie skóry.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 10:43   #1158
AryaxD
Wtajemniczenie
 
Avatar AryaxD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków, ale myślami z Meksyku ;)
Wiadomości: 2 400
Dot.: Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku)

No a ja się wczoraj opalalam, twarzy ne zasłanialam i nic.Nic a nic.Zresztą w zeszłym roku pryszcze mi po tym znikły a później wrócily więc wolę nie polegać na słońcu.

Ja widzialam aloes w kwiaciarni, ale taki duży i za 40 zł ;( tyle to póki co nie dam.Wezmę od babci jak tylko wroce z dzialki, bo teraz pisze z kafejki i nie jestem w Krk.

ale nie używajcie benzacne na pryszcze po 2 tyg. uważam zże na zaskórniki i wągry to to dziala, ale na pryszcze - tylko pogarsza sprawę.

A aloes też tak delikatnie oczyszcza skóę ? Bo teraz jako oczyszczenie używam toniku ogórkowego i jest ok, ale jakbym stosowała aloes to się zastanawiam, czy moglabym może odstawić tonik ogórkowy.
__________________
"Zanim umrę, chcę walczyć o życie. Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę. " - Paulo Coelho.
Mów mi Arya
AryaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 11:02   #1159
uleule
Raczkowanie
 
Avatar uleule
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 34
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

moj trodzik zaczal sie jak mialam 15lat,byly to tylko male krostki na czole potem coraz wieksze i wiecej. Chodzilam do dermatologa, wykupilam mase lekow i nic. Potem poszlam do ginekologa i przepisal mi Diane, ale bez rezultatow. Mialam dwa rodzaje pryszczykow : duze i twarde pod skora, bardzo bolaly i trudno bylo je wycisnac -te sa spowodowane hormonami
i male biale zaskorniaki, ktore latwo bylo wycisnac, mniej bolaly i blizny szybko sie goily. Potem pryszcze tak jakby schodzily na dol, przez pewien czas byly na policzkach, przeniosly sie na brode, a na koncu byly juz tylko na plecach.
Z pryszczami spowodowanymi hormonami raczej nic nie zrobisz, mi nawet tabletki hormonalne nie pomogly, znikly jak mialam 21lat i wtedy tez duzo schudlam bo poziom hormonow mi sie wyregolowal.
Male pryszcze na skorze mam do dzis, ale to tylko przez wlasne lenistwo bo jak czasm nie zmyje makijazu to pojawiaja sie na drugi dzien.
Mialam tez przez pewian czas mase wagrow kolo nosa, takze moj nos to byly same czarne plamki, ale samo zeszlo nawet nie wiem kiedy.
Kremy i masci moze nie usuna pryszczy, ale napewno przyspiesza gojenie.
Ja polecam masc cynkowa, i krem bambino z cynkiem, bardzo tanie a dla mnie skuteczne.
uleule jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-02, 16:16   #1160
dylwia565
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

witam wszystkie forumowiczki..i forumowiczow ;D
jestem nowa jak widac, ale przedstawiac sie nie będe bo i po co ? jesli chodzi o trądzik to rowniez z nim walczylam. rok temu wrocilam z wakacjii we wloszech fakt faktem ze strasznie mnie tam zjaralo, z opalenizny bylam bardzo zadowolona oczywiscie do czasu kiedy na swojej buzi zobaczylam gwiezdne ****** wojny haha bo wlasnie tak niestety dziala slonce..na poczatku wysusza zmiany skórne (ja akurat takowych nie mialam) i nadaje skorze sliczny koloryt. jednak skora strasznie sie wysusza.. pozniej wytwarza 2 razy wiecej sebum co prowadzi do wypryskow. w kazdym razie udalam sie do dermatologa, tradzik leczylam ok 5 mies i bylam b.usatysfakcjonowana widząc efekty. niestety-replay cholera, oszalejeee. jutro znowu wędruje do dermatologa, moze to przez odstawienie antybiotyku ?;/ szkoda bo cieszylam sie ze wyleczylam skore akurat na wakacje.. jedno wam powiem : to ze zniknely pryszcze wcale nie jest gwarancja tego ze trądzik minoł. Pozdrawiam ;*
dylwia565 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 17:07   #1161
askab90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4
GG do askab90
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

wynalazlam ostatnio dobra maseczke przeciw przyszcza... płatki owsiane moid i mleko to wszystko razem mieszamy az powstanie taka papka i to nakladam na buzie i trzymam 20 min. Dla mnie ta maseczka jest bardzo dobra. ladnie wygladza skore. POLECAM !!! a ogorek jak i aloes zdaje sie maja wartosci nawilzajace takze stosowanie tego i tego naraz napewno nie zaszkodzi tak mi sie wydaje...
askab90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 17:13   #1162
askab90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4
GG do askab90
Exclamation Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

aaa i nie polecam opalania twarzy... !!! skora sie niszczy bo opalanie jest niezdrowe a pozatym przyszcze ktore sa na buzi wysusza sie i pozostana wam szpetne blizny. Jesli nie chcecie bardziej sobie zniszczyc cery to lepiej lego NIE ROBCIE
askab90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 23:00   #1163
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez askab90 Pokaż wiadomość
aaa i nie polecam opalania twarzy... !!! skora sie niszczy bo opalanie jest niezdrowe a pozatym przyszcze ktore sa na buzi wysusza sie i pozostana wam szpetne blizny. Jesli nie chcecie bardziej sobie zniszczyc cery to lepiej lego NIE ROBCIE
kiedys slyszalam taka opinie, ze na delikatny tradzik (a moze i to juz nie jest tradzik? tylko po prostu tymczasowe wyskakiwanie (?) pryszczy) - slonce dobrze robi... ale to TYLKO na delikatna forme tego paskudztwa. tradzik tradzikowi nierowny

i warto ograniczyc makijaz letni, pory sie zatykaja - i same powodujemy to, ze powstaja pryszczyki.
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 23:16   #1164
dylwia565
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

wspaniała ;d
dobrze prawisz osobiscie nie wyobrazam sobie makijazu w lecie ;>? przeciez to wszystko spływa.. jesli chodzi o wspominana wczesniej cebule-rowniez polecam. ewnt maseczke z utartej moreli, idealnie nawilza i wygładza cere. pozdrawiam^^
dylwia565 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 12:54   #1165
sweetpoison1991
Raczkowanie
 
Avatar sweetpoison1991
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Hey używa ktoras z Was maseczki z glinki ? Chodzi mi o taka w proszku ?
__________________
*ODCHUDZAM SIĘ :
Start 65...64...63...62...61...60...59...58...57...56 ...55

*ZAPUSZCZAM WŁOSY I JE PIELĘGNUJE

*DBAM O CERE

*WALCZE Z CELULITEM I ROZSTĘPAMI

*UŚMIECHAM SIĘ
sweetpoison1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 11:09   #1166
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Witam z powrotem
Wróciłam z Bułgarii, jestem cała brązowa, choć na twarzy nieco lżej. Dzięki temu nie widać moich wągrów Niestety, ale prowadziłam zabójczy tryb życia dla mojej cery, odżywczy dla wszelkich krostek. Dlatego nie zdziwie się wysypem, który z pewnością mnie czeka;/ Lecz mimo wszystko już po 2, 3 dniach nie używałam grama korektora Na razie wszystko jest w idealnym stanie, właśnie siedzę i pisze do Was mając na twarzy tonę kremu nawilżającego Później zrobię peeling i znów krem. Może nie będzie aż tak źle, chociaż jak sobie przypomnę co robiłam a czego nie, to dobrze chyba nie będzie...
__________________
Mój blog --> http://fashionable-lady.blogspot.com/
Zapraszam

Blog zawieszony





ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 11:48   #1167
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Ja byłam od wtorku nad jeziorem, cera początkowo się nieco poprawiła (i opaliła ). Ale jednego wieczoru i kolejnego ranka nie było wody, a ja nie miałam nawet mineralnej (sklepu też nie było) i mimo że ratowałam się, myjąc buzię tonikiem i smarując kremem to jednak pojawiło się trochę małych czerwonych paskudników... Ehh...
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 13:17   #1168
cachee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Witam. Chciałem poradzić się Was, ponieważ na nosie wyskoczyła mi taka jakby krosta. Nie boli, nie piecze, nie swędzi. Po prostu w ogóle jej nie czuje, ale jest wielka i czerwona. Wypełniona jest chyba krwią, bo nic innego nie widać;] Nie mam pojęcia czym to zlikwidować, bo środki któe używam na trądzik od dermatologa na to nie działają Czytałem coś o maści ichtiolowej, ale czy to pomoże na takie coś...
cachee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 21:28   #1169
AJaLubieSwojeOczy
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 027
GG do AJaLubieSwojeOczy
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Hej dziewczyny. Mam pytanie. Dotyczy ono maści, które były wymieniane w tym wątku. M.in. Tormentiol, Lysanel Activ SVR, Detreomycyna, Trybiotyk, maść tranowa, maść ichitiolowa. Są one na recepte czy można je dostać w każdej większej aptece?
__________________

AJaLubieSwojeOczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 21:40   #1170
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez AJaLubieSwojeOczy Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Mam pytanie. Dotyczy ono maści, które były wymieniane w tym wątku. M.in. Tormentiol, Lysanel Activ SVR, Detreomycyna, Trybiotyk, maść tranowa, maść ichitiolowa. Są one na recepte czy można je dostać w każdej większej aptece?
Akurat te wymienione nie są na receptę i wszystkie (może poza Lysanelem) powinny być w każdej aptece
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-10 11:01:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:31.