Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-21, 14:51   #1981
Klaudiczka997
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Honolulu :o)
Wiadomości: 535
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

MYPA ALOE VERA 40% szmapon do farbowanych włosow:
skład:water,aloe barbadennis juice,S laureth S,cocomidopropyl betaine,sodium chloride,glycerin,ethylhe xyl methoxycinnamate,pantheno l,niacinamide, glycol distearate, laureth-4,plyquaternium-7 ,pafrum, citric acid,linalool,benzyl alcohol,propylene glycol,methylchloroisothi azolinone, cl 19140/yellow 5, cl 42090, blue 1.


Mam nadziej ze nic nie przeoczyłam ale nie był analizowany.
__________________
Długość włosów obecnie: 65-67cm

Upragniona: 75-80cm.

Posiadam na wymianę:
zestaw khadi szampon i odzywke
wax zagraniczny
odzywke fitomed i aussie,
tigi melko i miód,
i zestaw doliva z oliwa z oliwek
Cece-med maska

Gdyby kogoś coś interesowało to chetnie sie zamienie
Klaudiczka997 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 08:19   #1982
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez Kadunia Pokaż wiadomość
Proszę o analizę składu odżywki do włosów:

Pollena-Eva, Eva Natura Odżywka do włosów zniszczonych, pozbawionych energii i blasku, z bursztynem, glikogenem, ceramidami R oraz filtrami UV.

Aqua, Cetearyl Alcohol, Behetrimonium Chloride, Ceramide/Rosa Canina Seed Oil/Borago Officinalis Seed Oil/ Tocopheryl Aceate, Siccinum (Amber) Extract, Glycogen, Cetrimonium Chloride, Hydroxyethylcellulose, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Panthenol, Methoxy PEG/PPG-7/3 Aminopropyl, Dimethicone, Parfum, Benzophenone-3, Methylparaben, Propylparaben, Lacitc Acid, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl, Methylpropional.

Podoba mi się skład tej odżywki. Treściwa, nasycona substancjami czynnymi[pogrubione], które pozwalają wnioskować, że zadziała tak, jak obiecuje producent. Zawiera tytułowe składniki, a oprócz tego odżywcze olejki oraz witaminy E i B5.
Pod koniec składu - filtr, benzofenon-3.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif _bonklers__by_LeoLeonardo.gif (4,1 KB, 878 załadowań)
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 08:22   #1983
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez kamakrk Pokaż wiadomość
Hej. Jakbyście miały chwilkę czasu to mogłybyście przeanalizować fluid-żel do stylizacji włosów kręconych
Life Style Shaping Fluid Gel, FarmaVita

Skład: aqua, vp/va copolymer, polyquaternium-10, peg-40, hydrogenated castor oil, hydrolyzed vegetable protein, polyquaternium-11, panthenol, propylene glycol, disodium edta, imidazolidinyl urea, polyquaternium-7, phenoxyethanol, methylparaben, ethylparaben, propylparaben, parfum.
Jak na środek do stylizacji, to skład ma całkiem fajny - zawiera odżywcze proteiny oraz panthenol, więc oprócz właściwości utrwalających skręt [ za które odpowiada vp/va copolymer] będzie również włoski pielęgnował
Nie powinien także wysuszać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif _bonklers__by_LeoLeonardo.gif (4,1 KB, 584 załadowań)
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 08:26   #1984
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez CzerwonyKolczyk Pokaż wiadomość
Proszę o przeanalizowanie

Apis, herbal line : szampon brzozowy

aqua, sodium laureth sulfate , cocoamide dea, sodium chloride, betaine, birch extract, citric acid, dimethicone copolyol, collagen, silk protein, parfum, benzyl, alcohol, methylchlorosothiazolinon e, methylisothiazolinone, C.I.47005, C.I.42090, C.I.19140

dziękuję
Skład w sumie krótki, zgodnie z nazwą zawiera ekstrakt z liści brzozy, oprócz tego dodatki regenerujące strukturę wsłosa - kolagen i proteiny jedwabiu oraz lekki silikon.
Wygląda nieźle, ale może [chociaz nie misu] wysuszać.
Używałabym go raczej u nasady przetłuszczających się włosów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif _bonklers__by_LeoLeonardo.gif (4,1 KB, 729 załadowań)
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 08:36   #1985
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez Karola8 Pokaż wiadomość
Mam prośbę o przeanalizowanie składu tego szamponu.

Sesa Szampon Odżywczy

Skład:
Almond Oil, Rosemary Oil, Aloevera, Ylang Ylang Oil, GLES, L-30, O A T, Poly Glycerides, Cocodi, lumidUrea, Polyquartanium, Paraben, Capigel, Color, Lactic Acid, EGMS, Cocomono.
Skład wygląda na mocno nawilżający, niestety niektóre nazwy składników nie są nazwami ICNI lub zawierają błędy, więc ciężko cokolwiek więcej powiedzieć na temat jego zawartości.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif _bonklers__by_LeoLeonardo.gif (4,1 KB, 698 załadowań)
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 08:44   #1986
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez Karola8 Pokaż wiadomość
Elkos Schampoo Hydrobalance

Skład:
Aqua, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, sodium chloride, glycerin, panthenol, parfum, betaine, peg-4 distearyl ether, phenoxyethanol, benzyk alkohol, glyceryl oleate, citric acid, hydropropyl guar hydroxypropyltrimonium chloride, coco-glucoside, distearyl ether, limonene, linalool, alcohol denat, lactis lipida, sodium benzoate, prunus persica fruit extracct, phosphatidylcholine, carthamus tinctorius seed oil.

Ufff, jaki dlugi sklad Jest to szampon, ktory kupilam bedac w Niemczech, po pierwszym użyciu od razu mnie uczylil, po drugim wręcz porobily mi sie strupki,wiec dalam sobie z nim spokoj. Nigdy wczesniej zaden szampon mnie nie uczulil, dlatego jestem ciekawa, ktory z tych skladnikow mogl miec tak negatywny wplyw na moja skore glowy.

Z góry dzięki
Nie dziwię się, że Cię podrażnił, bo skład nie wygląda najlepiej. Szampon zawiera glicerynę i panthenol - to na plus, ale oprócz tego zestaw SLES + sól [wysoko] co może powodować wysuszenie i świąd skóry, a do tego, także wysoko, zapach oraz konserwanty. Źle skóra mogła zareagować również na składniki z końca - dodatki zapachowe i alkohol.
Tak więc jest tu dużo bezwartościowych, z punktu widzenia "dobra włosów", składników, które wypełniają kosmetyk, nie przyczyniając się do poprawy kondycji, a jednocześnie źle wpływających na skórę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif _bonklers__by_LeoLeonardo.gif (4,1 KB, 627 załadowań)
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 08:56   #1987
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez aven Pokaż wiadomość

Barzdo proszę o analizę produktu pod względem działania na wypadanie włosów i przyspieszenie porostu, a także pod kątem jego wpływu na kolor rozjaśnianych włosów:

Krem zapobiegający wypadaniu włosów Hair Loss
Himalaya Herbals


Skład :
Butea monosperma
(Palasha)
Butea parviflora (Palashabheda)
Miesznina dwóch ziół, które podobno zawierają flawonoidy, a te z kolei podobno mają udowodnione działanie zapobiegające utracie włosów oraz korzystny wpływ na ich porost. Działają uszczelniająco na naczynia krwionośne.

Sam skład trochę mnie dziwi, bo nie wiadomo, jaką postać mają zioła [ekstrakt, olej, macerat itp] oraz na jakim są nośniku [o ile nośnik jest potrzebny].
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif _bonklers__by_LeoLeonardo.gif (4,1 KB, 1039 załadowań)
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-22, 09:05   #1988
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
mam wielką prośbę o analizę szamponu i odżywki Syoss -Intensywna pielęgnacja suchych i zniszczonych włosów Repair

odżywka
INCI:
aqua, cetearyl alcohol, quaternium-87, distearoylethyl hydroxyethylmonium methosulfate, stearamidopropyl dimethylamine, pathenol, citric acid, ceteareth-20, glyceryl stearate, niacinamide, propylene glycol, parhum, hexyl cinnamal, isopropyl myristate, phenoxyethanol, butylphenyl methylpropional, benzyl saliculate, linalool, sodium methylparaben, banzyl alcohol, limenene
Patrząc po składzie, to ta odżywka mnie nie przekonuje.
Raczej przeciętna - mieszanina emolientów i antystatyków, dość nikła zawartość odżywcza i regenerująca [jedynie w postaci witamin B5 i B3], raczej skłaniałabym się ku temu, by użyć jej do mycia [brak substancji obciążających i silikonów].
Skład wypada, niestety, słabo.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif _bonklers__by_LeoLeonardo.gif (4,1 KB, 1443 załadowań)
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 09:10   #1989
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
mam wielką prośbę o analizę szamponu i odżywki [B]Syoss -Intensywna pielęgnacja suchych i zniszczonych włosów [I]Repair

szampon
INCI: aqua, cetearyl alcohol, behenoyl pg-trimonium chloride, dimethicone, glycol distearate, quaternium -87, distearoylethyl hydroxyethylmonium methosulfate, niacinamide, pathenol, polyquaternium-37, hexylene glycol, propylene glycol, parfum, propylene glycol dicaprylate/dicaprate, lactic acid, hexyl cinnamal, ppg 1 trideceth-6, butylphenyl methylpropianal, benzyl salicylate, benzyl alcohol, phenoxyethanol , linalool, methylparaben, citric acid, limonene
Skład bardzo podobny do analizowanej wcześniej odżywki - odrobinę "cięższy", bo zawier silikon [z grupy łatwo zmywalnych], zatem i opinia o składzie wyglądać będzie podobnie [https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...ostcount=1993].
I nie widzę tu typowych dla szamponów substancji myjących, skład jest raczej bardziej odżywkowy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif _bonklers__by_LeoLeonardo.gif (4,1 KB, 1175 załadowań)
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 09:21   #1990
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez Modraszka Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o analizę składu tej odżywki:

Joanna Rzepa - odżywka wzmacniająca do włosów przetłuszczających się ze skłonnością do wypadania

Skład:
aqua, cetyl alcohol, cetearyl alcohol, peg 20 stearate, stearalkonium chloride, cetrimonium chloride, isopropyl alcohol, peg 40 hydrogenated castor oil, polyquateranium 28, hydrolyzed milk protein, raphanus sativus, alcohol denat, propylene glycol, glycerin, retinyl palmitate, panthenol, tocopheryl acetate, linoleic acid, linolenic acid, biotin, bioflavonoids, pyridoxine hcl, polysorbate 20, parfum, citronellol, linalool, citric acid, [+/ - 2 bromo 2 nitropropane 1, 3 diol, methyldibromo glutaronitrrile, dmdm hydantoin, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone, dipropylene glycol

Kupiłam ją ponad rok temu, ale nie użyłam ani razu
Niedawno znalazłam ją głęboko w szufladzie i zastanawiam się czy warto użyć
Wg mnie warto
Osobiście bardzo lubię tą odżywkę i w ogóle serię Rzepa.

Ale do skadu:
- na początku odżywkowy standard: emolienty, kondycjonery, antystatyki
- potem, na całkiem dobrym miejscu - proteiny mleczne, które mają działanie regenracyjne
- dalej - ekstrakt z czarnej rzepy - pobudza cebulki, odżywia włosy, zapobiega wypadaniu - działanie rzepy jest zresztą szeroko omawiane na wizażu i znane od dawien dawna
- na niebiesko zaznaczyłam substancje nawilżające, propylene glycol ułatwia także penetrację skóry składnikom aktywnym
- witaminy i inne substancje odżywcze: A, B5, E, F [kwasy linolowy i linolenowy], biotyna [czyli koenzym R lub witamina H] i odżywcza pirydoksyna [B6]

Wrażliwe głowy muszą uważać na alkohol, który co prawda ułatwia przenikanie składników do skóry, ale może podrażnić, oraz na końcówkę składu - konserwanty.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif _bonklers__by_LeoLeonardo.gif (4,1 KB, 1552 załadowań)
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 09:35   #1991
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez Nerchie Pokaż wiadomość
poprosze o analize jak będzie mieć jakiś wielki mózg chwilę tego szamponu:

Schwarzkopf, Schauma, Kiwi - Połysk, Szampon do włosów

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Disodium Cocoamphodiacetate, Citric Acid, Sodium Chloride, Glycol Distearate, Sodium Benzoate, Polyquaternium-10, Laureth-4, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Propylene Glycol, Parfum, Salicylic Acid, Sodium Citrate, Cocamidopropyl Betaine, Panthenol, Hydrogenated Castor Oil, Niacinamide, Malic Acid, Hexyl Cinnamal, Limonene, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Actinidia Chinensis

obiecanki producenta: Zawarty w formule szamponu Schauma Kiwi - Połysk ekstrakt z owoców kiwi jest niezwykle bogaty w kwasy owocowe min. cytrynowy. Składniki te odżywiają i pielęgnują włosy. Dodatkowo, wchodząc w reakcje z zawartymi w wodzie jonami wapnia i magnezu, kompleksują je, zapobiegając powstawaniu na powierzchni włosów osadów zmniejszających ich połysk.
Aby wzmocnić działanie szamponu, wprowadzono również kompleks hydroksykwasów - cytrynowego, jabłkowego, salicylowego. Zawarte w nim witaminy pozwalają dodatkowo poprawić kondycję włosów i wyraźnie je wzmocnić.

[edit, moje amatorskie próby z watkiem - słownik składników]

paru nie ma w słowniczku, ale już coś może podrażnić wrażliwą skórę (Sodium Chloride), dwa składnik nawilżające, działanie keratolityczne poprzez salicylic acid (chciałabym umieć te nazwy przy zakupie szamponów umieć rozpoznać xD), witamina B5 (panthenol tak?), pochdoną mamy glikolu polietylenowego i oleju rycynowego, to chyba bardzo dobrze xD ogólnie odżywcze też tak są i parę detergentów ? - z ocena ogólną mam problem, bo nie wiem jak ocenić detegenty z przymiotnikiem "łagodne" :p i tak poprosze o bardziej profesjonalną analize.
Powiem tak - jeśli chodzi o przeznaczenie szampony - tytułowy połysk - to spodziewam się, że szampon spełni swoje zadanie.
Dodatki kwasów [salicylowy, jabłkowy] podziałają zakwaszająco, co za tym idzie - domkną łuski włosa, więc teoretycznie włosy powinny nabrać blasku.
Kwasy dodatkowo działają złuszczająco [chociaż nie wiem, czy to stęzenie wystarczy, ale załóżmy, że tak] więc oczyszczą włosy i skórę głowy z osadów i martwych warstw naskórka.
Natomiast producenta chyba troszkę poniosła fantazja przy opisie
Ekstraktu z kiwi to tam prawie nie ma [ostatni składnik], a sam szampon nie jest zbyt odżywczy [trochę B3 i B5] ani łagodny [zestaw SLES + sól lubią podrażniać i wysuszać].

Jeśli chcesz się szybko zorientować, czy dany kosmetyk jest wartościowy, warto patrzeć na ilość składników aktywnych [witaminy, proteiny, ekstrakty, nawilżacze] i na ich miejsce w składzie - im wyżej, tym lepiej, bo wtedy danego składnika jest więcej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif _bonklers__by_LeoLeonardo.gif (4,1 KB, 761 załadowań)
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-22, 09:41   #1992
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez Milunia150 Pokaż wiadomość
KETOXIN szampon

Składniki wg INCI:
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA, Sodium Chloride, Ketoconazole, Hydrolyzed Collagen, Parfum, Propylene Glycol (and) Polysorbate 20 (and) Panthenol (and) Linoleic Acid (and) Linolenic (and) Arachidonic Acid (and) Tocopheryl Acetate (and) Retinyl Palmitate (and) Bioflavonoids (and) Biotin (and) Pyridoxine HCI, Tetrasodium EDTA, Hydrochloric Acid, Sodium Hydroxide, Citric Acid, BHT, Benzyl Alcohol (and) Methylchloroisothiazolino ne (and) Methylisothiazolinone, C.I. 16185, Benzyl Salicylate, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional.
Skład wygląda bardzo przyzwoicie
Substancją czynną - leczniczą, jest ketokonazol, lek przeciwgrzybiczy o szerokim spektrum działania, więc zdezynfekuje skórę głowy.
Kolagen oraz kompleks witamin [pogrubione] powinny zadziałać odżywczo, zarówno na włosy jak i na skórę/cebulki.
Jak na mój gust, troszkę za wysoko umieszczono zapach, ale ogólnie kosmetyk jest fajny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif _bonklers__by_LeoLeonardo.gif (4,1 KB, 656 załadowań)
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 10:14   #1993
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez moodlishka Pokaż wiadomość
witam czy moglby ktos przeanalizowac sklad szamponu Samypure. Producent zapewnia ze nie zawiera zadnych siarczanow, ale nie wiem czy wzamian za to nie posiada innych niszczacych skladnikow. A oto sklad:

Samypure Salon Systems Volume and Body Shampoo (mam nadzieje ze to dobra nazwa).

Sklad:
Aqua, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauryl Sulfoacetate, Polysilicone-18 Cetyl Phosphate, PEG-150 Distearate, Propylene Glycol, Passiflora Incarnata Extract, Cymbopogon Schoenanthus Extract, Hamamelis Virginiana Extract, Tocopheryl, Acetate, Retinyl Palmitate, Helianthus Annuus, Seed Oil, Panthenol, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, Methylparaben, Tetrasodium EDTA, Citric Acid.

[/B].
Typowych siarczanów może nie ma, ale inne detergenty oparte o związki siarki już tak [wszystkie nazwy z sulfo*], aczkolwiek te są uważane za łagodniejsze formy myjące.
Generalnie skład uznałabym za zachęcający - wartościowe składniki wyróżniłam pogrubieniem. Wśród nich znalazły się wyciągi ziołowe, witaminy, odżywcze proteiny oraz olej słonecznikowy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif _bonklers__by_LeoLeonardo.gif (4,1 KB, 586 załadowań)
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 10:38   #1994
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez moodlishka Pokaż wiadomość
I jeszcze odzywka Samypure Salon Systems Volume And Body Conditioner.

Sklad:
Aqua, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Stearalkonium Chloride, Glyceryl Stearate, Lactamide MEA, Guar, Hydroxypropyltrimonium Chloride, Fragrance, Methylparaben, Retinyl Palmitate, Propylparaben, Amodimethicone, Zingiber Officianale Root Extract, Yucca Schidigera Root Extract, Equisetum Arvense Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Butylene, Glycol, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Citric Acid, Octoxynol-40, Isolaureth-6, Propylene Glycol, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, Hexyl Cinnamal, Linalool.
Ogólnie skład nie jest zły, oparty na typowych emolientach, zawiera ekstrakty z imbiru [połysk], korzenia juki, skrzypu [wzmocnienie] oraz rozmarynu[porost], witaminy A, B5 i E oraz trochę protein i lekki silikon, ale nie podoba mi się zbytnio obecność 2 konserwantów i zapachu tak wysoko na liście.
Raczej nie dla wrażliwych na parabeny, do stosowania po długości.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif _bonklers__by_LeoLeonardo.gif (4,1 KB, 593 załadowań)
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 10:52   #1995
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez andesigne Pokaż wiadomość
Witam, proszę o analizę składów :

SZampon tonizujący- H ZONE - Renee Blanche - oznaczony SLES FREE
Opis producenta :formuła szamponu na bazie kwasów kokosowych, lipoprotein zbożowych, ceramid, wit. B5. Odżywia i wzmacnia suche i zniszczone włosy.

INCI : Aqua, Sodium Lauroamphoacetate, Cocamidopropyl betaine, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Disodium Laureth Solfosuccinate, sodium chloride, cocamide dea, styrene acrylates copolymer, Peg-12, dimethicone, poliquaternium-10, olive glicerides, ceramide 3, panthenol, laurdimonium hydroxypropyl hydrolyzed wheat protein, imidazolidinyl urea, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone, magnesium chloride, citric acid, parfum, hexyl cinnamal, butylphenyl methylpriopional.
Skład całkiem niezły, jego zaletą jest to, że oparty jest na łagodnych detergentach [bez SLS i SLES], więc producent podaje prawdziwe informacje.
Tuż za połową składu zalazły się składniki regenerujące ceramidy, panthenol i proteiny] - zatem na tym polu produkt również dotrzymuje obietnicy, a skład pozwla wnioskować, że szampon ma potencjał by wzmocnić włosy suche i zniszczone.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif _bonklers__by_LeoLeonardo.gif (4,1 KB, 611 załadowań)
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 11:08   #1996
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez andesigne Pokaż wiadomość
Maska tonizująca - H ZONE - Renee Blanche
Opis producenta :przeznaczona do nadawania witalności włosom pozbawionym blasku, energii i w złej kondycji. Do włosów suchy i zniszczonych. Wit. B5 i olej arganowy ułatwia regenerację włosów.

INCI : Aqua, cetrimonium cloride (and) isopropyl alcohol, cetearyl alkohol, butyrospermum parkii butter, trimethylsilylamodimethic one (and) C11-15 Pareth 5 (and) C11-15 Pareth 9, cera alba (beeswax), sucrose polystearate (and) hydrogenated poysobutene, glycerin (and) moringa pterigosperma seed extract, panthenol, laurdimonium hydroxypropyl hydrolyzed wheat protein, methoxy PEG/PPG-7/3 aminopropyl dimethicone, imidazolidinyl urea, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone, magnesium chloride, tetrasodium EDTA, parfum, hexyl cinnamal, butylphenyl methylpropional.

Z góry dziękuję
Odżywka ma potencjał regeneracyjny - dzięki dużej zawartości masła shea, które cechuje działanie rewitalizujące i nawilżające. Proces regeneracji będzie wspomagany także przez panthenol i proteiny zbóż, a nawilżenia - gliceryna.
Brak wymienianego w opisie produktu oleju arganowego.
Zawiera ekstrakt z nasion moringa pterigosperma.
Z uwagi na obecność silikonów i shea może obciążać delikatne włosy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif _bonklers__by_LeoLeonardo.gif (4,1 KB, 638 załadowań)
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 11:18   #1997
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez anna1234567 Pokaż wiadomość
Schwarzkopf, Gliss Kur Asia Straight, Balsam do włosów

sklad: Cetearyl alkohol, behentrimonium chloride, glycol distearate, distearoylethyl hydroxyethylmonium methosulfate, dimethicone, dicaprylyl carbonate, isopropyl alcohol, phenoxyethanol, methylparaen, polyquaternium-37, parfum, panthenol, propylene glycol dicaprylate, glycerin, laurdimonium hydroxypropyl hydrolized wheat protein, lactid acid, propylene glicol, butylphenyl methylpropional, PPG-1 trideceth-6, linalool, hexyl, cinnamal, benzyl alcohol, hydrolized keratin, orchis mascula extract, bambusa vulgaris extract

Za sprawą pozyskiwanych z owczej wełny protein keratyny (identycznych jak te występujące we włosach), kosmetyki Gliss Kur przenikają w głąb włosa, regenerując jego strukturę i wzmacniając go dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne. Włosy stają się elastyczne i są chronione przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych - takich jak ciepło suszarek czy promienie słoneczne. Z kolei zawarte w formule dodatnio naładowane cząsteczki, rozpoznają ujemnie naładowane, zniszczone fragmenty zewnętrznej powierzchni włosa i wypełniają je, neutralizując ubytki.
Ile w TYM PRAWDY
Dziekuje i pozdrawiam
Ta odżywka wydaje się być bardzo przeciętna.
Pierwszy pogrubiony składnik to antystatyk wykazujący również właściwości odżywcze, kolejne to panthenol [też odżywczy], gliceryna oraz "niby owcze" proteiny i keratyna [piszę niby owcze, bo niestety, przebiegu ich produkcji nie znam, a co za tym idzie - źródeł ich pochodzenia]. Na samym końcu składy pojawiają się wyciągi, ale ich działanie raczej będzie słabe lub wręcz żadne, bo jest ich zdecydowanie za mało.
I nie podobają mi się wysoko umieszczone konserwanty [zaznaczone na czerwono].
Działanie na poziomie molekuł i ich ładunków nie jest mi znane.
Ale powątpiewam w takie hasełka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif _bonklers__by_LeoLeonardo.gif (4,1 KB, 830 załadowań)
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 11:18   #1998
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Estelle, jesteś wielka bardzo Ci dziękuję
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 11:26   #1999
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez agawiii15 Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o analize:
Euro-styl, Perfect Care, Crema Midollo & Placenta (krem odżywczo- regeneracyjny z proteinami jedwabiu)
Skład:
aqua (water), cetearyl alcochol ,cetrimonium chloride , dipalmytoylethyl , hydroxyethylmonium methosulfate , parfum (fragrance), cyclomethicone (cyclopentasiloxane), dimethicone, cocos nucifera oil (cocomut oil), phenoxyethanol, methyldibromo glutaronitrile, citric acid, propylene glycol, methylchloroisothiazolino ne, hydrolyzed silk, methylisothiazolinone .
Z góry dziękuję.
Skład raczej słaby.
Pierwszy pogrubiony składnik to antystatyk wykazujący również właściwości odżywcze.
Zawiera olej okosowy i proteiny jedwabiu, aczkolwiek tych ostatnich bardzo, bardzo niewiele, chyba zbyt mało, by widocznie regenerowały włosy.
Obecność silikonów może powodować obciążenie włosów, zwłaszcza, że jeden z nich to tzw "ciężki", [drugi już łatwozmywalny].
Receptura, wg mnie, chybiona.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif _bonklers__by_LeoLeonardo.gif (4,1 KB, 699 załadowań)
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-22, 11:33   #2000
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
kochane moje moge sie przylaczyc z pytankiem .. probowalam przeszukac watek ale nie znalazlam analizy NISIM FAST balsam - odzywka wiec niesmialo chcialabym poprosic o recenzje skladu :

Aqua, Glycerin, Cetyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Polyquaternium-7, Behetrimorium Methosulfate, Cetrimonium Chloride,Emulsifying Wax, Cetearyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, Aloe Barbadensis, Dimethicone, Camellia Sinensis, Hydrolyzed Wheat Protein, Wheat Starch, Panthenol, Inositol, Cysteine, Cysteine, Cystine, Biotin, Methionine, Polysorbate 20, Fragrance, Propylene Glycol, TetraSodium EDTA, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, Blue 1.
Składzik niczego sobie, fajny, zachęcający.
Odżywka powinna nawilżać włosy - dzięki dość dużej zawartości gliceryny.
Oprócz tego zawiera odżywczo-nawilżający aloes, który poprawia również transport składników aktywnych wgłab skóry. A składników aktywnych całkiem sporo - głównie to aminokwasy odżywiające cebulki [inozytol, cystyna, cysteina, metionina - stąd też zapewne i szybszy porost] oraz wyciąg z zielonej herbaty [bogaty w katechiny, które zawiera np. Innov]. Znajdują się niby przy końcu składu, ale sądząc z doświadczeń wizażanek, ich ilość jest wystarczająca, by osiągnąć efekt, więc takie ich stężenie wystarcza.
Aby zadbać o włosy na długości - dodano regenerujących protein.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif _bonklers__by_LeoLeonardo.gif (4,1 KB, 782 załadowań)
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 11:38   #2001
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
estelle analiza balsamu nisim , napisalam wyzej
i dzis zaintrygowal mnie sklad mojego nowego szamponu, to niby szampon ziolowy...
Erboristeria lagodny szampon z rumiankiem dla wlosow delikatnych ,
jak na moje oko cos mi sie nie wydaje , ale pozostawie to wam expertom , oto sklad :

aqua, sodium laureth sulfate, PEG7 glyceryl cocoate, disodium cocoamphodiacetate, sodium chloride, glycol distearate, propylene glycol, sodium benzoate, PEG-55 propylene glycol oleate, laureth-4, parfum, citric acid, salicylic acid, cocamidopropyl betaine, panthenol, hydrogenated castor oil, niacinamide, polyquaternium-10 , linalool, butylphenyl methylpropional , glycerin, limonene, chamomilla recutita flower extract, bisabolol
Faktycznie, skład raczej mało zachęcający.
Dużo elementów, ale mało treści - właściwie liczyć się mogą tylko wit B5 i B3, a rumianek, to na samym końcu, więc szampon jest rumiankowy raczej tylko z nazwy.
Powinien dobrze oczyszczać, nie obciąży, ale nic więcej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif _bonklers__by_LeoLeonardo.gif (4,1 KB, 615 załadowań)
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 11:40   #2002
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

dzieki ESTELLE, faktycznie odzywka sie sprawdzila , ma dzialanie regenerujace, dziekuje za analize )**
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 11:42   #2003
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez Fuga Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o analizę szamponu:
Allwaves professionnelle - Virgin jedwabisty oil szampoo z formułą chroniącą dłonie.

Składniki: Aqua, Sodium C12 - 13 Pareth Sulfate, Acrylates Copolymer, Triethanolamine, Parfum, Styrene/Acrylates Copolymer, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, Alpha-isomethyl Ionone, Cl 19140 (albo CI 19140, nie jestem pewna)
Popatrzyłam na skład... i pierwsza reakcja - BLEH
Teoretycznie niby bez SLES, ale tego jedwabistego oil shampoo to ja tu nie widzę A ochrony dłoni tym bardziej, bo nie ma w kosmetyku żadnego składnika, który mógłby to zrobić.
Jak dla mnie to on niczym się nie różni od płynu do mycia podłogi [wybacz porównanie ], włączając w to wredny dla skóry konserwant.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif _bonklers__by_LeoLeonardo.gif (4,1 KB, 648 załadowań)
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 11:54   #2004
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez musuranka Pokaż wiadomość
Obkupiłam się w produkty firmy TIGI (szampon + 2 odzywki ), namówiona przez fryzjerkę w salonie , zapłaciłam kupę kasy, a teraz zaczełam grzebać po wizażu , żeby dowiedzieć się , co takiego wspaniałego w tych kosmetykach jest i jestem ale załamana ,
co prawda nie ma analizy tych kosmetykow , które akurat ja kupiłam , ale widzę , że w ogóle firma TIGI wcale taka wspaniala nie jest ,a jeden z szamponów tigi , (maniac shampoo) dostał bardzo złe noty za skład.
Już widzę , że zrobiłam zły interes , wierząc , że wysoka cena oznacza super jakość , ale prosiłabym kogoś o analizę tych kosmetyków , które ja kupiłam( mam cichą nadzieję , że może akurat te nie są takie najgorsze )

Szampon TIGI- BED HEAD -SUPERSTAR
pisze na nim , ze nadaje objetosci , poza tym , że nie zawiera siarczanów i chroni kolor włosów farbowanych

Skład : aqua, sodium C14-18 olefin sulfonate , isopropylamine dodecylbenzenesulfonate, lauramide dea , glycol stearate , hydrolyzed vegetable protein pg-propyl silanetriol , PEG-150 distearate , panthenol, polyquaternium-11, hydrolyzedwheat protein, hydrolyzed keratin , simmondsia chinensis (jojoba) seed oil,
helianthus annuus( sunflower) seed extract ,

PPG-2 hydroxyethyl cocamide , parfum(fragrance) , lecithin , caprylic/capric triglyceride , PEG-12 oleate , propylene glycol, butylene glycol , phosphoric acid, sodium chloride , dmdm hydantoin, iodopropynyl butylcarbamate CI 17200(red 33) , CI60730 (ext.violet2)
Spoko, nie jest tak źle, jakby sie mogło zdawać
Akurat skład szamponu jest całkiem przyjemny , zawiera dość dużą dawkę substancji regenerujących - protein i olejów.
Natomiast moje wątpliwości budzi przeznaczenie kosmetyku na instrukcji, tj. nadawanie objętości, gdyż proteiny lubią czasem obciążać, chociaż oczywiście wszystko zależy od tego, jak Twoje włosy zareagują i może się okazać, że kosmetyk się sprawdzi.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 11:55   #2005
moodlishka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z innej bajki
Wiadomości: 213
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Estelle dziekuje Ci bardzo
__________________
Ironia życia leży w tym, że żyję się je do przodu, a rozumie do tyłu.
moodlishka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 12:04   #2006
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez musuranka Pokaż wiadomość

odżywka TIGI - BED HEAD- SUPERSTAR
pisze , że doda objętości i nie obciaży włosów, gdyż ma lekką formułę

Skład : aqua , cetearyl alcohol, cyclopentasiloxane, dimethicone , cetyl alcohol, behentrimonium methosulfate , propylene glycol, glycerin,
stearamidopropyl dimethylamine, PPG-3 benzylether myristate , cyclohexasiloxane, certrimonium chloride , quaternium-91,
cetrimonium methosulfate , hydroxyethyl ethylcellulose, divinyldimethicone/dimethicone copolymer, citric acid , dimethiconol, polyquaternium-37, polyquaternium-55 , C12-13 pareth-23,
tetrasodium edta, C12-13 pareth-3, propylparaben, methylisothiazolinone, methylparaben, parfum , benzyl benzoate,
CI 14700 (red 4), CI 19140( yellow 5 )
Ajajajajaj, normalnie gromy i baty dla producenta za tą ściemę o lekkiej formule
Motylem byłem, ale utyłem - tak bym podsumowała ten skład.
Silikon silikony silikonem pogania. Czyli generalnie ciężko, bo otóż owe silikony wypełniając ubytki we włosach jednocześnie się na nich osadzają, a długotrwały taki proces prowadzi do obciążenia i zmatowienia moherów, dlatego przy użyciu takich silikonowych składów zazwyczaj polecam regularne oczyszczanie - czyli szampon z SLES i bez silikonów.

Po samej odżywce, włosy wyglądać mogą ładnie - wyglądzone, błyszczące, łatwe do rozczesania, ale pamiętać trzeba, że to raczej efekt wizualny. Brakuje w składzie substancji odżywczych, więc efekt jest tylko doraźny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif _bonklers__by_LeoLeonardo.gif (4,1 KB, 921 załadowań)
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 12:17   #2007
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez musuranka Pokaż wiadomość

odżywka nawilzająca TIGI - CATWALK - HEADSHOT
ma to niby być rekonstruująca intensywna odżywka, włosy mają byc po niej jak jedwab

skład : aqua , cetyl alcohol , dicetyldimonium chloride, stearyl alcohol,
cetrimonium chloride, parfum , dimethicone, hydroxyethylcellulose, glycerin, PEG-45M, hydrolyzed wheat protein , methyl gluceth-10, sodium PCA, betaine , sorbitol , glycine , alanine , proline , serine , threonine , arginine , lysine , glutamic acid, citric acid , aloe barbadensis leaf juice, benzyl benzoate , panthenol, limonene , butylene glycol, hexyl cinnamal, tocopheryl acetate , spirulina maxima extract, retinyl palmitate , rosa canina fruit extract , panax ginseng root extract , centella asiatica extract , propylene glycol , butylphenyl methylpropional , linalool, methylchloroisothiazolino ne , methylisothiazolinone

uffffffffff, juz myslałam , że tego nie wpiszę -masakra
bardzo prosiłabym kogoś kto się na tym zna o analizę,
z góry dziękuję bardzo
Dobra inwestycja.
Kosmetyk bogaty jest w substancje odżywcze i nawilżające - gliceryna i proteiny na dobrych miejscach. Całkiem sporo również jest aminokwasów, które dość rzadko spotyka się z kosmetykach, a które bardzo dobrze wpływają i na włosy i na cebulki [porost, wzmocnienie].
Obecne są również witaminy [B5, E] i ekstrakty [algi, róża, żeń-szeń, centella].
Łatwo zmywalny silikon wygładzi włosy, uzupełni ubytki w ich tkance.

Tak więc podsumowując cały zakup - nie trzeba się martwić, że to pieniądze wyrzucone w błoto, bo z wyjątkiem drugiego produktu, zakupiłaś kosmetyki składowo dobre, a ta ostatnia odżywka ma wręcz ponadprzeciętny skład .
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 12:23   #2008
musuranka
Przyczajenie
 
Avatar musuranka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Estelle- dziękuję ślicznie za analizę

musuranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 12:25   #2009
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez G0si3k Pokaż wiadomość
Bardzo prosilabym o analize skladu odzywki, ktora niedawno kupilam. Napisane jest na niej, ze jest zrobiona tylko z naturalnych i organicznych skladnikow (dlatego ja kupilam). Co o niej sadzicie?
Post nie spełnia wymogów wątku.
Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
'Estelle' dziekuje Ci bardzo za analize
Cos mi sie widzi, ze wszystkie spraye do prostowania beda wysuszac wlosy
Też mi się tak wydaje. Większość oparta jest albo na alkoholu, albo na silikonach, ale nie sądzę, aby jakieś substancje były w stanie zapobiegać efektom użycia wysokiej temperatury

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Estelle, jesteś wielka bardzo Ci dziękuję
Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
dzieki ESTELLE, faktycznie odzywka sie sprawdzila , ma dzialanie regenerujace, dziekuje za analize )**
Cytat:
Napisane przez moodlishka Pokaż wiadomość
Estelle dziekuje Ci bardzo
Cytat:
Napisane przez musuranka Pokaż wiadomość
Estelle- dziękuję ślicznie za analizę


Nie ma za co
Dziś włączyła mi się faza więc udało mi się troszke nadgonić zaległości.
Na dzisiaj już jednak finito

Aktualizacja
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...


Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2009-06-17 o 11:15 Powód: Znacznik aktualizacyjny dla listy kosmetyków.
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 16:50   #2010
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Estelle, bardzo dziękuję za analizę
Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-04 17:19:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:35.