Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/ - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-14, 18:31   #271
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-)))))))

Przecież jeśli to gula albo ropny wyprysk peeling może go tylko rozsierdzić
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 07:18   #272
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-) /Mleko/

Cytat:
Napisane przez o000agus Pokaż wiadomość

xal - peelingi ok ale słońce to nie najlepszy pomysł - nie chce mi się już pisać czemu - przejrzyj wątki filtromaniaczek.
Ja nie mówię o "spalaniu się" tylko o małej opaleniźnie. Jak się opalasz to się maskują blizny, a później jak skóra się regeneruje i powraca do normalnego stanu (nieopalonego) to regenerują się też blizny.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 10:05   #273
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-) /Mleko/

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Ja nie mówię o "spalaniu się" tylko o małej opaleniźnie. Jak się opalasz to się maskują blizny, a później jak skóra się regeneruje i powraca do normalnego stanu (nieopalonego) to regenerują się też blizny.
no tak, ale ogólnie skórze trądzikowej nie poleca się słońca ponieważ wysusza i później jesienią występuje wysyp bo wysuszona skóra zaczyna szybciej się przetłuszczać. i co za tym idzie jeszcze więcej nowych blizn.
zresztą jeśli opalanie to zawsze z umiarem i zawsze z filtrem. no i nie podczas stosowania maseczki aspirynowej czy innych kwasów.
nie mówiąc już o istniejącej zawsze możliwości wystąpienia fotouczuleń (to że teraz nie masz nie znaczy, że mieć nie będziesz następnym razem) które często kończą się plamami barwnikowymi na skórze.
wszystko tak ale z umiarem i odpowiednim przygotowaniem
pozdrawiam
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 10:13   #274
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-) /Mleko/

Odświeżam watek, trafiłam na niego przypadkiem i.. Jestem w szoku!
Jakieś pół roku temu rzuciałm wszytsko w cholerę, zrezygnowąłam na jakiś czas całkowicie z makijażu, kremów, toników- wszyskiego. Siegnęłam po zel oliwkowy ziaji (jakoś tak mi się spodobał), a potme dołaczył do niego tonik- poniewaz wszystkie toniki mnie podrazniały, zaczełam przemywać buzię mlekiem. Jakost ak samo przyszło do głowy, ze "lepszy rydz niż nic", poza tym moja tłusta skóra po maseczce ze zwykłej, tłustej śmietany rbiła sie amtowa.. To samo się zrobiło po mleku .
Zostao mi to do dziś, i az nie wierzyłam ze to mleko naprawde działa, że sobie wmawiam.. Ale z tego co czytam tutaj robię słusznie . I to od pół roku.. A buźka rewelacyjna!

Ja stosuję zamaist toniku, a mleka używam jak najtłustszego (zagęszczonego)- po zwykłym nie am takiej "powłoczki". Potem ewentualnie na to krem, przy okazji kontroluję jego ilosć- musi być taka, żeby wchonęła się ta mleczna powłoczka. I już.
Rewelacja
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 13:08   #275
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-) /Mleko/

Bardzo sie cieszę
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 20:58   #276
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-) /Mleko/

Ja też sie cieszę.
Tym bardziej, ze nie jestem sama z dziwną skórą, która tak dobrze reaguje na mleko .
Z drugiej strony może to wina... Kwasów? W końcu używa się do złuszczania też kwasu mlekowego, wiec moze to czego używamy to jego "lżejsza" wersja?
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 08:20   #277
201804040907
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 43
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-) /Mleko/

Tak, w mleku jest kwas mlekowy, który należy do kwasow AHA.
201804040907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-30, 11:03   #278
szaluś :)
Raczkowanie
 
Avatar szaluś :)
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 94
GG do szaluś :)
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-)))))))

umyłam dziś twarz mlekiem i jestem baaardzo zadowolona
tylko mam pytanie: jak myślicie, czy dla lekko trądzikowej cery wytarczy rano tylko nałożyć i później zmyć mleko, może jeszcze punktowo na wypryski zastosować np. pastę cynkową, a wieczorem dokładnie umyć twarz żelem, przetrzeć tonikiem (myślę nad pichtowym) i nałożyć jakiś krem, tylko nie wiem, jaki- antybakteryjny czy lepeij np. oliwkę hippa?
pomocy, proszę

edit: nie zdążyłam przeczytać jeszcze całego wątku, więc nie podszkoliłam się wystarczająco nie myłam skóry mlekiem, tylko przetarłam jak tonikiem i po jakimś czasie zmyłam, żeby wszystko było jasne
__________________
co świat ma z dwojga ludzi, którzy nie widzą świata?

Wisława Szymborska, "Miłość szczęśliwa"



Edytowane przez szaluś :)
Czas edycji: 2007-07-30 o 11:11 Powód: dopisałam coś ;)
szaluś :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 15:39   #279
VanillaNut
Raczkowanie
 
Avatar VanillaNut
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 42
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-) /Mleko/

Pierwszy raz słysze o mleku, wypróbuje jeszcze dziś, ale mam pytanko: mam pozostawic mleko na twarzy na jakiś czas czy od razu zmyć?

Co do toniku petroleum d-5 i olejku pichtowego - też go uzywam i powiem szczerze że do teraz byłam średnio zadowlona, ale moze dlatego ze go źle uzywam. Przepis i dokładny opis tego toniku jest tu, podala go daisyDee:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=48400
Tyle, ze ja z niego wyczytałam,ze nie nalezy uzywać codziennie, bo skóra sie przyzmyczai, wiec używam raz w tygodniu... Ale zacznę uzywać od dzis codziennie i zobaczę efekty.
Przede wszystkim działanie tego toniku widać po waciku - kiedy przemywam twarz zwykłym tonikiem lub mleczkiem wacik jest arczej słabo zabrudzony, natomiast po przemyciu petroleum d-5 + olejek pichtowy wacik jest brudny, nawet szary! Płytkie zaskorniki schodzą od razu, te "głębsze" jedynie sie "chowają", albo mi sie tylko tak wydaje, bo wciąż wracają...

Polecam przeczytanie tego wątku o tej mieszance, aha i dodam jeszcze tylko, ze ja mam mieszankę z 40 ml petroleum i 10 ml olejku pichtowego...

Pozdrawiam
__________________
Zamienię talent do komplikowania sobie życia na jakikolwiek inny...
VanillaNut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 15:53   #280
sonnerin
Rozeznanie
 
Avatar sonnerin
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 892
GG do sonnerin
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-) /Mleko/

Ja też inedawno zaczęłam stosować mleko na twarz. I musze powiedzieć, że widzę sporą poprawę Od czasu do czasu oczywiście wyskakują mi jakieś pryszczyki, ale w połączeniu z niewyciskaniem, stosowaniem maści cynkowej i rumianku od czasu do czasu cera uległa znacznemu polepszeniu
Ah dodam jeszcze, gdyby komuś nie chciało się czytać całego wątku [ja przeczytałam ], ze stosowałam je jak maseczkeę. Czyli oczyściłam twarz, nalałam mleka na wacik i przetarłam nim twarz, zostawiałam na pół godziny i zmywałam. Nie potrzebowałam żadnego kremu, ale to już sprawa indywidualna.
I powiem jeszcze, ze odkąd stosuję mleko na twarz nie muszę używać kosmetyków matujących! )
__________________
Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie, by udało Ci się to osiągnąć.
~P.Coelho
<3

sonnerin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 16:38   #281
justyna 111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-) /Mleko/

czesc szukam osób mających trądzik do wypełnienia ankiety to link http://www.ankietka.pl/2627/ocena_ja...ik_zwykly.html z góry dziękuje za wypelnienie
justyna 111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-30, 17:05   #282
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-) /Mleko/

Każdy tak się dziwi, mleko, mleko... Kleopatra się kapała w mleko, o tym każdy chyba słyszał, więc jakiś wpływ(zbawienny?) na naszą skórę ma
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 19:22   #283
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-) /Mleko/

No i jak już madry Guś (przez Ono poparty) napisał, mleko zawiera kaws mlekowy- i prawdopodobnie to w tym tkwi całe sęk.
Zaczełam teraz stosowac je trochę inaczej, tzn. jest troszeczkę czasu rano to się nie spiesze z kremem- nakąłdam go jakiś czas po mleku, jak się lepiej "wchłonie".

A próbował ktoś poza mną zagęszczonego? Czy się wszyscy zwyczajnym bawią?
I jaki % tłuszczu wybieracie?
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 19:40   #284
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-) /Mleko/

Ja taki jaki mam w lodówce, najczęściej koło 3%.
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 20:44   #285
sue.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 398
GG do sue.
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-) /Mleko/

Ja sie natknelam na ten watek kilka miesiecy temu i uzywalam mleka jako 'maseczki' przez jakiś czas, dopóki moja systematycznosc nie ulegla pogorszeniu Cera naprawde mi sie poprawila Teraz chyba do tego wróce plus raz na jakis czas tonik z petroleum i olejku pichtowego, ktory czasem stosuje. Patrzcie ile na tym mozna zaoszczedzic chociazby ^^
sue. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 21:02   #286
klaudia23
Zadomowienie
 
Avatar klaudia23
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 010
GG do klaudia23 Wyślij wiadomość przez MSN do klaudia23 Send a message via Skype™ to klaudia23
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-) /Mleko/

ja raz nałozyłam(własciwie to ochlapałam sie tak jak woda) mleko na twarz potem czekałam torche az mi wyschnei.czułam jakbym miała wysuszona twarz normalnie mowic nie mogłam potem zmyłam ale jakos tak nic nie zauwazyłam ale od dzis sprobuje go stosowac systematyczniej
__________________
powrót do wizażu

dbam o cere...
MŻ - WR
klaudia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 21:49   #287
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-) /Mleko/

Cudem by było, gdyby zadziałało po jednym użyciu
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 22:37   #288
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-) /Mleko/

No własnie, nic nie działa po pierwszym użyciu. No, moze troszeczkę zadziałac, jak jest naprawde skuteczne- ale zawsze potrzebna jest systematycznosć i czas, czas, czas.
Dlatego nigdy nie nalezy ufac kosmetykom które mają niby działać po pierwszym użyciu...

Dzisisj zrobiłam jeszcze inny myk- mleczka nałozyłam wiecej, już nie jak tonik do przemywania, ale jak "maseczka". Wchłania się- powoli, powoli...

W sumie fajny zestaw na delikatne (i tanie!) kwasy- mleko (AHA) i maseczka aspirynowa (BHA). Do tego jakiś filtr na dzień i viola
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 22:48   #289
Dorotka <3
Raczkowanie
 
Avatar Dorotka <3
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 137
GG do Dorotka <3
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-) /Mleko/

Halo , halo :p
Użyłam dzisiaj mleka na twarz przetarłam sobie wacikiem i muszę powiedzieć,że jestem zadowolona z efektu . Mam taką gładką twarz.. poza tym , jak przetarłam nim największego i najokropniejszego syfa jakiego mam na buzi, pod okiem , a potem nałożyłam Benzacne, to strasznie mnie piekło - dobry znak, bo zawsze mi się wydaję,że jak coś piecze, to działa
Dorotka <3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-31, 09:56   #290
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-) /Mleko/

Cytat:
Napisane przez Dorotka <3 Pokaż wiadomość
Halo , halo :p
Użyłam dzisiaj mleka na twarz przetarłam sobie wacikiem i muszę powiedzieć,że jestem zadowolona z efektu . Mam taką gładką twarz.. poza tym , jak przetarłam nim największego i najokropniejszego syfa jakiego mam na buzi, pod okiem , a potem nałożyłam Benzacne, to strasznie mnie piekło - dobry znak, bo zawsze mi się wydaję,że jak coś piecze, to działa
Halo, halo, dzieweczko (sorry, musiałam)
No więc dzieweczko, muszę Cię zasmucić- kiedyś używając produktów przeciwtrądzikowych tez mi się wydawało ze "jak piecze to działa" i skończyło się an tym, ze pogarszało mi się.. Dopóki nie odstawiłam tego wszystkiego (na rzecz mleka właśnie)
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 11:50   #291
maltanka83
Raczkowanie
 
Avatar maltanka83
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 182
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-) /Mleko/

hej, przebrnęłam przez cały wątek
jak większość z was też mam ten sam problem z pryszczami i zaskórnikami szczególnie przed miesiączką (po prostu koszmar).
zaciekawił mnie ten wątek i też wypróbuje ten sposób z mlekiem i tym tonikiem z petroleum i olejku pichtowego.
Do tej pory kupowałam dużo kosmetyków i co i nic nie pomogły żadnego efektu. Mama nadzieję że to mi pomoże.

Pozdrawiam
__________________
"Tam na dole zostało
wszystko to co Cię męczy.
Patrząc z góry wokoło
świat wydaje się lepszy."

maltanka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 15:31   #292
Dorotka <3
Raczkowanie
 
Avatar Dorotka <3
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 137
GG do Dorotka <3
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-) /Mleko/

Cytat:
Halo, halo, dzieweczko (sorry, musiałam)
No więc dzieweczko, muszę Cię zasmucić- kiedyś używając produktów przeciwtrądzikowych tez mi się wydawało ze "jak piecze to działa" i skończyło się an tym, ze pogarszało mi się.. Dopóki nie odstawiłam tego wszystkiego (na rzecz mleka właśnie)
Tak myślisz ? Możliwe, ale ja narazie z efektu jestem zadowolona, bo pryszcz prawie zniknął O_o nie wiem jak to możliwe,ale ,że tak to nazwę " wysechł " zupełnie . Ale teraz już odstawiam zupełnie obiecuję . Dzięki ;*
Dorotka <3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 16:35   #293
klaudia23
Zadomowienie
 
Avatar klaudia23
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 010
GG do klaudia23 Wyślij wiadomość przez MSN do klaudia23 Send a message via Skype™ to klaudia23
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-) /Mleko/

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
Cudem by było, gdyby zadziałało po jednym użyciu

nooo wiem ale wtedy raz nałozyłam a potem mi sie nie chiało i zapomniałam albo mleka nie bylo chyba wiecie jak to jest
__________________
powrót do wizażu

dbam o cere...
MŻ - WR
klaudia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 17:43   #294
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-) /Mleko/

Cytat:
Napisane przez Dorotka <3 Pokaż wiadomość
Tak myślisz ? Możliwe, ale ja narazie z efektu jestem zadowolona, bo pryszcz prawie zniknął O_o nie wiem jak to możliwe,ale ,że tak to nazwę " wysechł " zupełnie . Ale teraz już odstawiam zupełnie obiecuję . Dzięki ;*
Hehe może w przypadku mleka nie, ale jeśli chodzi o wszelkie kosmetyki anty-

Cytat:
Napisane przez klaudia23 Pokaż wiadomość
nooo wiem ale wtedy raz nałozyłam a potem mi sie nie chiało i zapomniałam albo mleka nie bylo chyba wiecie jak to jest
ni, nie wiemy u mnie w domu NIGDy mleka nie brakuje
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 18:16   #295
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-) /Mleko/

Chyba jednak się zdecyduję na to mleko, chociaż ostatnio jak próbowałam to jakoś nie zauważyłam efektów, ale może tym razem się uda. Ile razy w ciągu dnia przemywacie twarz mlekiem? Wystarczy 2 czy może to zwiększyć o 3-4? Ma to jakiś wpływ?
Ja już moich pryszczy nie rozumiem, raz ich nie ma, a raz jak grzyby po deszczu paskudy wychodzą i nie ma na nie mocnych ...
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 21:02   #296
olinkaaa
Zadomowienie
 
Avatar olinkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 551
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-) /Mleko/

przeczytałam wątek i jeszcze dziś użyję mleka jako toniku, tylko czy po użyciu go w ten sposób przemywacie jeszcze twarz wodą? W sumie po zwykłym toniku już sie tego nie robi, no ale wolę się upewnić A czy po uzyciu toniku z petroleum i olejku pichtowego też przemywacie twarz jeszcze wodą, lub stosujecie jakiś krem?
__________________



"Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem"
G.G. Marquez


olinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 21:49   #297
sonnerin
Rozeznanie
 
Avatar sonnerin
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 892
GG do sonnerin
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-) /Mleko/

Boże, zmiłuj się nade mną :P Dziewczyny no. Dajcie spokój, przecież skoro ten wątek jest tak długi, to wszystko musi być w nim napisane. Ja wiem, ze łatwiej się o to zapytać, ale czy nie lepiej sprubować poszukać samej? Sorry, za takie coś, ale mnie już to osłabiło. Kolejny raz. i nie wyżywajcie się na mnie, bo jestem tu nowa, ale czy Was to nie denerwuje?
I Sovilo i ja i dużo innych dziewczyn pisało, ze mleko lepiej zmyć, bo później może być niemiły zapach. A co do częstotliwości użycia to uważam, ze nie trzeba przesadazać z ilośćią "razów" i najwyżej rano i wieczorem.
__________________
Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie, by udało Ci się to osiągnąć.
~P.Coelho
<3

sonnerin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 22:45   #298
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-) /Mleko/

Od dzisiaj zaczęłam stosować mleko, zobaczymy co z tego wyjdzie. Mam nadzieje, ze pomoze. Tonik też byc moze potem zrobię, jak wybiorę sie do apteki.
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 22:57   #299
Goldberry_82
Raczkowanie
 
Avatar Goldberry_82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 49
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-) /Mleko/

Mleko jest naprawdę rewelacyjne! Mi kilka lat temu dermatolog zalecił kąpiele w mleku od czasu do czasu. Skóra po mleku jest super gładka, taka milusińska. Z tym zbawczym działaniem na zniknięcie trądzika bym nie przesadzała, ale na pewno poprawia się cera, a przede wszystkim robi się gładziutka skóra. Także śladami Kleopatry polecam zafundowanie sobie zamiast drogich zabiegów kąpiel w mleku.
Natura, a nie zawsze chemiczne cudeńka może zdziałać cuda
Kolorowych snów ślicznotki
Goldberry_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 23:03   #300
Goldberry_82
Raczkowanie
 
Avatar Goldberry_82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 49
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-) /Mleko/

Mleko koi podrażnienia skóry. Przecież wiele z nas, jeśli nie wszystkie stosowały starą metodę na poparzone słoneczkiem ciało - śmietana, która zbija temperaturę ciała, a co za tym idzie koi podrażnienia skóry i przyjemnie łagodzi i chłodzi skórę - no na pewno minusem w tym przypadku jest zapach. Ale co się nie robi dla naszego kochanego ciałka
Goldberry_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-23 13:49:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:54.