jak stac sie wyższa... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-29, 12:41   #1
Paulunia8713
Zadomowienie
 
Avatar Paulunia8713
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 451

jak stac sie wyższa...


witam już pisałam do was w sprawie włosków tak bardzo mi pomogłyście. Teraz mam kolejna prośbe która dotyczyc bedzie ubran... Jestem taka mała kruszynka mam tylko 153 cm wzrostu. Kilka miesiecy temu urodzilam coreczke wiec jeszcze nie zrzucilam kg tyle ile bym chciala. doradzcie mi co powinnam zakladac zeby wygladac na wyzsza, ukryc brzuszek.... Mam nadzieje ze i tutaj moge liczyc na wasza pomoc. Z góry dziekuje i pozdrawiam
Paulunia8713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 12:45   #2
Paulunia8713
Zadomowienie
 
Avatar Paulunia8713
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 451
Dot.: jak stac sie wyższa...

a to moja fotka
Paulunia8713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 20:13   #3
Paulunia8713
Zadomowienie
 
Avatar Paulunia8713
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 451
Dot.: jak stac sie wyższa...

to jak kobietki mogę liczyc na jakieś rady....
Paulunia8713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 21:35   #4
Meier Link
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 323
Dot.: jak stac sie wyższa...

Pierwsze, co mi przychodzi do głowy, żeby być wyższą, to buty na obcasie. Wygodne są takie z platformą pod palcami. Żeby ukryć brzuszek i wyglądać smukło noszę trochę wyższe, ale nie za wysoko zabudowane spodnie, poniżej pępka. Dobrze czuję się w rurkach, ale nie marchewkach, nawet lekko dzwonowatych, które nie mogą być za szerokie w udach. Jeśli masz zarysowaną talię, to polecam ubrania to podkreślające, np. swetry zapinane na 2 guziki mniej więcej na wysokości talii. Mile widziane szerokie pasy przypominające gorset i marynarki z małą ilością guzików. Ze względu na brzuszek unikaj tunik odcinanych pod biustem. Tak mi przychodzi do głowy z własnego doświadczenia, bo też staram się wyglądać na wyższą i ukryć brzuch. Na zdjęciu wyglądasz na drobną osobę. Zaobserwowałam jeszcze, że czasami dobrze dobrane obcasy wymuszają prost postawę ciała i od razu sylwetka zyskuje, ale jeśli są źle dobrane, dziewczyna garbi się i wypina brzuch do przodu.
Meier Link jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 10:33   #5
Julkakulkaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 758
Dot.: jak stac sie wyższa...

Też jestem niska (155 cm) i ostatnio moim patentem na bycie wyższą, smuklejszą są obcasy i spódnica ołówkowa, najlepiej z lekko (!!!) podwyższonym stanem.
Poza tym spodnie proste lub rurki i obcasy. Spodnie trochę wyższe niż biodrówki, sweterki zapinane w talii - eksponują biust i talię,
Unikaj modnych w tym sezonie długich kardiganów, duuużych toreb, lateksowych legginsów...
Tyle z własnego doświadczenia
Julkakulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 11:08   #6
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: jak stac sie wyższa...

Ja Ci powiem, że wyglądasz bardzo ładnie. Figurka jest super

Ja mam 158 cm, ale jestem tak drobniutka , że nawet nie wyglądam na swój wiek.

Na Twioim miejscu postawiłabym na eleganckie stroje. Buty na obcasie przede wszystkim.

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Julkakulkaa Pokaż wiadomość
Też jestem niska (155 cm) i ostatnio moim patentem na bycie wyższą, smuklejszą są obcasy i spódnica ołówkowa, najlepiej z lekko (!!!) podwyższonym stanem.
Poza tym spodnie proste lub rurki i obcasy. Spodnie trochę wyższe niż biodrówki, sweterki zapinane w talii - eksponują biust i talię,
Unikaj modnych w tym sezonie długich kardiganów, duuużych toreb, lateksowych legginsów...
Tyle z własnego doświadczenia
A czy kobiety z wąską talia mogą nosić paski w talii? Ostatnio sie tak nad tym zastanawiam, ale boję się, że to mnie jeszcze bardziej wyszczupli. Chociaz dodało by kobiecości i wzrostu
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 11:28   #7
panna kinia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 655
Dot.: jak stac sie wyższa...

1. Obcasy! Chyba pierwsze co przychodzi do głowy, aby dodać sobie kilka centymetrów.
2. Unikaj długich (tzw. maksi) spódnic lub sukienek.
3. Jeśli ubierzesz się w jednolity kolor będziesz wydawała się wyższa. Na przykład czarne spodnie/spódnica/rajstopy + czarne buty sprawią, że będziesz miała optycznie wydłużone nogi.
4. Wydaję mi się, że dla niskich osóbek najlepszym fasonem spodni są rurki. Przy rozszerzanych lub dzwonach, szwedach człowiek się skraca.
5. Wyprostuj się!
__________________
LUDZKA SIŁA
WYRASTA ZE SŁABOŚCI

Edytowane przez panna kinia
Czas edycji: 2009-09-30 o 11:29
panna kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-30, 18:30   #8
Meier Link
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 323
Dot.: jak stac sie wyższa...

Spódnice ołówkowe są super, zwłaszcza takie sięgające talii, bo ją podkreślają i maskują brzuch. Najlepiej krótkie spódnice, nie dłuższe, niż do kolan. Nie lubię tylko, jak kończą się na łydce, bo wydaje mi się, że optycznie skracają nogi i je niepotrzebnie zakrywają.
Meier Link jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 20:00   #9
kukimonster
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 057
Dot.: jak stac sie wyższa...

Mam tyle wzrostu co ty i się nie przejmuję. Ubieram to, co lubię i na co mam ochotę
kukimonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 20:18   #10
Julkakulkaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 758
Dot.: jak stac sie wyższa...

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość




A czy kobiety z wąską talia mogą nosić paski w talii? Ostatnio sie tak nad tym zastanawiam, ale boję się, że to mnie jeszcze bardziej wyszczupli. Chociaz dodało by kobiecości i wzrostu
Myślę że pasek w talii doda Ci atrakcyjności - przede wszystkim nabierzesz kobiecych kształtów i nie będziesz przypominać figurą dziecka bez wcięcia w talii Z góry przepraszam za brutalność...
Julkakulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 21:21   #11
kukimonster
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 057
Dot.: jak stac sie wyższa...

Cytat:
Napisane przez Julkakulkaa Pokaż wiadomość
Myślę że pasek w talii doda Ci atrakcyjności - przede wszystkim nabierzesz kobiecych kształtów i nie będziesz przypominać figurą dziecka bez wcięcia w talii Z góry przepraszam za brutalność...
Madaa nie napisała wcale, że nie ma wcięcia w talii i figurę pięciolatki... Chodzi jej tylko, czy to zbytnio nie wyszczupli i tak juz wąskiej talii. Rozumiem, że ty masz 170 wzrostu, w talii 55 cm , w biodrach 90 a biust 95, jak nie to obowiązkowo gorset i silkon w piersi ...
kukimonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-30, 21:27   #12
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: jak stac sie wyższa...

Cytat:
Napisane przez Julkakulkaa Pokaż wiadomość
Myślę że pasek w talii doda Ci atrakcyjności - przede wszystkim nabierzesz kobiecych kształtów i nie będziesz przypominać figurą dziecka bez wcięcia w talii Z góry przepraszam za brutalność...
Wąska talia miało znaczyć duże wcięcie Ogólnie to obawiam się , że pasek może ją jeszcze bardziej zwężać. Jestem drobna, szczupła i niska. Za to mam 60 w talii..... widoczne dużeeeee wcięcie

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez kukimonster Pokaż wiadomość
Madaa nie napisała wcale, że nie ma wcięcia w talii i figurę pięciolatki... Chodzi jej tylko, czy to zbytnio nie wyszczupli i tak juz wąskiej talii. Rozumiem, że ty masz 170 wzrostu, w talii 55 cm , w biodrach 90 a biust 95, jak nie to obowiązkowo gorset i silkon w piersi ...
O dzięki za sprostowanie
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 15:00   #13
Meier Link
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 323
Dot.: jak stac sie wyższa...

Wąska talia jest bardzo kobieca i jest zaletą. Nie wyobrażam sobie, że może być za wąska, chyba, że u tych ekstremalnych kobiet, jak w linku:

http://images.google.pl/imgres?imgur...%3Dpl%26sa%3DG

Myślałam, że ona jest po usunięciu żeber, a tam napisali, że latami nosiła gorsety.

W ubraniach podkreślających, czy korygujących talię zazwyczaj wygląda się korzystnie.

Edytowane przez Meier Link
Czas edycji: 2009-10-01 o 15:03
Meier Link jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:40.