Wrześniówki - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-06, 10:59   #781
Chocoblue
Raczkowanie
 
Avatar Chocoblue
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 344
Dot.: Wrześniówki

Cześć dziewczęta, prawdopodobnie też zostanę wrześniówką. Chcielibyśmy pobrać się dość szybko dlatego padło na wrzesień, jako pierwsze wolne terminy na sali, ale obawiam się troszkę pogody. Siostra twierdzi, że na pewno będzie zimno a ja zmarzluch jestem. Choć z drugiej strony czekać do wiosny tylko ze względu na niepewną pogodą wydaje się dziecinne. Poradźcie
__________________
"Człowiek musi przebywać z samym sobą,
powinien więc zadbać, aby było to dobre towarzystwo."

Chocoblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 11:11   #782
molly18
Raczkowanie
 
Avatar molly18
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 321
Dot.: Wrześniówki

coz mozemy Ci poradzic, kiedy wszystkie wybralysmy wrzesien
molly18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 11:37   #783
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Chocoblue Pokaż wiadomość
Cześć dziewczęta, prawdopodobnie też zostanę wrześniówką. Chcielibyśmy pobrać się dość szybko dlatego padło na wrzesień, jako pierwsze wolne terminy na sali, ale obawiam się troszkę pogody. Siostra twierdzi, że na pewno będzie zimno a ja zmarzluch jestem. Choć z drugiej strony czekać do wiosny tylko ze względu na niepewną pogodą wydaje się dziecinne. Poradźcie
Też slubuje/my we wrześniu ( jak wszystkie tu zgromadzone ) noi też miałam obawy o pogode jaka będzie we wrześniu,no ale wrzesień czasami jest jeszcze cieply.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 12:01   #784
Chocoblue
Raczkowanie
 
Avatar Chocoblue
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 344
Dot.: Wrześniówki

Możecie mnie upewnić, że to dobry wybór
__________________
"Człowiek musi przebywać z samym sobą,
powinien więc zadbać, aby było to dobre towarzystwo."

Chocoblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 14:09   #785
gosica502
Wtajemniczenie
 
Avatar gosica502
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 545
Dot.: Wrześniówki

A widziałaś jakie wszystkie soboty września w tym roku były piękne? O wiele piękniejsze niż np w czerwcu Ja jestem dobrej myśli
I podejrzewam że nawet jak będzie padało jak z cebra to i tak będzie to najpiękniejszy dzień w Twoim życiu
gosica502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 17:54   #786
n.ik.a
Zadomowienie
 
Avatar n.ik.a
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: miasto - wieś
Wiadomości: 1 279
Dot.: Wrześniówki


dzień kiedy wychodzisz za mąż, nawet jeśli jest pochmurny to najszczęśliwszy w twoim życiu. Według mnie miesiąc nie ma znaczenia, bo padać może równie w sierpniu jak i czerwcu. My wybraliśmy wrzesień, bo to piekny kolorowy miesiąc i nie ma ogromnych upałów

Tegoroczne wrześniówki, co z wami gdzie relacje i fotki... mam nadzieję, że od czasu do czasu będziecie się tu pojawiać i dzielić małżeńskimi wrażeniami
__________________
19.09.2009 - żonka

Kalinka 11.04.2011


Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun


"Celem życia jest:
w swojej małej jednostkowej duszy odbić jak najwięcej kosmosu"
(H. Elzenberg)

n.ik.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-09, 12:23   #787
kasiaweronika
Raczkowanie
 
Avatar kasiaweronika
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: NL/ heemskerk
Wiadomości: 145
Wyślij wiadomość przez MSN do kasiaweronika Send a message via Skype™ to kasiaweronika
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez n.ik.a Pokaż wiadomość
dzień kiedy wychodzisz za mąż, nawet jeśli jest pochmurny to najszczęśliwszy w twoim życiu. Według mnie miesiąc nie ma znaczenia, bo padać może równie w sierpniu jak i czerwcu. My wybraliśmy wrzesień, bo to piekny kolorowy miesiąc i nie ma ogromnych upałów

Tegoroczne wrześniówki, co z wami gdzie relacje i fotki... mam nadzieję, że od czasu do czasu będziecie się tu pojawiać i dzielić małżeńskimi wrażeniami


jestem za !!!WRZESIEŃ najpiekniejszy miesiąc , a jelśli chodzi o dzielenie się to raz jeszcze wklejam foty ..
no to sie pochwaliłam raz jeszcze
żadne skarby za ta chwilę !!!
pozdarwiam, miłego popołudnia
__________________
Serce obawia się cierpień,
żadne serce nie cierpiało nigdy,
gdy sięgało po swoje marzenia



Edytowane przez kasiaweronika
Czas edycji: 2009-10-11 o 11:04
kasiaweronika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-09, 18:56   #788
n.ik.a
Zadomowienie
 
Avatar n.ik.a
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: miasto - wieś
Wiadomości: 1 279
Dot.: Wrześniówki

na dobry początek dwie fotki z najpiękniejszego, wrześniowego dnia
__________________
19.09.2009 - żonka

Kalinka 11.04.2011


Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun


"Celem życia jest:
w swojej małej jednostkowej duszy odbić jak najwięcej kosmosu"
(H. Elzenberg)

n.ik.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 09:41   #789
Sloneczko555xxx
Zakorzenienie
 
Avatar Sloneczko555xxx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 140
Dot.: Wrześniówki

wrzesień to piękny miesiąc, i można zauważyć że wszystkie soboty w ego roku we wrześniu były piękne, w czerwcu wszsytkie deszczowe i lipcu 3 soboty deszczowe dopiero w sierpniu było ładnie........ jestem za wrześniem
__________________
Synuś

Sloneczko555xxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 11:13   #790
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: Wrześniówki

To i ja dam 1 fotke


Mi to obojętne w jakim miesiacu byłby mój ślub czy to grudzien czy cxerwiec i tak z pogodą moze byc różnie
__________________
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 15:52   #791
orchidea30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 220
GG do orchidea30
Dot.: Wrześniówki

My tez wybralismy wrzesien. To najladniejszy miesiac. trzymajmy kciuki zeby za rok bylo tak ladnie.
dziewczyny kiedy zaczelyscie szukac sukienek??? J a bede w Polsce dopiero w styczniu i troche sie obawiam ze moze byc za pozno na znalezienie czegos ekstra.



Edytowane przez orchidea30
Czas edycji: 2009-10-11 o 15:58
orchidea30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-11, 18:39   #792
n.ik.a
Zadomowienie
 
Avatar n.ik.a
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: miasto - wieś
Wiadomości: 1 279
Dot.: Wrześniówki

ja zaczęłam szukac w lutym, bo powiedziano mi, że na niektóe modele czeka się nawet pół roku. Wybór padł na sukienkę, którą zobaczyłam przez przypadek na wystawie i choć nie była ona w moim stylu to była strzałem w 10! dziś nie kupiłabym innej, choc jeszcze na kilka dni przed ślubem miałam wątpliwości
__________________
19.09.2009 - żonka

Kalinka 11.04.2011


Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun


"Celem życia jest:
w swojej małej jednostkowej duszy odbić jak najwięcej kosmosu"
(H. Elzenberg)

n.ik.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 14:59   #793
molly18
Raczkowanie
 
Avatar molly18
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 321
Dot.: Wrześniówki

ja ostatnio troche przymierzalam i nawet kilka mi sie spodobalo, ale i tak dopiero wlasnie w styczniu/lutym zaczne mierzyc i juz cos powoli wybierac, bo teraz to zazwyczaj nie ma jescze nowych modeli i tak. Wiec od stycznia, to mysle ze spokojnie duzo czasu bedzie
molly18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 07:59   #794
Ladyblack83
Raczkowanie
 
Avatar Ladyblack83
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn
Wiadomości: 118
Dot.: Wrześniówki

Kochane Wrześniówki!!!
nie odzywałam się chyba z 1,5 miesiąca za co was strasznie przepraszam...
Mój ślub odbył się 12 września. Mimo całego zgiełku i zamieszania, ceremonia była piękna, mało nie zemdlałam jak stanęliśmy w progu kościoła....
Z tańcem wyszło podobno dobrze (nawet pięknie), ale to ocenimy jak będzie video hehe mi w każdym razie tańczyło się super, mimo, iż koniec końców nie ułożyliśmy żadnego układu i PM mówił tylko teraz obracamy się w prawo, a teraz w lewo i walczyk angielski wyszedł jak z obrazka
Oczywiście nie obyło się bez nerwów - po pierwsze byłam strasznie niewyspana, przez cały dzień urywały się telefony do mnie, przedłużył mi się fryzjer, przez co mieliśmy tylko godzinkę na sesję, suknia była źle dopasowana i 1ramiączko wbijało mi się strasznie, a drugie po północy naderwało się, a teraz mam przepychanki z fotografem...
ale - wiecie co?? to wszystko jest mało ważne... jestem bardzo szczęśliwa, jako ŻONA
po 11 latach zaczynamy nową drogę i kochamy się coraz bardziej - tego też wam życzę kochane Wrześniówki - tym, które są już szczęśliwymi żonkami i tym, które ślubują w kolejnych latach
Bardzo wam dziękuję za wszystkie nieocenione porady i słowa wsparcia - jeszcze raz szczęścia miłości i miłości i miłości...

p.s. a na dodatek na chwilkę fotki - buziaki!!!


__________________
Razem od 31 lipca 1998r.
Nasz wielki dzień 12 września 2009r.

Edytowane przez Ladyblack83
Czas edycji: 2009-10-20 o 09:48
Ladyblack83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 09:36   #795
kitosa
Zadomowienie
 
Avatar kitosa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 296
Dot.: Wrześniówki

Dziewczyny!
Przepiękne zdjęcia! No to teraz tylko nam życzyć udanego pożycia małżeńskiego Jeśli o mnie chodzi to zdałam obszerną relację na poprzedniej stronie i kilka zdjęć
__________________
Miłość...wziąć ją w dłonie i przenieść przez całe życie...
W radości i w smutku mój dom jest w Twoich ramionach
kitosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 12:28   #796
Chocoblue
Raczkowanie
 
Avatar Chocoblue
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 344
Dot.: Wrześniówki

Trochę uwierzyłam, że będzie pięknie i zdecydowaliśmy się z TŻ na wrzesień właśnie, dlatego chętnie do Was dołączę. Mamy już właściwie zaklepaną salę (jest piękna ) teraz tylko trzeba jeszcze szybko wybrać zespół. Może będzie mi raźniej razem z wami się przygotowywać
__________________
"Człowiek musi przebywać z samym sobą,
powinien więc zadbać, aby było to dobre towarzystwo."

Chocoblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 23:43   #797
Martita29
Raczkowanie
 
Avatar Martita29
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: dolnośląskie/UK
Wiadomości: 76
Dot.: Wrześniówki

wrzesień jest najpiękniejszy jak rezerwowaliśmy salę chciałam w sumie sierpień, ale nie było nic wolnego, czego nie załuję. nie można się już sugerować tym, że w wakacje jest najładniejsza pogoda, bo lipiec był okropny i w sierpniu też różnie bywało... nasz ślub był 26-go i powiem Wam że miałam chwile załamań nerwowych bo zapowiadali w piątek załamanie pogody(deszcz i zimno) a w sobotę było jak na zamówienie!!! niebo bez ani jednej chmurki! w Nd też pięknie. dopiero w Pn zaczęło się chmurzyć i było chłodniej. do dej pory nie mogę się nadziwić ale tak to z pogodą jest - loteria. a teraz 2 tyg po naszym ślubie zima nadeszła...hehe
pozdrawiam Was Kochane serdecznie
__________________
życie jest piękne...!
26.09.09
Martita29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 22:36   #798
pomorzanka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 86
Dot.: Wrześniówki

Witam Was kochane wrześniówki. Ja też tu długo nie zaglądałam ale przed ślubem nie miałam na nic czasu a później podróż poślubna no a teraz powrót do szarej codzienności i do pracy. Mój ślub był też był 26-go września i rzeczywiście pogoda była piękna choć z rana było trochę pochmurnie ale jak szliśmy do kościoła to wyszło piękne słoneczko. Ślub oczywiście piękny. Tato prowadził mnie do ołtarza i wyglądało to wspaniale, gdyż w tym kościele schodzi się do ołtarza po schodach. Cały czas byliśmy uśmiechnięci i fotograf oraz ksiądz mówili, że dawno nie widzieli takiej roześmianej pary. Wszystko przebiegło bez wpadek. No może poza tym, że miałam tyle bram w mojej wsi, że zabrakło mi wódki (a mielismy skrzynkę) no i musieliśmy dzwonić do mojego taty, żeby dostarczył nam jeszcze kilka butelek Ale w sumie to miłe mieć tyle bram. Wesele też było udane. Orkiestra była niesamowita. Niektórzy z gości podejrzewali, że śpiewają z playbacku. Takich głosów to ja daaaaaawno nie słyszałam. Pierwszy taniec powalił wszystkich. Tańczyliśmy walca wiedeńskiego do piosenki I have nothing w aranżacji Adama Sztaby. Polecam bo jest krótka i idealnie się nadaje. Nikt nie wiedział, że uczyliśmy się tańczyć i wszyscy włacznie ze świadkami i rodzicami byli w ogromnym szoku. W sumie nic takiego szczególnego nie pokazaliśmy. Jakiś tam skromny układzić bo uczyliśmy się sami, nie w szkole. Na poprawinach mieliśmy D.J-a, który potrafił postawić wszystkich na nogi jeszcze raz i tak się rozkręciliśmy, że musiałam mu dopłacać za godzinę extra. No i od tamtej pory jestem szczęśliwą mężatką i tak jak powiedziała koleżanka wyżej, po ślubie czuje się kochana jeszcze bardziej. I tak się cieplutko robi na sercu jak się pomyśli "jestem żonką" albo "mam męża" . Pozdrawiam Was moje kochane i życzę udanych przygotowań i będę tu do Was jeszcze zaglądać bo fajnie było z Wami spędzać czas tych wszystkich przygotowań, stresów i nerwów i mam nadzieję, że kiedyś będę mogła Wam w czymś pomóc. No i dla wszystkich ciekawskich kilka foteczek. Pozdrawiam.

Edytowane przez pomorzanka
Czas edycji: 2009-10-19 o 22:39
pomorzanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 10:04   #799
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Ladyblack83 Pokaż wiadomość
Kochane Wrześniówki!!!
nie odzywałam się chyba z 1,5 miesiąca za co was strasznie przepraszam...
Mój ślub odbył się 12 września. Mimo całego zgiełku i zamieszania, ceremonia była piękna, mało nie zemdlałam jak stanęliśmy w progu kościoła....
Z tańcem wyszło podobno dobrze (nawet pięknie), ale to ocenimy jak będzie video hehe mi w każdym razie tańczyło się super, mimo, iż koniec końców nie ułożyliśmy żadnego układu i PM mówił tylko teraz obracamy się w prawo, a teraz w lewo i walczyk angielski wyszedł jak z obrazka
Oczywiście nie obyło się bez nerwów - po pierwsze byłam strasznie niewyspana, przez cały dzień urywały się telefony do mnie, przedłużył mi się fryzjer, przez co mieliśmy tylko godzinkę na sesję, suknia była źle dopasowana i 1ramiączko wbijało mi się strasznie, a drugie po północy naderwało się, a teraz mam przepychanki z fotografem...
ale - wiecie co?? to wszystko jest mało ważne... jestem bardzo szczęśliwa, jako ŻONA
po 11 latach zaczynamy nową drogę i kochamy się coraz bardziej - tego też wam życzę kochane Wrześniówki - tym, które są już szczęśliwymi żonkami i tym, które ślubują w kolejnych latach
Bardzo wam dziękuję za wszystkie nieocenione porady i słowa wsparcia - jeszcze raz szczęścia miłości i miłości i miłości...

p.s. a na dodatek na chwilkę fotki - buziaki!!!


Czekalam z niecierpliwoscia na Twoje zdjecia Mam zamiar w przyszlym roku miec podobna stylizacje. Wyszlo cudnie!!!
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-16, 12:19   #800
molly18
Raczkowanie
 
Avatar molly18
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 321
Dot.: Wrześniówki

Mi tez sie bardzo bardzo podoba!!!!
molly18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 21:02   #801
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Wrześniówki

Oby wiecej takich stylizacji retro. Mi po prostu takie zdjecia zapieraja dech w piersiach...
Reszta dziewczyn tez super wygladala
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 09:47   #802
Ladyblack83
Raczkowanie
 
Avatar Ladyblack83
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn
Wiadomości: 118
Smile Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez kitosa Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
Przepiękne zdjęcia! No to teraz tylko nam życzyć udanego pożycia małżeńskiego Jeśli o mnie chodzi to zdałam obszerną relację na poprzedniej stronie i kilka zdjęć
Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Czekalam z niecierpliwoscia na Twoje zdjecia Mam zamiar w przyszlym roku miec podobna stylizacje. Wyszlo cudnie!!!
Cytat:
Napisane przez molly18 Pokaż wiadomość
Mi tez sie bardzo bardzo podoba!!!!
Dziękuję ślicznie za miłe słowa Niestety - jak już pisałam na sesję było mało czasu i nie zrobiliśmy tego, jak chciałam, dla chętnych mogę przesłać na priv linka do sympatycznej sesji w stylu lat 20' .
pozdrawiam cieplutko
W razie co służę radą
__________________
Razem od 31 lipca 1998r.
Nasz wielki dzień 12 września 2009r.
Ladyblack83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 14:21   #803
justynaw1982
Zadomowienie
 
Avatar justynaw1982
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 034
Dot.: Wrześniówki

Witam was wszystkie wrześniówki!!!!Moje weselicho odbędzie się 11 września 2010....data może i taka sobie ale przynajmniej jej nie zapomnimy z TŻ!!! Generalnie mamy już wszytsko załatwione od sali, alkohol orkiestre, kamerzystę i fotografa. Zostało nam tylko się ubrać i wybrac obrączki. Miej więcej wiem jak ma sukienka wyglądać ale jak wygląda w necie, a jak bedzie wyglądać na mnie hmmmm no różnie to może być, jeszcze nie przymierzałam żadnej zostawiam to na styczeń- luty ..A jak tam u was??!!
__________________
moje najbardziej lubiane miejsce na ziemi jest między twoim lewym a prawym ramieniem


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a5t8o6jka.png

Edytowane przez justynaw1982
Czas edycji: 2009-10-20 o 14:24
justynaw1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 14:26   #804
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez justynaw1982 Pokaż wiadomość
Witam was wszystkie wrześniówki!!!!Moje weselicho odbędzie się 11 września 2010....data może i taka sobie ale przynajmniej jej nie zapomnimy z TŻ!!! Generalnie mamy już wszytsko załatwione od sali, alkohol orkiestre, kamerzystę i fotografa. Zostało nam tylko się ubrać i wybrac obrączki....A jak tam u was??!!
Witam kolejną wrześnióweczke.
No to sporo macie załatwione,bo u nas załatwione mamy na 11 misięcy przed ślubem: sale,zespół,Kościoł ( data z godziną ) dekoratorke powiedzmy że zaklepana,fotografa.Jeszc ze musimy załatwić orgsaniste,może zespół na początek i koniec ceremoni,obrączki,ubrać się czyli nie mam sukni jeszcze + dodatki ani tz jeszcze nie ma garniaka itp.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 14:46   #805
justynaw1982
Zadomowienie
 
Avatar justynaw1982
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 034
Dot.: Wrześniówki

Cholercia 11 miesięcy....jak będzie tylko jedna cyferka DO to dopiero poleci z górki.... W sierpniu moja siostra ślubowała i powiedziala jedną rzecz....trzeba się cieszyć każdym dniem bo PO raczej ciężko będzie sprawić by około140 osób skupiało na Tobie całą uwagę w jednym momencie hehe No to trzeba się cieszyć
__________________
moje najbardziej lubiane miejsce na ziemi jest między twoim lewym a prawym ramieniem


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a5t8o6jka.png
justynaw1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 16:44   #806
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Wrześniówki

Do końca roku zlecą szybko te dwa miesiace,zostanie nam wtedy 8 i myśle że od stycznia 2010,będzie szybko czas leciał. Teraz się nie możemy doczekać,a jak już będzie po,to będziemy mówić/pisac że szkoda że koniec,że szkoda że to już za nami.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 07:08   #807
Chocoblue
Raczkowanie
 
Avatar Chocoblue
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 344
Dot.: Wrześniówki

Ja też się nie mogę doczekać, ale nie samego momentu wesela, ale tego jak już będziemy po i zamieszkamy razem Poza tym się martwię bo nie możemy znaleźć orkiestry, jednak nie da się zorganizować wesela w rok...
__________________
"Człowiek musi przebywać z samym sobą,
powinien więc zadbać, aby było to dobre towarzystwo."

Chocoblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 12:18   #808
Ladyblack83
Raczkowanie
 
Avatar Ladyblack83
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn
Wiadomości: 118
Smile Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Czekalam z niecierpliwoscia na Twoje zdjecia Mam zamiar w przyszlym roku miec podobna stylizacje. Wyszlo cudnie!!!
Cytat:
Napisane przez molly18 Pokaż wiadomość
Mi tez sie bardzo bardzo podoba!!!!
Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Oby wiecej takich stylizacji retro. Mi po prostu takie zdjecia zapieraja dech w piersiach...
Reszta dziewczyn tez super wygladala
ależ ja wam zazdroszczę, ze te wszystkie przygotowania przed wami... ach...

http://modny.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?462187
http://www.moda20lecia.muzhp.pl/
http://www.moda.com.pl/moda/pokazy/1...20___lata_30_/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=214622
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1229807388


miłego oglądania
__________________
Razem od 31 lipca 1998r.
Nasz wielki dzień 12 września 2009r.
Ladyblack83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 14:16   #809
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Wrześniówki

Dzieki za przydatne linkiZobacz jakie cudo znalazlam na poprawiny. Kupic?
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 07:32   #810
Ladyblack83
Raczkowanie
 
Avatar Ladyblack83
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn
Wiadomości: 118
Smile Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Dzieki za przydatne linkiZobacz jakie cudo znalazlam na poprawiny. Kupic?
Bardzo stylowa śliczna, jeśli dobrze w niej wyglądasz - bierz. z dodatkami można poszaleć i dodać trochę koloru!!!

A tu jeszcze jeden link - w razie gdyby fryzjerka się nie spisała

http://www.youtube.com/watch?v=NVjSe...layer_embedded
__________________
Razem od 31 lipca 1998r.
Nasz wielki dzień 12 września 2009r.
Ladyblack83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:14.