Śliczna fryzurka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-26, 11:20   #1
Anulka7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 40
Question

Śliczna fryzurka


Może ktoś mi powie jak zrobić takie cudo na głowie jak ma Eva, Pamela lub Weronika Rosati? Bardzo proszę o pomoc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 355.jpg (22,6 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 359.jpg (77,1 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 389.jpg (59,6 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 350.jpg (63,2 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 346.jpg (71,9 KB, 151 załadowań)
Anulka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 11:34   #2
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Śliczna fryzurka

ja bym zakręciła na grube wałki do połowy długosci włoskow, podszuszyła, potrzymała jakiś czas, i po zdjęciu wałków utraliła delikatnym lakierem lub pianka. Kiedys tak zrobiłam na swoich włoskach i efekt wyszedł bardzo podobny
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 12:46   #3
Różyczka_89
Rozeznanie
 
Avatar Różyczka_89
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 801
Dot.: Śliczna fryzurka

Anulka ja czesto mam takie wlasnie wloski ale to nie za zasluga walkow i pracochlonnej robotyMozesz je zmoczyc tzn. zwilzyc jakos..np.spryskac woda w spray-u,nastepnie zawinac je ,tzn zakręcic ze tak powiem i spiąć w taki maly koczek gumką do włosów,mozna nałozyc dodatkowo pianke ,po rozpuszczeniu ich spryskac np.nablyszczajacym lakierem Taft i lekko ulozyc palcami te u góry u mnie same zaczynaja sie falowacbardzo ładny,delikatny efekt
Różyczka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 13:32   #4
aliksander
Raczkowanie
 
Avatar aliksander
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 189
GG do aliksander Send a message via Skype™ to aliksander
Dot.: Śliczna fryzurka

masz suszarke i nakladke wielka s bilcami?jak tak to zmoc se wloski daj zelu lub pianki otchyl glowe do tylu i suszarka ot dolu podnos wloski do gury raz tu taz tam w karzdym miescu oni ci sie sami s momoca bolcuw sie kakrenca i torche mnieszy odjetnosc wlosuw.
2 nawilz wloski nalusz spreja w lakierzu zawin na gryby walexki i susz se sycharką lub czekaj asz do wyschniencia potem ladnie se rosczesz i ulusz tak jak chcezsz.nailepiej odbij od glowy syszarka zeby sie tak ladnie odbijali za pamocą szczotki do modelowania i bedzie git.
3 lokuwka gryba taki sam waniat s sprejem po nakreceniju wloskuw umodelus se tak jak ty chcesz wloski beda ciebie sie sluchac po takim zabiegu

4 nawilrz wloski nalusz laku sprej i modelii czyli bierzysz na szczotke do modelowania kawalek odierasz i rosczesujesz potem ladnie wawijarz na zewnąc asz do zamei gluwki i suszysz suszarka potem powturz to jeszcze raz i masz efekt faljawanych wloskuw i tak samo reszte.


ocowiscie to zalerzy od dulgosci i wrazliwosci wloskuw niekturze są dardzo cieszko ulorzyc ale to co muwilem napewno sposub na karzdy warant.

pozdrawiam! i sory za bledy jestem obce krająwcem
aliksander jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 19:13   #5
Anulka7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 40
Dot.: Śliczna fryzurka

Thx
Anulka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 21:07   #6
Anulka7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 40
Dot.: Śliczna fryzurka

Aliksander mam pytanko jak grube muszą być te wałki? W domu mam tylko o średnicy 1,5 cm 2,5cm i papiloty 3cm.
Anulka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:22.