golenie sie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-20, 14:29   #1
Tori****
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 36

golenie sie


mam problem... gole sie zyletką zwykla ale to starcza na krotko??jakie są inne sposoby na golenie??jakie sa najlepsze ?i jak to sie robi??chodzi mi o pachy i nogi....
Tori**** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 14:59   #2
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: golenie sie

Polecam
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=60465
Cały zbiór linków o depilacji.
Lektura na kilka wieczorów.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 15:07   #3
marta1312
Raczkowanie
 
Avatar marta1312
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: łorsoł
Wiadomości: 40
GG do marta1312
Dot.: golenie sie

Miałam kiedys ten sam problem, golenie sie zwykłą maszynka na mokro, to było zdecydowanie nie dla mnie - mam raczej jasną skóre do tego ciemne i grube włoski, ktore nawet niedługo po goleniu były widoczne pod skórą jako ciemne punkciki i miały tendencje do wrastania.

Uzywam depilatora, gorąco polecam - jak dla mnie to najlepsze rozwiązanie, bo usuwa włoski z cebulkami i nie podrażnia przy tym skóry (pod pachami też, co prawda jest to troche bolesne ale raz na miesiąc mozna pocierpieć ). Depiluje sie zawsze po długiej gorącej kąpieli, najlepiej wieczorem zeby w nocy skóra mogła odpocząć. Na początku troche trudności sprawiało usunięcie włosków z kolan,a le teraz gdy są słąbsze nie sprawia juz to problemu. I wychodzi w miare tanio, bo za swoj (mam Brown silk-epil eversoft - żółty i jestem z niego zadowolona) zapłaciłam 89zł, ale to inwestycja długofalowa .

Krem sie nie sprawdził, bo włoski odrastały tak jak po zwykłym goleniu. Uzywałm Veet bo tylko on usuwał wszystko, ale to było za drogie ok.15 zł za każdym razem na to szło bo musiałam zużyć całą tubkę na jedną depilacje. Ale skóra była po tym głaciutka to chyba był jedyny plus.

Potem przezuciałam sie na plastry z woskiem na zimno - usuwały włoski wraz z cebulkami, a zabieg nie był tak bolesny jak sie powszechnie uważa, ani też zbyt drogi, bo wystarczał na jakies 3-4 tygodnie Ta metoda tez sie nie sprawdziła bo po depilacji miałam strasznie podrażnioną skóre, no i kompletnie nie nadawała sie do pach
marta1312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 21:49   #4
Tori****
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 36
Dot.: golenie sie

a czy ktos z was ma depilator ; Epilady??? kiedys jak moj tata byl w stanach to kupil mojej mamie ale nie uzywala...kurde czy wszystkie depilatory maja takie sprezynki??
Tori**** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 15:11   #5
ciasteczko
Przyczajenie
 
Avatar ciasteczko
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 5
GG do ciasteczko
Dot.: golenie sie

Dziewczyny, około ilu złotych kosztują depilatory?? Wiem, że są różne różniasne, ale nie żadna chała, ani żaden super dorogi. Taki normalny, naprzykład brauna. Kiedyś jakaś dziewczyna pisała że ok 200 zł, ale to było kawał czasu temu, a ceny się zmieniają. Nigdzie nie mogę się doszukać aktualnych.
ciasteczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 15:14   #6
Rock_Fanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 413
GG do Rock_Fanka
Dot.: golenie sie

No właśnie. Na razie depiluję nogi zwykłą maszynką do golenia. Czy używanie plastrów z woskiem na zimno jest bolesne?
__________________
I’m gonna live my life
I can’t ever run and hide
I won’t compromise
Cos I’m living now
I’m gonna close my eyes
I can’t watch the time go by
I won’t keep it inside
Just freak out and let it go

Rock_Fanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:33.