Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :)) - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-10, 15:03   #2371
enis84
Zakorzenienie
 
Avatar enis84
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 487
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Cytat:
Napisane przez starapanna Pokaż wiadomość
tak zmienia sie
dziecko wtedy ma szanse na przezycie gdy sie urodzi.
aha
no faktycznie
ale nie zakładaj że Twoje się wtedy urodzi, bo napewno będziesz jeszcze chodzić z brzuchem po terminie i prosić je żeby wkoncu wyszło z Ciebie

masz już coś dla dzidzi kupione?
bo ja narazie jedne body i chciałam już kupić coś wiecej
enis84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 15:06   #2372
juta79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 25
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Dzięki za odpowiedzi
To że najpierw praca później dziecko to gównie presja otoczenia
Fajnie ze macie inne zdanie, poczułam sie troche pewniej Ja w tym roku kończe 31 lat i boje sie dluzej czekac. Dobrze że ktoś mnie rozumie
Mam nadzieje ze pod koniec maja zobaczę dwie kreseczki.
A strach, chyba po prostu musi towarzyszyć i tyle.

Zycze Wam dziewczynki spokojnej ciąży i bede częściej zaglądać.
juta79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 15:09   #2373
enis84
Zakorzenienie
 
Avatar enis84
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 487
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Cytat:
Napisane przez juta79 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi
To że najpierw praca później dziecko to gównie presja otoczenia
Fajnie ze macie inne zdanie, poczułam sie troche pewniej Ja w tym roku kończe 31 lat i boje sie dluzej czekac. Dobrze że ktoś mnie rozumie
Mam nadzieje ze pod koniec maja zobaczę dwie kreseczki.
A strach, chyba po prostu musi towarzyszyć i tyle.

Zycze Wam dziewczynki spokojnej ciąży i bede częściej zaglądać.
zaglądaj, zaglądaj
nasze forum jest magiczne i z nami napewno szybko uda Ci się zajść w ciążę
enis84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 16:13   #2374
starapanna
Wtajemniczenie
 
Avatar starapanna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 093
GG do starapanna
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Cytat:
Napisane przez enis84 Pokaż wiadomość
aha
no faktycznie
ale nie zakładaj że Twoje się wtedy urodzi, bo napewno będziesz jeszcze chodzić z brzuchem po terminie i prosić je żeby wkoncu wyszło z Ciebie

masz już coś dla dzidzi kupione?
bo ja narazie jedne body i chciałam już kupić coś wiecej
Mam taka nadzieje,
nie Aniu nic nie kupilam za bardzo sie boje, nie moge wyluzowac choc nie trzese sie juz ze strachu tak jak mialo to miejsce w styczniu i lutym.

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

Cytat:
Napisane przez juta79 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi
To że najpierw praca później dziecko to gównie presja otoczenia
Fajnie ze macie inne zdanie, poczułam sie troche pewniej Ja w tym roku kończe 31 lat i boje sie dluzej czekac. Dobrze że ktoś mnie rozumie
Mam nadzieje ze pod koniec maja zobaczę dwie kreseczki.
A strach, chyba po prostu musi towarzyszyć i tyle.

Zycze Wam dziewczynki spokojnej ciąży i bede częściej zaglądać.
Tak tez myslalam, ze nie masz nastu lat, chyba czym jestesmy strasze tym trudniej sie zdecydowac a nasza glowe zaprzataja mysli czy starczy nam pieniedzy?
Analizowalam na poczatku nasze zarobki, dodawalam do siebie, odejmowalam na pieluchy i inne niezbedne rzeczy, ale nie da sie przewidziec ile miesiecznie wyda sie na dziecko . Wszystko wyjdzie "w praniu". Na pewno nie bede mama, ktora kupuje same drogie, piekne zabawki i ubranka. To co nam sie podoba nie zawsze bedzie sie podobac naszemu dziecku, a z reguly tak jest, ze to co najprostsze wydaje sie najlepsze do zabawy, np pokrywki i zakretki do sloikow heh (slyszalam, ze wszystkie dzieci to uwielbiaja a Fisher Price stoi w kacie i sie kurzy ).

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Dziewczynki jesli juz znacie plec swoich szkrabow, podajcie umieszcze na liscie
__________________
Aniołku, nigdy o Tobie nie zapomne

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgekp8qz8sz.png
starapanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 16:34   #2375
enis84
Zakorzenienie
 
Avatar enis84
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 487
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Cytat:
Napisane przez starapanna Pokaż wiadomość
Mam taka nadzieje,
nie Aniu nic nie kupilam za bardzo sie boje, nie moge wyluzowac choc nie trzese sie juz ze strachu tak jak mialo to miejsce w styczniu i lutym.

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------


Tak tez myslalam, ze nie masz nastu lat, chyba czym jestesmy strasze tym trudniej sie zdecydowac a nasza glowe zaprzataja mysli czy starczy nam pieniedzy?
Analizowalam na poczatku nasze zarobki, dodawalam do siebie, odejmowalam na pieluchy i inne niezbedne rzeczy, ale nie da sie przewidziec ile miesiecznie wyda sie na dziecko . Wszystko wyjdzie "w praniu". Na pewno nie bede mama, ktora kupuje same drogie, piekne zabawki i ubranka. To co nam sie podoba nie zawsze bedzie sie podobac naszemu dziecku, a z reguly tak jest, ze to co najprostsze wydaje sie najlepsze do zabawy, np pokrywki i zakretki do sloikow heh (slyszalam, ze wszystkie dzieci to uwielbiaja a Fisher Price stoi w kacie i sie kurzy ).

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Dziewczynki jesli juz znacie plec swoich szkrabow, podajcie umieszcze na liscie
ja też się bardzo boje ale to ubranko co mam w domku, czasem na nie patrze i wtedy lepiej mi się robi na duszy i nie myśle o najgorszym

a co do płci to mam nadzieję że będę mogła Cię poinformować 20 maja

co do tych zabawek dla dzieciaków, to moja koleżanka mnie poinformowała żebym nie kupowała niewiadomo jakich zabawek bo dziecko i tak sie tym nie będzie bawić albo zaraz popsuję wiec nie warto

Edytowane przez enis84
Czas edycji: 2010-05-10 o 16:37
enis84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 16:49   #2376
dentina
Raczkowanie
 
Avatar dentina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 140
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Pamelcia ,Fridka: bardzo sie cieszeTo jest niesamowite ...Nasz watek jest magiczny

Myha 82: spokojnie poki nie ma @ jest szansa.U mnie tez długo nie chcialy sie 2 kreski pokazac...juz nie pamietam do kiedy czekalam na pozytywny wynik ale tez juz byłam zrezygnowana.Cierpliwości ...

My jestesmy po wizycie.Nasza najprawdopodobniej CÓRCIA ma 177g i ma sie dobrze .Od soboty czyje mojego Maluszka Cudowne uczucie...

Za reszte staraczek bardzo mocno trzymam kciuki
__________________
Córeczka

Znów mam serca dwa

Edytowane przez dentina
Czas edycji: 2010-05-10 o 16:50
dentina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 16:54   #2377
Fridka
Zadomowienie
 
Avatar Fridka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 126
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

o rany ale słabo się czuję...dziewczyny jestem przerażona jutrem...nie wiem jak ja powiem szefowi że idę i że nie przyjdę przez jakis czas...gryzie mnie to...nie umiem się uspokoic ...

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

marzę żeby był już brzuszek, żeby dzieci figlowały sobie i żebym poczuła jak to jest... raz chce mi się płakac, raz się smieję, doły mi się mieszają ze skrajną radością...
__________________
02.01.2011, 23.00 - witamy Syneczku...
http://www.youtube.com/watch?v=qqdudFMZBec

http://suwaczki.maluchy.pl/li-51199.png
Fridka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-10, 16:56   #2378
grusia85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 691
GG do grusia85
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Cytat:
Napisane przez Fridka Pokaż wiadomość
o rany ale słabo się czuję...dziewczyny jestem przerażona jutrem...nie wiem jak ja powiem szefowi że idę i że nie przyjdę przez jakis czas...gryzie mnie to...nie umiem się uspokoic ...
Nie zazdroszczę. Najgorsze jest to, że tak na prawdę to ciężko przewidzieć jak się szef zachowa. Mam nadzieję, że okaże się "ludzkim" szefem i zrozumie, że dobro dzieciaczków najważniejsze. Powinien widzieć, że nikt w takiej sytuacji by nie ryzykował
grusia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 17:10   #2379
starapanna
Wtajemniczenie
 
Avatar starapanna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 093
GG do starapanna
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Cytat:
Napisane przez Fridka Pokaż wiadomość
o rany ale słabo się czuję...dziewczyny jestem przerażona jutrem...nie wiem jak ja powiem szefowi że idę i że nie przyjdę przez jakis czas...gryzie mnie to...nie umiem się uspokoic ...

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

marzę żeby był już brzuszek, żeby dzieci figlowały sobie i żebym poczuła jak to jest... raz chce mi się płakac, raz się smieję, doły mi się mieszają ze skrajną radością...
Fridko praca jest wazna ale nie najwazniejsza na swiecie. Ja tez mialam straszne poczucie winy, ze ide na zwolnienie. Zostawilam niedokonczone sprawy, glupio mi bylo, zwlaszcza, ze nie spelnialam oczekiwan mojej szefowej (a sprawy byly bardzo proste do zrobienia). Mam to teraz gdzies, jak bede miala jeszcze do czego wrocic, wroce z usmiechem i bede nadrabiac zaleglosci (nie bedzie mnie w pracy ponad rok!!). Niech sobie mysla o mnie co chca.
__________________
Aniołku, nigdy o Tobie nie zapomne

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgekp8qz8sz.png
starapanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 17:15   #2380
Fridka
Zadomowienie
 
Avatar Fridka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 126
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

za bardzo się przejmuję tym co powiedzą ludzie... a w mojej pracy ludzie sa wyjątkowo wredni...więc stres mam murowany... trudno, co ma by to będzie...żeby tylko z ciążą nic się złego nie stało...
__________________
02.01.2011, 23.00 - witamy Syneczku...
http://www.youtube.com/watch?v=qqdudFMZBec

http://suwaczki.maluchy.pl/li-51199.png
Fridka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 17:21   #2381
starapanna
Wtajemniczenie
 
Avatar starapanna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 093
GG do starapanna
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Cytat:
Napisane przez dentina Pokaż wiadomość
Pamelcia ,Fridka: bardzo sie cieszeTo jest niesamowite ...Nasz watek jest magiczny

Myha 82: spokojnie poki nie ma @ jest szansa.U mnie tez długo nie chcialy sie 2 kreski pokazac...juz nie pamietam do kiedy czekalam na pozytywny wynik ale tez juz byłam zrezygnowana.Cierpliwości ...

My jestesmy po wizycie.Nasza najprawdopodobniej CÓRCIA ma 177g i ma sie dobrze .Od soboty czyje mojego Maluszka Cudowne uczucie...

Za reszte staraczek bardzo mocno trzymam kciuki
gratuluje corci i pierwszych kopniaczkow

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Fridka Pokaż wiadomość
za bardzo się przejmuję tym co powiedzą ludzie... a w mojej pracy ludzie sa wyjątkowo wredni...więc stres mam murowany... trudno, co ma by to będzie...żeby tylko z ciążą nic się złego nie stało...
ja tez sie przejmuje, bardzo, ale musialam podjac decyzje.
A ludzie? Pracuje z samymi kobietami, wielkie plotki, obgadywania za plecami, zazdrosc. Malo jest pokrewnych dusz.
__________________
Aniołku, nigdy o Tobie nie zapomne

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgekp8qz8sz.png
starapanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-10, 17:40   #2382
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Cytat:
Napisane przez Fridka Pokaż wiadomość
hej dziewczynki
w moim brzuchu mieszkają dwa pęcherzyki z tym, że jeden ,,wątpliwy" a drugi... drugi miał serduszko pikające termin porodu 10 sty, i l4 z przymusem leżenia i odpoczywania...więc jutro czeka mne trudna rozmowa w pracy... ale dziecko teraz najważniejsze...jeśli szef się okaże chamem, to znaczy że cała ta praca i moje poświęcenie i tak nie miało sensu...
gratulacje ja to mam normalnie dar przewidywania
na pewno u drugiej fasolki nie ma jeszcze serduszka bo jest po prostu młodsza i jeszcze go nie widać
mam nadzieję że razem z Pamelką mnie kiedyś zarazicie tymi bliźniakami
a szefem się nie przejmuj, teraz nie on jest ważny tylko Ty i fasolki
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 18:03   #2383
Pamela86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 780
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

kurcze dziewczynki kusi mnie zeby jutro przy okazji badan zrobic bete jeszcze raz zobaczyc jaki bedzie przyrost, bo troche sie martwie ze moje dzieciaczki sa mniejsze niz ost @ na to wskazuje, moze warto bylabym spokojniejsza... jakos tak byloby mi lepiej jak wy myslicie????? tylko blagam nie bijecie za to, moze to głupie ale jednak byloby lepiej na serduchu... chcialabym po prostu sobie to tak skontrolowac do nastepnej wizyty, zeby jakos wytrzymac te 2tygodnie...
__________________

Pamela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 18:36   #2384
caprica6
Wtajemniczenie
 
Avatar caprica6
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 365
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Cytat:
Napisane przez starapanna Pokaż wiadomość
Teraz 12 maja, czyli w 20tc. Ja najchetniej biegalabym co 2 tyg sprawdzic szyjke, ale wychodzi mi mniej wiecej co 3 tygodnie.
Mam nadzieje, ze lozysko przesunelo sie do gory.
Cytat:
Napisane przez starapanna Pokaż wiadomość
Rano zanim wstane z lozka, okolo 15, 17 i zaczyna rozrabiac najwiecej wieczorem. Narazie kopniaczki sa bardzo delikatne i jak cos robie to moge ich nie poczuc.
Na dobra sprawe, teraz gdy wiem, ze ciaza jest zywa nie musze tak czesto biegac, ale musze sprawdzac czy lozysko sie nie odkleja :/ i szyjka trzyma.
Teraz oby do 27tc, pozniej chyba odsapne.

A jak u Ciebie?
Czytalam ze dziecko moze juz przezyc od 22 tc Ja tez sie ciagle martwie ze zaraz zaczne rodzic, najchetniej bym co tydzien sprawdzala szyjke itd. Teraz sie boje chyba bardziej niz na poczatku ciazy, nie wiem czemu Nastepna wizyte mam dopeiro za tydzien.
Cytat:
Napisane przez dentina Pokaż wiadomość

My jestesmy po wizycie.Nasza najprawdopodobniej CÓRCIA ma 177g i ma sie dobrze .Od soboty czyje mojego Maluszka Cudowne uczucie...

Za reszte staraczek bardzo mocno trzymam kciuki
Gratuluje coreczki i kopniaczkow
__________________


Edytowane przez caprica6
Czas edycji: 2010-05-10 o 18:42
caprica6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 19:06   #2385
sylfiaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 130
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Cytat:
Napisane przez ry-bcia Pokaż wiadomość
dzień dobry dziewczynki,
jak dla mnie tydzień zaczął się fatalnie, nie dość że ta pogoda to jeszcze pożarłam się od rana z TŻ



jeśli chodzi o maratony to ja w zeszłym roku ambitnie ciągnęłam 2 kierunki studiów podyplomowych - normalnie zajęcia miałabym co 2 tyg, no ale że to 2 kierunki to wychodziło że co tydzień. W efekcie nie dość że kończyłam prace codziennie o 17 to każdy pt, sob, nd w szkole Powiem Wam że chyba nigdy nie miałam rozplanowanego tygodnia tak jak wtedy - w te 6 "wolnych" popołudni musiałam wcisnąć sprzątanie, pranie, gotowanie obiadków, aerobik 2x w tyg, robienie zakupów (czyli całe 1 popołudnie stracone), pisanie 2 prac kończących studia i naukę. Po roku takiego życia powiedziałam, że już nigdy nie pójdę do szkoły

odnośnie szyjki macicy, kompletnie się nie znam, ale kiedyś byłam u ginekologa w okolicach spodziewanej @ i zanim zrobił usg powiedział że szyjka wygląda tak że albo jestem w ciąży albo dostane lada moment @
Witaj w klubie, ja pożarłam się wczoraj , mój nawet na noc nie wrócił tylko do siostrzyczki pojechał, dziś też go nie ma . Mam to wszystko gdzieś, jestem zrezygnowana na maxa

Cytat:
Napisane przez Pamela86 Pokaż wiadomość
ja wlasnie dzwonilam do labolatorim zapytac o ceny badan no i scielo mnie z nóg...za wszystkie zaplace około 200zł jak nie wiecej no ale czego nie robi sie dla fasolek takze jutro musze sie z rana zebrac i jechac bo na wyniki niektorych czeka sie ponad tydzien
musze zrobic przeciwciala antykardiolipinowe, grupe krwi, usr, mocz, krew itd...
Ceny mnie nie dziwią wcale, ja za toxo i cytomegalie zapłaciłam 320zł

Cytat:
Napisane przez Fridka Pokaż wiadomość
hej dziewczynki
w moim brzuchu mieszkają dwa pęcherzyki z tym, że jeden ,,wątpliwy" a drugi... drugi miał serduszko pikające termin porodu 10 sty, i l4 z przymusem leżenia i odpoczywania...więc jutro czeka mne trudna rozmowa w pracy... ale dziecko teraz najważniejsze...jeśli szef się okaże chamem, to znaczy że cała ta praca i moje poświęcenie i tak nie miało sensu...
Oby wszystko było w porządku, też czułam że u Ciebie będą dwa bobaski malutkie......... drugi może jest młodszy a serduszko będzie biło na pewno. Musi być dobrze............

Cytat:
Napisane przez Fridka Pokaż wiadomość
moment kiedy zobaczyłam to pracujące serduszko...bezcenny...

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------


3 kwietnia oj Pamcia to chyba te myslowickie bociany
ech........ też pamiętam ten moment

Cytat:
Napisane przez myha82 Pokaż wiadomość
Gratuluje kochana!!!
Teraz prosze odpoczywać i dbac o fasolki
Co do Mysłowickich bocianów-mam nadzieję że o Sosnowiec też zachaczyły
Ja widziałam ich całe stada i nic nie pomogły

Cytat:
Napisane przez juta79 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny
Po pierwsze gratuluje wszystkim zafasolkowanym a szczególnie zafasolkowanym podwójnie super wieści

Trafiłam na to forum w lipcu rok temu po poronieniu. Napisałam kilka postów ale głównie czytałam
Wracam do Was bo od tego miesiąca niechcący zaczęliśmy starania.
Jak większość z Was odliczałam kiedy miną 3 miesiące i będę mogła zacząć sie starać ponownie. Niestety miesiąc po poronieniu straciliśmy z mezem prace (mieszkaliśmy w Anglii) a w grudniu zdecydowaliśmy sie na powrót do Polski i moglam zapomniec o staraniach na jakis czas.
Mąż juz pracuje i chyba nie najgorzej zarabia ale ja nadal nie moge znaleść pracy ale mino wszystko od tego miesiaca zaczęliśmy starania, bo ja juz nie wytrzymałam tak długo czekać a teraz boje sie ze mogło sie udać
Boje sie jak sobie poradzimy z jednej pensji ale przede wszystkim najbardziej boje sie ze sytuacja moze sie powtórzyć strach mnie paraliżuje.
Dziewczynki jak Wy sobie z tym radzicie???
Nie należy myśleć o kasie................. starajcie się o dzieciaczka , bynajmniej ja bym tak zrobiła, jak już będzie na świecie dacie sobie jakoś radę.


Ja cały dzień jestem przybita jak 2 kg gwoździ :/ Mam doła i dość wszystkiego.......... razem z TŻ na czele.
Jeszcze musiałam dziś jechać wybrac pomnik dla cioci.............. co za beznadziejne uczucie wszystko się wali..............no cóż może to znak od Boga że nie czas na dziecko bo facet nie dojrzał do roli ojca, a może to nie ten odpowiedni............ już wariuje ;(
__________________

sylfiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 20:34   #2386
enis84
Zakorzenienie
 
Avatar enis84
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 487
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Cytat:
Napisane przez Pamela86 Pokaż wiadomość
kurcze dziewczynki kusi mnie zeby jutro przy okazji badan zrobic bete jeszcze raz zobaczyc jaki bedzie przyrost, bo troche sie martwie ze moje dzieciaczki sa mniejsze niz ost @ na to wskazuje, moze warto bylabym spokojniejsza... jakos tak byloby mi lepiej jak wy myslicie????? tylko blagam nie bijecie za to, moze to głupie ale jednak byloby lepiej na serduchu... chcialabym po prostu sobie to tak skontrolowac do nastepnej wizyty, zeby jakos wytrzymac te 2tygodnie...
nie pozwalam i już
enis84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 21:15   #2387
RybkaIwona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Było by mi raźniej jakbym dopisała się koleżanki do waszego wątku
Iwona (24 lat) # 1.04.2010r. Cykl 0(w następnym będziemy się starać). ost. @ 2.05.2010r.

Edytowane przez RybkaIwona
Czas edycji: 2010-05-10 o 21:16
RybkaIwona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 21:48   #2388
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Cytat:
Napisane przez RybkaIwona Pokaż wiadomość
Było by mi raźniej jakbym dopisała się koleżanki do waszego wątku
Iwona (24 lat) # 1.04.2010r. Cykl 0(w następnym będziemy się starać). ost. @ 2.05.2010r.
witamy Cię serdecznie [*] dla Twojego Aniołka
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 23:13   #2389
starapanna
Wtajemniczenie
 
Avatar starapanna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 093
GG do starapanna
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Cytat:
Napisane przez RybkaIwona Pokaż wiadomość
Było by mi raźniej jakbym dopisała się koleżanki do waszego wątku
Iwona (24 lat) # 1.04.2010r. Cykl 0(w następnym będziemy się starać). ost. @ 2.05.2010r.
Witaj Rybko
Juz Cie wpisuje na liste, ciesze sie, ze tak szybko podjelas decyzje o starankach.

---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:55 ----------

Dziewczyny Mila bedzie miala blizniaki .
__________________
Aniołku, nigdy o Tobie nie zapomne

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgekp8qz8sz.png
starapanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-11, 06:02   #2390
myha82
Wtajemniczenie
 
Avatar myha82
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 839
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Dupa, dupa ,dupa ,dupa tyle mam do powiedzenia w tym temacie. Zrobiłam dzisiaj kolejny test i nadal jedna krecha. @ tez nie ma. Poddaje się.
__________________
Aniołek 8tc [*] 21.05.2007

Martynka


Natalka

Edytowane przez myha82
Czas edycji: 2010-05-11 o 06:36
myha82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 07:12   #2391
grusia85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 691
GG do grusia85
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Cytat:
Napisane przez RybkaIwona Pokaż wiadomość
Było by mi raźniej jakbym dopisała się koleżanki do waszego wątku
Iwona (24 lat) # 1.04.2010r. Cykl 0(w następnym będziemy się starać). ost. @ 2.05.2010r.
Witaj
Z nami na pewno będzie raźniej
grusia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 07:29   #2392
Pamela86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 780
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

dzien doberek
Ja wlasnie wrocilam z badan za ktore zaplacilam ponad 200zł a wogole to sie wkurzylam w przychodni, bo przychodze a tam ful ludzi no i sie grzecznie pytam czy moglabym wejsc bez kolejki bo jestem w ciazy i takie tam no i.... oczywiscie musialam czekac cala kolejke bo nikt mnie nie wpuscil, pier*****ne mochery
__________________

Pamela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 07:32   #2393
caprica6
Wtajemniczenie
 
Avatar caprica6
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 365
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Cytat:
Napisane przez Pamela86 Pokaż wiadomość
dzien doberek
Ja wlasnie wrocilam z badan za ktore zaplacilam ponad 200zł a wogole to sie wkurzylam w przychodni, bo przychodze a tam ful ludzi no i sie grzecznie pytam czy moglabym wejsc bez kolejki bo jestem w ciazy i takie tam no i.... oczywiscie musialam czekac cala kolejke bo nikt mnie nie wpuscil, pier*****ne mochery
No niestety, jeszcze mi sie nie zdazylo ze ktos mnie przepuscil, nawet z duzym brzuchem, nie robi to na ludziach wrazenia

Rybka witaj
__________________

caprica6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 07:33   #2394
Pamela86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 780
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Cytat:
Napisane przez caprica6 Pokaż wiadomość
No niestety, jeszcze mi sie nie zdazylo ze ktos mnie przepuscil, nawet z duzym brzuchem, nie robi to na ludziach wrazenia

Rybka witaj
no taki mamy otwarty i tolerancyjny naród te mochery co tam siedza juz nie pamietaja jak same popierdzielaly na takie badania bedac w ciazy bez jedzenia i picia
__________________

Pamela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 07:43   #2395
caprica6
Wtajemniczenie
 
Avatar caprica6
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 365
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Cytat:
Napisane przez Pamela86 Pokaż wiadomość
no taki mamy otwarty i tolerancyjny naród te mochery co tam siedza juz nie pamietaja jak same popierdzielaly na takie badania bedac w ciazy bez jedzenia i picia
Mlodzi ludzie tez nie przepuszcza, wczoraj stalam w 2 kolejkach w tesco (gdzie sa 2 kasy dla ciezarnych - oczywiscie nie bylo przy nich kasjerek) i w realu i kazdy sie odwraca, moge stac i glosno narzekac, trzymac sie za plecy, nic nie dziala. Cale szczescie ze nie jezdze autobusami.
__________________

caprica6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 08:01   #2396
enis84
Zakorzenienie
 
Avatar enis84
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 487
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Cytat:
Napisane przez caprica6 Pokaż wiadomość
Mlodzi ludzie tez nie przepuszcza, wczoraj stalam w 2 kolejkach w tesco (gdzie sa 2 kasy dla ciezarnych - oczywiscie nie bylo przy nich kasjerek) i w realu i kazdy sie odwraca, moge stac i glosno narzekac, trzymac sie za plecy, nic nie dziala. Cale szczescie ze nie jezdze autobusami.
a no tak to jest, ludzie są straszni i tojest bardzo przykre

mnie ostatnio miła Pani ustąpiła miejsca w tramwaju miała dużo toreb z zakupami które trzymała na kolanach do tego trzymała na kolanach plecak swojej córki i potrafiła z tym wszytskim wstać i ustąpić mi miejsca, ja jednak bardzo podziękowałam i powiedziałam jej żeby sobie usiadła bo miała tyle tego że szkoda mi się jej zrobiło, a takie młódki siedziały obok wypindrowane i żadna nie potrafiła zejść, czasem spotyka się dobrych ludzi ale to teraz bardzo rzadkie
enis84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 08:23   #2397
bela14
Rozeznanie
 
Avatar bela14
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 772
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

hih widzę ze Bozia wynagradza to cierpienie
coraz więcej blizniaków mamy : jupi:
GRATULUJĘ KOBITKI.:roza :

a ja miałam dzisiaj okropny sen niby nie dotyczył
mnie tylko innej kobiety w ciąży ale i tak był okropny.
aj czy kiedyś to minie
mam jeszcze problm z tymi witaminami kwasu juz nie jem
a po tych witaminach dla ciężarnych dostaję biegunke i wymiotuję
to można tak bez witamin ?
bela14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 08:28   #2398
enis84
Zakorzenienie
 
Avatar enis84
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 487
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Cytat:
Napisane przez bela14 Pokaż wiadomość
hih widzę ze Bozia wynagradza to cierpienie
coraz więcej blizniaków mamy : jupi:
GRATULUJĘ KOBITKI.:roza :

a ja miałam dzisiaj okropny sen niby nie dotyczył
mnie tylko innej kobiety w ciąży ale i tak był okropny.
aj czy kiedyś to minie
mam jeszcze problm z tymi witaminami kwasu juz nie jem
a po tych witaminach dla ciężarnych dostaję biegunke i wymiotuję
to można tak bez witamin ?
ja nie jem żadnych witamin, narazie wyniki mam oki wiec lekarz mi nic nie przepisał
folik brałam do 16 tygodnia a teraz staram sie dobrze odzywiac

jeśli po tych witaminach wymiotujesz to powiedz lekarzowi żeby Ci zmienił na inne

Edytowane przez enis84
Czas edycji: 2010-05-11 o 08:38
enis84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 08:44   #2399
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

ehhh z mocherami tak to bywa... godzinę na rogu taka jedna z druga stoją i plotkują, potem do tramwaju biegiem leci, ale jak już się w nim znajdzie to 1 przystanku nie może postać bo ją nogi bolą

a w przychodni mogłyby wpuścić młodych przed siebie w kolejce, w końcu one i tak tam przychodzą na spotkania towarzyskie bo nie mają nic innego do roboty w chacie więc powinno im zależeć żeby siedzieć tam jak najdłużej
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 09:06   #2400
starapanna
Wtajemniczenie
 
Avatar starapanna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 093
GG do starapanna
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Dzisiaj czekalam godzine w kolejce na pobranie krwi w poczekalni 5m2, kaszlace i pierdzace babcie, duchota. Przyszla kobieta z niepelnosprawnym chlopakiem, byl spocony, mial drgawki i mruczal pod nosem, myslicie, ze ktos go przepuscil?? Kazdy tylko gapil sie z politowaniem. MASAKRA.

Musialam zrobic do kompletu badan coombsa, pani w okienku przeprowadzila ze mna wywiad, ktora ciaza, ilosc poronien itd a wszystkie oczy w poczekalni na mnie. Qrcze czulam sie troche jak dziwadlo
__________________
Aniołku, nigdy o Tobie nie zapomne

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgekp8qz8sz.png

Edytowane przez starapanna
Czas edycji: 2010-05-11 o 09:16
starapanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:24.