Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10) - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-07, 20:46   #391
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

piszę wam połebkach a pozniej wychodzi ze ja w ciązy jestem co chwila odswiezam strone i tak mnie przelicytowali a tak sie na nia napaliła buuuuu

chyba pozostaje mi tylko kup teraz
__________________
...
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 20:50   #392
gosbaj
Zadomowienie
 
Avatar gosbaj
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 1 668
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

Cytat:
Napisane przez pola25 Pokaż wiadomość
Gosbaj to fajnie masz.a długo tam pracujesz?
ja tez sie ciesze w tej szkole co teraz jestem to pracuje 3 lata. dostalam umowe na stale od razu jak sie przyjmowalam a to mysle dlatego ze wczesniej 2 lata pracowalam we Wrocku i tam zrobilam kontraktowego. wiec tutaj przyszlam z 2 letnim stazem i kontraktowym. no i dyrka na wejsciu mo powiedziala ze chce mi dac umowe na stale od razu sie ucieszylam potem tylko czekalismy az tz dostanie na stale i wskoczylismy do lozeczka robic RKzysia wiec teraz nie mam oporow przed drugim skoro sytuacja w pracy jest stabilna

a ty jeszcze nei masz ??

Bardotka ladnie wszystkich w konia zrobilas nei dobra, a my wszystkie juz zgratulacjami chcialysmy leciec
gosbaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 20:50   #393
youyou
Zakorzenienie
 
Avatar youyou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: MMz
Wiadomości: 3 546
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

Bardotka to nas zrobiłaś w jajo

co do allegro to ja nie jestem w tym dobra, przeważnie wpisuję maksymalną kwote jaką jestem w stanie za daną rzecz zapłacić i sobie czekam
youyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 20:51   #394
aldii
Zakorzenienie
 
Avatar aldii
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 776
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

Bardotko ja zawsze licytuje jak jest do konca kilka sekund.Wpisuje maksymalna kwote jaka przeznaczam na dana rzecz i albo sie uda, albo nie Z tego co dziewczyny pisalay,to na all wiekszosc ludzi uzywa tych programow do licytacji - snajper czy jakos tak
__________________
Lukrecja
aldii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 20:52   #395
pola25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: woj. świętokrzyskie
Wiadomości: 4 092
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

oj oj Bardotka.

Gosbaj super dyrka się zachowała.nie mam.u nas to trzeba bardzo długo pracować, aby dostać na stałe.no i mieć mianowanego.
pola25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 20:54   #396
filka2
Zadomowienie
 
Avatar filka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

bardotka aleś trzymała mamuśki w niepewnościja tez nie umiem licytować w ostatniej chwili i w dodatku mi muli przez antyvirusa ale ja teraz robie tak że daję maxymalna kwote jaką chce dac i czekam czy mnie przebiją
brzoskwinia dzieki,no mini mini wiem że są fajne ale ten starszy już ma jedną więc musiałabym sie dowiedzieć która cześc. za zakupy.

ja jutro miałam myć okna ale ma padać snieg zdeszczem i zimno więc dam sobie spokój.
idę spać bo może dzis bede stac 3 godziny przy łóżeczku
__________________
ADRIANKA 15.01.2010
filka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 20:57   #397
pola25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: woj. świętokrzyskie
Wiadomości: 4 092
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

Filka oby nie.

też znikam. Mały coś popałkuję przez sen.dobrej nocki.
pola25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-07, 20:58   #398
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

no ja też wpisałam i 3 razy dawałam wyższą właśnie tż mi mówił o tych programach aa i zapytał się czy sklep z zabawkami otwieramy trudno

ooo Elcia doczytałam ja tak jak youyou to juz bym miała w majtki narobione dzielna babka z Ciebie, mam nadzieję, że wszystko będzie ok

Gosbaj ja czekam na was co by mi samej na nowym wątku na poczekalni się nie nudziło a tak na poważnie to wcześniej mówiłam nigdy 2 małych dzieci a teraz jakoś z większym optymizmem na to patrzę
__________________
...
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 21:00   #399
elcia0787
Zakorzenienie
 
Avatar elcia0787
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 147
GG do elcia0787
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

aldii o patrz nie pomyslalam ze tam moga byc bede musiala jechac o oblukac
a prace swoja moj TZ bardzo lubi ale jest ciezka bo robia po 11 godz dziennie i jest to fizyczna praca wiec czasem padniety wraca,ogolnie jest specem od plaster board,ale innymi rzeczami tez sie zajmuje
bardotko eeee a juz myslalam ze jednac cos tam jest
elcia0787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 21:01   #400
gosbaj
Zadomowienie
 
Avatar gosbaj
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 1 668
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

Cytat:
Napisane przez pola25 Pokaż wiadomość

Gosbaj super dyrka się zachowała.nie mam.u nas to trzeba bardzo długo pracować, aby dostać na stałe.no i mieć mianowanego.
no to faktycznie ciezko u was z umowa. ja tez sie zdziwilam ze mi tak dala i inni nauczyciele tez jak im mowilam. no ale jak chciala dac to jej przeciez bronic nie bede a wogole miesiac po przyjeciu sie do pracy wychodzilam za maz ale sie jej nie przyznalam na rozmowie bo pomyslalam ze wtedy na pewno mi nei da na stale bo pomysli ze wlasnie bedzie zaraz ciaza i takie tam przyznalam sie jej dopiero 2 tyg przed slubem jak szlam po urlop okolicznosciowy
gosbaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 21:50   #401
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

Cytat:
Napisane przez joli31 Pokaż wiadomość
straszne, niedawno dziewczyna któraś pisała ( przepraszam, zapomniałam ), że wybuchł jej junkers w łazience, na szczęście nic złego się nie stało
to o taki chodzi, czy normalną kuchenkę gazową
My mamy i kuchenkę gazową i taki piecyk do grzania wody... Na szczęście piecyk jest w kuchni, a nie w łazience, bo wtedy to się jeszcze można zagazować...

Cytat:
Napisane przez pola25 Pokaż wiadomość
Kamyk a o której macie basen??
O 12.10...

Cytat:
Napisane przez elcia0787 Pokaż wiadomość
poki co wieje i mi swiszczy w oknach ogladam wiadomosci i niby jeszcze do nas nie doszedl tomek bo tak sie nazywa ten huragan
teraz to mnie pocieszyli ze ten huragan idzie z Karibow a jest tam kilka ofiar smiertelnych chyba wylacze ten telewizor bo nie bede mogla w nocy spac
może przejdzie bokiem...

Cytat:
Napisane przez youyou Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie - w czym po domu "chodzą" Wasze maluchy? same skarpetki/rajstopki czy jakieś kapcie, butki?
pytam, bo chyba coś muszę Filipowi kupić bo on cały czas na palcach stoi a jak bedzie miał twarde podbicie to może będzie normalnie wstawał..
Paulina model niechodzący

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez filka2 Pokaż wiadomość
ale mam dziś okropny ból głowy.zaczełam diete sb ,może dlatego ale przecież to 1dzien to niemożliwebylis my w carrefourze ale tam zabawek,już chyba powykładane na mikołajki i świeta,no i np garnuszek na klocuszek ma dobrą cene bo 82zł.musze pomyślec o nim.Ada nie wiedziała gdzie patrzec tyle zabawek,jechała dziś pierwszy raz w wózku zakupowym i na początku jej sie podobało ale po minucie już nieszybko sie nudzi ta nasza Mała.wszyscy na nią patrzyli bo Ona taka miniaturka w tym wózku.
W Carefourze i Realu cały dział rozbudowywali... Jest full zabawek już na święta...

Cytat:
Napisane przez bardotka_a Pokaż wiadomość
ja sobie wcześniej też nie wyobrażałam
Cytat:
Napisane przez bardotka_a Pokaż wiadomość
krejzolki
no ale przeczytałam jeszcze raz i faktycznie można było to tak odebrać pisałam na szybko mi licytuje na all zyrafę
chodziło mi o to, że teraz zakładam taką ewentualność ale nie nie jeszcze póki co to nie jestem,
Nieźle... Wprowadziła zamieszanie i poszła...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-07, 21:51   #402
_Ya
Zadomowienie
 
Avatar _Ya
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Pcim dolny ;)
Wiadomości: 1 856
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

Dawno tu zaglądałam. Tzn. patrzyłam ale na stary wątek Dużo piszecie.
U nas pomalutku, "głupia" górna prawa jedynka nie może się przebić i właśnie mamy trzydniówkę

Kamyku
jak można zapytać to woda na basenie jest chlorowana czy ozonowana? Mam wielką ochotę zabrać mojego szkraba, ale u nas tylko chlorowana woda.

youyou my śmigamy w takich skórzanych miękkich kapciach, bo na parkiecie mocno się ślizgał. Z całego serca polecam, z tym, że one nie są twarde. coś takiego http://www.ekodzieci.pl/?id=pokaz_produkt&id_prod=84022 tylko innej firmy.
__________________
Demon odkaszlnął nerwowo (demony nie oddychają; jednakże dla każdej istoty inteligentnej, oddychającej czy nie, nadchodzą w życiu takie chwile, gdy odkasłuje nerwowo. Jedna z takich chwil nastała właśnie teraz, przynajmniej dla tego konkretnego demona).
_Ya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 21:56   #403
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

Cytat:
Napisane przez _Ya Pokaż wiadomość

Kamyku
jak można zapytać to woda na basenie jest chlorowana czy ozonowana? Mam wielką ochotę zabrać mojego szkraba, ale u nas tylko chlorowana woda.
Hej,
My chodzimy na specjalne zajęcia dla niemowląt. Woda jest oczywiście ozonowana.
http://www.swimmer.pl/
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 22:01   #404
_Ya
Zadomowienie
 
Avatar _Ya
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Pcim dolny ;)
Wiadomości: 1 856
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

Kamyku zazdroszczę. Super sprawa. U nas są takie zajęcia w soboty dla maluchów, ale w basenie jest woda chlorowana i boję się, żeby młodemu skóry nie przesuszyć. Na pewno radochy miałby dużo, ale trudno.
A mogę jeszcze zapytać, kiedyś pytałam o ssanie przez dzieci palców i któraś dziewczyna napisała, że Twoja Paulina lubi Walczysz z tym? Ja się poddałam jak na razie.
__________________
Demon odkaszlnął nerwowo (demony nie oddychają; jednakże dla każdej istoty inteligentnej, oddychającej czy nie, nadchodzą w życiu takie chwile, gdy odkasłuje nerwowo. Jedna z takich chwil nastała właśnie teraz, przynajmniej dla tego konkretnego demona).
_Ya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 22:03   #405
elcia0787
Zakorzenienie
 
Avatar elcia0787
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 147
GG do elcia0787
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

ja bym chciala takie butki dla Szymka z twarda podeszwa sama w takich smigalam jak bylam malutka sa super ak dziecko uczy sie chodzic bo nie koslawi nozki
http://allegro.pl/profilaktyczne-ort...296178274.html
elcia0787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 22:12   #406
kasiorekzeta
Rozeznanie
 
Avatar kasiorekzeta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 708
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

Cytat:
Napisane przez Ingrid80 Pokaż wiadomość
Aha, a wiecie, że na grudniówkach są już dwie zafasolkowane Podziwiam bo ja nie wyobrażam sobie siebie w ciązy i z niemowlakiem a potem z dwoma niemowlakami No ale to była świadoma decyzja więc
Żona kolegi TZeta jest w ciąży i uwaga ich córeczka urodziła się na początku lutego, a teraz ma termin na koniec lutego. Więc w 3 miesiące po urodzeniu zaszła ŚWIADOMIE w ciąże. Z tego co wiemy to jak ich córka miała 3 miesiące to Aniołek i chieli drugie, a teraz jak mała raczkuje i wszędzie jej pełno, zamieszanie robi co niemiara to zastanawiają się jak tu z dwójką sobie poradzą. Jedno np dopiero co chodzące, a drugie raczkujące. Ona sama on w pracy
Ale wiecie niektórzy mają bliźniaki, trojaczki i jakoś dają rade.
Ale i tak w szoku jestem ja na taki krok bym się nie zdecydowała


Cytat:
Napisane przez bardotka_a Pokaż wiadomość
oj ale zamieszanie zrobiłam
Zaczynam Was nadrabiać i czytam Twoją poprzednią wypowiedź i robie wielkie oczy , normalnie szok .Idę dalej, dalej coraz bardziej ciekawa co będzie i wrobiłaś Nas

My dziś byliśmy na obiedzie u teściów z okazji imienin. Byli też moi rodzice. Było bardzo miło

Teraz lece spać i napiszę Wam coś jeszcze w klubie

Edit youyou u Nas na boso lub skarpetki z tymi hamulcami
__________________
Razem od 10.11.2001
Zaręczeni 18.07.2006
Ślub 04.08.2007
Majka 23.02.2010

http://s2.pierwszezabki.pl/036/0364849d2.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-50552.png

Edytowane przez kasiorekzeta
Czas edycji: 2010-11-07 o 22:30
kasiorekzeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 22:30   #407
elcia0787
Zakorzenienie
 
Avatar elcia0787
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 147
GG do elcia0787
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

kamyku widac ze fajny ten basen
kasiorek no ja teraz bym chyba nie chciala miec dziecka bo wlasnie Szymek uczy sie chodzic trzeba za nim latac i wogole wole zaczac staranka jak bedzie juz chodzil juz nawet TZ mi mowil wczoraj ze w przyszlym roku zaczynamy staranka o drugie
elcia0787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 22:42   #408
xmila
Raczkowanie
 
Avatar xmila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 485
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

Cytat:
Napisane przez karola_sz Pokaż wiadomość

Filka - dzieciaku , o Milupie nie słyszałaś? Toż to był rarytas komuny i wczesnej post komuny. Moja ciotka załatwiała.
Aż zerknęlam na listę i wychodzi, ze Filka nie taki dzieciak U mnie od załatwiania był tata - wszystko przytargał do domu za flaszki kupowane na kratki i trzymane w wersalce

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
U mnie od paru dni piec zakładają, bo się nasz zepsuł i zimno miiii
Lacze sie w bolu. Nam dzis zdechla pompa od cieplej wody przy piecu. Mlodego wykapalismy, ja ledwo, ledwo... a jutro kontrol u gina

Cytat:
Napisane przez pola25 Pokaż wiadomość
wieczorem tez zasypia ze mna w lozku,czasami tez w dzein ale barzo rzadko
Czyzbym nie byla sama w tym wspolnym zasypianiu/spaniu?

Cytat:
Napisane przez lila12 Pokaż wiadomość
Hej
Bartuś ma sie lepiej, gorączka spadła, jest radosny i bawi się na maxa
ale byłam wczoraj u pediatry - ma lekko zaczerwienione gardełko ale ona obstawia 3-dniówkę. Osłuchała go, więc jestem spokojna.
Na szczęście była to tylko 1,5 dniówka
tak się cieszę
super

Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
Słyszałyście o tym wybuchu:
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...na_ofiara.html
To u nas, dwie ulice dalej...
Masakra...
Teraz wiem jaki to koszmar i jaka to siła eksplozji...
U nas dwie ulice dalej dostałam tak po kolanach, że aż zabolało...
Czyli co musiało być w epicentrum...
Strażacy błyskawica, chyba jechali bez wezwania, też czuli i widzieli...
Zanim zdążyłam odsłonić roletę, to oni już byli z drodze...
Straż u nas też jest akurat blisko...
Drugi wybuch widziałam, mega łuna...
Przyszedł TŻ z sypialni, a ja mu mówię, patrz jaki dym...
On, że widzi tylko chmury, a to nie chmury, a już całe niebo było czarne...
Pół nocy nie mogłam zasnąć...
Do tego Paulina strasznie spałą niespokojnie...
Tak się w szczeble wmontowała, że ją wstałam przekręcić, a ta się śmieje na całego... Ale nie miała ochoty harcować na szczęście...
Kamyk wlasnie pomyslalam o Tobie jak uslyszalam o tym wybuchu. Dobzre, ze wszystko ok.
A z innej beczki to mieszkalam w D.G . majac lat 2-5 potem w Sosnowcu... ale krotko...

My po zeszłorocznej akcji z zapaleniem sadzy w kominku kupiliśmy czujnik czadu i dymu. Fajna rzecz, kupię w tym roku moim dziadkom pod choinke, bo maja własnie piec gazowy w łazience... a dawno temu chrzesniak babci się niestety zaczadził w czasie kąpieli i od tego czasu mamy rodzinną schizę

Cytat:
Napisane przez Ingrid80 Pokaż wiadomość
Aha, a wiecie, że na grudniówkach są już dwie zafasolkowane Podziwiam bo ja nie wyobrażam sobie siebie w ciązy i z niemowlakiem a potem z dwoma niemowlakami No ale to była świadoma decyzja więc
wow...
a ja bym chciala
Ale to chyba dlatego, ze czas goni.... No i czasem tak mi smutno, ze mlody szybko urosl i chcialabym takiego maluszka znow miec w domu

Cytat:
Napisane przez pola25 Pokaż wiadomość
You Dawid w rajstopkach i skarpetkach, rzadko jakieś papucie.
U nas portki i skarpetki z abs-em
Jak podlogówka nie grzeje to buciki do tego.

Cytat:
Napisane przez bardotka_a Pokaż wiadomość
krejzolki
no ale przeczytałam jeszcze raz i faktycznie można było to tak odebrać pisałam na szybko mi licytuje na all zyrafę
chodziło mi o to, że teraz zakładam taką ewentualność ale nie nie jeszcze póki co to nie jestem,

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

aaaa nie potrafie licytowac w ostaniej minucie 3 os mnie wyprzedziły
Phiiii - to w kwestii fasolki
Ja licytuje jak Youyou, czyli maks i czekam - jaks ie uda to ok, jak nie to poluje dalej.


Dobrej nocki
__________________
Cierpliwości - trawa z czasem zamienia się w mleko

Frane
k
Franiowe ząbki
Kota

Edytowane przez xmila
Czas edycji: 2010-11-07 o 22:56
xmila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 07:08   #409
pola25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: woj. świętokrzyskie
Wiadomości: 4 092
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

witajcie.Dawid wstał 5:30.TŻ dał mi pospać do 7. mój Dawid strasznie ssał palce,wciskałam mu smoczek,teraz jest lepiej.
pola25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-08, 07:09   #410
brzoskwinia82
Zadomowienie
 
Avatar brzoskwinia82
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 260
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

to ja pierwsza dzisiaj ? witajcie więc - mam urlopi hurrra
__________________
Są godziny liczone podwójnie i lata nie warte jednego dnia...



brzoskwinia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 07:29   #411
karola_sz
Rozeznanie
 
Avatar karola_sz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 741
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

To ja się melduję po weekendzie

Brzoskwinia - zazdroszczę urlopu; ja biorę w piątek, żeby mieć dłuugi weekend. Chociaż wypocząć nie wypocznę, bo tż w pracy i w piątek i w sobotę, więc będę sama z dwójeczką

youyou - Adaś jak na prawdziwego macho przystało zapindala po domu w rajtach, a jak nadchodzi moment wstawania i prób chodzenia to zakładam mu takie kapciuszki Befado z twardą piętką. W nich chodzi na całej stopie, nie na paluszkach.

xmila - ja to teraz mam zwałę, bo powoli zaczynam dostrzegać, że część osób młodszych z którymi mam do czynienia, nie kojarzy pewnych faktów z przeszłości (czyt. mojej młodości). Ostatnio w pracy nawiązałam do szkolnych kas oszczędności, które istniały za czasów mojej kariery wczesnoszkolnej - i dwóch kolegów zrobiło dziwne, tępe, nic-niewiedzące miny. W końcu zajarzyłam, że heloł - oni są 10 lat młodsi ode mnie!!! Dlatego nie wiedzą. W ogóle powoli wszyscy robią się młodsi ode mnie . Niedługo będą o mnie mówić: " no wiecie, no ta starsza pani z firmy X"

kamyk - oglądałam w TV ; żesz przeżycia masz...

elcia - żyjesz? nie wywiało Cię?

Wczoraj przystąpiłam do bitwy o sypialnię. I znowu przegrałam . Adam wylądował obok mnie i zasnął natychmiast snem kamiennym. Czy kiedyś jeszcze będę spała u boku męskiego dorosłego osobnika np. Tż'ta?

Dobra idę coś tam popracować.
__________________
MAJA 23.09.2005
ADAŚ 19.01.2010




karola_sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 07:46   #412
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

Xmila może gin katar będzie miał haha. Ja to boleje - zmiana pieca zmiana zasad palenia znowu nie umiem więc.

Na wieczór Tż mnie porządkami załatwił, bo jakiś stary narożnik montował w kuchni i siłą rzeczy wszytsko trzeba było przestawiać i sprzątania, że hoho ale spoko z głowy jest...i drzwiczki zrobił z barykady dla Piotrke, żeby z pokoju nie wychodził.
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 08:23   #413
ula 87
Zadomowienie
 
Avatar ula 87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 916
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

wpadlam napisa że nadrobię was wieczorem , bo zaraz czeka mnie męczarnia po urzędach : US i ZUS
po drodze może do lumpka wstąpie bo dziś dostawa

padło mi w oczy , że pytacie jak wczorajszy biznes otóż udało nam się sprzedać jedno autko super , bo ostatnio masakra była , nawet jednego telefonu nie było w sprawie ogłoszeń
no... nawet w niedziele handel musi się kręcić , jak to mówią " klient nasz pan"

do wieczora
__________________
" Tylko niekiedy szczęście bywa darem , najczęściej trzeba o nie walczyć "
P.Coelho



Zuzia 27.01.2010
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73q3br6dgn.png

Zębole
http://s2.pierwszezabki.pl/036/036140970.png?5725
ula 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 08:51   #414
filka2
Zadomowienie
 
Avatar filka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

ula u nas tez tak było tamten miesiąc słaby a ten już całkiem całkiem.
karola no jak Adaś nie bedzie sie chciał odzwyczaić spać z mamusią to może bedziesz miała okazje spać z dorosłym a jakie buty adasko nosi,bo moej dziecie non stop na palcach
xmila no ja już nie dzieciak
i ja też ubolewam że Adusia tak szybko nam rośnie a tż to codziennie powtarza ze nie może uwirzyc ze Ona taka duża
elcia zyjesz?

w nocy stałam tylko pół godzprzy łóżeczku i potem jeszcze jedna pobudka ale smoczek pomógł,spałysmy do 8,30.
__________________
ADRIANKA 15.01.2010

Edytowane przez filka2
Czas edycji: 2010-11-08 o 09:11
filka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 09:14   #415
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

Hallo...
Dzisiaj z rana znowu było
Spóźniłam się do pracy...
Ja myślę, że Paulina jednak nie jest gotowa na kaszkę rano...
Zmieiłam jej, bo ona tego mleka zawsze ledwo co pociumkała, a widocznie to jej starcza...
Wracamy do mleczka na I śniadanko...

Nie dość, że w salonie mam północne okno, nie dość, że stoi tam rusztowanie, nie dość, że na weekend robotnicy zostawili dwie paczki styropianu w świetle okna, to jeszcze dzisiaj założyli siatke ochronną...
Normalnie jaskinia...
Do tego robią tak strasznie wolno... Godz. 8.30 się pojawiają, 9.00 wchodzą na rusztowanie, 11.00 - 12.00 mają przerwę śniadaniową, 14.30 idą do domu... Nosz kurna... Co to ma być... Wszystkie bloki ocieplają piorunem, a u nas się ciągnie jak guma w gaciach...

Cytat:
Napisane przez _Ya Pokaż wiadomość
A mogę jeszcze zapytać, kiedyś pytałam o ssanie przez dzieci palców i któraś dziewczyna napisała, że Twoja Paulina lubi Walczysz z tym? Ja się poddałam jak na razie.
Nie walczę... Ona ssie paluchy coraz mniej, może przestanie sama, a jak nie, to będziemy się potem męczyć...

xmila, karola jak kiedyś oglądałąm seriale np. Przyjaciele, to w tych serialach wszyscy byli w okolicach 30'tki, a ja taka młoda... Teraz oglądam seriale i też wszyscy są w okolicach 30'tki np. UstaUsta, no a ja też w tym wieku... Za jakiś czas będą nowe seriale, a w nich nadal ludzie w okolicach 30'tki...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 09:29   #416
pola25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: woj. świętokrzyskie
Wiadomości: 4 092
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

byłam w szkole sparwdzić olimpiade i jestem z powrotem bo mam dziś wolny. Mały uśpiony a ja oczywiście wizaż.rosól i kotlety do zrobienia.także papa.
pola25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 10:22   #417
karola_sz
Rozeznanie
 
Avatar karola_sz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 741
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

Kamyk - po pierwsze pogoń robotników, weź wyjrzyj przez okno czy balkon z tasakiem w ręku i szaleństwem w oczach - może pomoże
Po drugie, zobacz jak do doopy będzie oglądać serial o 30-latkach jak będziemy miały z 60...

Filka - wg mnie najlepiej kupić takie szmaciaki z twardą piętką: befado czy jak Kancia pisała Zetpol. Adaś bardzo fajnie w nich próbuje łazić, cała stópka na ziemi.
Filka - to ja pisałam, żeś dzieciak, bo nie wiesz co to przebój komuny - Milupa . Ale nie bij - lepiej dzieciak niż stara d...a
Weź mnie nie strasz tym spaniem...
__________________
MAJA 23.09.2005
ADAŚ 19.01.2010




karola_sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 11:36   #418
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

Emi jak raczkuje to w rajtuzach albo skarpetkach...a jak spaceruje ze mną za rączkę to ubieram mu kapcie,ale maja miękką podeszwę-ale za to fajne są, bo dobrze się stopy trzymają..z twardą podeszwą jeszcze nie ma kapci, tylko adidaski - ubieram mu je do wózka, ale jeszcze za duże-rozmiar 18..a Wy macie dopasowane buciki czy też w za dużych troszku chodzicie?mój to chyba rozmiar 16 ma...chyba...nie jestem pewna-stopa 9,5cm

poza tym mamy problem z jedzenie-wczoraj prawie nic nie zjadł-za cały dzień tylko kanapeczkę i pół słoika zupki....za to dużo pił-jakieś 400 ml herbatki!! na mleko odwracał głowę...za to w nocy się budził co chwila i w końcu o 4 Tż dał mu butlę z mlekiem-i wtedy smakowało...aż zabrakło...szok..nie wiem co on sobie wyobraża:/

w tym tygodniu cały tydzień Tż siedzi z Emilkiem..ja biorę wolne w piątek, więc 4 dni wolnego
__________________
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 11:42   #419
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

Patinka na Piotrusia 19tki zrobiły się za bardzo w sam raz(ciezko stópke wsadzic) więc śmiga w 20-21 i jest ok Ale za duże też ubierałam- w końcu i tak tlyko do jazdy wózkiem je ma. Kapcioszków wogóle nie ma.
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 12:19   #420
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Ząbki, raczki, zaraz kroczek, bo niebawem pierwszy roczek! (I-II.10)

Ja biorę wolne w piątek i poniedziałek

Możecie polecić jakiś czajnik?
Zastanawiam się nad TYM i TYM.
Nasz miał wypadek drobny, po odkamienianiu kwaskiem cytrynowym nabrał nowych właściwości, np. gwizdać zaczął... I grzałka wygląda dziwnie, jakby ją wyżarło za bardzo i się boję, że teraz jest trująca ta woda...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:18.