strojenie samochodu! niby nic... ale jednak... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-04-10, 19:30   #31
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: strojenie samochodu! niby nic... ale jednak...

Cytat:
Napisane przez Damulka25 Pokaż wiadomość
Dziewczyno, czytaj komentarze- napisałam, że oprócz wartości samego sakramentu ślub to także bajka dla małych dziewczynek. Skoro liczy się tylko sakrament to idź w jeansach i sandałkach. Napisz, że szkoda Ci kasy bo robisz skromny ślub, a nie piszesz, że to niepotrzebne, że niby do zdjęć. Kieckę też się kupuje do zdjęć.
Damulka, kazdy jest inny, ja urzadzam kamerlany slub, na ktorym bedzie najblizasza rodzina i nawet welon i gorset uwazam za tandetne na slubie, a co dopiero kwiaty na samochodzie, udekorowana sale i durne gry weselne plus oczepiny i starostow z wodka.
Nie chce tego i tez bedzie pieknie, po mojemu.

Warto czasami spojrzec, ze ludzie sa rozni i sa dziewczynki, ktore od malego nie slinia sie na suknie z falbanka i "furę pod kosciolem"
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 21:19   #32
Membroza
Rozeznanie
 
Avatar Membroza
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 505
Dot.: strojenie samochodu! niby nic... ale jednak...

mnie się podoba zdobienie 4. auta
__________________

Membroza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 21:55   #33
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: strojenie samochodu! niby nic... ale jednak...

Zgadzam się ten ostatni jest okropny Nie daj się teściowej , zwierzatka gołąbki itepe na masce wyglądają bardzo kiczowato .Kwiaty są lepsze chociaż według mnie do samochodu w ogóle nie pasują ozdoby ,poza tym to pewnie kosztuje trochę i myślę lepiej wydać te pieniądze na dekoracje sali weselnej które będą dłużej cieszyć oczy
Dione jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 06:32   #34
KOTUCHA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: PODBESKIDZIE
Wiadomości: 305
Dot.: strojenie samochodu! niby nic... ale jednak...

Cytat:
Napisane przez Damulka25 Pokaż wiadomość
Każdy wychodzi z innego założenia.Według mnie taka dekoracja świadczy o tym, że ślub został dopracowany w każdym szczególe. Umówmy się, że oprócz wartości samego sakramentu, ślub to także jakiś splendor-wyjątkowe wydarzenie, które zapisze się w pamięci wielu osób na wiele lat. Goście stoją przed kościołem, podjeżdża pięknie udekorowany samochód-buduje się jakieś napięcie...za chwilę z fury wysiadają piękni jak nigdy, państwo młodzi. Ślub i wesele to trochę taka bajka, teatr dla nas samych i naszych gości. Po to te dekoracje, suknie, fraki, garnitury, dekoracje sal, ołtarzy, bukiety, welony itp...
a co to jak ktoś nie ma dekoracji na samochodzie to ślub jest niedporacowany??? nie no proszę Cię...
z Twoich wypowiedzi wnioskuję, że masz gdzieś sakrament małżeństwa, bo ważniejszy jest "sakrament ślubu"


1 i 3
KOTUCHA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 07:08   #35
Adzinek87
Raczkowanie
 
Avatar Adzinek87
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 43
Dot.: strojenie samochodu! niby nic... ale jednak...

Dziewczyny Jejku jakie poruszenie! zaraz sie pobijecie ktora ma wieksze racje!

ja chce ozdobic samochod i juz przeciez nie ma w tym nic zlego

moze jest to tandetne ale co mnie to, to jest dzien moj i PM i zrobimy tak jak my chcemy a chcemy tego strojenia auta czy sie to komus podoba czy nie jak nie to niech nie patrzy
Adzinek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 09:35   #36
rita 1
Zadomowienie
 
Avatar rita 1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 186
Dot.: strojenie samochodu! niby nic... ale jednak...

A wydawało mi się że w szafie umieszczamy zdjęcia ubrań.. eh... przecież o tego typu rzeczy można zapytać na forum ślubnym...
rita 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 10:50   #37
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: strojenie samochodu! niby nic... ale jednak...

Cytat:
Napisane przez Adzinek87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny Jejku jakie poruszenie! zaraz sie pobijecie ktora ma wieksze racje!

ja chce ozdobic samochod i juz przeciez nie ma w tym nic zlego

moze jest to tandetne ale co mnie to, to jest dzien moj i PM i zrobimy tak jak my chcemy a chcemy tego strojenia auta czy sie to komus podoba czy nie jak nie to niech nie patrzy
Tak, ale bylybysmy Ci wdzieczne, gdybys NIE robila tego na forum modowym, bo widzisz, ze offtop zrobilysmy, a to nie miejsce do tego.
Nie dosc, ze zasmieca watek to rodzi niepotrzebne konflikty.
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-11, 12:52   #38
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: strojenie samochodu! niby nic... ale jednak...

racja... szafa nie jest dobrym miejscem na dekoracje samochodow.
ale skoro juz taki watek powstal to i ja sie wypowiem...
widzialam na zywo kilka samochodow udekorowanych w ten sposob i moge ci powiedziec ze na ciemnym samochodzie najlepiej wyglada biala dekoracja. widzialam tez srebrne auto udekorowan jasnorowymi kwiatami i bylo przepieknie

co do tych wszystkich ceregieli (dekoracja, suknia, kwiaty) to skoro ma byc sam sakrament malzenstwa to po co w takim razie suknia, kwiaty, przyjecie weselne, kilkudzisieciu gosci?? skoro zalezy wam wylacznie na sakramencie to wystarczy zwykla garsonka, pan mlody w garniturze, obraczki, dwoch swiadkow i ksiadz. i cala reszta jest zbedna. ale to wlasnie ta cala reszta czyni ten dzien w pewien sposob wyjatkowym bo chcemy jakos uczcic ta najwazniejsza chwile w naszym zyciu.
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 14:58   #39
Damulka25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 427
Dot.: strojenie samochodu! niby nic... ale jednak...

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość
racja... szafa nie jest dobrym miejscem na dekoracje samochodow.
ale skoro juz taki watek powstal to i ja sie wypowiem...
widzialam na zywo kilka samochodow udekorowanych w ten sposob i moge ci powiedziec ze na ciemnym samochodzie najlepiej wyglada biala dekoracja. widzialam tez srebrne auto udekorowan jasnorowymi kwiatami i bylo przepieknie

co do tych wszystkich ceregieli (dekoracja, suknia, kwiaty) to skoro ma byc sam sakrament malzenstwa to po co w takim razie suknia, kwiaty, przyjecie weselne, kilkudzisieciu gosci?? skoro zalezy wam wylacznie na sakramencie to wystarczy zwykla garsonka, pan mlody w garniturze, obraczki, dwoch swiadkow i ksiadz. i cala reszta jest zbedna. ale to wlasnie ta cala reszta czyni ten dzien w pewien sposob wyjatkowym bo chcemy jakos uczcic ta najwazniejsza chwile w naszym zyciu.





No nareszcie...już myślałam, że nikt nie rozumie na czym to wszystko polega. Wystarczy napisać, że ktoś przystraja samochód, kupuje wiązanki i dba o każdy szczegół i już posądzają Cię o to, że nie wiesz czym jest małżeństwo i sam sakrament Zwykle wynika to z tego, że nie wszystkich stać na super ślub i wesele i złośliwie komentują zdania osób które chcę aby ten dzień był perfekcyjny. Rozumiem osoby, które chcą skromnego ślubu na 50 osób, ale to już ich osobista sprawa. Co do tego, że nie można umieszczać dekoracji aut na szafie to raczej sie z tym nie zgodzę. Ślub to też moda...moda na suknie, wiązanki, dekoracje itp.
Damulka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 15:17   #40
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: strojenie samochodu! niby nic... ale jednak...

Cytat:
Napisane przez Damulka25 Pokaż wiadomość
[/COLOR]

Zwykle wynika to z tego, że nie wszystkich stać na super ślub i wesele i złośliwie komentują zdania osób które chcę aby ten dzień był perfekcyjny.
Uwazam, ze za bardzo generalizujesz. Jestem dyrektorem regionalnym, a moj partner kierownikiem salonu samoch. i na slubie bedzie doslownie 12 osob, bo jest to nasz swiadony wybor z intymnosci i dla mnie to bedzie perfekcyjny dzien. Nalezy uszanowac takie wybory, a nie posadzac o brak kasy czy klasy
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 15:57   #41
Adzinek87
Raczkowanie
 
Avatar Adzinek87
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 43
Dot.: strojenie samochodu! niby nic... ale jednak...

Cytat:
Napisane przez Damulka25 Pokaż wiadomość
[/COLOR]


No nareszcie...już myślałam, że nikt nie rozumie na czym to wszystko polega. Wystarczy napisać, że ktoś przystraja samochód, kupuje wiązanki i dba o każdy szczegół i już posądzają Cię o to, że nie wiesz czym jest małżeństwo i sam sakrament Zwykle wynika to z tego, że nie wszystkich stać na super ślub i wesele i złośliwie komentują zdania osób które chcę aby ten dzień był perfekcyjny. Rozumiem osoby, które chcą skromnego ślubu na 50 osób, ale to już ich osobista sprawa. Co do tego, że nie można umieszczać dekoracji aut na szafie to raczej sie z tym nie zgodzę. Ślub to też moda...moda na suknie, wiązanki, dekoracje itp.

Brawo klaski:

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Kruche Ciastko Pokaż wiadomość
Uwazam, ze za bardzo generalizujesz. Jestem dyrektorem regionalnym, a moj partner kierownikiem salonu samoch. i na slubie bedzie doslownie 12 osob, bo jest to nasz swiadony wybor z intymnosci i dla mnie to bedzie perfekcyjny dzien. Nalezy uszanowac takie wybory, a nie posadzac o brak kasy czy klasy

ach no to okazja by na forum pochwalic sie kim jestes gratuluje jeszcze trzeba bylo dodac pensje ktora zarabiasz ty i twoj partner, zeby bardziej uzmyslowic jak przelewa ci sie z sianem a na weselu oszczedzisz
uwazam ze to co napisalas bylo zupelnie niepotrzebne

sa tez tacy co nie sa dyrektorami ani kierownikami nie maja pieniedzy mieszkaja u rodzicow, a jednak wesele robia na 50 os i jest huczne bo ciesza sie ta chwila i chca by wszyscy wokol tez sie nia cieszyli

KAzdy ten dzien spedza tak jak chce i nie chodzi o pieniadze, tylko indywidualnie od kazdej osoby,co jej sie podoba a co nie, co lubi a co nie, gdyz wiadomo kazdy jest inny, sa gusta i gusciki.

Edytowane przez Adzinek87
Czas edycji: 2011-04-11 o 16:27
Adzinek87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-11, 16:23   #42
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: strojenie samochodu! niby nic... ale jednak...

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość
co do tych wszystkich ceregieli (dekoracja, suknia, kwiaty) to skoro ma byc sam sakrament malzenstwa to po co w takim razie suknia, kwiaty, przyjecie weselne, kilkudzisieciu gosci?? skoro zalezy wam wylacznie na sakramencie to wystarczy zwykla garsonka, pan mlody w garniturze, obraczki, dwoch swiadkow i ksiadz. i cala reszta jest zbedna. ale to wlasnie ta cala reszta czyni ten dzien w pewien sposob wyjatkowym bo chcemy jakos uczcic ta najwazniejsza chwile w naszym zyciu.
Rozumiem, że Tobie rodzice w tej ważnej chwili nie byli / nie będą potrzebni? Przecież to oczywiste, że każdy chce mieć wtedy przy sobie swoich bliskich. Nie porównuj dekorowania samochodu do zapraszania gości.

Cytat:
Napisane przez Adzinek87 Pokaż wiadomość
sa tez tacy co nie sa dyrektorami ani kierownikami nie maja pieniedzy mieszkaja u rodzicow, a jednak wesele robia na 50 os i jest huczne bo ciesza sie ta chwila i chca by wszyscy wokol tez sie nia cieszyli
A potem oni (lub częściej rodzice) spłacają kredyty. Świetna perspektywa

Cytat:
Napisane przez Adzinek87 Pokaż wiadomość
KAzdy ten dzien spedza tak jak chce i nie chodzi o pieniadze, tylko indywidualnie od kazdej osoby,co jej sie podoba a co nie, co lubi a co nie, gdyz wiadomo kazdy jest inny, sa gusta i gusciki.
I z tym się zgodzę. Skoro każdy ma ten dzień spędzić, jak chce, to nie krytykuj tych, którzy chcą skromnie. Mają do tego prawo.

Edytowane przez a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Czas edycji: 2011-04-11 o 16:33
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 16:25   #43
Damulka25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 427
Dot.: strojenie samochodu! niby nic... ale jednak...

Cytat:
Napisane przez Kruche Ciastko Pokaż wiadomość
Uwazam, ze za bardzo generalizujesz. Jestem dyrektorem regionalnym, a moj partner kierownikiem salonu samoch. i na slubie bedzie doslownie 12 osob, bo jest to nasz swiadony wybor z intymnosci i dla mnie to bedzie perfekcyjny dzien. Nalezy uszanowac takie wybory, a nie posadzac o brak kasy czy klasy
Nie posądzam ludzi o brak kasy czy klasy, raczej dosyć często o brak wyobraźni. Po prostu wychodzę z założenia, że życie jest za krótkie żeby było skromne. Lubię ludzi, którzy większość rzeczy robią z rozmachem-bez względu czy jesteś dozorcą czy dyrektorem. Moi znajomi chcąc skromnego ślubu polecieli na 10 dni do Meksyku-był piasek, suknia, urzędnik z ambasady, dwóch świadków,ocean i piękne zdjęcia- i to jest wyobraźnia, klasa i ... skromny ślub. Uwielbiam ludzi, którzy żyją często ponad stan, nie liczą każdego grosza i potrafią cieszyć się życiem
Damulka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 16:29   #44
Adzinek87
Raczkowanie
 
Avatar Adzinek87
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 43
Dot.: strojenie samochodu! niby nic... ale jednak...

[1=a2fc2be9cd8d1027f8cb90d 936276c49cf807c7d_6559504 24f87d;26294962]Rozumiem, że Tobie rodzice w tej ważnej chwili nie byli / nie będą potrzebni? Przecież to oczywiste, że każdy chce mieć wtedy przy sobie swoich bliskich. Nie porównuj dekorowania samochodu do zapraszania gości.



A potem oni (lub częściej rodzice) spłacają kredyty. Świetna perspektywa

ale swiadomie to robia i skoro tak im odpowiada to nie ma co sie wtracac ich sprawa nie moja

I z tym się zgodzę. Skoro każdy ma ten dzień spędzić, jak chce, to nie krytykuj tych, którzy są skromnie. Mają do tego prawo.[/QUOTE]


zacytuj mi moje zdanie gdzie skrytykowalam tych ze zle robia robiac skromne wesele??
wez najpierw wszystko dokaldnie przeczytaj pozniej komentuj

Edytowane przez Adzinek87
Czas edycji: 2011-04-11 o 16:30
Adzinek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 16:33   #45
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: strojenie samochodu! niby nic... ale jednak...

Cytat:
Napisane przez Adzinek87 Pokaż wiadomość
zacytuj mi moje zdanie gdzie skrytykowalam tych ze zle robia robiac skromne wesele??
wez najpierw wszystko dokaldnie przeczytaj pozniej komentuj
Przepraszam, masz rację. Pomyliły mi się osoby
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 17:12   #46
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: strojenie samochodu! niby nic... ale jednak...

Cytat:
Napisane przez Adzinek87 Pokaż wiadomość
uwazam ze to co napisalas bylo zupelnie niepotrzebne
Jasne, ale to co napisala Damulka o weselach biedakow jest calkowicie potrzebne, bo odpowiada Twojemu punktowi widzenia. Nie ma jak podwojna moralnosc.

[1=a2fc2be9cd8d1027f8cb90d 936276c49cf807c7d_6559504 24f87d;26294962]

A potem oni (lub częściej rodzice) spłacają kredyty. Świetna perspektywa
.[/QUOTE]

Dokladnie Na pieluchy i rachunki pozniej nie maja, ale co za problem, przeciez rodzice sa po to, zeby utrzymywac nas cale zycie. Takim zycze, aby ich dzieci myslaly podobnie. Ja wybieram samodzielnosc.
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 19:41   #47
kamyni
Raczkowanie
 
Avatar kamyni
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 180
Dot.: strojenie samochodu! niby nic... ale jednak...

Czy to aby odpowiednie miejsce na zdjęcia dekoracji ślubnych? co to ma wspólnego z modą?

Mi osobiście żadna z tych dekoracji się nie podoba i na pewno nie chciałabym zdobić samochodu, ani domu balonami i innymi takimi rzeczami - uważam, że to zbędne. W dniu ślubu najważniejszy jest sakrament, a cała otoczka ma mniejsze znaczenie i na pewno nie będę hołdowała zasadzie postaw się a zastaw się - bo uważam to za zbędny i niepotrzebny wydatek. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że wiele dziewczyn chce się poczuć jak księżniczka - rozumiem. A polskie wesela kojarzą mi się z filmem pt Wesele niestety w przeważającej większości tak to właśnie wygląda...

Edytowane przez kamyni
Czas edycji: 2011-04-11 o 19:44
kamyni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 19:57   #48
Damulka25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 427
Dot.: strojenie samochodu! niby nic... ale jednak...

Cytat:
Napisane przez kamyni Pokaż wiadomość
Czy to aby odpowiednie miejsce na zdjęcia dekoracji ślubnych? co to ma wspólnego z modą?

Mi osobiście żadna z tych dekoracji się nie podoba i na pewno nie chciałabym zdobić samochodu, ani domu balonami i innymi takimi rzeczami - uważam, że to zbędne. W dniu ślubu najważniejszy jest sakrament, a cała otoczka ma mniejsze znaczenie i na pewno nie będę hołdowała zasadzie postaw się a zastaw się - bo uważam to za zbędny i niepotrzebny wydatek. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że wiele dziewczyn chce się poczuć jak księżniczka - rozumiem. A polskie wesela kojarzą mi się z filmem pt Wesele niestety w przeważającej większości tak to właśnie wygląda...
Jeśli chodzisz po takich weselach jak to z filmu to ja zazdroszczę Film rewelacyjny, uwielbiam go
Damulka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 20:20   #49
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: strojenie samochodu! niby nic... ale jednak...

Cytat:
Napisane przez kamyni Pokaż wiadomość
Mi osobiście żadna z tych dekoracji się nie podoba i na pewno nie chciałabym zdobić samochodu, ani domu balonami i innymi takimi rzeczami - uważam, że to zbędne. W dniu ślubu najważniejszy jest sakrament, a cała otoczka ma mniejsze znaczenie i na pewno nie będę hołdowała zasadzie postaw się a zastaw się - bo uważam to za zbędny i niepotrzebny wydatek. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że wiele dziewczyn chce się poczuć jak księżniczka - rozumiem. A polskie wesela kojarzą mi się z filmem pt Wesele niestety w przeważającej większości tak to właśnie wygląda...
Miałam nie zabierać głosu ale i tak dyskusja sie już bardzo rozwinęła więc moge równie dobrze powiem co ja myślę .
Mi tez te dekoracje samochodu się nie podobają ale nie zgodzę sie że dekoracje w ogóle sa niepotrzebne .Owszem najważniejszy jest sakrament ale właśnie dla podkreślenia jego wagi ludzie starają się o odświętna oprawę dlatego sie zdobi sale, stroi siebie itp. Ludzie tak mają że to co cenne ważne podkreślają wizualnie ito jest dość uniwersalne i niezależne od kultury .

Dlatego uważam że dekoracje ślubne i weselne są potrzebne chociaż ale ważne żeby je dobrać z gustem i do własnych możliwości finansowych.Niestety nie zawsze tak jest, polskie wesela tez często kojarzą sie z tandeta baloników i plastikowych dekoracji jak ww jak z tego filmu -albo kinderbalu Razi mnie to tym bardziej że oglądam dużo zdjęć i programów z wesel w innych krajach ,tam mają przepiękne dekoracje (nie koniecznie drogie bo nieraz wykonywane są samodzielnie )
Dione jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-11, 22:16   #50
Adzinek87
Raczkowanie
 
Avatar Adzinek87
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 43
Dot.: strojenie samochodu! niby nic... ale jednak...

Cytat:
Napisane przez Kruche Ciastko Pokaż wiadomość
Jasne, ale to co napisala Damulka o weselach biedakow jest calkowicie potrzebne, bo odpowiada Twojemu punktowi widzenia. Nie ma jak podwojna moralnosc.



czytaj ze zrozumieniem nie pisala o weselach biedakow ze sa skromne:-/




Dokladnie Na pieluchy i rachunki pozniej nie maja, ale co za problem, przeciez rodzice sa po to, zeby utrzymywac nas cale zycie. Takim zycze, aby ich dzieci myslaly podobnie. Ja wybieram samodzielnosc.



to jest ich indywidualny problem skoro tak im odpowiada to nie twoj problem

nie gardze ani bogato wyprawianymi weselami ani skromnie i nie komentuje negatywnie ze to co robisz to tandeta.
skoro Parze Mlodej to odpowiada czy tandetnie czy skromnie, czy pieniadze pozyczone czy swoje. ich sprawa nam kij do tego.

ale mamy 21 wiek i z tego co mi wiadomo to juz w prezentach nie daje sie czjnikow kolder firanek a zazwyczaj koperty, 2 miesiace temu moja kolezanka miala slub , tescie wzieli kredyt, z kopert im sie zwrocilo i wszystko oddali rodzicom wiec sa na czysto z kredytami, a jeszcze zostalo

wiec jak ktos potrafi wybrnac to wybrnie i stac go na pieluchy i nie potrzebuje do tego posady dyrektora

wiec nie krytykujcie kto jak robi zle w tym dniu bo to nie wasza sprawa

Edytowane przez Adzinek87
Czas edycji: 2011-04-11 o 22:35
Adzinek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 06:39   #51
KOTUCHA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: PODBESKIDZIE
Wiadomości: 305
Dot.: strojenie samochodu! niby nic... ale jednak...

Cytat:
Napisane przez Adzinek87 Pokaż wiadomość
ale mamy 21 wiek i z tego co mi wiadomo to juz w prezentach nie daje sie czjnikow kolder firanek a zazwyczaj koperty, 2 miesiace temu moja kolezanka miala slub , tescie wzieli kredyt, z kopert im sie zwrocilo i wszystko oddali rodzicom wiec sa na czysto z kredytami, a jeszcze zostalo

wiec jak ktos potrafi wybrnac to wybrnie i stac go na pieluchy i nie potrzebuje do tego posady dyrektora

wiec nie krytykujcie kto jak robi zle w tym dniu bo to nie wasza sprawa
oj zdziwiłabyś się...

oj to to właśnie... taką postawę ja osobiście uważam za bardzo ale to bardzo mało odpowiedzialną...

nie czepiaj się juz tak koleżanki, bo użyła tego argumentu tylko i wyłącznie aby przedstawić swój punkt widzenia, nie żeby się chwalić!

---------- Dopisano o 07:30 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość
co do tych wszystkich ceregieli (dekoracja, suknia, kwiaty) to skoro ma byc sam sakrament malzenstwa to po co w takim razie suknia, kwiaty, przyjecie weselne, kilkudzisieciu gosci?? skoro zalezy wam wylacznie na sakramencie to wystarczy zwykla garsonka, pan mlody w garniturze, obraczki, dwoch swiadkow i ksiadz. i cala reszta jest zbedna. ale to wlasnie ta cala reszta czyni ten dzien w pewien sposob wyjatkowym bo chcemy jakos uczcic ta najwazniejsza chwile w naszym zyciu.
dokładnie, mi tyle wystarczyło

---------- Dopisano o 07:39 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Damulka25 Pokaż wiadomość
Nie posądzam ludzi o brak kasy czy klasy, raczej dosyć często o brak wyobraźni. Po prostu wychodzę z założenia, że życie jest za krótkie żeby było skromne. Lubię ludzi, którzy większość rzeczy robią z rozmachem-bez względu czy jesteś dozorcą czy dyrektorem. Moi znajomi chcąc skromnego ślubu polecieli na 10 dni do Meksyku-był piasek, suknia, urzędnik z ambasady, dwóch świadków,ocean i piękne zdjęcia- i to jest wyobraźnia, klasa i ... skromny ślub. Uwielbiam ludzi, którzy żyją często ponad stan, nie liczą każdego grosza i potrafią cieszyć się życiem
hmmm to ja juz nic nie rozumiem...
życie jest za krótkie żeby było skromne... ok
tym samym ślub w Meksyku=skromny ślub
a na dodatek uwielbiasz ludzi takich którzy żyja ponad stan no ale cholera bądz co bądz mieli skromny ślub
KOTUCHA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 10:49   #52
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: strojenie samochodu! niby nic... ale jednak...

KOTUCHA, dzieki za wsparcie, juz mialam nie odpisywac na te argumenta, bo widac, ze z kolezanka zasadniczo roznimy sie co do slubu i jego pozycji w zyciu.
I nie chwale sie, tylko mowie, ze mnie stac, a byl to moj wybor. Do swojej pozycji zawodowej dochodzilam ciezko przez 5 lat i nie uwazam, aby to bylo zle i nalezy przepraszac i sie chowac z tym, ze sie osiagnelo cos w zyciu

Radze Ci, abys naprawde przeszla sobie na watek slubny, tam masz dyskusji od groma.
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 14:50   #53
gabi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca :)
Wiadomości: 699
Dot.: strojenie samochodu! niby nic... ale jednak...

Cytat:
Napisane przez Damulka25 Pokaż wiadomość
[/COLOR]


No nareszcie...już myślałam, że nikt nie rozumie na czym to wszystko polega. Wystarczy napisać, że ktoś przystraja samochód, kupuje wiązanki i dba o każdy szczegół i już posądzają Cię o to, że nie wiesz czym jest małżeństwo i sam sakrament Zwykle wynika to z tego, że nie wszystkich stać na super ślub i wesele i złośliwie komentują zdania osób które chcę aby ten dzień był perfekcyjny. Rozumiem osoby, które chcą skromnego ślubu na 50 osób, ale to już ich osobista sprawa. Co do tego, że nie można umieszczać dekoracji aut na szafie to raczej sie z tym nie zgodzę. Ślub to też moda...moda na suknie, wiązanki, dekoracje itp.
wiesz Damulka25, mam bardzo bogatych sasiadów, których było stać na wesele z pompą, ale po ceremonii udali się z najbliższą rodziną na obiad do domu panny młodej, a następnego dnia polecieli w podroż poślubną, która kosztowała ich zakładam dużo więcej, niż niejedno huczne wesele

Kruche Ciastko, zgadzam się ze wszystkim, co napisałaś
ja na przykład nie chciałabym mieć wesela nie dlatego, bo nie umiem się cieszyć chwilą
nie umiem tańczyć, to jest u mnie jeden z powodów i na samą myśl, że miałabym zatańczyć z każdym facetem w rodzinie i jeszcze miałoby to być nagrywane ciarki mnie przechodzą, szkoda by mi było wydawać ponad 2 tysiące na ubranie, na które będę pracować miesiąc albo więcej i którego więcej nie założę
ale i tak na moje zamążpojście się na razie nie zanosi

Edytowane przez gabi1989
Czas edycji: 2011-04-13 o 14:56
gabi1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:15.