Help...Z moja czerwona buzia! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-31, 08:43   #1
frimi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 138

Help...Z moja czerwona buzia!


O d dłuzszego czasu zauwazyłam że w momencie gdzy siem usmiecham...albo jem moja buzia robi siem pomaranczowo-czerwona...co wyglada obrzydliwie. Gdy wstaje rano jest świerze, lekko rózowa. Pani dermatolog powiedizała ze to jest podraznienie...ale zadne nawilżanie nie pomogło...i kremy do cery nacvzynkowej. Jak siem tego pozbyc...czy juz zawse ebde siem wstydzila swojej buzi?? Pomocy!!
P.S.
Pani dermatolog stwierdzila ze nie mam popekanych naczynek
frimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 14:24   #2
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
jak rano się wstaje to się zazwyczaj ma rózową buzięale jak masz cały czas może świadczyc i płytko unaczynionej skórze na buzi. a naczynka jak już to rozszerzone , bo popękane to jak widać zmiany z krwią na przykladpowinnaś wzbogacić dieę w witaminy, szczególnie wit C i zewnętrznie też czy to w postaci serum ( krople dla dzieci JUVIT , czy cebion) albo kremy z wit C -active c , flavo c, reti C, iwostin c+E ... jeśłi to uczulenie jak dermatolog poweidziała powinaś wyeliminowac wszystko co może alergizować- poduszkę zmień na przykład. bardzo fajny jest krem rosaliac z LRP, ma lekko zielone zabarwienie przez co ukryje zaczerwienienia. filtry na dzień!!!!!!!!czy może mama rumieni się takze? lub tata?

Edytowane przez Emilia1
Czas edycji: 2006-08-31 o 14:56
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 08:57   #3
frimi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 138
Dot.: Help...Z moja czerwona buzia!

Wiesz co rodzice maja rozszerzona naczynka....a czy te specyfiki cos pomoga??
frimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 09:02   #4
frimi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 138
Dot.: Help...Z moja czerwona buzia!

Przepraszam a te krolpe to zewnetrznie...tzn na twarz czy jka??
P.S. Buzia robi siem czerwona nie tak tradycyjnie ja policzkach jak to u innnych ludsi zwykle bywa tylko hmmm...jak by to opisac...taki motylek na buzi siem robi<to nie ejst tradzik rózowaty>
frimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 10:41   #5
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Help...Z moja czerwona buzia!

Cytat:
Wiesz co rodzice maja rozszerzona naczynka....a czy te specyfiki cos pomoga??
wiec to dziedziczne jest i musisz się przed rozszerzonymi naczynkami chronić, kremy zawieraja wit C , która wzmocni naczynka , wodę termalną, która ukoi czerwona podrażniona skórę, w zależnosci od kremu który wybierzesz olej z pestek winogron, wit b3, wyciag z ruszczyka...
kropelki zewnętrzenie, zależy jaką masz skórę, juvit jest napodłożu glicerynowym i jest tłusty (ja mam tłusta cee , a uzywam go )ale mozesz na zwilżona twarz nałożyć i to przyspieszy wnikanie juvitu, dodatkowo zawiera on śridek chelatujący EDTA- który hamuje negat, wpływ metali na wit C (ona nie lubi ani metali , ale wyciągów roślinnych) . cevikap jest na bazie wody, jednak to powoduje dosyć szybkie utlenianie się wit C(ona jest nie trwała dosyć i trzeba ja czymś stabilizować). od wewnątrz też wit C!na dzień musisz tez filtrów używać , bopromienie UV powodują degradaję naczyń krwionosnych. czyli na dzień serum z wit C w postaci kropelek lub krem z ta witaminą i w zaleznosci od kremu z innymi składnikami, odczekac 10 minut i nanieść filtry. na noc też wybieraj nawilżajace i też w witaminami np Iwostin c+e, firma nie droga a porządna.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 17:48   #6
frimi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 138
Dot.: Help...Z moja czerwona buzia!

Czy z ta wit. C jest jakas kuracja?? Jak codziennie powinna wygldac pielegnacja mojej buzki?? Z góry dziekuje i tka juz bardzo mi pomoglas
frimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 18:01   #7
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Help...Z moja czerwona buzia!

jak powinna wygladać napisałam odnosnie kremów rano i na noc. witaminy C skóra nie magazynuje więc najlepiej byłoby gdybyś stosowała cały czas, lub co 2 dzień. jelsi koniecznie chcesz mozesz robić kuracje np miesiac tak i pół nie, ale zalezałabym ciagłe stosowanie. oprócz tego delikatne środki do demakijazu - mleczka, śmietanki, delikatne toniki.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-01, 18:08   #8
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Help...Z moja czerwona buzia!

hm toja chyba mam podobny problem bo np jak ranow staje to wlssnie mam taka ladna delikatna buzke,jestem na dworzu i pogoda jest taka hm lekka?to tez jest Ok..ale no jak wsiade do autobusu to juz mam buraka :/ est zilno to etz mi sie robi brzyda sucha buzia i ma taki rozowy kolor! i ja sie wtedy musze malowac nooo :/ a w zimie4 to jzu w ogole porazka kolor pigi :/
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 13:39   #9
frimi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 138
Dot.: Help...Z moja czerwona buzia!

Mary Q a ja jeszcze do tego wszystkiego mam tradzik...czuje siem jak potwór
frimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:52.