Dziwny problem .. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-05, 18:30   #1
Asiulsia
Przyczajenie
 
Avatar Asiulsia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 4
Czesc dziewczyny !!
mam dziwny problem .. moze jestem nieobyta ale .. ehh okej do rzeczy.. ja kompletnie nie potrafie sie ubrac <dziwnie brzmi> jakos nie potrafie dopasowywac strojów .. powiedzcie co jest wazne? czym powinnam sie kierowac w wyborze ubrań ?
Co uznajecie za podstawy damskiej garderoby? <marynarka>
jak dopasowywac dodatki ? ubierac sie pod kolor czy kombinowac .. na pomoc ..

Edytowane przez czarownicagosia
Czas edycji: 2006-09-05 o 19:00 Powód: dubelek
Asiulsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-05, 19:15   #2
cookiemonster
Wtajemniczenie
 
Avatar cookiemonster
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 904
GG do cookiemonster
Dot.: Dziwny problem ..

Asiulsia najwazniejsze żebyś zdałą sobię sprawę w jakich ciuchach czujesz sie najlepiej, jaki styl przypadł ci do gustu (wiadomo zę moze się to różnić w zależności od dnia i samopoczucia, pogody czy pory roku ale zazwyczaj oscylujemy w kregu zbliżonych stylów). czy lubisz ubrania miejsko-sportowe, czy raczej eleganckie retro?? szpilki czy adiasy?? na to musisz sobie odpowiedzieć sama

a co do tego co jest podstawą damskiej garderoby to według mnei jest to dobrze dobrany stanik, idealnie leżace jeansy, jakieś fajne topy, żakiet, mała czarna (nie musi być czarna ) , mile widziany płąszczyk no i dodatki oczywiscie (najważniejsze wg mnie buty bo jak widzę dziewczyne w czarnych spodniach dresowych z bazaru z białymi pasami po bokach i szpilach to mnie trafia szlag na miejscu )


a najlepiej jakbyć weszła na wątek MY STYLE DIARY gdzie dziewczyny wklejają fajne zestawy ze swoich ciuchów i dodatków. moze coś cię zainspiruje, cos podpatrzysz
__________________
cookiemonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:46.