Sukienka na wesele:D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-06, 16:27   #1
kaskai6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6
Question

Sukienka na wesele:D


Niedlugo wybieram sie na wesele mojego braciaka. Oczywiscie jak zwykle mam problem z wybiorem sukienki. Kiedys w gazecie znalazalam sukienke ktora bardzo mi sie spodobala(Desperado) ostatnio znalazlam jej zdjecie na aukcjach na allegro niestety ta byla na mnie za duza No i teraz to juz chyba nie chce zadnej innej tylka ta a przynajmniej by byla podobna. Myslalam o tym by uszyc sukienke jesli nie znajde takiej ktora by mi sie podobala. Jednak mysle ze lepszym rozwiazaniem bylo by kupno, co wy na to? Moze ktoras z was widziala podobna sukienke w sklepie albo poradzi mi jakis dobry sklep w sukienkami najlepiej w Białymstoku. Z gory naprawde wielkie dzieki za pomoc
Co myslicie o tej sukience? najbardziej podoba mi sie gorna czesc

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...4d806897f.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...65e00cafa.html
kaskai6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 17:47   #2
kaskai6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6
Dot.: Sukienka na wesele:D

no coz nie pomozecie mi czekam na pomoc
kaskai6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 17:55   #3
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Smile Dot.: Sukienka na wesele:D

Podoba mi sie kolor sukienki Kroj i material mniej - nie uklada sie dobrze na ciele Uwazaj na te dwie rzeczy jesli myslisz o zakupie/szyciu podobnej kreacji
Pozdrawiam
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 17:57   #4
Agniesia18
Zadomowienie
 
Avatar Agniesia18
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 057
GG do Agniesia18
Smile Dot.: Sukienka na wesele:D

Widziałam kiedyś podobną w GALERII KWADRAT O ile pamiętam kosztowała 170zł Jednak uprzedzam, ze to było jakieś pół roku temu, więc nie wiem czy jeszcze ją tam znajdziesz w kazdym razie warto zobaczyc
__________________
Tropical the island breeze
All of nature wild and free
This is where I long to be...
Agniesia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 05:22   #5
kaskai6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6
Dot.: Sukienka na wesele:D

Musze sie z tym zgodzic, ta sukienka nie uklada sie zbyt dobrze. Jest wykonana chyba cala z polyesteru. Jak myslicie jaki material najlepiej kupic na szycie sukienki??

Cytat:
Napisane przez Agniesia18 Pokaż wiadomość
Widziałam kiedyś podobną w GALERII KWADRAT O ile pamiętam kosztowała 170zł Jednak uprzedzam, ze to było jakieś pół roku temu, więc nie wiem czy jeszcze ją tam znajdziesz w kazdym razie warto zobaczyc
Z galerii kwadrat bywam dosc czesto. Niestety nie widzialm takiej sukienki W sukience podoba mi sie najbardziej gorna czesc te wiazanie na szyje, jednak w sklepach zadnej takiej nie znalazlam...
A moglabys mi polecic najlepsze Twoim zdaniem sklapy w Białymstoku z sukienkami?
kaskai6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 05:35   #6
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: Sukienka na wesele:D

Cytat:
Napisane przez kaskai6 Pokaż wiadomość
Musze sie z tym zgodzic, ta sukienka nie uklada sie zbyt dobrze. Jest wykonana chyba cala z polyesteru. Jak myslicie jaki material najlepiej kupic na szycie sukienki??
Moze zapytaj na forum Zrob To Sama
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 08:37   #7
Agniesia18
Zadomowienie
 
Avatar Agniesia18
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 057
GG do Agniesia18
Smile Dot.: Sukienka na wesele:D

Cytat:
Napisane przez kaskai6 Pokaż wiadomość
Z galerii kwadrat bywam dosc czesto. Niestety nie widzialm takiej sukienki W sukience podoba mi sie najbardziej gorna czesc te wiazanie na szyje, jednak w sklepach zadnej takiej nie znalazlam...
A moglabys mi polecic najlepsze Twoim zdaniem sklapy w Białymstoku z sukienkami?
Sklepów z sukienkami jest w Białymstoku jak na lekarstwo
Mam wrażenie, ze tylko raz w roku robią dostawę: w okresie studniówkowo-sylwestroym - wtedy można znaleźć coś ciekawego. (Ja właśnie poszukując sobie sukienki na studniówkę widziałam w Kwadracie tą, której Ty szukasz)
Ogólnie nie mogę z czystym sumieniem polecić Ci żadnego konkretnego sklepu, do którego byś zaszła i na 100% znalazła kieckę.

Jest taki jeden sklep, w którym widziałam kilka ładnych kiecek, z tym, że raczej nie mają nic wspólnego z tą prezentowana przez Ciebie (no może tylko długość) . Nie pamietam nazwy sklepu, ale mieści się on dokładnie naprzeciwko antykwariatu na lipowej ( pisząc naprzeciwko, mam na myśli tą samą stronę ulicy).
Czasem "perełki" można znaleźć w Centrum Parku, ale tylko czasem i tylko wytrwale szukając
__________________
Tropical the island breeze
All of nature wild and free
This is where I long to be...

Edytowane przez Agniesia18
Czas edycji: 2006-09-07 o 08:39 Powód: błąd
Agniesia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:06.