okulary - NIE ciemne ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-07, 17:17   #1
anta3
Raczkowanie
 
Avatar anta3
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 377

okulary - NIE ciemne ;)


Czesc,
Jestem krotkowidzem i mam straszna wade wzroku (ponad -7 dioptrii). Zawsze cierpialam z tego powodu, bo nie chcialam nosic okularow (soczewek nie moge), odkad pamietam. Z tego powodu byly oczywiscie rozne wpadki (raz pomylialam starszego pana z kolezanka i krzyknelam do niego 'czesc!', a na lekcjach zamiast z tablicy...odpisywalam z szeszytu kolezanki z lawki, nachylajac sie nad nim w odleglosci 20 cm )
No coz - byly przygody Wada sie poglebiala i nadal sie poglebia i okolo rok temu z wielka niechecia nabylam pierwsza pare okularow i co? Bardzo sie sobie podobam, a odkad zaczelam je nosic, kazdy zauwaza, ze lepiej mi w nich i , ze nawet oczy mam wieksze (o dziwo! bo bez okularow wygladalam na senna, albo jeszcze gorzej )

Tak mi sie to spodobalo, ze postanowilam kupic sobie niedlugo nastepna pare. Ta pierwsza, to raczej taka probna i przecietna (grafitowe oprawki, ksztalt raczej normalny), ale zawsze mnie zaskakuje to, jak potrafia zamaskowac niedoskonalosci twarzy. I wlasnie - ja mam okragla twarz, wysokie czolo, male oczy, okrutnie dlugi i spiczasty nos i zastanawam sie jakie bylyby dla mnie najkorzystniejsze. Bardzo mi sie ostatnio podobaja takie oprawki a'la 'bez oprawki' czyli same szkla, ewentualnie z 'listewka' na gorze kazdego, tylko moje szkla sa obrzydliwie grube i nie wiem czy by sie dla mnie takie nadawaly (oczywiscie, mozna kupic sobie ciensze, ale sa 3 razy drozsze od zwyklych - kiedys pytalam u optyka i to koszt rzedu 600 zl za same szla). Co do do koloru....hmmm...tez nie wiem, jesli ma to jakies znaczenie, to jestem szat(y/a)nka Wiem, ze w Vision Express moga dobrac, ale troche im nie ufam, jak widze dziewczyny w moim wieku przy stoiskach z oprawkami.

Co sugerujecie? Moze jakies zdjatka?
anta3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:12.