Wspieramy się, gadulimy o różnościach... - perypetie Aniołkowych Mam część II - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-26, 11:30   #841
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... - perypetie Aniołkowych Mam część II

Cytat:
Napisane przez natalia_23 Pokaż wiadomość
kochana to że w tamtym cyklu kochaliście się w 13 dc to nic nie oznacza.
Ja ze śluzem też mam problem, też jest go mało więc się nie przejmuj, pij dużo wody, jedz marchewki i głowa do góry
piję wodę właśnie kończę 1,5litrową nałęczowiankę a obierałam właśnie ziemniaki i przy okazji marchewkę też właśnie zagryzam
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 11:34   #842
kasiahexe
Zadomowienie
 
Avatar kasiahexe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 756
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... - perypetie Aniołkowych Mam część II

Cytat:
Napisane przez Ania ania23 Pokaż wiadomość
to może udzielisz mi kilka wskazówek coby sie trzymały może na gg żeby dziewczynom nie zaśmiecać forum?
kochana nie ma problemu napisz mi tylko jakej marki sestaw kupiłaś bo kazda marka ma inne sposoby nakladania :/ moj nr gg wysle Ci na PRV

Agatka jak pojdziesz do gina to na usg ci wyjsdzie jak duzy masz pęcherzyk a on juz okresli ile jeszcze do pekniecia ja byłam w 6dc cyklu i miałam 3 pecherzyki ale to było zawczesnie zeby któryś byl dominujacy

Edytowane przez kasiahexe
Czas edycji: 2011-05-26 o 11:38
kasiahexe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 11:49   #843
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... - perypetie Aniołkowych Mam część II

Cytat:
Napisane przez kasiahexe Pokaż wiadomość
Agatka jak pojdziesz do gina to na usg ci wyjsdzie jak duzy masz pęcherzyk a on juz okresli ile jeszcze do pekniecia ja byłam w 6dc cyklu i miałam 3 pecherzyki ale to było zawczesnie zeby któryś byl dominujacy
No tak ja wiem z tym że nie wiem czy on mnie przebada bo ja ide :na krzywy ryj : hihi ale powiem mu że chciałabym aby zobaczył czy jest wszystko ok
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 11:55   #844
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... - perypetie Aniołkowych Mam część II

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
No tak ja wiem z tym że nie wiem czy on mnie przebada bo ja ide :na krzywy ryj : hihi ale powiem mu że chciałabym aby zobaczył czy jest wszystko ok
to tak ja z dentystą - z bólem zęba przyjmuje bez kolejki Powiedz mu, że coś Ciebie niepokoi i tyle Trzymam kciuki, aby zbadał
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 12:01   #845
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... - perypetie Aniołkowych Mam część II

Cytat:
Napisane przez Lucy1111 Pokaż wiadomość
to tak ja z dentystą - z bólem zęba przyjmuje bez kolejki Powiedz mu, że coś Ciebie niepokoi i tyle Trzymam kciuki, aby zbadał
heh będzie chciał kasę to na bank zbada a mało nie bierze
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 12:18   #846
Kasiorek211
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 349
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... - perypetie Aniołkowych Mam część II

A zapomniałam Wam powiedzieć: śniło mi się dzisiaj, że Basia urodziła córeczkę Normalnie nawet w nocy o was myślę
Kasiorek211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 12:29   #847
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... - perypetie Aniołkowych Mam część II

Dziewczyny hmm...tak myślę czy jest sens iść na tą wizytę ?? śluz się pojawił więc tak czy siak przytulanki będą
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-26, 12:30   #848
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... - perypetie Aniołkowych Mam część II

Natalia - Ja chcę truskawki , normalnie jak sie wybiore na te wygibasy to kupie truskawy w bb

Agatka - niezłe jesteście z tymi wykresami , ja jak Lucy nic z tego nie jarzę

a co do leżenia tyłkiem w górę to moja kolezanka jak sie starala o dziecko to akurat szedł film o pandach na diskawery , i razem z mezem patrzyli na rozmnazanie ze pandy leniwe i wstrzykuje sie im nasienie od pana pandy a potem bierze sie za nogi i strzepuje
ha ha postanowili to wykorzystac i tak po 9 miesiacach urodzila im sie coreczka
do tej pory jest to hit w pracy jak opowiadamy
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 12:35   #849
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... - perypetie Aniołkowych Mam część II

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
No tak ja wiem z tym że nie wiem czy on mnie przebada bo ja ide :na krzywy ryj : hihi ale powiem mu że chciałabym aby zobaczył czy jest wszystko ok
Agatka wcale się nie przejmuj , ja dziś byłam się zapisać do gina przez te krwawienia i ból po bieganiu i przyjął mnie od ręki
Kazał mi dzieci robić a jak powiedziałam że nie mam owulacji to on na to żę jedynym 100% dowodem że była prawidłowa owulacja jest ciąża. I żebym się takimi duperlelami nie przejmowała tylko kochała się z mężem dla przyjemności
A i jeszcze przepisał mi orgamentril na zatrzymanie krwawienia brałyście może?

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiahexe Pokaż wiadomość
kochana nie ma problemu napisz mi tylko jakej marki sestaw kupiłaś bo kazda marka ma inne sposoby nakladania :/ moj nr gg wysle Ci na PRV
Piszcie na forum bo to ciekawe , podobnie jak wskazówki Darii odnośnie farbowania włosów

Edytowane przez neska951
Czas edycji: 2011-05-26 o 12:39
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 12:39   #850
natalia_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 136
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... - perypetie Aniołkowych Mam część II

Cytat:
Napisane przez Nita6 Pokaż wiadomość
Natalia - Ja chcę truskawki , normalnie jak sie wybiore na te wygibasy to kupie truskawy w bb

Agatka - niezłe jesteście z tymi wykresami , ja jak Lucy nic z tego nie jarzę

a co do leżenia tyłkiem w górę to moja kolezanka jak sie starala o dziecko to akurat szedł film o pandach na diskawery , i razem z mezem patrzyli na rozmnazanie ze pandy leniwe i wstrzykuje sie im nasienie od pana pandy a potem bierze sie za nogi i strzepuje
ha ha postanowili to wykorzystac i tak po 9 miesiacach urodzila im sie coreczka
do tej pory jest to hit w pracy jak opowiadamy
hihi dobre

coś darii nie widać a miała testować dziś
__________________
5.01.2011[*]
08.03.2015[*]

Mikołaj 19.11.2011

Edytowane przez natalia_23
Czas edycji: 2011-05-26 o 12:40
natalia_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 12:45   #851
Kasiorek211
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 349
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... - perypetie Aniołkowych Mam część II

Cytat:
Napisane przez Nita6 Pokaż wiadomość
Natalia - Ja chcę truskawki , normalnie jak sie wybiore na te wygibasy to kupie truskawy w bb

Agatka - niezłe jesteście z tymi wykresami , ja jak Lucy nic z tego nie jarzę

a co do leżenia tyłkiem w górę to moja kolezanka jak sie starala o dziecko to akurat szedł film o pandach na diskawery , i razem z mezem patrzyli na rozmnazanie ze pandy leniwe i wstrzykuje sie im nasienie od pana pandy a potem bierze sie za nogi i strzepuje
ha ha postanowili to wykorzystac i tak po 9 miesiacach urodzila im sie coreczka
do tej pory jest to hit w pracy jak opowiadamy
No piękny sposób Tylko jak TŻ ma nie paść ze śmiechu strzepując partnerkę
Kasiorek211 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-26, 12:47   #852
shehzadi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 710
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... - perypetie Aniołkowych Mam część II

agatkaa ty nie kombinuj tylko idź do tego gina.
Co do sposobu z nogami w górze to też o nim słyszałam . Ponoć jest skuteczny, ale nie wiem, bo nigdy nie próbowałam. Mój mąż chyba by ze śmiechu z łóżka spadł jak bym spróbowała. On z tych co uważają, że "co Bóg da to będzie" . Ale próbujcie, próbujcie, nie zaszkodzi wspomóc natury.
gdzie ta Daria?
__________________
[*]2.05.2011 Dawid
[*]29.11.2011 Dominika

shehzadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 12:56   #853
natalia_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 136
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... - perypetie Aniołkowych Mam część II

Cytat:
Napisane przez shehzadi Pokaż wiadomość
agatkaa ty nie kombinuj tylko idź do tego gina.
Co do sposobu z nogami w górze to też o nim słyszałam . Ponoć jest skuteczny, ale nie wiem, bo nigdy nie próbowałam. Mój mąż chyba by ze śmiechu z łóżka spadł jak bym spróbowała. On z tych co uważają, że "co Bóg da to będzie" . Ale próbujcie, próbujcie, nie zaszkodzi wspomóc natury.
gdzie ta Daria?
hihi śmieszne, ale skuteczne i ile przy tym zabawy
__________________
5.01.2011[*]
08.03.2015[*]

Mikołaj 19.11.2011
natalia_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 13:00   #854
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... - perypetie Aniołkowych Mam część II

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Agatka wcale się nie przejmuj , ja dziś byłam się zapisać do gina przez te krwawienia i ból po bieganiu i przyjął mnie od ręki
Kazał mi dzieci robić a jak powiedziałam że nie mam owulacji to on na to żę jedynym 100% dowodem że była prawidłowa owulacja jest ciąża. I żebym się takimi duperlelami nie przejmowała tylko kochała się z mężem dla przyjemności
A i jeszcze przepisał mi orgamentril na zatrzymanie krwawienia brałyście może?

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------



Piszcie na forum bo to ciekawe , podobnie jak wskazówki Darii odnośnie farbowania włosów
Nesko, a byłaś już w tym przedszkolu robić zdjęcia? to dzisiaj miało być? jak się czujesz? polepszyło się samopoczucie?

p.s. też miałam pisać, by dziewczyny tymi wskazówkami odnośnie paznokci podzieliły się tutaj. Zawsze się czegoś można dowiedzieć, tak jak z włosami Daria-Toto

P.S.2 robię kartkę na chrzest dla chrześniaka. ciekawe co mi wyjdzie
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 13:12   #855
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... - perypetie Aniołkowych Mam część II

A tak myślę , która to jeszcze miała testować w dzień matki ?

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Ha Ha
po to mamy klubik aby z nieg korzystać
napisałam sesemesa do Darii , czekam czy mi odpisze ,

jak tylko cos mi odpowie to od razu dam wam znać
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 13:15   #856
kasiahexe
Zadomowienie
 
Avatar kasiahexe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 756
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... - perypetie Aniołkowych Mam część II

Kochane jeżeli ktoras ma jeszcze jakieś pytania odnosnie pazurkow to ja z checia odpowiem
Ani udzielłam wskazowek na temat przedłuzania paznokci metoda zelowa jeżeli któras z Was sie tym interesuje to moge pisac tutaj bo tak to uwierzcie ze nikogo nie bedzie obchodzic ktora warstwe sie kładzie najpierw hihi

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Nita6 Pokaż wiadomość

Ha Ha
po to mamy klubik aby z nieg korzystać
napisałam sesemesa do Darii , czekam czy mi odpisze ,

jak tylko cos mi odpowie to od razu dam wam znać
hihi mondralinska
kasiahexe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 13:24   #857
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... - perypetie Aniołkowych Mam część II

Właśnie miałam pisać aby któraś wysłała jej smska bo ja to już spadam no i nie martwcie się o mnie będę wieczorkiem dopiero bo jadę jeszcze na zakupki jakiś prezent kupic dla mam później do teściowej jak wrócę to sie odezwię papa
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 13:28   #858
Toto1
Zadomowienie
 
Avatar Toto1
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 1 579
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... - perypetie Aniołkowych Mam część II

Dzien dobry paskudy

Melduje sie ze zyje TZ jeszcze dzisiaj ma wolne wiec podczytuje Was tylko ale od jutra wolnosc

Bede wpadac co chwila bo bie chce wiadomosci od Darii przegapic

Buziaki z deszczowej holandii
__________________
لا إله إلا الله محمد رسول الله
Ahmed 10.05.2011



http://muslitotek.blogspot.com/
Toto1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 13:38   #859
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... - perypetie Aniołkowych Mam część II

Odpisała

Daria jest na wyjeździe i TŻ nie kupił jej testu więc go nie zrobiła
jak wróci to albo zrobi wieczorem albo jutro rano
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-26, 13:53   #860
amilcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amilcia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 297
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... - perypetie Aniołkowych Mam część II

Witajcie.

Mnie jakieś lenistwo ogarnęło, nic mi się nie chce ... Do tego córa mnie tu angażuje do zabawy. Jutro ją już daje do przedszkola bo już mało kaszle a poza tym jutro jest uroczystość z okazji Dnia mamy i taty. Bedzie mówić wierszyk na powitanie gości.

Dziewczyny jeśli chodzie o podawanie numeru telefonów i zdjęć to nie obraźcie się ale ja wolę zostać bardziej anonimowa. Mam nadzieję, ze Was tym nie urażę.

Co do robienia świecy po stosunku przy staraniach to powiem Wam jedno: dwa razy w życiu tak zrobiłam i te dwa razy zaszłam w ciążę, w październiku no i w maju
Wielu moim koleżankom ta metoda pomogła, może to śmieszne ale jak widać pomaga (zwłaszcza u kobiet z tyłozgięciem).

Właśnie - ciekawe jak Daria

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
Napisane przez amilcia Pokaż wiadomość

Właśnie - ciekawe jak Daria
no to już wiemy

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Dziewczyny, które się teraz starają. Powiem Wam co mówił mój lekarz: aby nie kochać się co dzień tylko co dwa dni np. 11, 13, 15, dnia cyklu. Podobno plemniki wtedy są bardziej aktywne. No i pupa do góry
amilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 14:02   #861
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... - perypetie Aniołkowych Mam część II

Cytat:
Napisane przez Lucy1111 Pokaż wiadomość
Nesko, a byłaś już w tym przedszkolu robić zdjęcia? to dzisiaj miało być? jak się czujesz? polepszyło się samopoczucie?

Samopoczucie takiesobie a występ jest o16
jakaś dziś przymulona jestem z nerwówmalo co w nocy nie spałam ,mam nadzieję że jakoś pójdzie ...

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Cytat:
Napisane przez amilcia Pokaż wiadomość


Dziewczyny, które się teraz starają. Powiem Wam co mówił mój lekarz: aby nie kochać się co dzień tylko co dwa dni np. 11, 13, 15, dnia cyklu. Podobno plemniki wtedy są bardziej aktywne. No i pupa do góry

E tam spontan jest najważniejszy
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 14:08   #862
Kasiorek211
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 349
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... - perypetie Aniołkowych Mam część II

No to mamy nowe hasło: zamiast "głowa do góry" to będziemy się pocieszać słowami: "Pupa do góry"

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Cytat:
Napisane przez amilcia Pokaż wiadomość
Witajcie.

Dziewczyny, które się teraz starają. Powiem Wam co mówił mój lekarz: aby nie kochać się co dzień tylko co dwa dni np. 11, 13, 15, dnia cyklu. Podobno plemniki wtedy są bardziej aktywne. No i pupa do góry
Co do lekarza to genetyk mi mówił, że plemniki muszą być dojrzałe ale nie stare W sierpniu idziemy na wizytę i mam zamiar zapytać sznownej pani doktor co miała wtedy na myśli kiedy to dojrzewaja a kiedy to należy je przeznaczyć na zmarnowanie???
Kasiorek211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 14:09   #863
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... - perypetie Aniołkowych Mam część II

Cytat:
Napisane przez Kasiorek211 Pokaż wiadomość
No to mamy nowe hasło: zamiast "głowa do góry" to będziemy się pocieszać słowami: "Pupa do góry"

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------



Co do lekarza to genetyk mi mówił, że plemniki muszą być dojrzałe ale nie stare W sierpniu idziemy na wizytę i mam zamiar zapytać sznownej pani doktor co miała wtedy na myśli kiedy to dojrzewaja a kiedy to należy je przeznaczyć na zmarnowanie???

stary plemnik charakteryzje się brodą i okularami
I tożepodpierają się takimi malutkimi lseczkami

Edytowane przez neska951
Czas edycji: 2011-05-26 o 14:13
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 14:16   #864
Kasiorek211
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 349
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... - perypetie Aniołkowych Mam część II

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
stary plemnik charakteryzje się brodą i okularami
I tożepodpierają się takimi malutkimi lseczkami
muszę zatem przeprowadzić wnikliwą analizę plemników męża i wysnuć wnioski ...
Kasiorek211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 14:23   #865
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... - perypetie Aniołkowych Mam część II

Cytat:
Napisane przez Kasiorek211 Pokaż wiadomość
muszę zatem przeprowadzić wnikliwą analizę plemników męża i wysnuć wnioski ...

To jat też to zbadam ...
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 14:25   #866
shehzadi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 710
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... - perypetie Aniołkowych Mam część II

Najpierw pobieramy próbkę, sprawdzamy wiek plemników, a następnie aplikujemy i podnosimy pupę do góry. Stosujemy co drugi dzień. Jak Wam się podoba taka instrukcja?
__________________
[*]2.05.2011 Dawid
[*]29.11.2011 Dominika

shehzadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 14:35   #867
Kasiorek211
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 349
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... - perypetie Aniołkowych Mam część II

Cytat:
Napisane przez shehzadi Pokaż wiadomość
Najpierw pobieramy próbkę, sprawdzamy wiek plemników, a następnie aplikujemy i podnosimy pupę do góry. Stosujemy co drugi dzień. Jak Wam się podoba taka instrukcja?
No i nie możemy zapomnieć o strzepaniu partnerki pandzim sposobem. Ciąża gwarantowana!!!

Czy któraś jeszcze porady potrzebuje?
Kasiorek211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 14:47   #868
Cookie24
Zadomowienie
 
Avatar Cookie24
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: zachodniopom.
Wiadomości: 1 884
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... - perypetie Aniołkowych Mam część II

[QUOTE=kasiahexe;27126521];0
16 dni to moze być owulacja na @czeka sie ok 4-6 tygodni


kasiahexe;27126521 nio jak zadałam pyt, to dopiero mnie oswiecilo , ze to moze byc owu. zakrecona jestem . cos mi lekarz wspominal o dniach plodnych po poronieniu ale bylam za bardzo oszolomiona po tym wszystkim i niewiele pamietam

Apropos unoszenia nóżek w góre, mój ukochany w uroczy sposób mnie rozbawił ostatnio... zaraz po poronieniu, z powaga oznajmil, ze jak bedziemy sie starać to koniecznie musze tak sobie polezeć bo tak wyczytał i sie wydało, ze wykazuje zainteresowanie tematem bardziej niz myslalam hi hi
Cookie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 14:48   #869
natalia_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 136
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... - perypetie Aniołkowych Mam część II

mi się takie hasło przypomniało tylko zamiast wstrząśnij przed użyciem tu bym napisała wstrząśnij po użyciu ;p odczekaj 15 min
__________________
5.01.2011[*]
08.03.2015[*]

Mikołaj 19.11.2011
natalia_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 14:53   #870
Cookie24
Zadomowienie
 
Avatar Cookie24
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: zachodniopom.
Wiadomości: 1 884
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... - perypetie Aniołkowych Mam część II

i przeczytaj ulotke dołaczona do opakowania hihihih
Cookie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:18.