Walka o zdrowe i piękne włosy :) - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-16, 08:13   #1561
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez tripka Pokaż wiadomość
Ja do prostowania polecam spray i jedwab CHI Farouka jedwab jest lżejszy od Biosilka,nie obciąża tak moim zdaniem,a spray-hmm...na początku miałam wrażenie,że usztywnia włosy,stosując na suche,ale znalazłam na niego sposób-psikam włosy jak są już prawie suche,rozczesuje i jeszcze przez chwilke suszę suszarką.ładnie nabłyszcza,utrwala,a włoski są na długo miękkie
Tripko czy Twoja seria CHI też pachnie tak "męsko" ? Zastanawiam się własnie nad zakupem czegoś w spray do prostowania. W sumie mam mleczko L'oreala, ale spray mógłby te włosy trochę usztywnić. Chciałabym też jakiś produkt to stylizacji loków, coś nawilżającego. Chociaż muszę przyznać, że wczoraj po nałożeniu nutri seduction, spryskaniu odżywką nawilżającą bc i sprayem rb loczki były wreszcie miękkie i nie były sianowate. Obawiam się jednak, czy ten olejek RB nie szkodz na włosy, skoro ma alkohol?
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-16, 09:57   #1562
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Oj tak,pachnie tak dziwnie,męsko-mam pecha co do tych zapachów,bo moje kryształki Alfaparf też męsko pachnąale już się przyzwyczaiłam.Wydaje mi się,że alkohol mają chyba wszystkie tego typu kosmetyki niestety..
tripka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-17, 12:13   #1563
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Karolinkooo, opisz proszę efekty działania serum RB - to był zakup na mojej lisci numer 1 ale potem dziewczyny odradziły mi go z powodu alkoholu w składzie, który podobno wysusza końcówki. Czekam na opinie.... i ewentualnie coś co mogłoby to serum zastąpic??
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-17, 13:07   #1564
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Dziewczyny które stosuja serum liss extreme - prosze o opinie, jutro składam wreszcie jakieś zamówienie i waham sie pomiędzy tym serum a serum krystalicznym RB - pomózcie
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-17, 13:26   #1565
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Dziewczyny czy to prawda,że szampon nie musi się mocno pienić,żeby dobrze oczyszczał?i zastanawia mnie,dlaczego zawsze jak drugi raz nałoży się szampon,to już o wiele lepiej się pieni?
tripka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-17, 13:29   #1566
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez tripka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy to prawda,że szampon nie musi się mocno pienić,żeby dobrze oczyszczał?i zastanawia mnie,dlaczego zawsze jak drugi raz nałoży się szampon,to już o wiele lepiej się pieni?
jasne ze nie musi, pieni sie zwykle dlatego ze ma duzo silikonów, a te ziołowe znów prawie wcale sie nie pienią i sa podobno najlepsze. podobno dobrze jest myc głowe dwa razy
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-17, 14:55   #1567
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny które stosuja serum liss extreme - prosze o opinie, jutro składam wreszcie jakieś zamówienie i waham sie pomiędzy tym serum a serum krystalicznym RB - pomózcie
Ja miałam rb (odradzam, po dłuższym stosowaniu włosy są suche jak siano i strasznie zniszczone!!!!!), a teraz mam liss extreme, które jest zupełnie innym kosmetykiem niż rb. L E to taka woda lekko oleista, która nabłyszcza, ale nie wygładza włosów tak całkowicie bo też ma w sobie alkohol, także ja stosuje to bardziej jako produkt do stylizacji (nabłyszczacz) niż jako środek kondycjonujący włosy ( nawilżenie, zdrowe wygładzenie).

Wydaje mi się ze ty potrzebujsz czegoś pomiedzy le i rb, dlatego poszukaj czegoś fajnego wśród innych typowych olejków loreala, np liss control
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-17, 17:22   #1568
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Hej...Dziewcyzny a ja mam taką prośbę. Poszukuję czegoś na zwiększenie objętości włosów...Mam strasnzie cienkie i delikatne. Stosowała któraś z was czegoś na zwiększenie objętości? Jeśli tak to proszę doradzcie mi coś... bo załamać się idzie...Z góry dziękuję
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-17, 17:41   #1569
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

seria Matrix Amplify - naprawdę działa
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-17, 17:52   #1570
Karolinkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Karolinkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 372
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
Karolinkooo, opisz proszę efekty działania serum RB - to był zakup na mojej lisci numer 1 ale potem dziewczyny odradziły mi go z powodu alkoholu w składzie, który podobno wysusza końcówki. Czekam na opinie.... i ewentualnie coś co mogłoby to serum zastąpic??
Użyłam go dopiero 3 razy, nie zauważyłam żadnego wysuszenia włosów. Włosy ładnie pachną, lepiej się rozczesują, ponieważ nakładam kropelkę na mokre włosy,a po wyschnięciu kropelkę na suche. Narazie jestem zadowolona,ale nie chciałabym,żeby to serum doprowadziło moje włosy do gorszego stanu. Dziewczyny które go używacie dłużej prosze wypowiedzcie się.
__________________
"Iść ciągle być w tej podróży,którą ludzie prozaicznie życiem zwą...."


Karolinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-17, 18:32   #1571
CIAMPUREK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 419
GG do CIAMPUREK
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez lilithin Pokaż wiadomość
ciampurek, dziewczyny pisaly, ze na wypadajace wlosy to pomogly jakies ziolowe, zwykle szampony, a nie jakies loreale i schwarzkopfy (czy jak to sie tam pisze ). poczytaj pare stron wczesniej.
czytalam ale sa sprzeczne opinie na ten temat ktory wam tak naprawde pomogl?zastanawiam sie nad czarna rzepa lub ampulkami Dercos co wy na to?
CIAMPUREK jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-17, 20:14   #1572
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

ciampurku narazie kup sobie szampon dercos czerwony i idz jak najszybciej do lekarza. W twoim przypadku ziołowe będą za słabe.
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-17, 21:04   #1573
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Iwonatom i jak się sprawdza ta terapia enzymatyczna i kolagenowa po dłuższym stosowaniu?jest efekt? dziś widziałam w TV jak mówili o tej terapii,że rzeczywiście nowość, taka operacja plastyczna włosów,że dobrze po lecie takie coś zrobić. Zastanawiam się właśnie jak działa ta pierwsza kuracja-bo nie wyobrażam sobie jak można "złuszczać" włosy...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-17, 21:47   #1574
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Iwona, tez czekam na Twoja relacje po 3 zastosowaniu
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-17, 22:36   #1575
iwonatom
Raczkowanie
 
Avatar iwonatom
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 469
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez tripka Pokaż wiadomość
Iwonatom i jak się sprawdza ta terapia enzymatyczna i kolagenowa po dłuższym stosowaniu?jest efekt? dziś widziałam w TV jak mówili o tej terapii,że rzeczywiście nowość, taka operacja plastyczna włosów,że dobrze po lecie takie coś zrobić. Zastanawiam się właśnie jak działa ta pierwsza kuracja-bo nie wyobrażam sobie jak można "złuszczać" włosy...
A na jakim programie mowili o tych kuracjach Generalnie to wrazenia po 3 uzyciu takie same- wloski mam naprawde o niebo zdrowsze, wygladzone i w ogole Problem w tym ze nie wiem czy to od tych kuracji czy od maski i innych rzeczy ktore stosuje Pisalam o tym ostatnio 2 strony wczesniej- juz od 2 miechow nie susze wlosow wiec to tez na pewno pomoglo tak jak obciecie koncowek Nie bede wiec obiektywna bo naprawde nie wiem ktory z tych specyfikow im najbardziej pomogl, a moze wszystkie razem
iwonatom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-18, 09:31   #1576
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cd. tematu PROSTOWANIE - Dziewczyny próbowałyście może silky strate z Farouka? Albo Divine z Alfaparfu?
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-18, 09:36   #1577
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Dziewczyny mam prośbę... mogłybyście porównać matrixa biolage z kosmetykami inebrya? nien wiem na co sie zdecydować... włoski mam przesuszone, cienkie i puszące się:/ w sumie mało jest opinii na forum i o jedych kosmetykach i o drugich, więc jeśli któraś używała (zwłaszcza inebryi ) to bardzo proszę o komentarz czy one dobrze regenerują włoski?
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-18, 10:52   #1578
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Już się zdecydowałam i kupiłam matrixa biolage - szampon i ampułkę ciekawa jest bardzo jak sie sprawdzi, bo opinie ma bardzo dobre ale jakbyscie cos wiedzialy o inebrya to chetnie poczytam
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-18, 11:01   #1579
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Mam pytanko, stosowała ktoras z was z L'oreala prof. odzywke w sprayu Volume Extreme taką zielona??
Soft jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-18, 11:23   #1580
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez iwonatom Pokaż wiadomość
A na jakim programie mowili o tych kuracjach Generalnie to wrazenia po 3 uzyciu takie same- wloski mam naprawde o niebo zdrowsze, wygladzone i w ogole Problem w tym ze nie wiem czy to od tych kuracji czy od maski i innych rzeczy ktore stosuje Pisalam o tym ostatnio 2 strony wczesniej- juz od 2 miechow nie susze wlosow wiec to tez na pewno pomoglo tak jak obciecie koncowek Nie bede wiec obiektywna bo naprawde nie wiem ktory z tych specyfikow im najbardziej pomogl, a moze wszystkie razem
na POLSACIE Zdrowie i Uroda,to był program jak zadbać o włosy po lecie chyba.No i fryzjerki tam się wypowiadały na temat tej kuracji,że za pierwszym razem właśnie efekt jest mało widoczny,raczej odczuwalny,po nastepnych użyciach już widoczny.Mówiły,że nakłada się to najpierw na końce,jakby od połowy włosów,a potem po tych kilku min.przeczesuje na całość włosów.
tripka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-18, 11:44   #1581
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez mandarynka7 Pokaż wiadomość
Już się zdecydowałam i kupiłam matrixa biolage - szampon i ampułkę ciekawa jest bardzo jak sie sprawdzi, bo opinie ma bardzo dobre ale jakbyscie cos wiedzialy o inebrya to chetnie poczytam
bardzo dobre, że wzięłaś Matrixa, ja miałam maskę Inebrya bananową, średnia, albo ja mam za wysokie wymagania, ale mi z włosami niespecjalnie duzo robiła
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-18, 13:43   #1582
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

jesli moge sie wtrącic ;-) to ja takze nie polecam Inebryi bananowej..mialam i nie jest dobra.Lepszej jakosci sa juz odzywki gliss kura.
Soft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-18, 14:06   #1583
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Dzięki Wam dziewczyny jak tylko dostanę matrixa to wypróbuję i sie podzielę wrazeniami mysle ze będą pozytywne kupiłam tylko jedna ampułkę na spóbowanie, bo jeszcze nigdy w zyciu nie uzywalam ampulek pewnie po jedym razie mi niewiele pomoże, ale najwyzej dokupie jak bdzie fajna nie wiecie czy ona starczy na raz czy na 2 np? mam wloski do ramion, raczej cienkie i niezbyt geste
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-18, 14:28   #1584
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

a ja dzisiaj byłam podciąć końcówki no i włosy powooooli się wyrównują.. jeszcze tylko troche i na pewno się uda i nie będzie już widać cieniowania!!
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-18, 14:30   #1585
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj byłam podciąć końcówki no i włosy powooooli się wyrównują.. jeszcze tylko troche i na pewno się uda i nie będzie już widać cieniowania!!
ja też nie lubię za bardzo mieć pocieniowanych włosów-może i jak się je ułoży to fajnie wyglądają,ale moim zdaniem bardziej na takich włosach pocieniowanych widać zniszczenie,rozwojone końce,ogólnie są trudniejsze w pielęgnacji i układaniu
tripka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-18, 14:57   #1586
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez mandarynka7 Pokaż wiadomość
Dzięki Wam dziewczyny jak tylko dostanę matrixa to wypróbuję i sie podzielę wrazeniami mysle ze będą pozytywne kupiłam tylko jedna ampułkę na spóbowanie, bo jeszcze nigdy w zyciu nie uzywalam ampulek pewnie po jedym razie mi niewiele pomoże, ale najwyzej dokupie jak bdzie fajna nie wiecie czy ona starczy na raz czy na 2 np? mam wloski do ramion, raczej cienkie i niezbyt geste
ja mam ale te w tubkach - a Ty chyba piszesz o tych w szklanym opakowaniu jak ampułki lorealowskie ?
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-18, 15:10   #1587
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Madlaine dziekuję ;*
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-18, 15:15   #1588
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Madlaine dziekuję ;*
nie ma za co, oby tylko u Ciebie działała

a przy okazji przypomniało mi sie jeszcze o odzywce Kerastase, której miałam próbkę, bardzo fajna i po umyciu włosy rzeczywiście bardziej odbite i jakby ich więcej
o ile mnie pamięć nie myli, to była Masque Volumactive, ale zawsze można beliczka podpytać
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-18, 15:20   #1589
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Aaaaaah a ja sobie kupilam z alfaparfu maske z serii semi di lino (ta co byla na szczycie najlepszych kosmetykow KWC przez jakies dwa dni:P )
jest tu ktos kto jej uzywal? przede mna moj pierwszy raz z alfaparfem
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-18, 15:22   #1590
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Hej...Dziewcyzny a ja mam taką prośbę. Poszukuję czegoś na zwiększenie objętości włosów...Mam strasnzie cienkie i delikatne. Stosowała któraś z was czegoś na zwiększenie objętości? Jeśli tak to proszę doradzcie mi coś... bo załamać się idzie...Z góry dziękuję
Poszukaj w KWC informacji o szamponie firmy Sebastian.
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.