Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-07, 20:41   #4201
Lilith890502
Zakorzenienie
 
Avatar Lilith890502
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 3 824
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
no a masz porownanie np z konadem? i czy da sie tym robic jakiekolwiek wzorki czy nie?...

wszystkiego tzn tego i tego
a podkład i puder jakiej firmy, możesz zdradzić?
__________________
My

Szczęście to sposób patrzenia na świat

Daniel
Lilith890502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 20:48   #4202
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
dla mnie duzo jak na legg ale swietnie wygladaja
powiedz, nie pogrubiaja Cie? nie lata Ci w nich tylek? bo jak ostatnio bieglam po schodach do autobusu w legg, to czulam sie bardzo niekomfortowo w tak opietym stroju, mimo, ze mialam tunike do nich



beeez

poniewaz aceton jest baaardzo szkodliwy dla naszych paznokci. to on wysusza plytke paznokcia i przesusza skorki. jest sporo tanszy od bezaacetonowych, szybciej nim zmyjemy mani, jednak ja uwazam, ze lepiej chwile posiedziec z bezacet. niz katowac je acetonem. jednak nie poelce drogeryjnych bo ich sama nie lubilam i od ponad roku mam 1l z akademi paznokcia o zapachu truskawkowym za 10-12zl i jestem z niego b.zadowolona kiedys nawet tutaj wklejalam jego zdjecia, moze ktoras pamieta





zawsze mozesz zdrapywac karta typu kredytowa lub czym w stylu zyletki, co co dokladnie sciagnie lakier z plytki te plastikowe raczej sa nie warte zachodu, chyba ze tylko dla plytek i stempelka
pytam o ten zmywacz, bo w lidlu jest z taką fajną pomką z acetonem i bez i juz sama nie wiedzialam ktory brac i nie kupilam zadnego

a legginsy, niby duzo, ale one są takie z jakby cienszego dzinsu, i tyłek w nich wygląda fajnie na pupie są tak zszyte, żeby nie spłaszczały posladków jak normalnie te legginsy wiszą to minimalnie tył spodni, "pupka" odstaje zrobiłam zdjęcie o jakie przeszycia mi chodzi nie są szyte tak na płasko, wiesz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_6780.jpg (15,4 KB, 40 załadowań)
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 20:50   #4203
Lilith890502
Zakorzenienie
 
Avatar Lilith890502
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 3 824
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość

poniewaz aceton jest baaardzo szkodliwy dla naszych paznokci. to on wysusza plytke paznokcia i przesusza skorki. jest sporo tanszy od bezaacetonowych, szybciej nim zmyjemy mani, jednak ja uwazam, ze lepiej chwile posiedziec z bezacet. niz katowac je acetonem. jednak nie poelce drogeryjnych bo ich sama nie lubilam i od ponad roku mam 1l z akademi paznokcia o zapachu truskawkowym za 10-12zl i jestem z niego b.zadowolona kiedys nawet tutaj wklejalam jego zdjecia, moze ktoras pamieta
gdzie go nabyłaś?
__________________
My

Szczęście to sposób patrzenia na świat

Daniel
Lilith890502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 20:57   #4204
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez jj4u Pokaż wiadomość
Ja po 10 minutach zazwyczaj mam już suche na tyle, że nic się nie odbija. To też zależy od lakieru do paznokci, jak mam długoschnący to stosują top coat z manhattanu i po 10min wszystko suchutkie

Kurczę, patrzę na moje kremy i wszytskie na raz mi się skończą:P Muszę popatrzyć na coś na dzień do cery tłustej/mieszanej. Możecie coś polecić?

U mnie to standard, jak się kończy to wszystko

Witam nowe dziewczyny

Przepraszam, że się nie odzywam, czytam codziennie, jednak jestem w głębokim dołku i mi cholernie ciężko.. Staram się dbać o siebie. Dzisiaj maseczkowałam włosy i twarz

Dobranoc
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 21:17   #4205
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
pytam o ten zmywacz, bo w lidlu jest z taką fajną pomką z acetonem i bez i juz sama nie wiedzialam ktory brac i nie kupilam zadnego

a legginsy, niby duzo, ale one są takie z jakby cienszego dzinsu, i tyłek w nich wygląda fajnie na pupie są tak zszyte, żeby nie spłaszczały posladków jak normalnie te legginsy wiszą to minimalnie tył spodni, "pupka" odstaje zrobiłam zdjęcie o jakie przeszycia mi chodzi nie są szyte tak na płasko, wiesz

seexy

rozumiem o co chodzi, zazdroszcze zakupu

nie bierz acetonowego, wez bez jak masz do wyboru


Cytat:
Napisane przez Lilith890502 Pokaż wiadomość
gdzie go nabyłaś?
w hurtowni fryzjerskiej, akurat wzielam ten, bo moja stylistka paznokci do ktorej kiedys chodzilam uzywala produktow tej firmy, to bez zastanowienia kupilam i jestem bardzo zadowolona

Cytat:
Napisane przez zielone_oko Pokaż wiadomość
U mnie to standard, jak się kończy to wszystko

Witam nowe dziewczyny

Przepraszam, że się nie odzywam, czytam codziennie, jednak jestem w głębokim dołku i mi cholernie ciężko.. Staram się dbać o siebie. Dzisiaj maseczkowałam włosy i twarz

Dobranoc
jestes silna i dasz rade, pamietaj ze masz nas
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 21:42   #4206
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

Cześć.

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość

wow, to udanego pobytu!
Dziękuje.
Super było. Pogoda przepiękna. Babia Góra też i te łańcuchy.
Tylko buty górskie bardzo mnie otarły, że każdy krok to ból.

katriss, enchantresss witajcie.



Ja też bardzo się zmieniłam odkąd jestem na wizażu. Szczególnie teraz bardzo dbam o włosy i są one moim numerem 1. A ostatnio co raz bardziej dbam o paznokcie.

Ledwo żyje, więc dobranoc.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 21:52   #4207
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

Hej właśnie wróciłam od Tż

Witam wszystkie nowe dziewczyny

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jest u was limitowanka balleriny z essence?
Podobno ma się pojawić w Naturze w ciągu 2 tyg, ja chcę z niej parę rzeczy
Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Witam po weekendzie

Witam się z nowymi dziewczynami

Dziewczyny, wczoraj szykując się na grilla tak się zirytowałam po raz kolejny. Chciałam pomalować paznokcie. Uwielbiam pomalowane paznokcie. Zawsze staram się żeby nic się na nich nie odbiło i zadarło. Siedziałam z nimi dobre pół godziny, żeby dobrze wyschły i tak porobiły się takie "kreseczki". Podejrzewam, że od ręcznika.

Powiedzcie mi proszę ile Wy czekacie aż wyschną Wam paznokcie? A może macie jakieś specyfiki na to żeby lepiej wysychały i były nie naruszone?
Ja polecam wysuszacz Essence https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,33070,essence-express-dry-spray.html&next=1 i lakier wysycha mi w 10min (2 warstwy) wcześniej zawsze miałam problemy z np odbitą pościela
Cytat:
Napisane przez zielone_oko Pokaż wiadomość
U mnie to standard, jak się kończy to wszystko

Witam nowe dziewczyny

Przepraszam, że się nie odzywam, czytam codziennie, jednak jestem w głębokim dołku i mi cholernie ciężko.. Staram się dbać o siebie. Dzisiaj maseczkowałam włosy i twarz

Dobranoc
trzymaj się Kochana

buahhot świetne leginsy jakbym takie spotkała kupiłabym bez zastanowienia
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-07, 22:56   #4208
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
no a masz porownanie np z konadem? i czy da sie tym robic jakiekolwiek wzorki czy nie?...

wszystkiego tzn tego i tego
ale z edm czy z czego masz?

---------- Dopisano o 23:55 ---------- Poprzedni post napisano o 23:50 ----------

Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
Super było. Pogoda przepiękna. Babia Góra też i te łańcuchy.
Tylko buty górskie bardzo mnie otarły, że każdy krok to ból.
a gdzie tam sa łańuchy? bo coś nie pamietam

---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:55 ----------

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość


Podobno ma się pojawić w Naturze w ciągu 2 tyg, ja chcę z niej parę rzeczy

J
coś mi się nie wydaje, żeby była ta sama limitowanka w douglasie i w naturze
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 22:57   #4209
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

coś humor mi się zepsuł idę spać
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 23:22   #4210
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

Hej
nie nadrobiłam całości, zostało mi półtorej strony, jutro to zrobię, dzisiaj już idę spać

Cytat:
Napisane przez katriss Pokaż wiadomość
Hej! można dołączyć? od dłuższego czasu was podczytuje i wydaje sie tu być całkiem sympatycnie a po za ty mi również brakuje motywacji do jakiego kolwiek dbania o siebie
Witaj

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
(...)

u mnie go nie było ostatnio
ale dobrze, że o nim napisałam na wątku i, że działa
będę szukać dalej
No właśnie, ja i moje włosy dziękujemy A u mnie też nie było, zamawiałam w aptece. U Ciebie nie ma takiej możliwości?

Cytat:
Napisane przez enchantresss Pokaż wiadomość
Hello Girls !

Podczytuję od kilku dni, widzę sporo dziewczyn do Was dołącza, więc i ja spróbuję ..Mówię spróbuję, bo nie wiem czy dam radę czasowo ogarnąć forum ...

Jestem młodą mamą dwumiesięcznej córeczki i staram się wrócić do formy .. Najwięcej czasu poświęcam doprowadzeniu mojej skóry do stanu z przed ciąży, niestety na lewym udzie i lewym biodrze pojawiły mi się rozstępy ... Drogie kremy typu Mustela nic nie pomagały, więc aktualnie tylko peelingi i nawilżanie .. Zlikwidować już ich nie zlikwiduję, ale przynajmniej zbledną i skóra stanie się gładsza od tej pielęgnacji ..

Włosy mam jasny blond do ramion, kiedyś katowałam je pasemkami robionymi przez fryzjerów rozjaśniaczem,
aktualnie maluję je sama farbami drogeryjnymi typu L'oreal i efekt jest bardzo fajny! Czuprynka nie jest przesuszona, a i kolorek całkiem fajny


Moje cele :
-schudnąć ok 5 kg (tyle zostało mi do wagi z przed ciąży, czyli 55.)
-poprawić troszkę kondycję skóry - uda i biodra - czyli to, co uległo 'zniszczeniu' w czasie ciąży..
-wygładzić buzię, na której pojawiło się troszkę syfków ostatnimi czasy



Niestety na codzienne pogaduszki z Wami nie będę mogła sobie pozwolić, ale na podczytywanie i napisanie od czasu do czasu co robię dla swojej urody - czas znajdę!



Ten wątek jest naprawdę ogrrrromnie motywujący .. !!!
Witaj
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 07:21   #4211
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
coś humor mi się zepsuł idę spać
coś się stało czy od tak?
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-08, 07:46   #4212
_blondyneczka_
Zadomowienie
 
Avatar _blondyneczka_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 264
GG do _blondyneczka_
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

hej

Dziekuje za komentarze i wstawiam Wam zdjecie w powiekszonym rozmiarze
Wczoraj bylam z kolezanka i z dzieciakami( ona tez ma dzieci) na placu zabaw skoro mój Tż pojechał na mecz to stwierdziłam że też zrobie cos dla siebie akurat udało nam sie wrócić przed burzą

KOCHANE od dzisiaj nie pale i koniec!!! Wspierajcie mnie prosze mojego Tzta tez musze namowic, razem bedzie nam lżej.

Wczoraj Zuzia oglądała bajke i tam dziewczynka miała małego braciszka i Zuzia
mówi do mnie tak: Ja też chce mieć już małego braciszka o tak! Zaraz! Dzisiaj! Teraz! hahaha

Cytat:
Napisane przez lacrimachristi Pokaż wiadomość
blondyneczko jakie ty masz słodkie piegi

a coreczka sliczna jak mama
Dziekuje kochana A piegi swoje uwielbiam dodają urody

Cytat:
Napisane przez Czekoladowa1 Pokaż wiadomość
miczka21 ja dopiero za rok ide na studia, bym szła teraz ale wybrałam sobie technikum i muszę się w nim męczyć jeszcze roczek
jeśli chodzi o naukę to spokojnie dałabym radę, musiałabym tylko matmę wkuwać, bo reszty przedmiotów w sumie to sie nie ucze tylko tyle co zapamiętam z lekcji, czasem też trochę nawymyślam głupot na sprawdzianach i jakoś mi się udaje tylko do matmy muszę przysiąść

blondyneczko ładny masz avek
Dziekuje
Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość
Faaaajne zdjęcie
Dziekuje kochana
Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
oo wlasnie, zapomnialam o tym napisac

jeszcze chcialam dodac, ze nowy av Blondyneczki na plus, w falach bardzo ladnie wygladasz

---------- Dopisano o 00:26 ---------- Poprzedni post napisano o 00:15 ----------

dobranoc
Kochana mi czasami sie tak kręcą jak umyje i wstane na drugi dzień same ale to nic specjalnego...

Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
Dzień dobry.



Słodkie zdjęcie. Zuzia jest podobna do Ciebie i ile ty masz piegów.



Ja bym wybrała obcasy, ale ty musisz dobrze się czuć.



Jaki wampirek z niej, ale słodki.
Jestem piegusek i uwielbiam te słodkie piegi . A Zuzia bardziej do Taty podobna
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
cudowne


jesli cokolwiek wyjdzie to pokażę

ok, proszę nie zwracajcie uwagi na niedociągnięcia- to mój pierwszy raz
Jakie niedociągnięcia? Ja tu nie widze niedociągnięć

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
W sumie do takiej sukienki pasują każde buty ale ja wybrałabym coś na obcasie bo pełny but na koturnie to może być za ciężki do takiej sukienki
Ja kiedyś podobne do tych z 3 zdjęcia kupiłam w daichamanie za grosze



Blondyneczko ślicznie zdjęcie to z Tobą i córeczką



Że co? bez komentarza


buahhot
śliczny wzorek na pazurkach i byty też ładne
Dziekuje za komentarz
Cytat:
Napisane przez katriss Pokaż wiadomość
Hej! można dołączyć? od dłuższego czasu was podczytuje i wydaje sie tu być całkiem sympatycnie a po za ty mi również brakuje motywacji do jakiego kolwiek dbania o siebie
Hej jasne, witaj

Cytat:
Napisane przez enchantresss Pokaż wiadomość
Hello Girls !

Podczytuję od kilku dni, widzę sporo dziewczyn do Was dołącza, więc i ja spróbuję ..Mówię spróbuję, bo nie wiem czy dam radę czasowo ogarnąć forum ...

Jestem młodą mamą dwumiesięcznej córeczki i staram się wrócić do formy .. Najwięcej czasu poświęcam doprowadzeniu mojej skóry do stanu z przed ciąży, niestety na lewym udzie i lewym biodrze pojawiły mi się rozstępy ... Drogie kremy typu Mustela nic nie pomagały, więc aktualnie tylko peelingi i nawilżanie .. Zlikwidować już ich nie zlikwiduję, ale przynajmniej zbledną i skóra stanie się gładsza od tej pielęgnacji ..

Włosy mam jasny blond do ramion, kiedyś katowałam je pasemkami robionymi przez fryzjerów rozjaśniaczem,
aktualnie maluję je sama farbami drogeryjnymi typu L'oreal i efekt jest bardzo fajny! Czuprynka nie jest przesuszona, a i kolorek całkiem fajny


Moje cele :
-schudnąć ok 5 kg (tyle zostało mi do wagi z przed ciąży, czyli 55.)
-poprawić troszkę kondycję skóry - uda i biodra - czyli to, co uległo 'zniszczeniu' w czasie ciąży..
-wygładzić buzię, na której pojawiło się troszkę syfków ostatnimi czasy



Niestety na codzienne pogaduszki z Wami nie będę mogła sobie pozwolić, ale na podczytywanie i napisanie od czasu do czasu co robię dla swojej urody - czas znajdę!



Ten wątek jest naprawdę ogrrrromnie motywujący .. !!!
Hej a można wiedziec ile masz lat? Ja też jestem młodą mamusia moja Corcia ma juz 2,5 a ja mam dopiero 23 latka a o wrócenie do formy z przed ciąży to sie nie martw, bo pare miesięcy Ci to zajmnie A co do rozstepów ja też troszke mam na udach ale jeśli masz ładna fogurke i jesteś szczupła jak widze po wadze to nie martw sie tymi rozstepami, takie sa uroki macierzyństwa zawsze coś zostanie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
pytam o ten zmywacz, bo w lidlu jest z taką fajną pomką z acetonem i bez i juz sama nie wiedzialam ktory brac i nie kupilam zadnego

a legginsy, niby duzo, ale one są takie z jakby cienszego dzinsu, i tyłek w nich wygląda fajnie na pupie są tak zszyte, żeby nie spłaszczały posladków jak normalnie te legginsy wiszą to minimalnie tył spodni, "pupka" odstaje zrobiłam zdjęcie o jakie przeszycia mi chodzi nie są szyte tak na płasko, wiesz
O Sweet dupcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1075.jpg (54,5 KB, 44 załadowań)
__________________
Dbam o włoski
Zapuszczam
_blondyneczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 07:53   #4213
_blondyneczka_
Zadomowienie
 
Avatar _blondyneczka_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 264
GG do _blondyneczka_
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

W sobote mam 45 lecie mojego Tzta rodzicow hm.... Moj tz w niebieskim krawacie a ja w takiej błękitnej sukience cos takiego typu jak Marilyn Monroe z gołymi plecami na szyje zawiązywana, tak ładnie podkreśla opalenizne i jest w kwiatki takie pastelowe, sliczna
Kupiłam ją jak byłam w 8 miesiacu ciązy na wesele ale jest dobra na mnie bo jest luźna taka rościągliwa
Jak będe mogła to pokaże Wam foto
__________________
Dbam o włoski
Zapuszczam
_blondyneczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 08:03   #4214
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

Dzień dobry

I znowu poniedziałek, znowu brzydka pogoda, ja się pytam gdzie się podziało polskie dobre lato?

Dzięki dziewczyny za odzew na temat paznokci, koniecznie muszę kupić jakiś wysuszacz!

Zabieram się do pracy, choć kompletnie mi się nie chce. Mam okres, boli mnie brzuch, ciągle mi duszno i kolejne gule na brodzie doprowadzają mnie do szału !
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 08:19   #4215
_blondyneczka_
Zadomowienie
 
Avatar _blondyneczka_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 264
GG do _blondyneczka_
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Dzień dobry

I znowu poniedziałek, znowu brzydka pogoda, ja się pytam gdzie się podziało polskie dobre lato?

Dzięki dziewczyny za odzew na temat paznokci, koniecznie muszę kupić jakiś wysuszacz!

Zabieram się do pracy, choć kompletnie mi się nie chce. Mam okres, boli mnie brzuch, ciągle mi duszno i kolejne gule na brodzie doprowadzają mnie do szału !
Dzieńdobry Ja też mam okres i też mnie boli brzuszek a u mnie swieci słoneczko


Chciałam sie Was zapytac po ilu trzeba robic przerwe w tabletkach antykoncepcyjnych? Ja biore ponad 2 lata juz pojde w tym tygodniu do lekarza. Mam taka babe na kase chorych i jaka ona nie przyjemna!!! Wow...
__________________
Dbam o włoski
Zapuszczam
_blondyneczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 08:25   #4216
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez _blondyneczka_ Pokaż wiadomość
Dzieńdobry Ja też mam okres i też mnie boli brzuszek a u mnie swieci słoneczko


Chciałam sie Was zapytac po ilu trzeba robic przerwe w tabletkach antykoncepcyjnych? Ja biore ponad 2 lata juz pojde w tym tygodniu do lekarza. Mam taka babe na kase chorych i jaka ona nie przyjemna!!! Wow...
Jeżeli wyniki badań masz dobre to nie trzeba robić przerw. A jeśli już bardzo Ci na niej zależy to przynajmniej pół roku musiałabyś się odtruwać od hormonów, żeby to coś dało.

Co do lekarza, to chyba lepiej zmienić na kogoś przyjemniejszego? Ginekolog to dość specyficzny lekarz i nie wyobrażam sobie żeby był niemiły, nieprzyjemny czy jeszcze jakiś inny
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 08:57   #4217
enchantresss
Rozeznanie
 
Avatar enchantresss
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 763
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

Dzień dobry dziewczyny!

My nadal u teściów, mała wyje, tatuś nosi ...
Zaraz idę wziąć prysznic i się ogarnąć - wieczorem, jak wrócimy do domu planuję mini SPA .. bo tu nie mam nic do pielęgnacji, oprócz szamponu i odżywki

buahhot, świetne legginsy! Też chcę takie!


blondyneczka, no ja mam dopiero 19 lat.. Dzidziuś był nieplanowany, ale baaardzo chciany Cieszę się, że nie jestem tu jedyną młodą mamą! Zawsze to raźniej troszkę...

Co do lekarzy ginekologów, ja na nfz nienawidzę chodzić...
Traktują pacjentów jak zło konieczne

a! No i trzymamy kciuki za rzucenie palenia
__________________


Gabrysia

04.06.2011
<3




enchantresss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 09:00   #4218
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez enchantresss Pokaż wiadomość
Co do lekarzy ginekologów, ja na nfz nienawidzę chodzić...
Traktują pacjentów jak zło konieczne
Niekoniecznie Ja do swojego ginekologa chodze i na NFZ i prywatnie i żadnej różnicy nie odczułam. W obu przypadkach traktuje mnie równie dobrze, wszystko świetnie tłumaczy i jak trzeba to siedzę w gabinecie po 50 minut. Także to nie reguła!
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 09:01   #4219
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

witam i witam nowe dziewczyny

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
tak

a to źle?

stres się odbił n
a mojej skórze, chociaż ja dobrze nawilżę, żeby jako tako wygladac :P
ja bym 3 nie dała, za duże obciążenie dla skóry, ale maseczka oczyszczająca plus nawilżająca, to według mnie super połączenie

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
dla mnie duzo jak na legg a
to nie są leginsy, tylko coś na pograniczu jeansów i leginsów

ja sobie chętnie kupie inne takie, niefarbujące teraz tak pomyślałam i chyba z miesiąc w galerii handlowej nie byłam są jeszcze wyprzedaże?

Cytat:
Napisane przez _blondyneczka_ Pokaż wiadomość
KOCHANE od dzisiaj nie pale i koniec!!! Wspierajcie mnie prosze mojego Tzta tez musze namowic, razem bedzie nam lżej.
trzymam kciuki,żeby się udało

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Zabieram się do pracy, choć kompletnie mi się nie chce. Mam okres, boli mnie brzuch, ciągle mi duszno i kolejne gule na brodzie doprowadzają mnie do szału !
ja też mam jedną gulę, pierwszy raz od kilku miesięcy, na wakacjach mi wyskoczyła, ale na szczęście już schodzi

popiłam sobie wczoraj cosmo i dzisiaj mam małego lenia
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-08, 09:09   #4220
enchantresss
Rozeznanie
 
Avatar enchantresss
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 763
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Niekoniecznie Ja do swojego ginekologa chodze i na NFZ i prywatnie i żadnej różnicy nie odczułam. W obu przypadkach traktuje mnie równie dobrze, wszystko świetnie tłumaczy i jak trzeba to siedzę w gabinecie po 50 minut. Także to nie reguła!
W takim razie zazdroszczę Fakt, nie ma reguły, ale ja, ilekroć nie poszłam na nfz, wychodziłam z łzami w oczach... A w ciąży odwiedza się tego lekarza czasem nawet dwa razy w miesiącu... A powinno się chodzić do jednego przez całą ciążę i taki lekarz jest wtedy prowadzącym, ale ja musiałam zmieniać kilka razy, bo przed i po wizycie łapy mi się trzęsły ze stresu
Dopiero, gdy poszłam prywatnie zobaczyłam, że są ginekolodzy, któr zy traktują z szacunkiem pacjentki i wizyta może odbyć się bez skrępowania. Ale niestety nic za darmo
__________________


Gabrysia

04.06.2011
<3




enchantresss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 09:34   #4221
Lenka_1987
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1987
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 406
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Gratuluje szybkiego znalezienia pracy

Nie gniewaj sie to co napisze, ale czy
potrafilabys wyzyc i utrzymac sie z tej pensji?

takiej pracy owszem jest duzo i jest szybki dzew, ale zeby osoba, ktora ma rodzine i planuje jakos przyszlosc na poziome, ma wydatki wieksze niz na siebie, to watpie zeby sie podjela. (tak wiem, zaraz sie dowiem, ze do takiej pracy potrzeba wyksztalcenia)

sama niestety szukam teraz i wiem jak jest ciezko, wiec troche czuje sie urazona, tym bo w moim przypadku kalkulujac dojazd i wydatki to jest nic. I mimo, ze pracowalam za 4,5zl/h w pelnym etapie godzin, moglam sie cieszyc z tej pracy, ze ja mam, alle co z tego jak wszystko to szlo na studia. No dobrze, ta praca dala mi mozliwosc studiowania, ale nic wiecej. Owszem, to jest jakas alternatywa dla czlowieka, ktory chce sobie dorobic, to moze cieszyc sie z takiej pracy i ma na swoje potrzeby, ale nie mozna tego rownac do pracy, z ktorej trzeba zyc.
Masz rację, za 4,5 na godzinę ciężko się utrzymać, nawet samej jak trzeba dojazdy doliczyć do tego. Mi wychodzi około 1000 zł za miesiąc, ale nie martwię się dojazdami, bo mam blisko ani jedzeniem. Muszę tylko mieszkanie opłacić, czyli mi zostaje około 700 zł na swoje wydatki

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Tak w ogóle to witam, nie było mnie kilka dni i już 11 stron nadrabiania

Cytat:
Napisane przez tillavanilla Pokaż wiadomość
juz wstawiam foty butow,a reszta za kilka dni

,jestem przekonan,ze gdybys miala stala praca za granica nawet za najnizsza srednia,stac by cie bylo niemalze na wszystko,bez ryzyka bankructwa

a o to platformy(new look &pound;24,99 ) i moj tatulaz
Co do butów to mam bardzo podobne. Różnią się tylko kolorem (moje są czarne) i tym, że moje nie mają tej kokardki z przodu, tylko są gładkie, bez żadnych ozdób, ale poza tym są identyczne

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Cytat:
Napisane przez miczka21 Pokaż wiadomość
Widzę , ze też polubiłyście Johna Frieda Mam szampon do włosów brązowych , super nawilżający Myślę też nad odżywką , pianką do włosów kręconych i lakierem .

Tylko musze zużyć dużą piankę z biosilka , ale nie jestem zadowolona .
Ja miałam serię do kręconych włosów (szampon i odżywkę) i byłam bardzo zadowolona. Jakie loczki mi się po tym szamponie robiły
Lenka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 09:37   #4222
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

Dzień dobry.

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
a

a gdzie tam sa łańuchy? bo coś nie pamietam
Na żółtym szlaku troszkę jest, ale nie dużo i klamry też są.

Cytat:
Napisane przez _blondyneczka_ Pokaż wiadomość
W sobote mam 45 lecie mojego Tzta rodzicow hm.... Moj tz w niebieskim krawacie a ja w takiej błękitnej sukience cos takiego typu jak Marilyn Monroe z gołymi plecami na szyje zawiązywana, tak ładnie podkreśla opalenizne i jest w kwiatki takie pastelowe, sliczna
Kupiłam ją jak byłam w 8 miesiacu ciązy na wesele ale jest dobra na mnie bo jest luźna taka rościągliwa
Jak będe mogła to pokaże Wam foto
To czekam na zdjęcie sukienki i trzymam kciuki w rzucaniu palenia.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 09:44   #4223
Lenka_1987
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1987
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 406
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Tak, teraz jak chcę to mogę mieć. Ale nie zawsze tak było. Jak pracowałam 2 lata w kawiarni to wracałam nawet po 2 w nocy, a na 9 musiałam już być na otwarcie. Jak wracałam to byłam tak padnięta, że tylko widziałam łóżko. Pracowałam też na targowisku przy warzywach-baaaardzo ciężka fizyczna praca, upał strasznie dawał w kość. Prace w Niemczech na puckach i prasowaniu. Trochę się tego nazbierało Pamiętaj, że warto cieszyć się z tego, że masz pracę i chcesz być samodzielna! Mnóstwo moich znajomych tak naprawde nie wie co to jest praca, gdy ja mam już tyle doświadczenia i bardzo mnie to podboduwuje

Dzień dobry

Ależ piekny dziś dzień!

Dziewczyny stwierdzam, że przechodze drugą młodość w negatywnym tego słowa znaczeniu Gule na brodzie się już pogoiły, to co teraz? Zaczynają włazić na polika. Tak okropnie bolą i już nie wiem co mam robić, skąd to dziadosktwo się bierze! Najgorsze w tym wszystkim to przebarwienia Używam z ori kremu even out, ale jak narazie nie radzi sobie
To ja się właśnie cieszę z tego, że mam pracę. Też mam sporo takich znajomych, którzy są całe życie na utrzymaniu rodziców, o szukaniu pracy zaczną myśleć jak skończą studia, żeby zacząć się rozglądać za czymś w zawodzie. Może moja praca nie ma nic wspólnego z moim przyszłym zawodem, ale mam z tego pieniądze i stać mnie, żeby utrzymywać się samej, bo powiem Wam szczerze, że mi ostatnio coraz bardziej głupio było prosić rodziców o pieniądze...
Lenka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 09:50   #4224
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Niekoniecznie Ja do swojego ginekologa chodze i na NFZ i prywatnie i żadnej różnicy nie odczułam. W obu przypadkach traktuje mnie równie dobrze, wszystko świetnie tłumaczy i jak trzeba to siedzę w gabinecie po 50 minut. Także to nie reguła!
ja też chodzę na NFZ i nie narzekam

Blondyneczko powodzenia w rzucaniu dasz radę, ja w trakcie sesji paliłam masę fajek a teraz od ponad miesiąca nic (no może ze 2 wypaliłam na jakiejś imprezie )

buahhot super te legginsy... ach patrze na te wasze zakupy i już mi się do stolicy chce żeby w końcu po sklepach pochodzić i coś sobie kupić

zaraz zrobię foto kolczyków i butów z lumpka które kupiłam w sobotę
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 09:51   #4225
Lenka_1987
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1987
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 406
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość


ja na plażę też nie prostuję, bo nie ma sensu, ale na miasto już muszę, bo mi wszystkie końcówki w inną stronę stoją, do tego są napuszone i się niefajnie z tym czuję

było jeszcze:
peeling ciała
masło do ciała
serum wyszczuplające na uda
ścieranie naskórka z pięt
gruba warstwa kremu do stóp z mocznikiem
peeling dłoni i krem
peeling twarzy
plaster na wągry na nos
maseczka oczyszczająca
maseczka nawilżająca

będzie:
regulacja brwi i henna

od razu się lepiej czuję, szczególnie z intensywnie nawilżoną skórą

Czy te plastry na wągry działają?
Lenka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 09:54   #4226
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Lenka_1987 Pokaż wiadomość
Czy te plastry na wągry działają?
widać po użyciu, że ładnie wyciągają te wągry, ale ja nigdy nie jestem w tej kwestii systematyczna, używam tylko wtedy, gdy mój nos tego potrzebuje
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 09:57   #4227
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

fotki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bizu.jpg (45,8 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg emujasne.jpg (33,4 KB, 23 załadowań)
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 10:11   #4228
Lenka_1987
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1987
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 406
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość
Hej !
Super, że to opisałaś, właśnie wczoraj pojęłam, jak bardzo moje włosy są oblepione silikonami z ilu cytryn wyciskasz sok? i nie płuczesz tej odżywki później z sokiem z cytryny, tj bez spłukiwania,tak? Normalnie suszysz włosy itd?
Ostatnio dałam sok z jednej dużej cytryny na dwie niezbyt pełne łyżki maski bingo (swoją drogą ta maska świetnie się nadaje do mieszania z miodem lub sokiem z cytryny, po zmieszaniu ma taką fajną konsystencję i nic nie spływa) Po spłukaniu tej cytrynowej maseczki daję jeszcze jakąś lekką odżywkę do spłukiwania lub bez spłukiwania i po chwili spłukuję, bo jak tego nie zrobię to mam lepkie włosy, takie nie miłe w dotyku. Włosy później już suszę i układam normalnie (tzn. daję im samym wyschnąć i po takim zabiegu nie używam prostownicy przez minimum 3 mycia)

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
dzieki, napewno sprobuje, slyszalam juz o tej sodzie ale mam szampony zwykle ziolowe wiec nigdy nie bawilam sie z soda, ale mysle ze sprobuje

Ja sody dodaję do szamponu ziołowego właśnie, albo innego o jak najprostszym składzie
Lenka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 10:13   #4229
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

kurczę a ja nie mogę nigdzie dostać tej maski bingo :/
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 10:15   #4230
Lenka_1987
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1987
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 406
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość

Dziewczyny nie krzyczcie na mnie, że offtopuję, ale muszę się Was poradzić

Mam taką sukienkę : http://img.szafa.pl/ubrania/1/005806...apan-style.jpg

i dosłownie mam już dość szukania butów znalazłam kilka par na all (te które podobały mi się najbardziej są tylko w kolorze nude, a czarnego prawdopodobnie już nie będzie Pan wystawiał)

Waham się tak naprawdę głównie między tym, czy do tej sukienki pasują koturny. Spodobały mi się te http://allegro.pl/topmoda-czolenka-n...754737060.html a w koturnach mi się lepiej chodzi niż w szpilkach a ze szpilek wybrałam takie: http://allegro.pl/hit-coco-klasyczne...716621169.html i te : http://moda.allegro.pl/yc-39-wiosna-...749046290.html

doradźcie
Sukienka bardzo ładna, ale buty mi się żadne nie podobają. Moim zdaniem do niej pasowałyby jakieś delikatne sandałki
Lenka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:38.