Zapuszczanie włosów - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-15, 21:13   #3391
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
__________________


Edytowane przez laudik
Czas edycji: 2011-11-16 o 13:19
laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 21:46   #3392
Bylecosbylo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 15
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez laudik Pokaż wiadomość
bywa roznie
zalezy na ile jestes sklonna odpuscic skubanie i gzrebanie pzry wlosach.
ja zapuszczam z zapalki 2 lata - w miedzyczasie dwa razy zapuscilam do ramion - tzn. jak doszly do ramion to znow obcielam (ale juz nie na zero) i od razu pozalowalam i zaczelam zapuszczac na nowo(od marca tego roku) i znow mam do ramion
zajrzyj na watek "kobieta na zapalke" - tam sa ciekawe historie dla naprawde krotkowlosych i zapuszczajacych
Mam silną wolę jak czegoś naprawdę chce więc raczej ich nie ruszę, chyba że:
a) poniszczą mi się końcówki i nie będzie innego wyjścia
b) trzeba będzie im nadać odpowiedni kształt, żebym uzyskała upragnioną fryzurę

I dziękuję za polecenie wątku, chętnie poczytam bo czytanie na ten temat zwiększa moją motywacje (a jeszcze bardziej rozmawianie ale chyba moja obsesja na temat zapuszczania włosów przerasta ludzi bo mam wrażenie, że po dłuższym czasie 'męczenia' tego tematu niechętnie do niego podchodzą)
Bylecosbylo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-15, 22:36   #3393
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Bylecosbylo Pokaż wiadomość
I dziękuję za polecenie wątku, chętnie poczytam bo czytanie na ten temat zwiększa moją motywacje (a jeszcze bardziej rozmawianie ale chyba moja obsesja na temat zapuszczania włosów przerasta ludzi bo mam wrażenie, że po dłuższym czasie 'męczenia' tego tematu niechętnie do niego podchodzą)
u mnie to samo, ale udało mi się zarazić mamę i sama dopytuje się co stosować ^^
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 13:20   #3394
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Bylecosbylo Pokaż wiadomość
Mam silną wolę jak czegoś naprawdę chce więc raczej ich nie ruszę, chyba że:
a) poniszczą mi się końcówki i nie będzie innego wyjścia
b) trzeba będzie im nadać odpowiedni kształt, żebym uzyskała upragnioną fryzurę

I dziękuję za polecenie wątku, chętnie poczytam bo czytanie na ten temat zwiększa moją motywacje (a jeszcze bardziej rozmawianie ale chyba moja obsesja na temat zapuszczania włosów przerasta ludzi bo mam wrażenie, że po dłuższym czasie 'męczenia' tego tematu niechętnie do niego podchodzą)
my ten temat walkujemy dzien w dzien od 2 lat
az dwie czesci watku powstaly
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 13:54   #3395
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Bylecosbylo Pokaż wiadomość
Mam silną wolę jak czegoś naprawdę chce więc raczej ich nie ruszę, chyba że:
a) poniszczą mi się końcówki i nie będzie innego wyjścia
b) trzeba będzie im nadać odpowiedni kształt, żebym uzyskała upragnioną fryzurę

I dziękuję za polecenie wątku, chętnie poczytam bo czytanie na ten temat zwiększa moją motywacje (a jeszcze bardziej rozmawianie ale chyba moja obsesja na temat zapuszczania włosów przerasta ludzi bo mam wrażenie, że po dłuższym czasie 'męczenia' tego tematu niechętnie do niego podchodzą)
i własnie te dwa punkty sprawiają, ze człowiek dostaje obsesji, bo albo wciaz oglada konce i stwierdza, ze to juz koniec, ze trzeba ciac, bo paskudne, albo ze jednak ten kształt fryzury nie jest idealny i ciachamy

ja tak juz dwa razy poległam

ale tym razem jakos spokojniej do tego podchodze i nie sprawdzam codziennie, czy juz urosły
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 14:30   #3396
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Zapuszczanie włosów

dokladnie jak powiadasz mysiu .
jak pomysle jak dlugie mialabym wlosy gdybym sie nei czepiala tak bardzo koncowek....... ....albo ksztaltu

nic to jednak - teraz patrze w odrost -i jak juz czuje, ze musze cos zadzialac - srednio raz w miesiacu - to nakladam farbe na odrosty.
a ze mam bardzo geste wlosy i do tego krecone - to sie tak napracuje nakladajac farbe, ze mam dosc tematu wlosow na pare tygdni - az znow sie pojawia odrosty do zafarbowania
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 15:45   #3397
antymezis
Raczkowanie
 
Avatar antymezis
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 88
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cieszę się, że mi włosy falują - jeżeli są nawilżone to, w moim pojęciu, zawsze JAKOŚ wyglądają. Ha, ha dopiero teraz na to wpadłam xD.

Doszłam do wniosku, że ostatnio powodem mojego ścięcia mimo dojścia do upragnionej długości (lekko za ramiona) była ich zła kondycja - miałam przez parę miesięcy robione platynowe pasemka i jaki był efekt? Mimo że farbowania zaprzestałam pół roku wcześniej, włosy nie mogły dojść do siebie, tylko rozdwajały się ciągle i zwisały smętnie .

Zapuściłam naturalki, oczywiście na początku był zachwyt, potem stwierdzenie, że kolor jednak jest fuj. Trzepnęłam je castingiem, a teraz czekam na ciemnobrązową hennę khadi, żeby ślicznie i naturalnie było. Zobaczymy, co z tego wyniknie . Przy okazji zamówiłam indyjski olejek ten dziwny na b., który ma przyspieszać porost włosów.

A. Stwierdziłam, że dopóki nie zaczną mi się rozdwajać końcówki, to do żadnego fryzjera nie idę - jakieś kilka tygodni temu widziałam na końcach te wstrętne białe kropki, ale jak zaczęłam myć łeb odżywką i ogólnie poświęcać mu więcej uwagi jakoś znikły

Poza tym to jestem chora i w ramach rekonwalescencji nażarłam się czosnku. Śmierdzę, ble.
__________________
Zapuszczę, zapuszczę, zapuszczę... a jak nie to mnie bęc!

26.10.2011 - 27 cm
1.12.2011 - ok. 30 cm ()
2.11. 2012 - ok. 39 cm (w tym dwa podcięcia lalala )
Cel: hm...
antymezis jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-16, 17:54   #3398
vacancy
Raczkowanie
 
Avatar vacancy
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 307
Dot.: Zapuszczanie włosów

Dziewczyny, moja determinacja sie konczy, powaznie zastanawiam sie na pojscie do fryzjera na poczatku stycznia, aby je wyrównac, co o tym myslicie? Wydaje mi sie, ze lepiej prezentuja sie wlosy rowno sciete niz te pocieniowane..
vacancy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 18:20   #3399
photoholic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 389
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez vacancy Pokaż wiadomość
Dziewczyny, moja determinacja sie konczy, powaznie zastanawiam sie na pojscie do fryzjera na poczatku stycznia, aby je wyrównac, co o tym myslicie? Wydaje mi sie, ze lepiej prezentuja sie wlosy rowno sciete niz te pocieniowane..
Lepiej nie. Chyba, że Twoje końcówki o to błagają.
Dzisiaj w nocy nie mogłam zasnąc, bo miałam dylemat czy obciąć sporo teraz czy nadal zapuszczać i podcinać sukcesywnie. Już niewiele brakuje mi do wymarzonej długości a to byłby wstrząs. Z jednej strony chcę się pozbyć zniszczeń(które nie są aż tak straszne, ale zawsze jest jakieś ale), ale z drugiej tyle już zapuszczam
W sumie włosy latwo obciąc, zlecą w kilka minut na ziemię i po "kłopocie", ale potem tak długo trzeba czekać żeby znowu były długie
photoholic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 18:24   #3400
angeloos069
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 35
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez antymezis Pokaż wiadomość
Cieszę się, że mi włosy falują - jeżeli są nawilżone to, w moim pojęciu, zawsze JAKOŚ wyglądają. Ha, ha dopiero teraz na to wpadłam xD.

Doszłam do wniosku, że ostatnio powodem mojego ścięcia mimo dojścia do upragnionej długości (lekko za ramiona) była ich zła kondycja - miałam przez parę miesięcy robione platynowe pasemka i jaki był efekt? Mimo że farbowania zaprzestałam pół roku wcześniej, włosy nie mogły dojść do siebie, tylko rozdwajały się ciągle i zwisały smętnie .

Zapuściłam naturalki, oczywiście na początku był zachwyt, potem stwierdzenie, że kolor jednak jest fuj. Trzepnęłam je castingiem, a teraz czekam na ciemnobrązową hennę khadi, żeby ślicznie i naturalnie było. Zobaczymy, co z tego wyniknie . Przy okazji zamówiłam indyjski olejek ten dziwny na b., który ma przyspieszać porost włosów.

A. Stwierdziłam, że dopóki nie zaczną mi się rozdwajać końcówki, to do żadnego fryzjera nie idę - jakieś kilka tygodni temu widziałam na końcach te wstrętne białe kropki, ale jak zaczęłam myć łeb odżywką i ogólnie poświęcać mu więcej uwagi jakoś znikły

Poza tym to jestem chora i w ramach rekonwalescencji nażarłam się czosnku. Śmierdzę, ble.
Widzę, ze jesteśmy w podobnej sytuacji Moje włosy maja 28 cm i nigdy nie były dłuższe Też postanowiłam zainwestować w olejki. Jak na razie czekam na ich dostawe a mianowicie są to Vatika i Sesa. Ponoć po Sesie włosy rosną, oby i u mnie tak było A po za tym tabletki Silica, Wax herbatka z pokrzywy, jedwab na końcówki i szampon Seboradin. Ale znajac mnie to na pewno wymyślę cos jeszcze

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Cytat:
Napisane przez photoholic Pokaż wiadomość
Lepiej nie. Chyba, że Twoje końcówki o to błagają.
Dzisiaj w nocy nie mogłam zasnąc, bo miałam dylemat czy obciąć sporo teraz czy nadal zapuszczać i podcinać sukcesywnie. Już niewiele brakuje mi do wymarzonej długości a to byłby wstrząs. Z jednej strony chcę się pozbyć zniszczeń(które nie są aż tak straszne, ale zawsze jest jakieś ale), ale z drugiej tyle już zapuszczam
W sumie włosy latwo obciąc, zlecą w kilka minut na ziemię i po "kłopocie", ale potem tak długo trzeba czekać żeby znowu były długie

Nie obcinaj - będziesz żałować. Podetnij końcówki i zadbaj o nie Ja juz wiele razy zabierałam sie do zapuszczania i coś mi strzelało do tego pustego łba i scinałam. Byłam głupia Teraz sie nie poddam
angeloos069 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 18:26   #3401
vacancy
Raczkowanie
 
Avatar vacancy
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 307
Dot.: Zapuszczanie włosów

Nie mam zniszczonych wlosów, wrecz przeciwnie, sa zdrowe, zero rozdwojonych koncówek, ale meczy mnie to, ze musze chodzic caly czas w koku, moje wlosy maja ok. 17 cm.. ale nie nadaja sie do tego, aby je rozpuscic..
vacancy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-16, 18:29   #3402
angeloos069
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 35
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez vacancy Pokaż wiadomość
Nie mam zniszczonych wlosów, wrecz przeciwnie, sa zdrowe, zero rozdwojonych koncówek, ale meczy mnie to, ze musze chodzic caly czas w koku, moje wlosy maja ok. 17 cm.. ale nie nadaja sie do tego, aby je rozpuscic..
Myślę, ze skoro masz zdrowe włosy i brak rozdwajajacych się końcówek to warto trochę się pomęczyć i zapuścić
angeloos069 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 18:31   #3403
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez vacancy Pokaż wiadomość
Nie mam zniszczonych wlosów, wrecz przeciwnie, sa zdrowe, zero rozdwojonych koncówek, ale meczy mnie to, ze musze chodzic caly czas w koku, moje wlosy maja ok. 17 cm.. ale nie nadaja sie do tego, aby je rozpuscic..
czemu się nie nadają?
ja jestem pewna, że jak zetniesz to będziesz żałować :/
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 18:44   #3404
vacancy
Raczkowanie
 
Avatar vacancy
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 307
Dot.: Zapuszczanie włosów

bo sa beznadziejnie pocieniowane, z karku wystaje, grzywka krótka, po bokach znowu inna dlugosc.. juz mnie kusi. No i czuje sie jak chodzaca "kupa", na pewno bedzie szkoda kilku cm, ale juz w lustrze na siebie patrzyc nie moge. Chyba, ze poczekam jeszcze chocby do czerwca i wtedy zdecyduje, sama nie wiem
vacancy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 18:48   #3405
Aneta94Eg
Rozeznanie
 
Avatar Aneta94Eg
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 538
Dot.: Zapuszczanie włosów

Ja tez mam kochana różnej długości przez cieniowanie.
Grzywka do brody (długo zapuszczałam ale mam)
Włosy są do stanika ale każde innej długości.

Też mnie kusiło ale nie zcinam.
__________________
,,Całe życie to wieczne zaczynanie od nowa.''
Aneta94Eg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 19:24   #3406
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Zapuszczanie włosów

ja też ciagle sie zastanawiam czy podciąć tą końcówkę cieniowanych, ok 8 cm... ale jednak tego nie zrobię, poczekam trochę aż urosną
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 19:41   #3407
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez vacancy Pokaż wiadomość
bo sa beznadziejnie pocieniowane, z karku wystaje, grzywka krótka, po bokach znowu inna dlugosc.. juz mnie kusi. No i czuje sie jak chodzaca "kupa", na pewno bedzie szkoda kilku cm, ale juz w lustrze na siebie patrzyc nie moge. Chyba, ze poczekam jeszcze chocby do czerwca i wtedy zdecyduje, sama nie wiem
Hmmm, to się nie dziwię, że cię kusi Ja sama mam tragedię na głowie, wyglądam jak zapuszczony menel [serio, bo zapuszczam z całkiem krótkich ], ale sobie postanowiłam, że nie obetnę dopóki nie sięgną ramion. A wtedy ciach na prosto!
Może też poczekaj jeszcze troszkę
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 20:14   #3408
remada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 29
Talking Dot.: Zapuszczanie włosów

Hej dziewczyny nie piszę tu często ale zaglądam codziennie, i wpadłam na pomysł że może wypadałoby aktualizować nasz przyrost. Co wy na to??? Pozdrawiam:P
remada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 22:03   #3409
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Zapuszczanie włosów

ja na pzryklad strasznie teraz zaluje ,ze ucielam ten ogon co mialam z tylu - robil wrazenie, ze wlosy sa juz naprawde dlugie. a teraz wyladowalam z wlosami do ramion i znow sa krotkie - bo sie jeszcze po tym podcieciu bardziej zaczely krecic
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-17, 07:28   #3410
vacancy
Raczkowanie
 
Avatar vacancy
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 307
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez vouge13 Pokaż wiadomość
Hmmm, to się nie dziwię, że cię kusi Ja sama mam tragedię na głowie, wyglądam jak zapuszczony menel [serio, bo zapuszczam z całkiem krótkich ], ale sobie postanowiłam, że nie obetnę dopóki nie sięgną ramion. A wtedy ciach na prosto!
Może też poczekaj jeszcze troszkę
No wlasnie ja tez zapuszczam z calkiem krótkich zdecydowalam: poczekam
vacancy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 09:24   #3411
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez laudik Pokaż wiadomość
dokladnie jak powiadasz mysiu .
jak pomysle jak dlugie mialabym wlosy gdybym sie nei czepiala tak bardzo koncowek....... ....albo ksztaltu

nic to jednak - teraz patrze w odrost -i jak juz czuje, ze musze cos zadzialac - srednio raz w miesiacu - to nakladam farbe na odrosty.
a ze mam bardzo geste wlosy i do tego krecone - to sie tak napracuje nakladajac farbe, ze mam dosc tematu wlosow na pare tygdni - az znow sie pojawia odrosty do zafarbowania
ehehehhe to prawda, nałozenie farby bardzo pomaga, tym bardziej ze zwykle i kondycja wtedy troszke podpada i trzeba sie skupic na pielegnacji, to przez pare tygodni człek na długosc uwagi nie zwraca

a ogona nie załuj jakbys go tam miała, to chciałabys obciąc. Nic by to nie zmieniło :P

Cytat:
Napisane przez antymezis Pokaż wiadomość
Cieszę się, że mi włosy falują - jeżeli są nawilżone to, w moim pojęciu, zawsze JAKOŚ wyglądają. Ha, ha dopiero teraz na to wpadłam xD.

Doszłam do wniosku, że ostatnio powodem mojego ścięcia mimo dojścia do upragnionej długości (lekko za ramiona) była ich zła kondycja - miałam przez parę miesięcy robione platynowe pasemka i jaki był efekt? Mimo że farbowania zaprzestałam pół roku wcześniej, włosy nie mogły dojść do siebie, tylko rozdwajały się ciągle i zwisały smętnie .

Zapuściłam naturalki, oczywiście na początku był zachwyt, potem stwierdzenie, że kolor jednak jest fuj. Trzepnęłam je castingiem, a teraz czekam na ciemnobrązową hennę khadi, żeby ślicznie i naturalnie było. Zobaczymy, co z tego wyniknie . Przy okazji zamówiłam indyjski olejek ten dziwny na b., który ma przyspieszać porost włosów.

A. Stwierdziłam, że dopóki nie zaczną mi się rozdwajać końcówki, to do żadnego fryzjera nie idę - jakieś kilka tygodni temu widziałam na końcach te wstrętne białe kropki, ale jak zaczęłam myć łeb odżywką i ogólnie poświęcać mu więcej uwagi jakoś znikły

Poza tym to jestem chora i w ramach rekonwalescencji nażarłam się czosnku. Śmierdzę, ble.
taa.. fale mają ten plus, ze zostawione same sobie nadają włosom zycia i jakos sie wyglada Tylko henna moze Ci je podprostowac.

Czosnek na choróbsko jest najlepszy

A jak miałas naturalne, to mniej się niszczyły?

Cytat:
Napisane przez vacancy Pokaż wiadomość
Dziewczyny, moja determinacja sie konczy, powaznie zastanawiam sie na pojscie do fryzjera na poczatku stycznia, aby je wyrównac, co o tym myslicie? Wydaje mi sie, ze lepiej prezentuja sie wlosy rowno sciete niz te pocieniowane..
dobrze, ze się nie zdecydowałas. Na wiosne, jak zdejmiesz czapke, to bedzies zju mogła sie pochwalic burzą włosów Podetniesz, jak beda gdzies do ramion, to chyba najlepsza długosc na ewentualne poprawki

Cytat:
Napisane przez photoholic Pokaż wiadomość
Lepiej nie. Chyba, że Twoje końcówki o to błagają.
Dzisiaj w nocy nie mogłam zasnąc, bo miałam dylemat czy obciąć sporo teraz czy nadal zapuszczać i podcinać sukcesywnie. Już niewiele brakuje mi do wymarzonej długości a to byłby wstrząs. Z jednej strony chcę się pozbyć zniszczeń(które nie są aż tak straszne, ale zawsze jest jakieś ale), ale z drugiej tyle już zapuszczam
W sumie włosy latwo obciąc, zlecą w kilka minut na ziemię i po "kłopocie", ale potem tak długo trzeba czekać żeby znowu były długie
o.. czyli nie tylko ja mam łożkowe pomysły na włosy i przewalam sie z boku na bok zastanawiając nad tym, czy lepiej teraz czy pozniej, jakby to miało jakiekolwiek znaczenie..

no, ale ja jednak zostawiam tak jak jest do wiosny. Trudno, reszta cieniowania jest, bo jest, ale przynajmniej na długosci nie strace a koncówki sa ok. A zeby je oszczedzic nie uzywam suszarki Nie uzywałam 7 miesiecy (moze ze 3 razy) a ostatnio przez 2 tygodnie wróciłam do niej i.. znow poszła w kąt. Jak schną same, mają ciekawsza fakture, robi sie ich dużo i odpoczywają.

Jakos dotrwam, zreszta mam wrazenie, ze wraz z długoscia fale coraz mniej mi przeszkadzają, bo jak miałam włosy do brody, to miały miejsce, zeby sie wyłacznie raz wyręcic, no wiec tworzył mi sie z lewej strony wywijas na zewnątrz a z prawej pod spod i wyglądałam.. bleee. A obecnie sa juz po 3 zakrety nawet, wiec jest w porzadku.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 09:29   #3412
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Zapuszczanie włosów

ja rowniez zostawiam wszytsko tak jak jest do wiosny.
zima dla mnei to ogolnie najgorszy czas dla wlosow - fale i loki nie lubia zimna, wilgoci i wiatru, a poza tym mam najmniejsze pzryrosty w zimie.
moje wlosy zdecydowanie odzywaja na wiosne i lato - dlatego kazdy urosniety centymetr w zimie jest na wage zlota.
ewentualne szliwy beda robione po 4 lipca - do tego czasu mam nadzieje narosnie mi troche materialu, na ktorym bedzie mozna popracowac
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 13:07   #3413
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez vacancy Pokaż wiadomość
No wlasnie ja tez zapuszczam z calkiem krótkich zdecydowalam: poczekam
cieszę się bardzo, bardzo
czekamy do wiosny... a ta zima musi kiedyś minąć ^^
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 16:14   #3414
photoholic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 389
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez angeloos069 Pokaż wiadomość

Nie obcinaj - będziesz żałować. Podetnij końcówki i zadbaj o nie Ja juz wiele razy zabierałam sie do zapuszczania i coś mi strzelało do tego pustego łba i scinałam. Byłam głupia Teraz sie nie poddam
Muszę wytzrymac chociaż do stycznia i wtedy zdecyduję czy ściąć te końcówki czy kilka miesięcy potrzymają. Bo końce mam w dobrym stanie, podcinałam w sierpniu i nie są zniszczone. Ale taka nadzieja mnie łapie, że jak zetnę te znisczone i wyrównam cieniowanie to przestaną falować
Cytat:
Napisane przez vacancy Pokaż wiadomość
Nie mam zniszczonych wlosów, wrecz przeciwnie, sa zdrowe, zero rozdwojonych koncówek, ale meczy mnie to, ze musze chodzic caly czas w koku, moje wlosy maja ok. 17 cm.. ale nie nadaja sie do tego, aby je rozpuscic..
O jak masz zdrowe to bardzo dobrze. Tylko się cieszyć i czekać aż urosną. Czas szybko zleci
Cytat:
Napisane przez angeloos069 Pokaż wiadomość
Myślę, ze skoro masz zdrowe włosy i brak rozdwajajacych się końcówek to warto trochę się pomęczyć i zapuścić
Właśnie tak zrobię. Jak dobrze, że jest Wizaż i podtrzymujące na duchu Wizażanki
Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
o.. czyli nie tylko ja mam łożkowe pomysły na włosy i przewalam sie z boku na bok zastanawiając nad tym, czy lepiej teraz czy pozniej, jakby to miało jakiekolwiek znaczenie..

no, ale ja jednak zostawiam tak jak jest do wiosny. Trudno, reszta cieniowania jest, bo jest, ale przynajmniej na długosci nie strace a koncówki sa ok. A zeby je oszczedzic nie uzywam suszarki Nie uzywałam 7 miesiecy (moze ze 3 razy) a ostatnio przez 2 tygodnie wróciłam do niej i.. znow poszła w kąt. Jak schną same, mają ciekawsza fakture, robi sie ich dużo i odpoczywają.

Jakos dotrwam, zreszta mam wrazenie, ze wraz z długoscia fale coraz mniej mi przeszkadzają, bo jak miałam włosy do brody, to miały miejsce, zeby sie wyłacznie raz wyręcic, no wiec tworzył mi sie z lewej strony wywijas na zewnątrz a z prawej pod spod i wyglądałam.. bleee. A obecnie sa juz po 3 zakrety nawet, wiec jest w porzadku.
Ach, te włosowe dylematy...
Ja odstawiłam prostownicę... ponad rok temu.

Odstawiam na razie Jantar, nic mi nie dał, po 3 albo 4 tygodniach urosły jakiś cm czyli chyba mniej niż normalnie. Teraz zaczynam używać Radicala, może on coś przyspieszy. Jak wykończę skrzyp(czyli juz niedługo) to kupuje jakieś tabletki, bo normalnie
photoholic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 18:31   #3415
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Cytat:
Napisane przez vouge13 Pokaż wiadomość
cieszę się bardzo, bardzo
czekamy do wiosny... a ta zima musi kiedyś minąć ^^
Musi i minie. A wiosnę powitamy machajac włosami
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 18:33   #3416
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Cytat:
Napisane przez photoholic Pokaż wiadomość
Muszę wytzrymac chociaż do stycznia i wtedy zdecyduję czy ściąć te końcówki czy kilka miesięcy potrzymają. Bo końce mam w dobrym stanie, podcinałam w sierpniu i nie są zniszczone. Ale taka nadzieja mnie łapie, że jak zetnę te znisczone i wyrównam cieniowanie to przestaną falować

O jak masz zdrowe to bardzo dobrze. Tylko się cieszyć i czekać aż urosną. Czas szybko zleci

Właśnie tak zrobię. Jak dobrze, że jest Wizaż i podtrzymujące na duchu Wizażanki

Ach, te włosowe dylematy...
Ja odstawiłam prostownicę... ponad rok temu.

Odstawiam na razie Jantar, nic mi nie dał, po 3 albo 4 tygodniach urosły jakiś cm czyli chyba mniej niż normalnie. Teraz zaczynam używać Radicala, może on coś przyspieszy. Jak wykończę skrzyp(czyli juz niedługo) to kupuje jakieś tabletki, bo normalnie
Ja wiem ze są sposoby na przyspieszanie porostu ale ja osobiście nie wierze by dało się dużo wiecej z włosów wycisnąć niż to co zapisano w genach. Ale dbać warto bo lepiej hodować włosy dobre jakościowo niż siano. I tylko tak widzę te wszystkie witaminy i wcierki
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 18:57   #3417
lolyxp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 109
Dot.: Zapuszczanie włosów

Hej
znacie jakies dobre szampony przeciw łamliwości włosów? Może zolty Loreal ?
lolyxp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 19:18   #3418
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Zapuszczanie włosów

lepiej zapobiegac niz leczyc jak mowia - ale zolty l'oreal ponoc wlasnie na to jest
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 21:01   #3419
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez laudik Pokaż wiadomość
Musi i minie. A wiosnę powitamy machajac włosami
jak pomyślę o tych długich kłaczkach na wiosnę to aż mi coś w brzuchu podskakuje z radości
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 23:22   #3420
angeloos069
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 35
Dot.: Zapuszczanie włosów

Dziewczyny, a co myślicie o ścinaniu końcówek co 3 miesiące? Warto> Bo mi trochę szkoda ciachać mimo, ze zniszczone...
angeloos069 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:14.