opuchnięcia nóg - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-03, 16:51   #1
samisam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3
GG do samisam
Thumbs down

opuchnięcia nóg


Witam! mój problem to puchnięcie nóg,tzn. nogi mi puchły już od pierwszej ciaży,jak mojej mamie wcześniej,jak jej mamie. W pierwszej ciaży zrobiły mi się żylaki, jak to młode dziewcze, machłam na to ręka, zreszta drugie dziecko przyszła zaraz po pierwszym,potem jeszcze dwoje w odstępie kilku lat,no i tak jakoś to wyszło że nie szłam z tym do lekarza, w końcu, od tego się nie umiera Ale teraz to już zaczyna się poważnie, na żylakach robią mi się wrzody które pękają, skóra na opuchniętych nogach swędzi jak czerci, a puchną mi już i stopy,także często puchną mi dłonie do tego stopnia że nie zewrę palców,rano mam je tak zdrętwiałe że łyżeczki nie mogę utrzymać. Pracę mam stojącą, na 8godz.
Mam pytanie: do jakiego lekarza powinnam się udać?
ps. może to nie istotne ale pracuję za granica
samisam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 22:22   #2
kokarda28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 7
Dot.: opuchnięcia nóg

kochana szybko biegnij do lekarza pierwszego kontaktu,który da ci skierowanie na usg żyl,doppler chyba to się nzaywa,w kazdym badź razie nie bagatelizuj bo takie opuchniecia calego ciała to już powazny problem badanie nie boli a ratuje życie!!!
kokarda28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 13:26   #3
martynika123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: opuchnięcia nóg

Dokładnie! Jak najszybciej umów się do angiologa, który zrobi ci usg Doppler i zacznie leczyć. Rany owrzodzenia to już bardzo zaawansowane stadium choroby żylaków! Z tego co się orientuje najskuteczniejszą metodą jest laserowe leczenie żylaków, jednak pewnie nie wszyscy się kwalifikują. Umów się jak najszybciej do dobrego angiologa, z Wrocławia mogę polecić prof. Rybaka.
martynika123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 13:42   #4
samisam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3
GG do samisam
Lightbulb Dot.: opuchnięcia nóg

Dziękuję wam kochane za odpowiedź , anie znacie przypadkiem jakiegoś w Czechach :P od paru lat tu mieszkam i pracuję. Pozostało mi odszukać czeskiego odpowiednika tej nazwy.
samisam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 12:58   #5
alex2903
Raczkowanie
 
Avatar alex2903
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wroclaw/Northern Ireland
Wiadomości: 65
Dot.: opuchnięcia nóg

powinnas udac sie do chirurga ogolnego a on juz ciebie skieruje dalej. Mi zaczela po ciazy puchac jedna noga w kostce jjak sobie przeforsowalam chodzac na fitnes, skonczylo sie na tabletkach.
Z tego co piszesz to u ciebie wyglada juz powaznie skoro puchana rece i nie mozesz zgiac palcow. Czym predzej do lekarza jak napisaly poprzedniczki.
alex2903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:20.