fitnes,silownia KWIDZYN - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-05, 21:59   #1
pandzia16011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1

fitnes,silownia KWIDZYN


Witam wszystkie Wizazanki,
Przyszedl nowy rok a co za tym idzie nowe postanowieniana mojej liscie na 1 miejscu figuruje zdanie"zrzucic zbedne kilogramy".w zwiazku z tym pytanie do was...czy ktoras z was wie gdzie w kwidzynie mozna tanio pocwiczyc?chodzi mi o fitnes,silownie,zajecia taneczne tez mnie by interesowaly.kilka miejsc sprawdzilam ale na wiekszosc z nich mnie po prostu nie stac albo znajomi ich nie polecaja.probowalam sama w domu cwiczyc ale widze ze to nie dla mnie.potrzebuje grupy zeby miec motywacjemoze w szkolach,na salach gimnastycznych sa takie zajecia organizowane.moze wlasnie ktoras z was cos takiego prowadzibardzo prosze o pomoc.z gory dziekuje za odpowiedzi...
jezeli jest juz taki watek to wybaczcie,jestem tu od niedawna,jeszcze nie za bardzo potrafie sie tu poruszac...
pozdrawiam goraco
pandzia16011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:17.