niesforne wlosy a chec zapuszczenia ich - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-20, 17:46   #1
mamba
Zadomowienie
 
Avatar mamba
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 006

niesforne wlosy a chec zapuszczenia ich


witam. mam wlosy takiej dlugosci jak widac na zdjeciu. na codzien sa one jednak bardziej niesforne, wywijaja sie, tylko tutaj sa wyprostowane. chcialabym bardzo je troche zapuscic, tak do obojczyka i tu pojawia sie problem. za kazdym razem gdy mam taki zamiar i wlosy sa juz troche dluzsze niz zazwyczaj nie moge sobie z nimi dac rady - koncowki potwornie sie wywijaja, nawet prostownica nie pomaga, wlosy sa oklapniete, ogolnie koszmar. mam wiec pytanko czy da sie je zapuscic "bezbolesnie", jakos przygotowac do zapuszczenia. bylabym wdzieczna za odpowiedzi. z gory dziekuje i pozdrowiam
mamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-20, 18:14   #2
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: niesforne wlosy a chec zapuszczenia ich

no na zdjęciu prawie wcale nie widac,
kazde wlosy da sie zapuscic , no chyba ze sa barzdo cienmie i wtedy choc da sie zapuscic , to porostu zle wygladaja, w twoim przypadku, nie mam takich informacji, moze musisz je zapuszzcac tak aby były jednej długości, i moze uzywasz nieodpowiednich kosmetyków?
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-20, 22:31   #3
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Re: niesforne wlosy a chec zapuszczenia ich

ofpowiedz jest prosta naucz sie dbc o włsy dłusze i pilnuj podcinania ich zeby maily jaiks nie byle jaki krztałt
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-20, 23:59   #4
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: niesforne wlosy a chec zapuszczenia ich

coz na zdjeciu nie widac ze wlosy sa nisforne a ja takie mam, moge je ulozyc ladnie na szczoteczke jak susze a potem jak wyjde na zewnatrz i jes wilgotno to mam superowe loczki i wiesz co!! moze poprostu powinnas podkreslac skret wloskow, moze sprobuj szamponow do wlosow kreconych, moze sponaj sobie grzywke do góry a nich reszta sobie sterczy! proponuje przeslac jeszcze jedno zdjecie z wloskami jakie masz bez prostowania, wydaje mi sie ze mozesz miec fajne wloski i niepotrzebnie je tylko prostujesz!ja mialam krociutkie wloski i zapuszczam je powoli i w zaleznosci od tego jaka pogoda taka mam fryzure!wazne w zapuszczaniu jest by fryzjer podcinal tak wloski by fajnie odrastaly!pozdrawiam...
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-21, 14:22   #5
DianaK
Raczkowanie
 
Avatar DianaK
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 47
Re: niesforne wlosy a chec zapuszczenia ich

hey ja tez mam stasznie nie sforne włoski ale udało mi się je ujazmic kupilam sobuie w tamtym tygodniu serie Fructis Nutri-gładka ( strasznie ją w tv reklamowali) powiem szczerze ze pomoglo włoski juz nie sa takie nie sforne i wreszcie moge je prostowac z jakims skutkiem a stosowałam ok 5 razy
DianaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:29.