Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-12, 15:42   #1771
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez wisienka25 Pokaż wiadomość
Witajcie My z TŻ właśnie zastanawiamy się nad wiejskim stołem. Wiemy, że dużo osób lubi takie swojskie wyroby, ale może lepiej zamiast wiejskiego stołu zdecydować się na dodatkowe gorące danie? Jakie jest Wasze zdanie?
To zależy ile osób będziecie mieć na weselu. My realnie mieliśmy 60, a wiejski stół nasz lokal robił przy minimum 50 osobach i z tego co pamiętam to sporo to kosztowało, musielibyśmy mieć pewność, że prawie wszyscy goście będą z niego coś jedli, a przewidywaliśmy, że skorzystałoby może kilka osób więc u nas nie miało to racji bytu. Za to przy weselach na ok 200 osób z pewnością byłby popyt na taki stół.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 15:58   #1772
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
To zależy ile osób będziecie mieć na weselu. My realnie mieliśmy 60, a wiejski stół nasz lokal robił przy minimum 50 osobach i z tego co pamiętam to sporo to kosztowało, musielibyśmy mieć pewność, że prawie wszyscy goście będą z niego coś jedli, a przewidywaliśmy, że skorzystałoby może kilka osób więc u nas nie miało to racji bytu. Za to przy weselach na ok 200 osób z pewnością byłby popyt na taki stół.
Popyt na stół wiejski jest wtedy gdy on jest w rzeczywistości wiejski a nie tylko z nazwy. Często widzę te stoły i jakoś nie ma strasznego oblężenia bo to tylko trochę droższe mięso zakupione w sklepie. Pamiętam wesele koleżanki, rodzice rolnicy i był prawdziwy wiejski stół z własnego wyrobu oraz łącka śliwowica to przed północą zostały już jakieś resztki.
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 17:21   #1773
magdalennne
Wtajemniczenie
 
Avatar magdalennne
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 623
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

My nie będziemy mieli osobno wiejskiego stołu. Po pierwsze w moich stronach standardem jest zimna płyta z różnego rodzaju mięskami, a Pani od sali powiedziała, że mają wszystko własnej produkcji, więc mijałoby się z celem serwowanie tego drugi raz. Po drugie mamy w menu aż 6 ciepłych posiłków i wydaje mi się, że goście nie byliby w stanie tego przejeść.
magdalennne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 17:24   #1774
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez Miss Anna Pokaż wiadomość
A u mnie za nauki się nie płaci wcale . Za poradnię też nie
u mnie tak samo
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 18:41   #1775
kanapka07
Raczkowanie
 
Avatar kanapka07
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Puławy/Wwa
Wiadomości: 93
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez magdalennne Pokaż wiadomość
My nie będziemy mieli osobno wiejskiego stołu. Po pierwsze w moich stronach standardem jest zimna płyta z różnego rodzaju mięskami, a Pani od sali powiedziała, że mają wszystko własnej produkcji, więc mijałoby się z celem serwowanie tego drugi raz. Po drugie mamy w menu aż 6 ciepłych posiłków i wydaje mi się, że goście nie byliby w stanie tego przejeść.
u nas będzie wiejski stół z wszelakim mięsem i zakąskami, za to na stołach nie będzie wędlin, tylko inne przystawki (ryby, sałatki). Wyroby mamy od znajomego, czyli to co zostanie po prostu zabieramy, cześć rozdajemy. A że są pyszne to i tak pewnie nie zostanie zbyt wiele. no i podstawa o odpowiedni alko do tego mięsiwa
co do ciast - po weselu brata stwierdzam, że najlepsze rozwiązanie to gdy ciasto jest na innym stole razem z ciepłymi napojami - kiedy masz ochotę podchodzisz i nakładasz sobie
__________________
07-07-2012

moja trasa biegowa:
http://www.runningmap.com/?id=310255
kanapka07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 19:46   #1776
wisienka25
Raczkowanie
 
Avatar wisienka25
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 154
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Lokal w którym robimy wesele zaproponował stół wiejski z gorącymi daniami i alkoholem, koszt 1200 zł. W menu będziemy mieli 5 dań gorących (obiad+4dania), a poza tym 6 zimnych przystawek (wszystkie mięsne) i 4 sałatki. Wydaje mi się, że to wystarczająca ilość, ale z drugiej strony dania będą typowo restauracyjne i nie chcę żeby ktoś wyszedł z wesela nienajedzony... A wesele robimy na ok 100 osób.
A jeśli chodzi o ciasto, będzie na stoliku kawowym razem z owocami.
__________________
21.07.2012

Edytowane przez wisienka25
Czas edycji: 2012-01-12 o 19:48
wisienka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 07:35   #1777
klaudusk_a
Zakorzenienie
 
Avatar klaudusk_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mała mieścina niedaleko Lublina :)
Wiadomości: 5 945
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

U nas tradycją jest stół wiejski, wszystko co na nim jest robi własnoręcznie mój dziadek: wędzi wędlinę, mięso, robi pierożki i kisi ogórki, a babcia Tż-ta ma zrobić cytrynówkę i bimber
__________________

Zapraszam na mój blog
http://kikalifestyle.blogspot.com/
klaudusk_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-13, 08:49   #1778
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

U mnie będzie stół wiejski robiony przez salę.. My tylko będziemy stawiać alkohol I moi rodzice zrobią cytrynówkę A babcia chyba porterówkę Jej cudny wyrób

U nas na stolikach będzie ciasto, bo czasem nie chce się po prostu wstawać i iść po coś słodkiego jak się zachce Poza tym jak jest blisko to się skubnie mimo woli A tak to może dużo tego zostać..

Owoce, kawa, herbata będą oddzielnie.
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 11:54   #1779
shirmus
Rozeznanie
 
Avatar shirmus
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 567
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

u mnie raczej nie będzie stołu wiejskiego bo nijak się ma do wystroju sali poza tym sądzę że to jedzenie co będzie na stole w zupełności wystarczy
shirmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 14:38   #1780
alonka00
Zakorzenienie
 
Avatar alonka00
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Roztocze
Wiadomości: 3 547
GG do alonka00
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez Emir1994 Pokaż wiadomość
Popyt na stół wiejski jest wtedy gdy on jest w rzeczywistości wiejski a nie tylko z nazwy. Często widzę te stoły i jakoś nie ma strasznego oblężenia bo to tylko trochę droższe mięso zakupione w sklepie. Pamiętam wesele koleżanki, rodzice rolnicy i był prawdziwy wiejski stół z własnego wyrobu oraz łącka śliwowica to przed północą zostały już jakieś resztki.
zgadzam się, moi rodzice są rolnikami i rodzice TŻ też, w ogóle na wszystkich stołach mieliśmy wyroby własne a na wiejskim stole oprócz swojskiej wędliny ser, chleb, masło, grzybki, kaszanka, kiełbasa z dzika, bimber, udziec ze świni pieczony, ogórki kiszone smalec, miód, żurawinówka, cytrynówka, wiśniówka i iceówka(właśnie na film zerknęłam), wszystko własnej roboty, miejscowi to raczej nie garnęli się tam, no chyba że do bimbru ale goście z dalsza bardzo chwalili ten stół, znajomi ze studiów ciągle tam stali
także serdecznie polecam, jeśli tylko macie dojście do wiejskich wyrobów
__________________
Mama pamięta...
6.12.2011

1.07.2013
alonka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 19:01   #1781
Miss Anna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 106
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez wisienka25 Pokaż wiadomość
Witajcie My z TŻ właśnie zastanawiamy się nad wiejskim stołem. Wiemy, że dużo osób lubi takie swojskie wyroby, ale może lepiej zamiast wiejskiego stołu zdecydować się na dodatkowe gorące danie? Jakie jest Wasze zdanie?
My długo zastanawialiśmy się nad wiejskim stołem, ale jako że nie mamy możliwości zrobić tego "samemu" z własnej świnki to zrezygnowalismy. Lokal życzył sobie 1000zł za stół na 100 osób, u nas prosimy ponad 180 więc koszt byłby duży, a wątpię by sala w mieście zrobiła taki "prawdziwy" wiejski stół, a taki oszukany z kabanosami ze sklepu(widziałam i taki) zamiast swojską kiełbaską to się nie nadaje.
Zastanawiam się nad zrobieniem stolika "degustacyjnego" z nalewkami wszelakiej maści w ładnych karafkach, bo siostra Tżta robi świetne i to z najdziwniejszych rzeczy, nawet z jarzębiny piłam

Cytat:
Napisane przez kanapka07 Pokaż wiadomość
co do ciast - po weselu brata stwierdzam, że najlepsze rozwiązanie to gdy ciasto jest na innym stole razem z ciepłymi napojami - kiedy masz ochotę podchodzisz i nakładasz sobie
Też tak uważam, zwłaszcza że dzięki temu goście mają zawsze czysty talerzyk na ciasto (talerzyki stoją na stoliku kawowym) i nie zagryzają sernika śledziem
Miss Anna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-13, 23:37   #1782
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez Emir1994 Pokaż wiadomość
Popyt na stół wiejski jest wtedy gdy on jest w rzeczywistości wiejski a nie tylko z nazwy. Często widzę te stoły i jakoś nie ma strasznego oblężenia bo to tylko trochę droższe mięso zakupione w sklepie. Pamiętam wesele koleżanki, rodzice rolnicy i był prawdziwy wiejski stół z własnego wyrobu oraz łącka śliwowica to przed północą zostały już jakieś resztki.
na pewno, tylko jeszcze wszystko zależy od lokalu, my nie mogliśmy mieć nic swojego, decydując się na samodzielne załatwianie czegoś musielbyśmy mieć paragony, nie mogło być mowy o ciastach domowego pochodzenia itp. jak ktoś ma takie możliwości by stół był na prawdę wiejski to nie dziwię się, że wszystko poszło.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 08:53   #1783
wisienka25
Raczkowanie
 
Avatar wisienka25
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 154
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
na pewno, tylko jeszcze wszystko zależy od lokalu, my nie mogliśmy mieć nic swojego, decydując się na samodzielne załatwianie czegoś musielbyśmy mieć paragony, nie mogło być mowy o ciastach domowego pochodzenia itp. jak ktoś ma takie możliwości by stół był na prawdę wiejski to nie dziwię się, że wszystko poszło.
My tak samo na wszystko musimy mieć paragony, więc nie wniesiemy na salę nic swojego.

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Cytat:
Napisane przez shirmus Pokaż wiadomość
u mnie raczej nie będzie stołu wiejskiego bo nijak się ma do wystroju sali poza tym sądzę że to jedzenie co będzie na stole w zupełności wystarczy
Stół wiejski nie musi wyglądać jak z wiejskiej chaty.
Lokal w którym robimy wesele sam przygotowuje wystrój wiejskiego stołu i tradycyjny kryty strzechą w ogóle nie ma tam racji bytu, bo to restauracja. Swojskie wyroby podają na osobnym stoliku, wszystko jest pięknie udekorowane i w żaden sposób nie przypomina wiejskiego stołu.
__________________
21.07.2012
wisienka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 09:11   #1784
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez wisienka25 Pokaż wiadomość
Stół wiejski nie musi wyglądać jak z wiejskiej chaty.
Lokal w którym robimy wesele sam przygotowuje wystrój wiejskiego stołu i tradycyjny kryty strzechą w ogóle nie ma tam racji bytu, bo to restauracja. Swojskie wyroby podają na osobnym stoliku, wszystko jest pięknie udekorowane i w żaden sposób nie przypomina wiejskiego stołu.
Ale powinien przypominać. Bo inaczej w jakim celu robić oddzielny stół na kupne, pełne konserwantów i polepszaczy wędliny? Przecież to bez sensu, lepiej już darować sobie ten pomysł, skroić to i postawić przed gośćmi.
Na stole wiejskim powinny być wędliny swoje, robione domowymi i tradycyjnymi sposobami, a nie napompowane wodą, solą i całą tablicą Mendelejewa.
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 10:31   #1785
wisienka25
Raczkowanie
 
Avatar wisienka25
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 154
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez gramwzielone Pokaż wiadomość
Ale powinien przypominać. Bo inaczej w jakim celu robić oddzielny stół na kupne, pełne konserwantów i polepszaczy wędliny? Przecież to bez sensu, lepiej już darować sobie ten pomysł, skroić to i postawić przed gośćmi.
Na stole wiejskim powinny być wędliny swoje, robione domowymi i tradycyjnymi sposobami, a nie napompowane wodą, solą i całą tablicą Mendelejewa.
Ja nie napisałam, że na tym stole są pełne konserwantów wędliny ze sklepu, ale swojskie wyroby tylko podane w inny sposób.
__________________
21.07.2012
wisienka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 11:16   #1786
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

"Swojskie wyroby tylko podane w inny sposób"? Pisałaś wcześniej coś takiego:
Cytat:
Napisane przez wisienka25 Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
na pewno, tylko jeszcze wszystko zależy od lokalu, my nie mogliśmy mieć nic swojego, decydując się na samodzielne załatwianie czegoś musielbyśmy mieć paragony, nie mogło być mowy o ciastach domowego pochodzenia itp. jak ktoś ma takie możliwości by stół był na prawdę wiejski to nie dziwię się, że wszystko poszło.
My tak samo na wszystko musimy mieć paragony, więc nie wniesiemy na salę nic swojego.
Od kiedy dziadek, wujek czy tata wystawia robiący wędliny wystawia Ci praragony? Czy swojskimi nazywasz te wędliny, które na pewno samodzielnie przygotuje Ci restauracja na ten cały ich "wiejski stół"?
Bo już się zgubiłam ? .
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 11:22   #1787
wisienka25
Raczkowanie
 
Avatar wisienka25
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 154
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez gramwzielone Pokaż wiadomość
"Swojskie wyroby tylko podane w inny sposób"? Pisałaś wcześniej coś takiego:

Od kiedy dziadek, wujek czy tata wystawia robiący wędliny wystawia Ci praragony? Czy swojskimi nazywasz te wędliny, które na pewno samodzielnie przygotuje Ci restauracja na ten cały ich "wiejski stół"?
Bo już się zgubiłam ? .
Restauracja nie przygotowuje sama, tylko ma sprawdzonego producenta swojskich wyrobów. My sami też mamy osobę, która przygotowuje swojskie wyroby ale daje na to paragony. I nie są to wędliny ze sklepu
__________________
21.07.2012
wisienka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 13:05   #1788
maria stuart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 14
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez wisienka25 Pokaż wiadomość
Restauracja nie przygotowuje sama, tylko ma sprawdzonego producenta swojskich wyrobów. My sami też mamy osobę, która przygotowuje swojskie wyroby ale daje na to paragony. I nie są to wędliny ze sklepu
ja nie wiem jaka jest zalezonosc konsumowania ze stolu wiejskiego. bylm na wielu weselach i konsumpcja tego typu potraw byla znikoma aby nie powiedziec zadna. Moze jest jakas zaleznosc miedzy zamieszkaniem a jedzieniem "swojskich" potraw tylko nie wiem w ktora strone- CBOS powinien sie tym zainteresowac
maria stuart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 13:13   #1789
jadwaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 11
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

zakaz handlu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ogłszenie2.jpg (14,7 KB, 80 załadowań)

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2012-01-14 o 20:43
jadwaw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-14, 19:13   #1790
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez jadwaw Pokaż wiadomość
hej, ja ślub brałam w lipcu zeszłego roku i okres przygotowawczy był czasem niemal rozwodu nie wiem czy tak też jest u Was. anyway - chciałam pokazać Wam moją sukienke
na tym forum nie można sprzedawać, więc lepiej usuń ten post.

Edytowane przez moni_ka.g
Czas edycji: 2012-01-15 o 00:12
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 20:50   #1791
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

my będziemy mieli stół wiejski bo na wszystkich weselach w rodzinie było duże zainteresowanie. Wędzeniem zajmuje się właściciel sali i do tej pory większość osób była zadowolona. POza mięskiem będzie też śliwowica i wiśniówka roboty mojego taty z bimbru zrezygnowaliśmy bo na to raczej popytu nie było by.
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 21:41   #1792
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

My się zastanawiamy nad cytrynówką (robioną przez mojego tatę), ale tak sobie pomyślałam, że raczej nie pasuje do wędzonych wędlin.... ?
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 20:36   #1793
posia2
Raczkowanie
 
Avatar posia2
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 55
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez karolinka85 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do PMek które na własną rękę załatwiają wiejski stół.. czy macie jakieś sprawdzone osoby? jeśli tak to prosiłabym o namiary
Też przyłączam się do prośby
Koniecznie chcemy mieć wiejski stół, a nie bardzo mamy ochotę, aby to lokal go organizował, bo nie mamy wtedy kontroli co na nim jest i czy to faktycznie takie swojskie... Jak macie namiary na kogoś kto robi sprawdzone swojskie wędliny to będę baaaardzo wdzięczna za info
__________________
"- Puchatku.
- Co Prosiaczku?
- Byłoby nam raźniej we dwóch."


04.08.2012
posia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 07:35   #1794
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez posia2 Pokaż wiadomość
Też przyłączam się do prośby
Koniecznie chcemy mieć wiejski stół, a nie bardzo mamy ochotę, aby to lokal go organizował, bo nie mamy wtedy kontroli co na nim jest i czy to faktycznie takie swojskie... Jak macie namiary na kogoś kto robi sprawdzone swojskie wędliny to będę baaaardzo wdzięczna za info
A jesteście pewni, że sala Wam zezwoli na przygotowanie we własnym zakresie stół wiejski?
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 09:14   #1795
katushka
Raczkowanie
 
Avatar katushka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 473
GG do katushka Wyślij wiadomość przez MSN do katushka
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Dziewczyny a gdzie planujecie się malować i robić fryzurki??
__________________
Kocham A.

14. 07. 2012
katushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 09:23   #1796
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez katushka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a gdzie planujecie się malować i robić fryzurki??
Ja mam swoją znajomą fryzjerkę, która czesze klientki u siebie w domu.. I od paru lat do niej chodzę.. A jeśli chodzi o makijaż to właśnie jestem na etapie poszukiwań
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 10:56   #1797
jagodzia133
Zakorzenienie
 
Avatar jagodzia133
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 059
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez katushka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a gdzie planujecie się malować i robić fryzurki??
ja już się zapisałam i na fryzurę i na makijaż.... obie osoby wybrałam dzięki lubelskim PM 2010 i 2011 dziewczyny gorąco polecały 3 makijażystki ja wybrałam Martę Banach podobają mi się jej makijaże najbardziej http://www.makijaz.lublin.pl , a fryzurę będzie mi robił Karol Brzyski ma swój salon z tyłu Grand Hotelu "Lublinianki" wchodzi się tylnym wejściem trzeba dzwonić domofonem otwiera bramę potem po lewej stronie wisi niewielka tabliczka że tam jest jego salon ciężko znaleźć ale jeżeli komuś zależy to sam znajdzie. Są to osoby bardzo oblegane więc jeśli komuś zależy to radziła bym zapisać się już teraz.
__________________
początek
18.08.2010 - zaręczyny
19.05.2012 - ślub
Lili & Gabryś

jagodzia133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 11:18   #1798
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez jagodzia133 Pokaż wiadomość
ja już się zapisałam i na fryzurę i na makijaż.... obie osoby wybrałam dzięki lubelskim PM 2010 i 2011 dziewczyny gorąco polecały 3 makijażystki ja wybrałam Martę Banach podobają mi się jej makijaże najbardziej http://www.makijaz.lublin.pl , a fryzurę będzie mi robił Karol Brzyski ma swój salon z tyłu Grand Hotelu "Lublinianki" wchodzi się tylnym wejściem trzeba dzwonić domofonem otwiera bramę potem po lewej stronie wisi niewielka tabliczka że tam jest jego salon ciężko znaleźć ale jeżeli komuś zależy to sam znajdzie. Są to osoby bardzo oblegane więc jeśli komuś zależy to radziła bym zapisać się już teraz.
Ja chyba postawię na makijaż Berty Stępkowskiej.. Bardzo mi się podobają jej makijaże
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 12:17   #1799
Swarovska
Zadomowienie
 
Avatar Swarovska
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 515
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

ja makijaż robię sama

a fryzurę znajoma fryzjerka
Swarovska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 12:34   #1800
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki 2011 i 2012 wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez Swarovska Pokaż wiadomość
ja makijaż robię sama

a fryzurę znajoma fryzjerka
Ja ogólnie na co dzień się nie maluję (tylko rzęsy w zasadzie), więc skorzystam z pomocy, żeby mi się makijaż przetrwał całe wesele
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:49.