Co mi jest łzs grzybica łuszczyca?wypadanie włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-12, 10:14   #1
gry1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3

Co mi jest łzs grzybica łuszczyca?wypadanie włosów


Witam. Zaczne moja historie od początku. Zniszczyłam sobie wlosy prostownica były za krótkie i tylko je powyciągałam nie wiem jak to nazwac. Na drugi dzien wlosy stały sie bez zycia robily sie coraz ciensze i zaczeły wypadac oraz sterczały jak naelektryzowane. Po pewnym czasie pojawiła sie na mojej głowie jakby ciemieniucha takie białe płatki łuska. Przeczytałam gdzies ze na to ciemienuche moze pomoc salicylol. Owszem troche zmiekczył i juz jest miej ale włosy nadal nie mają zycia wypadają z cebulką a cebulka jest jak twardy suchy kwadracik kamiuszczek. Jak nie umyje głowy przez dwa dni robi mi sie olej. Jak umyje głowa jest sucha napieta swedzi. Jak spojrze w lustro w łazience a mam tam specyficzne swiatło gdzie wszystko widać to w miejscu gdzie mam jeszcze wlosy jest jakby duża biała plama tam gdzie włosy sie znajdują. Czy ktos ktos mi powie jak to wyleczyc alb co to może byc? Łojotokowe zapalenie czy może jakas grzybica skóry głowy a może łuszczyca ? A może i to i to? Błagam o pomoc jak ktos cos wie mial z takim czyms do czynienia? Tylko nie piszcie nic o dermatologach bo w wiekszosci przypadkach wiedziałam wiecej od nich chyba ze jest gdzies taki który was z tego wyleczył. z góry dziekuje za jakąkolwiek pomoc
gry1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:57.