Therm Line Forte a alkohol - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum eksperta Therm Line

Notka

Forum eksperta Therm Line Zapraszamy na forum Eksperta Therm Line. Na Wasze pytania czekają specjaliści z zakresu biochemii, technologii żywności i żywienia oraz dietetyki i zdrowego stylu życia.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-03, 07:00   #1
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525

Therm Line Forte a alkohol


Witam chciałabym spytać jak to jest z przyjmowaniem suplementu Therm Line Forte i piciem alkoholu?

Oczywiścienie mówię o jednoczesnym wypiciu np piwka czy dwóch ale jakieś 2-3 godz po zażyciu tabletek.

Nie chodzi mi tez o takie codzienne sytuacje ale raz na jakiś czas bo wiadomo każdy z nas jest tylko człowiekiem.

czy są jakieś przeciwskazania, czy po takim postepowaniu cos się stanie? Czy odbije się to na naszym odchudzaniu w związku z czym nie schudniemy tak szybko i tak dużo?
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 10:05   #2
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Therm Line Forte a alkohol

Cytat:
Napisane przez diana171615 Pokaż wiadomość
Witam chciałabym spytać jak to jest z przyjmowaniem suplementu Therm Line Forte i piciem alkoholu?

Oczywiścienie mówię o jednoczesnym wypiciu np piwka czy dwóch ale jakieś 2-3 godz po zażyciu tabletek.

Nie chodzi mi tez o takie codzienne sytuacje ale raz na jakiś czas bo wiadomo każdy z nas jest tylko człowiekiem.

czy są jakieś przeciwskazania, czy po takim postepowaniu cos się stanie? Czy odbije się to na naszym odchudzaniu w związku z czym nie schudniemy tak szybko i tak dużo?
diana171615, nie ma związku pomiędzy Therm Line, a alkoholem w rozsądnych ilościach. Tak więc nie ma tu problemu.

Jeśli chodzi o alkohol to są to po prostu dodatkowe "puste kalorie". Choć oczywiście jak sama piszesz w rozsądnych ilościach, raz na jakiś czas, fakt wypicia piwa czy lampki wina, nie ma kluczowego znaczenia dla odchudzania.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 14:26   #3
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Therm Line Forte a alkohol

ooo to świetnie, dziekuję za odpowiedź. Nikt tego tematu nie poruszał a jest dość istotny Przecież każdy z nas jest człowiekiem.
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 09:34   #4
Anielllka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anielllka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 460
Dot.: Therm Line Forte a alkohol

ja też się cieszę choć staram sie ograniczyć go do zera bo to tylko puste kalorie i zawsze mnie zgubi - mam strasznią ochotę po piwie na jakieś przekąski typu paluszki, czipsy..
__________________
„nie można nic nie robić, tylko dlatego, że nie można zrobić wszystkiego”
Anielllka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 13:03   #5
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Therm Line Forte a alkohol

dokładnie, ja tez po alkoholu mam wzmozony apetyt i nie kontroluję sie co jem. a kg same lecą...:mu r:
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum eksperta Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:42.