Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Wybieramy najlepsze wózki
x-lander 14 25,93%
Tako 16 29,63%
Graco 5 9,26%
Baby Design 5 9,26%
Roan 1 1,85%
Baby Merc 2 3,70%
Peg Perego 2 3,70%
Coneco 4 7,41%
ABC Design 1 1,85%
Maxi Cosi 8 14,81%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 54. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-28, 02:49   #2521
angel166
Zakorzenienie
 
Avatar angel166
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 954
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez monarika Pokaż wiadomość
Dzięki za miłe powitanie
Dziecko pierwsze więc troszkę nerwy są tym bardziej, że jedno niepowodzenie mamy już za sobą...

Narazie nie wiemy jeszcze czy chłopak czy dziewczynka...
Witamy w gronie Ciebie i maleństwo:roz a:

a my od 3 na nogach, normalnie nie wiem czy już kiedykolwiek na rano wstałamto strasznie chce spac ale o 5 mam pociąg na uczelnie nie mam siły się ogarnąc, krew mi leci z nosa i mam doła ale pocieszam się myślą, że jutro mam w i nie jadę, bo tylko jedne cwiczenia i wyklad. Dziś gorzej, bo zaliczenie w studio ATM mamy i trzeba byc
dobra nie użalam się już, trzeba się wziąśc w garścmiłego weekendu kochane nie skrobcie za dużo, żebym nie musiała nadrabiac później pół dnia do zobaczyska

ps. DZIŚ ZACZYNAMY 20 TYDZIEŃ chociażjedna dobra wiadomośc
__________________
Ślubowaliśmy
Aniołkowa mama 10.08.2010r., 10tc
Byłam przy Tobie od pierwszego grama...

Jagódka

Edytowane przez angel166
Czas edycji: 2012-04-28 o 02:53
angel166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 04:35   #2522
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
Cześć wszystkim z rana
Witam nowe mamuśki
Troche mnie tu mniej będzie bo mężulek ma cały tydzień wolny więc przebywamy razem, a do tego cud pogoda więc spacerkujemy dużo

Dzisiaj idziemy na małe party bo brat świętuje rocznice ślubu i przy okazji odprawiają urodziny mojej chrześnicy

Niedawno pisałyście że sie na Wasz brzuszek ludzie patrzą jakoś wścibsko.
No kurde mać, u mnie to samo już
Mam wrażenie jakbym na czole miała napisane "jestem w ciąży - patrzcie i podziwiajcie".
Nie wiem czy wczoraj miałam nerwowy dzień czy co, ale tak mnie te spojrzenia wkurrrrr... że szok.
Już mało brakowało a jednemu mocherowi bym przygadała
A mój chłopek zazdrosny bo nawet faceci spoglądają piękna sprawa - chyba co roku będe w ciąży bo podobno mi to służy
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 05:25   #2523
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Dzień dobry.
Melduje posłusznie,że nic mnie nie boli. Siuśkam sobie na luzie już. Ale super lalalllaa
U Nas słońce już piękne świeci,okno miałam całą noc otwarte,wstaje i takie fajnie powietrze w domku. Wczoraj padłam nie wiem kiedy,mąż widzę powiesił pranie,bo prałam wieczoremi poszedł o 5 do pracy.
Jutro go już nie puszcze,niech ze mną w domu siedzi.

I dzisiaj mamy 16 tydzieńczyli wg kilku kalendarzy dzisiaj zaczynamy II trymenstr.
Sama już nie wiem czy od 14 czy od 16 tyg się drugi trymestr zaczyna. Co kalnedarz to inaczej
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 05:52   #2524
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Dzień dobry!

Ja wczoraj siedziałam prawie 10h w pracy, więc jak wróciłam do domu to dosłownie padłam. Pamiętam jak tylko TŻ naśmiewał się ze mnie, bo zasypiałam niespodziewanie w dziwnych pozycjach. W końcu się poddałam i poszłam spać, czego skutkiem jest moja dzisiejsza pobudka o 6. Tak mi się nie chce iść dzisiaj do pracy. Co gorsze, długiego weekendu też nie mam, bo teraz zaczęły się wesela, komunie i wyjazdy na majówkę, więc klientki zapisują się jak szalone. Powinnam się cieszyć, ale co raz częściej myślę o tym, że lepiej byłoby mi już, gdybym przestała pracować.

Nadal kończymy się przeprowadzać, więc nie wiem, kiedy znowu do Was zajrzę, więc już teraz życzę wszystkim miłego weekendu!

Aaa i wczoraj zaczęliśmy 15 tydzień. Nawet nie wiem kiedy mi ten kolejny tydzień uciekł.
__________________
ANTOŚ 28.10.2012
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 06:52   #2525
zielona1911
Zakorzenienie
 
Avatar zielona1911
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3 300
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

kiedy macie zamiar ubrac jakies sandalki czy krotke spodenki/spodniczki?
zielona1911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 06:57   #2526
Sojka1990
Zadomowienie
 
Avatar Sojka1990
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 720
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość
kiedy macie zamiar ubrac jakies sandalki czy krotke spodenki/spodniczki?
Dzisiaj wlasnie za pol godzinki uciekam oddać krew do badani i pomykam w sandałakach a potem jak wrócę golę giry i wskakuje w krótkie jeansy

---------- Dopisano o 07:57 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

no tyle że u nas już jest 20stopni na dworku
__________________
Nasze Cudo
Zośka 05.09.2012, 2910gram, 52cm miłości
Sojka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 06:59   #2527
zielona1911
Zakorzenienie
 
Avatar zielona1911
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3 300
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez Sojka1990 Pokaż wiadomość
Dzisiaj wlasnie za pol godzinki uciekam oddać krew do badani i pomykam w sandałakach a potem jak wrócę golę giry i wskakuje w krótkie jeansy
ja sobie kupilam leginsy 3/4 i niewiem czy wypada. Synkowi tez bym ubrala spodenki ale niewiem czy ludzie nie beda dziwnie patrzec.
Chcialabym sobie kupic sandaly takiena koturnie ale chyba sie nie godzi co nie?
zielona1911 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-28, 07:07   #2528
Asiuulka89
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuulka89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 598
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Zielona ale w czym problem? Masz ochotę zakładają sobie sandalki i tyle a synowi spodenki ja nigdy nie patrzę na ludzi bo wtedy bym dziecko musiała ubrać w czapkę i szalik moja od wczoraj lata na letnia ubrana i wcale sie tym nr przejmuje więc jeśli masz ochotę to jak najbardziej zakładam
Witam sie pi za tym bO dawno mnie nie było miłego dnia ;*
Asiuulka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 07:11   #2529
zielona1911
Zakorzenienie
 
Avatar zielona1911
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3 300
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez Asiuulka89 Pokaż wiadomość
Zielona ale w czym problem? Masz ochotę zakładają sobie sandalki i tyle a synowi spodenki ja nigdy nie patrzę na ludzi bo wtedy bym dziecko musiała ubrać w czapkę i szalik moja od wczoraj lata na letnia ubrana i wcale sie tym nr przejmuje więc jeśli masz ochotę to jak najbardziej zakładam
Witam sie pi za tym bO dawno mnie nie było miłego dnia ;*
masz racje bo wczoraj chodzilismy w dlugich jeansach i byl marudny,a chodzilismy duzo.
Ja tak obserwowalam wczoraj bacznie ludzi i mlodzi sierozbieraja juz a Ci starsi to dalej plaszcze itd.
zielona1911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 07:32   #2530
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość
ja sobie kupilam leginsy 3/4 i niewiem czy wypada. Synkowi tez bym ubrala spodenki ale niewiem czy ludzie nie beda dziwnie patrzec.
Chcialabym sobie kupic sandaly takiena koturnie ale chyba sie nie godzi co nie?
Mój synek już wczoraj chodził na krótki rękaw i w krótkich spodenkach.
A co mnie ludzie obchodzą. Jak na słońcu z 30 stopni
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 07:39   #2531
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

U nas ma być dziś 26 stopni idę do taty na imieniny i nie wiem co założyć, taki skok temperatury ...
Na szczęście z zeszłego roku zostały mi takie przewiewne szarawary z cienkiego dzinsu, chociaż mój brzuch dalej wygląda jak ciążowy

Ale mnie w nocy mąż wkurzył, mówię Wam
Jest w pracy a mój wyczekany weekend zaczął się do dupy
lourose jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-28, 07:43   #2532
zielona1911
Zakorzenienie
 
Avatar zielona1911
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3 300
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

no kurde macie racje co mnie te mohery obchodza wazne zebysmy sie z synkiem dobrze i swobodnie czuli i nie smierdzieli potem
ide kupic synkowi jakies sandalki dzis,poszukam w takich sklepach jak ccc czy deichmann,zobaczymy bo ja bym chciala takie z zakrytymi palcami ale przewaznie maja takie do max rozmiaru 25,a ja potrzebuje juz 26. Fajne sa na allegro ale boje sie ze numeracja bedzie nie ta...

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Cytat:
Napisane przez lourose Pokaż wiadomość
U nas ma być dziś 26 stopni idę do taty na imieniny i nie wiem co założyć, taki skok temperatury ...
Na szczęście z zeszłego roku zostały mi takie przewiewne szarawary z cienkiego dzinsu, chociaż mój brzuch dalej wygląda jak ciążowy

Ale mnie w nocy mąż wkurzył, mówię Wam
Jest w pracy a mój wyczekany weekend zaczął się do dupy
to chyba dobrze ze widac brzuszek ciazowy?
zielona1911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 07:45   #2533
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość
no kurde macie racje co mnie te mohery obchodza wazne zebysmy sie z synkiem dobrze i swobodnie czuli i nie smierdzieli potem
ide kupic synkowi jakies sandalki dzis,poszukam w takich sklepach jak ccc czy deichmann,zobaczymy bo ja bym chciala takie z zakrytymi palcami ale przewaznie maja takie do max rozmiaru 25,a ja potrzebuje juz 26. Fajne sa na allegro ale boje sie ze numeracja bedzie nie ta...

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------



to chyba dobrze ze widac brzuszek ciazowy?:p:
Haha, no właśnie NIE wygląda na ciążowy, a już bym chciała
lourose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 07:53   #2534
zielona1911
Zakorzenienie
 
Avatar zielona1911
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3 300
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez lourose Pokaż wiadomość
Haha, no właśnie NIE wygląda na ciążowy, a już bym chciała
uwierz mi ze im dluzej nie widac brzuszka tym lepiej teraz jeszczew chcesz bo na dworze tylko 25 stopni,ale poczekaj jak bedzie 10 wiecej to bedziesz chciala aby znow nie bylo go widac
ja wlasnei wyciagalam spodniczki sprzed ciazy i nawet te,ktore byly luzniejsze to sie w nie nie zapne no to ładnie poleciałam po bandzie niby jeden kg wiecej a tu sie zapowiada,ze chyba wiecej ale nie przejmuje sie tym,wogole nie przejmuje sie wagą-zwalam to w koncu na ciąże Ja pamietam jak niektorzy mi dokuczali ze w pierwszej ciazy,ze duzy brzuch,ze zaokrąglilam sie itd to zawsze walilam im kontre ze bardzo zdrowo i dobrze sie odzywiam i dbam o siebie bo dziecko najwazniejsze,a ze mam zachcianki to maz traktuje jak ksiezniczke i wszystko poddaje pod nos no i jak tu nie przytyć?
zielona1911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 07:55   #2535
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez Iwoncia81 Pokaż wiadomość
Niedawno pisałyście że sie na Wasz brzuszek ludzie patrzą jakoś wścibsko.
No kurde mać, u mnie to samo już
Mam wrażenie jakbym na czole miała napisane "jestem w ciąży - patrzcie i podziwiajcie".
Nie wiem czy wczoraj miałam nerwowy dzień czy co, ale tak mnie te spojrzenia wkurrrrr... że szok.
Już mało brakowało a jednemu mocherowi bym przygadała
A mój chłopek zazdrosny bo nawet faceci spoglądają piękna sprawa - chyba co roku będe w ciąży bo podobno mi to służy
Jeśli się gapią, to mnie zżera duma! Ja wtedy zaczynam się głaskać po brzuszku (bo jeszcze nie widać u mnie ciąży tak na pierwszy rzut oka) i uśmiechać i wtedy wszyscy się do mnie też uśmiechają. A zresztą zauważyłam, że ludzie baaaardzo entuzjastycznie reagują na info o ciąży i są tacy mili
gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 07:57   #2536
zielona1911
Zakorzenienie
 
Avatar zielona1911
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3 300
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

u mnie w miescie jest wysyp brzuchatek wszedzie widze tylko kobiety w ciazy.

Jest akcja opalanie tzn.solarka i slonce odpadaja wiec jakis balsam brazujacy by sie prosil o zakup tylko jaki? macie jakis sprawdzony?
zielona1911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 08:15   #2537
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość
kiedy macie zamiar ubrac jakies sandalki czy krotke spodenki/spodniczki?
Od wczoraj
U mnie dziennie w cieniu 26 stopni już od 8 rano.
Właśnie prawie sie ugotowałam we własnym łóżku.
A już na pewno nie bede patrzeć jak ludzie chodzą ubrani i czy wypada iść na letniaka czy nie.
Jest upał to sie ubieram tak żeby mi w d.upe nie grzało
I w tyle mam czy komuś odpowiada czy nie





Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość
u mnie w miescie jest wysyp brzuchatek wszedzie widze tylko kobiety w ciazy.

Jest akcja opalanie tzn.solarka i slonce odpadaja wiec jakis balsam brazujacy by sie prosil o zakup tylko jaki? macie jakis sprawdzony?
U mnie też duuuuużo ciężarnych, aż mi sie rogal na twarzy pojawia że ja w końcu też

Ja sie już opaliłam na słonku w trakcie spaceru i u mnie balsamy itp odpadają

Matko co za wściekły upał!!!!
A ja klatke musze iść umyć bo moja kolej, a mi sie nie chce
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 08:24   #2538
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Jeśli się gapią, to mnie zżera duma! Ja wtedy zaczynam się głaskać po brzuszku (bo jeszcze nie widać u mnie ciąży tak na pierwszy rzut oka) i uśmiechać i wtedy wszyscy się do mnie też uśmiechają. A zresztą zauważyłam, że ludzie baaaardzo entuzjastycznie reagują na info o ciąży i są tacy mili
Ech, no właśnie kupowałam ostatnio bodziaki, pani przy kasie się pyta gdzie to niemowlę, ja mówię że w drodze. Wszystkie babki w kolejce zapuszczają żurawia na mój brzuch i to bez ukrywania
lourose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 08:36   #2539
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Dobry.
U mnie 28 w cieniu lekkim Japoneczki wyciągnięte, Pauli sandałki też. Tak więc nie ma co się grzać tylko trzeba się rozbierać
Dziś muszę dużo porobić, kończę prać, jak wyschnie to poprasuję, spakować nas muszę, bo jutro jedziemy do Warszawy. A jeszcze po południu na grilla do rodziców idziemy.
Ale mój synuś skacze od rana Wczoraj nic nie czułam go, chyba był tak zmęczony jak mama.

Cytat:
Napisane przez Anusia479 Pokaż wiadomość
Byłam u gin kochane i dzidzia ma się dobrze,bo zrobiła szybkie usg.
Widziałam dzidziolka już duży taki i pokazał całą rączke z pięcioma paluszkami. Zdj nie mam,bo to było szybko.
Moje bóle spowodowane sa pęcherzem,przepisała mi taki granulat do rozpuszczenia i po tym powinno przejść.
Wypiłam i zobaczymy jutro.
Ale tak bardzo nie boli.
Super że z maluszkiem dobrze A ten granulat też brałam, to antybiotyk. Mi pomógł po około 2-3 dniach, ale ból w sumie od razu był trochę mniejszy. Z tym że ja miałam okropne zapalenie, bo prawie mdlałam z bólu przy sikaniu.

Cytat:
Napisane przez Malwinaina Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny u mnie w końcu wiadomo , ze będzie to chłopczyk
Kopie mnie w brzuszku jak nie wiem co jest bardzo ruchliwy
W poniedziałek zaczynam 23 tydzien a co za tym idzie ... 6 miesiac
Gratuluję synka i rozpoczętych tygodni i miesięcy

Cytat:
Napisane przez Anusia479 Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
Melduje posłusznie,że nic mnie nie boli. Siuśkam sobie na luzie już. Ale super lalalllaa
Świetnie. Taka mała rzecz a jak cieszy

Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość
Chcialabym sobie kupic sandaly takiena koturnie ale chyba sie nie godzi co nie?
A dlaczego???

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Jeśli się gapią, to mnie zżera duma! Ja wtedy zaczynam się głaskać po brzuszku (bo jeszcze nie widać u mnie ciąży tak na pierwszy rzut oka) i uśmiechać i wtedy wszyscy się do mnie też uśmiechają. A zresztą zauważyłam, że ludzie baaaardzo entuzjastycznie reagują na info o ciąży i są tacy mili
Mnie też. Podoba mi się jak tak zerkają na brzuch i nie wiedzą o co chodzi. Czyżby ciąża??? Nie, no przecież niedawno się rozwiodła. Już widzę te chmurki z myślami nad głowami
I bardzo lubię jak się ktoś pyta jak się czuję, kto tam siedzi. Ostatnio moi sąsiedzi co zawsze wieczorkiem sobie pod blokiem stoją, tacy po dwadzieścia kilka lat się wypytywali, brzuch dotykali. I stwierdzili że nie zostawią mnie samej z rosnącym brzuchem i też swoje zapuszczą przy pomocy piwka Tak mi się miło przez tych świrów zrobiło
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-28, 08:49   #2540
zielona1911
Zakorzenienie
 
Avatar zielona1911
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3 300
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

tamlin111 bo moze bede dziwnie wygladac z brzuchem na tych koturnach i moze mi byc nie wygodnie? kurde no niewiem,podobaja mi sie takie buty,ale czy nie bedzie tak ze kupie i przeleza cale wakacje w szafie...
zielona1911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 08:53   #2541
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość

Konczita jak je pokazałam mojemu TŻtowi, to stwierdził, że chyba kotu je kupiłam, bo tylko jemu się zmieszczą na łapki Nie wiem, on myśli że dziecko od razu będzie miało rozmiar buta 40? Ja mojego dzidziolka tylko raz widziałam, jak miał dopiero 1cm Teraz tak czekam na usg, bo będzie już taaaki duży i mam nadzieję, że się dowiem jaka płeć, a tu jeszcze ponad 3 tygodnie muszę czekać A co to będzie, jak w październiku przytulę takiego małego brzydalka Chyba oszaleję Pierwsze zdjęcie jakie mu zrobię, to w tych butach

no ba!~!!! od razu będzie co najmniej 37 miał nie ? hyhyhy ... kochane dziady z nich ale rozum czasem im odparowuje na chwil parę

Cytat:
Napisane przez Anusia479 Pokaż wiadomość
Byłam u gin kochane i dzidzia ma się dobrze,bo zrobiła szybkie usg.
Widziałam dzidziolka już duży taki i pokazał całą rączke z pięcioma paluszkami. Zdj nie mam,bo to było szybko.
Moje bóle spowodowane sa pęcherzem,przepisała mi taki granulat do rozpuszczenia i po tym powinno przejść.
Wypiłam i zobaczymy jutro.
Ale tak bardzo nie boli.

A i bylismy na grillu u rodzicówpycha

Aniu świetna informacja ciesze się bardzo że wszystko tak pięknie się układa i to jedynie pęcherz .. a ile masz pić? mówił coś o ilości spożywanych płynów ???

całuski babeczki )
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...

Edytowane przez Konczita
Czas edycji: 2012-04-28 o 08:54
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 08:54   #2542
Elmiria
Raczkowanie
 
Avatar Elmiria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 337
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cześć mamuśki

Mam nadzieję, że mnie jeszcze pamiętacie Ostatnio zalatana jestem z tą uczelnią, bo to już finish, ale jak już skonczę, to wszystko ładnie nadrobię

Wczoraj bylismy na usg 3d, i doktorek powiedział nam, że zdrowy chłopczyk nam rośnie w brzuszku

Będzie mały Mikołaj
Załączam zdjecie


Pozdrawiam was wszystkie serdecznie i życzę udanej majówki
Elmiria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 08:58   #2543
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość
tamlin111 bo moze bede dziwnie wygladac z brzuchem na tych koturnach i moze mi byc nie wygodnie? kurde no niewiem,podobaja mi sie takie buty,ale czy nie bedzie tak ze kupie i przeleza cale wakacje w szafie...


zielona oby Ci wygodnie było ... moje buty poszły już do szafy .. bolą mnie po obcasach nogi ... teraz sobie zapodałam o takie http://www.butyboti.pl/katalog/buty_...-2220020080006 tylko czarne i póki co w nich śmigam a i mam klapki i sandały na lato więc myślę, że więcej nie będę potrzebować
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 08:58   #2544
Bafi@Home
Zakorzenienie
 
Avatar Bafi@Home
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 206
GG do Bafi@Home
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Bry - ja po połówkowych córeczka zdrowa

moje przeczucia i kalendarze należy między bajki włożyć

__________________
Klaudia - 27.10.2006 i Sonia - 29.08.2012 - moje dwa promyczki

"Nie wierzysz, mówiła miłość - jak cię rąbnę to we wszystko uwierzysz"
ks. Jan Twardowski
Bafi@Home jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 08:59   #2545
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez Elmiria Pokaż wiadomość

Wczoraj bylismy na usg 3d, i doktorek powiedział nam, że zdrowy chłopczyk nam rośnie w brzuszku

Będzie mały Mikołaj
Załączam zdjecie


Pozdrawiam was wszystkie serdecznie i życzę udanej majówki


gratuluję synusia i zdrówka na kolejne tygodnie dla Was
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 09:05   #2546
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość
tamlin111 bo moze bede dziwnie wygladac z brzuchem na tych koturnach i moze mi byc nie wygodnie? kurde no niewiem,podobaja mi sie takie buty,ale czy nie bedzie tak ze kupie i przeleza cale wakacje w szafie...
Ja kupiłam sobie takie czółenka na obcasie i jak dla mnie są wygodne, ale na koturnie też kupię i z odkrytym palcem, najlepiej takie ażurkowe.

Cytat:
Napisane przez Elmiria Pokaż wiadomość
Cześć mamuśki

Mam nadzieję, że mnie jeszcze pamiętacie Ostatnio zalatana jestem z tą uczelnią, bo to już finish, ale jak już skonczę, to wszystko ładnie nadrobię

Wczoraj bylismy na usg 3d, i doktorek powiedział nam, że zdrowy chłopczyk nam rośnie w brzuszku

Będzie mały Mikołaj
Załączam zdjecie


Pozdrawiam was wszystkie serdecznie i życzę udanej majówki
Pamiętamy
Cudny chłopczyk, gratuluję.

Cytat:
Napisane przez Bafi@Home Pokaż wiadomość
Bry - ja po połówkowych córeczka zdrowa

moje przeczucia i kalendarze należy między bajki włożyć

Gratki
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 09:09   #2547
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez Bafi@Home Pokaż wiadomość
Bry - ja po połówkowych córeczka zdrowa

moje przeczucia i kalendarze należy między bajki włożyć

Bafi gratuluję ) najważniejsze że malusia zdrowusia
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 09:13   #2548
zielona1911
Zakorzenienie
 
Avatar zielona1911
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3 300
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

ja jestem troche niska i mam troche w nogach za duzo,jeszcze nie bede opalona wiec w spodniczce i w plaskich butach bede wygladac troszke kaczuszkowato wiec wlasnie tak sie zastanawiam,najbardziej mi sie podobaja te mega wysokie 10cm koturny ale poszukam jakies nizsze zebym mogla jednak chociaz postac w nich w kosciele

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Bafi@Home Pokaż wiadomość
Bry - ja po połówkowych córeczka zdrowa

moje przeczucia i kalendarze należy między bajki włożyć

gratulacje,ze zdrowa! ja mam wizyte 7 maja i modle sie zeby byla córka
zielona1911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 09:35   #2549
colds
Zakorzenienie
 
Avatar colds
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: WielkaPolska :)
Wiadomości: 6 710
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

zielona - mi w nogach poszlo, wiec tez tam troszke mam za duzo :P. ale jakos bede nosic plaskie buty i spodniczki, tuniki czy co tam innego .
ma mi byc wygodnie.
choc wiadomo, wolalabym obcasy, ale coz. kiedy indziej .

Bafi - gratuluje corci!
__________________
colds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 09:44   #2550
kajaja
Zadomowienie
 
Avatar kajaja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lubelskie LKS
Wiadomości: 1 636
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

heja kurde nie mam czasu czytac bo tak pięknie na dworze pranie zrobione kwiatki w pniakach posadzone reszte w poniedziałek

miłego dnia
__________________
25.07.2009 tak - powiedzieliśmy sobie
tak - na zwsze
30,09,2012JULITKA ZUZANNA
30.03.2016 Antek Fabian
kajaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:19.