Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Wybieramy najlepsze wózki
x-lander 14 25,93%
Tako 16 29,63%
Graco 5 9,26%
Baby Design 5 9,26%
Roan 1 1,85%
Baby Merc 2 3,70%
Peg Perego 2 3,70%
Coneco 4 7,41%
ABC Design 1 1,85%
Maxi Cosi 8 14,81%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 54. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-13, 08:30   #3961
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cześć dziewczyki.
U mnie dzisiaj nadal piękna pogoda, ale siedze sama w domu więc chyba nigdzie się nie wybiore.

W tym tygodniu idę na USg i może dzidzia pokaże co ma między nogami.
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 09:18   #3962
axxxa
Zadomowienie
 
Avatar axxxa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin/Chorzow
Wiadomości: 1 075
GG do axxxa
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

witam niedzielnie, u nas swieci slonko ale jest 7 stopni!! brr... bylam po bulki i babka w piekarni do mnie na wychodne: " to dla mamusi" po polsku oczywiscie i tak mi sie milo zrobilo ze szok. dala takie slodkosci zapakowane w celofan z kokardka bo w de dzisiaj dzien matki!

tamlin: ta twoja Paula to niezla aparatka dzieki za info o tej produkcji mleka bardzo mi na tym zalezy i oczywiscie juz mama stresa czy mi sie mleko wytworzy ale jak mowisz ze kazda matka ma to ja pewnie tez bede miala.

co do obecnosci tz przy porodzie...bylam od poczatku na nie ale chyba zdecyduje sie na porod w de i nie mam tu nikogo poza moim tz to jednak chciala bym zeby byl przy mnie. na konic albo jak poczuje potrzebe to wole zeby wyszedl i zrozumiem go ale chciala bym zeby byl jednak przy mnie. mysle ze jego obecnosc moze mi bardzo pomoc, rozladowac napiecie troche bo my to takie smieszki jestesmy i super sie czujemy w swoim towarzystkie tak wiec moze to chociaz troche cos da.
bede szla na porodowki poogladac bo sa tu dwie do wyboru.

mam pytanie: rodziala jakas mamusia juz w wodzie ? bo zbieram info na ten temat, tak jak katee27 chciala by na tym krzeselku porodowym to ja sie upieram przy porodzie w wodzie. ale nie wiem czy do konca bo porod do wody a w wodzie to dwie inne sprawy.

milej niedzieli mamusie

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
W tym tygodniu idę na USg i może dzidzia pokaże co ma między nogami.
ja tez mam w srode i tez bym chciala wiedziec co ono tam ma

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość
colds i bardzo dobrze,mogli ja poddac torturą jeszcze. Mi ten filmik zostal w psychice ;(
nie moge patrzec na takie rzeczy
tez tak mam dlatego wole niektorych rzeczy nie ogladac bo ktos kiedys powiedzial ze slowa to mozna zapomniec ale obrazy ciezko zapomniec i zostaja w glowie na zawsze.
__________________



ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA o kosmetykach


http://axxxasworld.blogspot.com/


albo stylizacji rzęs
http://lvlinsrzesy.blogspot.com/






Laura 28.09.2012


"lepiej zrobic cokolwiec niz nie zrobic nic"

axxxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 09:19   #3963
Choco Mademoiselle
Zadomowienie
 
Avatar Choco Mademoiselle
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 229
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

A ja od odwóch godzin leże i przyglądam sie jak moje dziecko zmienia co chwile pozycje i sie wybrzusza.Śmieszny widok.
A tak w ogóle to zła jestem bo mój tż jeszcze śpi a ja chciałam jechać na te targi dzidziusiowe ale widze że nic z tego nie bedzie
Choco Mademoiselle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 09:40   #3964
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
W tym tygodniu idę na USg i może dzidzia pokaże co ma między nogami.
kraven a co obstawiasz? Masz jakieś przeczucia ??
trzymam kciuki za pozytywne wieści !


Cytat:
Napisane przez axxxa Pokaż wiadomość
witam niedzielnie, u nas swieci slonko ale jest 7 stopni!! brr... bylam po bulki i babka w piekarni do mnie na wychodne: " to dla mamusi" po polsku oczywiscie i tak mi sie milo zrobilo ze szok. dala takie slodkosci zapakowane w celofan z kokardka bo w de dzisiaj dzien matki!

co do obecnosci tz przy porodzie...bylam od poczatku na nie ale chyba zdecyduje sie na porod w de i nie mam tu nikogo poza moim tz to jednak chciala bym zeby byl przy mnie. na konic albo jak poczuje potrzebe to wole zeby wyszedl i zrozumiem go ale chciala bym zeby byl jednak przy mnie. mysle ze jego obecnosc moze mi bardzo pomoc, rozladowac napiecie troche bo my to takie smieszki jestesmy i super sie czujemy w swoim towarzystkie tak wiec moze to chociaz troche cos da.
bede szla na porodowki poogladac bo sa tu dwie do wyboru.

ja tez mam w srode i tez bym chciala wiedziec co ono tam ma

Jejku ale przesympatyczna sytuacja No tak bo to nasze pierwsze święto .. nasz Dzień mamy tuz tuż ...
My będziemy rodzić razem to jest postanowione i mąż nastawia się na to zresztą on sam chce być przy narodzinach swojej córeczki ... czyta, przygotowuje się do tego momentu ambitnie ... podsyła mi strony mamusiowe jak znajdzie coś interesującego ... jeżeli poczuje potrzebę opuszczenia traktu to wyjdzie ... ale wiem że da radę
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 10:13   #3965
Sojka1990
Zadomowienie
 
Avatar Sojka1990
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 720
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Witam Kochane

Kurcze nie myślałam że to powiem tak szzybko ale powoli mam dość Zośki drania jednego, który od wczoraj od rana wścieka sie praktycznie 24h na dobe, boli mnie już skóra na brzuchu a ta wierci się bez przerwy,ta- wierci... kopie z całych sił! W nocy mi spać nie dawała za nic a prośby co by mamusi troszke odpuściła nic nie dają
__________________
Nasze Cudo
Zośka 05.09.2012, 2910gram, 52cm miłości
Sojka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 10:21   #3966
axxxa
Zadomowienie
 
Avatar axxxa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin/Chorzow
Wiadomości: 1 075
GG do axxxa
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

dziewczyny a czy podgrzewacz do butelek i sterylizator to koniecznosc? i co myslicie o koszu na pieluchy co pochlania zapachu? w sumie te kosze to nie sa takie drogie jak worki do nich.
__________________



ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA o kosmetykach


http://axxxasworld.blogspot.com/


albo stylizacji rzęs
http://lvlinsrzesy.blogspot.com/






Laura 28.09.2012


"lepiej zrobic cokolwiec niz nie zrobic nic"

axxxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 10:25   #3967
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez axxxa Pokaż wiadomość
dziewczyny a czy podgrzewacz do butelek i sterylizator to koniecznosc? i co myslicie o koszu na pieluchy co pochlania zapachu? w sumie te kosze to nie sa takie drogie jak worki do nich.
Ja nie miałam i teraz też nie kupuję. Podgrzewałam normalnie w garneczku z wodą, a wyparzałam tak że gotowałam butle w garze raz na jakiś czas a po każdym karmieniu zalewałam wrzątkiem butelkę i smoczek.
Kosza też nie mialam, zawijalam w reklamóweczkę taką ze sklepu jednorazówkę i do śmieci. Było ok. Teraz też będzie.
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-13, 10:30   #3968
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Dzień dobry! U mnie na szczęście już dzisiaj lepszy humor. Niedługo jadziemy na dalsze poszukiwania butów, więc proszę trzymać za mnie kciuki, żebym miała dziś więcej cierpliwości do ludzi. Poza tym jedziemy na obiad do rodziców TŻ-ta i już się stresuję, bo mimo, że bardzo ich lubię to zawsze każda wizyta u nich powoduje u mnie dziwne poddenerwowanie.


Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Idę w poniedziałek do Pepco i muszę je znaleźć. Leżały na półce czy tam gdzie promocje?
A lody też teraz wcinam, a przecież ja nie lubię


Kochana moje dziecko potrafi wiele, o na przykład:
Hahaha Córcie masz niesamowitą!

Ja też mam półśpiochy z Pepco chyba za 5,99 i kaftaniki za 7,99 ( lub nawet 6,99 już nie pamiętam dokładnie). Jakościowo wyglądają naprawdę nieźle.

Cytat:
Napisane przez colds Pokaż wiadomość
Dearlie - Hormony to coś strasznego Ja dzisiaj, robiąc zakupy w Biedronce, chodziłam strasznie wkurzona, bo co chwile ktoś mnie przepraszał, bo chciał przejść.
Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość

widzę, że nie tylko ja miałam ciężki dzień ...
kochana też mam wstręt do ludzi .. idą nie patrzą tylko idą nieważne że na kogoś wejdą .. mrówki przynajmniej mają czułki i na siebie nie wchodzą a ten gatunek bezczułkowców idzie byle iść ... wrrr ... dzisiaj będzie lepiej
Uffff jak dobrze wiedzieć, że nie tylko ja mam takiego nerwa na ludzi, bo wczoraj mój TŻ już spoglądał na mnie z przerażeniem. Mnie ogólnie od zawsze odstraszały takie skupiska ludzi jak duże sklepy, centra handlowe, ale teraz to mam po prostu wstręt do tego typu miejsc. A ja niestety pracuję w ciągu tygodnia w godzinach 10-18 i nie mam możliwości zrobienia zakupów w normalnych, małych butikach, bo zazwyczaj są czynne w podobnych godzinach.

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyki.
U mnie dzisiaj nadal piękna pogoda, ale siedze sama w domu więc chyba nigdzie się nie wybiore.

W tym tygodniu idę na USg i może dzidzia pokaże co ma między nogami.
Kraven, a powiedz mi tylko Kochana czy Ty już czujesz maluszka? Pytam, bo nasze dzieciaczki są dokładnie w tym samym "wieku". Ja czasami czuję taki bulgotanie, ale sama nie wiem czy odbierać to jako ruchy dziecka czy to nadal tylko jelita.

Cytat:
Napisane przez Katee27 Pokaż wiadomość


Też tak czasem mam,ale to chyba taki nasz matczyny instynkt,by chronić dzidzię w brzuchu,a ludzie rzeczywiście nieraz jak zombi
Współczuje z tymi butami,ja mam czasem podobnie tylko w drugą strone,bo rozm.buta40.
A wiesz, że nawet nie pomyślałam o tym w kontekście instynktu? Jednak jak tak teraz o tym myślę, to masz rację, że może to tak być.
Kupowanie butów to dla mnie od zawsze koszmar. Pół biedy, gdy chodzi o kozaki albo jakieś pełne buty, bo mogę ubrać skarpetę lub włożyć wkładkę, ale przy sandałkach lub półbutach to jest masakra.


Miłego dnia życzę wszystkim!
__________________
ANTOŚ 28.10.2012
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 10:59   #3969
colds
Zakorzenienie
 
Avatar colds
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: WielkaPolska :)
Wiadomości: 6 710
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez Iwoncia81 Pokaż wiadomość
Z tą glukozą to ja pewna też nie jestem no ale będe trzymać sie lekarza kiedy to zrobić, może to nie ma zbytnio wielkiego znaczenia...
Nie wiem nie znam sie

Ja mam 5km do Gliwic - trza było powiedzieć to bym Wam te auto przywiozła
Ja z mężem i moim ojcem jechaliśmy tydzień temu po auto i 2,5 godziny w jedną strone
Jak ja zniosłam tą trase to siebie podziwiam
Na szczęście też nie na darmo my jechali
Najlepiej słuchać lekarza, zresztą.. jaki my inny wybór mamy?

My niestety mamy znacznie dalej. No i też się martwiłam, bo TŻ nie spał.. Czarne myśli mnie nachodziły, a sama dzwonić nie chciałam, co bym na panikare nie wychodzić .

Cytat:
Napisane przez axxxa Pokaż wiadomość
dziewczyny a czy podgrzewacz do butelek i sterylizator to koniecznosc? i co myslicie o koszu na pieluchy co pochlania zapachu? w sumie te kosze to nie sa takie drogie jak worki do nich.
Myślałam poważnie o tym ostatnim , ale nie czytałam nigdzie opinii na ten temat..

Dearlie - W takim razie trzymam kciuki za udane zakupy
__________________
colds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 11:29   #3970
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Jeszcze nie czuje malucha tylko czasem jak wieczorem leże to takie łaskotanie w dole brzucha mam ale to chyba jeszcze nie to.

Mnie sie wydaje że będzie chłopczyk, ale zobaczymy
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 12:00   #3971
angel166
Zakorzenienie
 
Avatar angel166
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 954
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Witamy
aga_ton śliczne ciuszki

no to wychodzi na to, że wg tego co piszecie
dziś zaczynamy 6 miesiac


i czujemy się strasznie chyba odczuwamy wczorajsze wstanie o 3 rano i spadek temperatury, jest strasznie zimno po 10 byłam po towarzyszyc tżetowi przy zmianie opon jednak wytrzymałam tylko z pół godziny, wróciłam zmarznięta od stóp do głów i uciełam sobie drzemkę. Masakra dawno tak w dzień nie spałam, aż mi głupio po obudziłam się przed chwilą pół przytomna teraz siedzę i nie mam na nic ochoty. Jednym słowem power off

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Cytat:
Napisane przez axxxa Pokaż wiadomość
dziewczyny a czy podgrzewacz do butelek i sterylizator to koniecznosc? i co myslicie o koszu na pieluchy co pochlania zapachu? w sumie te kosze to nie sa takie drogie jak worki do nich.
ja bedę robiłą tak jak pisze Tamlin. Chyba, że mi ktoś sprezentuje steliryzator lub podgrzewacz a co do pieluch to tradycyjnie do wora i do śmieci, u mnie bez dziecka codziennie się kosz opróżnia także nie będę wydawac kasy na taki kosz.

tamlin zdolniacha z tej Twojej małej i jakże pomysłowa

co do przewijaka ja dostanę w "spadku" po chrześniaku męża taki przewijak z komodą na dole. Wysoki, więc w sam raz dla nas (ja 177, tż 195 cmwzrostu) no i fajnie, że ma na dole szuflady to zawsze będzie wszystko pod reką.

Konczita ja też będę rodziła w mężem. Nie wyobrażamy sobie inaczej. Mam nadzieję, że jego obecnośc mi pomoże, bo on zawsze taki spokojny i opanowany, a ja histeryczka on wie, że strasznie się boję porodu dlatego cały czas przygotowuje się razem ze mną. Czyta strony dla taty w moich gazetkach, rozmawiamy dużo i będziemy razem chodzili na szkołę rodzenia. Mam zatem nadzieję, że będzie dobrze

aga_ton mam wyobrązenie takie jak Ty + wspólne zabawy z brzuszkami. Jak robiłam newsa o szkole rodzenia i byłam tam z kamerą to przynajmniej tak wyglądało mam nadzieję, że tak jest na prawdę, a nie pod publikę

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwoncia81 Pokaż wiadomość
Heheh, ja już pisałam że mi leciała przez kilka dni jak byłam w 17 tygodniu więc chyba byłam pierwsza
Za to teraz mam spokój jakiś z tym
moja koleżanka jest w 27 tc i też leci jej już siara. Mówi, że przy drugiej ciązy pojawia się szybciej. W ogóle poleciała jej w sobotę na zajęciach i dopiero zauważyła jak się wszyscy zawiesili się na jej piersiach
__________________
Ślubowaliśmy
Aniołkowa mama 10.08.2010r., 10tc
Byłam przy Tobie od pierwszego grama...

Jagódka
angel166 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-13, 12:08   #3972
monarika
Wtajemniczenie
 
Avatar monarika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 074
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cześć dziewczynki

Wow super zakupki porobiłyście już, wszystko cudne

Ja też jakoś nie mogę jeszcze zacząć kupować, wydaje mi się, że to jeszcze za wcześnie

23 maja mam usg połówkowe może wtedy cosik zakupię
monarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 12:09   #3973
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
hej Iwcia widzę że tyżnie spisz
ja też jadę na odwiedzinki może ręczniki oddam hyhyhy ... dobrze że tylko na chwilkę jadę to nie będzie okazji do zgrzytu
Usnęłam jeszcze około 7 a mój chłop mnie obudził o 8:30 że jedzie do Zabrza. Sie wypindrował jakby kutwa na jaką randke jechał a ze mną jak siedzi to zarośnięty a już nie wspomne że śpi do 10.
Coś do dupy dzień mam dzisiaj i nerwowy.
Byłam w Auchanie na zakupach i tak jak któraś wczoraj pisała że ludzie chodzą jak zombie
Nie dość że stary pierdziel idzie z wózkiem zakupowym to gada do baby z tyłu i jedzie dalej.
Noż kur.wa mać aż do męża na głos powiedziałam że "jakby na mnie najechał to opierd.ole aż mu w pięty wejdzie".
Oooooo ludzie ale mam nerw!!!!!!!
A jeszcze zas chłop po piwo polazł wiecznie te piwo
A jeszcze jedna rzecz nie wpieniła bo zamówiłam na all śpiochy , chce zapłacić przez konto i dup!! PRZERWA TECHNICZNA.
No i ciuch zamówiony i niezapłacony a mam dwie rzeczy z tej samej firmy i jak nie zdąże do jutra to będe płacić za przesyłke 2x
Co za dzień
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 12:40   #3974
colds
Zakorzenienie
 
Avatar colds
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: WielkaPolska :)
Wiadomości: 6 710
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
no to wychodzi na to, że wg tego co piszecie
dziś zaczynamy 6 miesiac


moja koleżanka jest w 27 tc i też leci jej już siara. Mówi, że przy drugiej ciązy pojawia się szybciej. W ogóle poleciała jej w sobotę na zajęciach i dopiero zauważyła jak się wszyscy zawiesili się na jej piersiach
Gratuluję

U mnie 24t, a siary ani widu ani słychu



Co do ruchów, to gdy już TŻ zasnął, postanowiłam obejrzeć sobie film. I w trakcie oglądania moje Małe buszowało sobie po brzuchu . Nagle, czuje takie jakby zaklinowanie się czy coś patrzę, a tam z prawej strony wieeeeelkaaaa kula . Wstaję, idę do lustra, a ona nadal . Smeram, tykam paluchem.. Takie twarde . Pierwszy raz coś takie mi Dzidek zrobił, ale jakie niesamowite uczucie Haha
__________________
colds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 13:00   #3975
sandra23s
Zadomowienie
 
Avatar sandra23s
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: gdzies tam
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

hejjjjj mamuski!!!
dawno mnie nie bylo.wkoncu po przeprowadzce ale jeszcze neta nia mam . ja dzis dostalam na dzien matki ramke za zdjeciem od mojego syneczka,ktora "sam" zrobil w przedszkolu.bardzo sie wzruszylam a malenstwo w brzuchu fika koziolki az mnie caly brzuch boli .teraz sobie leze i odpoczywam bo moje chlopaki na rybki poszli.
__________________
Cała sztuka polega na tym,żeby będąc sobą być kimś wyjątkowym !


Wiktor 1.09.2007,g.9:10,3600g 54cm

Pola 5.09.2012, g.0:03,4090g 53cm
sandra23s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 13:11   #3976
Sojka1990
Zadomowienie
 
Avatar Sojka1990
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 720
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez colds Pokaż wiadomość
Gratuluję

U mnie 24t, a siary ani widu ani słychu



Co do ruchów, to gdy już TŻ zasnął, postanowiłam obejrzeć sobie film. I w trakcie oglądania moje Małe buszowało sobie po brzuchu . Nagle, czuje takie jakby zaklinowanie się czy coś patrzę, a tam z prawej strony wieeeeelkaaaa kula . Wstaję, idę do lustra, a ona nadal . Smeram, tykam paluchem.. Takie twarde . Pierwszy raz coś takie mi Dzidek zrobił, ale jakie niesamowite uczucie Haha
hehe to teraz będziesz już miała takie widoki coraz częściej
Ja podejrzewam że Żośka już się obróciła główką w dół bo takie gule wyskakują mi nad pępkiem, czasem aż boli jak tak całe plecki napręży pod skórą, ból taki jak skurcze

Podgrzewacz mam bo trafiłam kiedys w tesco aventa za pół ceny
zresztą przy dziewczynkach też używałam bo było wygodnie- jak w nocy wstawałam to miałam ciepła wodę na mleczko, bo zawsze w podgrzewacz był włączony więc laski nie musiały czekać aż się woda podgrzeje.
__________________
Nasze Cudo
Zośka 05.09.2012, 2910gram, 52cm miłości
Sojka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 13:11   #3977
sandra23s
Zadomowienie
 
Avatar sandra23s
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: gdzies tam
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
moja koleżanka jest w 27 tc i też leci jej już siara. Mówi, że przy drugiej ciązy pojawia się szybciej. W ogóle poleciała jej w sobotę na zajęciach i dopiero zauważyła jak się wszyscy zawiesili się na jej piersiach
mi leci od jakis trzech tygodni.teraz mam 24 tc i praktycznie codziennie musze pizame zmieniac bo plamy mam.do tego zaczely mi sie nocne skurcze w łydkach-boli masakrycznie.
__________________
Cała sztuka polega na tym,żeby będąc sobą być kimś wyjątkowym !


Wiktor 1.09.2007,g.9:10,3600g 54cm

Pola 5.09.2012, g.0:03,4090g 53cm

Edytowane przez sandra23s
Czas edycji: 2012-05-13 o 13:39
sandra23s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 14:02   #3978
muminek88
Zadomowienie
 
Avatar muminek88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 991
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez elena_100 Pokaż wiadomość
to gratulacje

Celowałaś, żeby była dziewczynka?
ja celoewlam i juz nie umiem sie doczekac czy wyszlo :P

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość


Masz mieć cięcie? Dlaczego?
ja musze tez miec ze wzgledu na wypadek i ze bliźniaki . To juz moja trzecia i sie boję

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
gdzie taka promocja??? zbierasz już pampki???
ja tez zbieram a niedawno u nas bylo 30% na wszystko w szlekerze to wykupilam wszystkie 1 i 2 i 5 dla Łukasza :P

Cytat:
Napisane przez sandra23s Pokaż wiadomość
mi leci od jakis trzech tygodni.teraz mam 24 tc i praktycznie codziennie musze pizame zmieniac bo plamy mam.do tego zaczely mi sie nocne skurcze w łydkach-boli masakrycznie.
teZ mam skircze a dzis jak mnie jeden popuscil to drugi zlapal i w koncu bym sie do pracy nie wyrobila :P
muminek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 14:16   #3979
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
A ja sie dzis przeraziłam
Poszłam na specer z rana i przy okazji chciałam zerknąć do szpitala bo podobno miała wisieć kartka z tym co trza do szpitala na porodówke ze sobą mieć - oczywiście żadnej kartki nie było, ale to mniejsza z tym bo przeraziły mnie ciemne, wielkie, zamknięte drzwi z napisem "oddział porodowy" czy jakoś tak.
Normalnie mnie zemdliło i strasznego stracha tam miałam.
Za nic sobie nie wyobrażam tego porodu i im bliżej tym bardziej sie boje
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-13, 14:39   #3980
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Hejka

Nie było mnie zaledwie kilka dni, a tuuu.... tyle do nadrabiania....

Byłam w szkole, koło zaliczyłam, ale brakowało mi rozmów o naszych małych szkrabach. To nadrabiam
anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 14:48   #3981
mala mysz
Raczkowanie
 
Avatar mala mysz
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 352
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

hej dziewczyny!

Cytat:
Napisane przez Iwoncia81 Pokaż wiadomość
A ja sie dzis przeraziłam
Poszłam na specer z rana i przy okazji chciałam zerknąć do szpitala bo podobno miała wisieć kartka z tym co trza do szpitala na porodówke ze sobą mieć - oczywiście żadnej kartki nie było, ale to mniejsza z tym bo przeraziły mnie ciemne, wielkie, zamknięte drzwi z napisem "oddział porodowy" czy jakoś tak.
Normalnie mnie zemdliło i strasznego stracha tam miałam.
Za nic sobie nie wyobrażam tego porodu i im bliżej tym bardziej sie boje
nic mi nie mów, ja też sobie nie wyobrażam, ale z drugiej strony staram się nie myśleć bo i tak wyboru już nie mam.
narazie szerokim łukiem temat porodu omijanm, nie wspomne ze programy typu porodówka sprawiają ze od razu przełączam program
na ostatniej wizycie byla przede mna dziewczyna z 2 cm rozwarciem i byla taka spokojna i szczesliwa ze az w szoku bylam. ale to mialo byc jej drugie to moze dlatego...

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

Cytat:
Napisane przez anesh_ Pokaż wiadomość
Hejka

Nie było mnie zaledwie kilka dni, a tuuu.... tyle do nadrabiania....

Byłam w szkole, koło zaliczyłam, ale brakowało mi rozmów o naszych małych szkrabach. To nadrabiam
Gratulacje z zalki!
mala mysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 14:53   #3982
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Która oglądała galę KSW?
Ta piosenka mną zawładnęła
http://www.youtube.com/watch?v=KoB_l...EyJ3RUNudNlAzg
Tańcujemy z Paulą jak dzikusy
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 15:26   #3983
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez Orchid_87 Pokaż wiadomość
A żeby nie było, że niesłowna jestem to wrzucam te zdjęcia które obiecałam, czyli spódniczka i bluzeczka, nie zdążyłam wyprasować spódnicy więc może wyglądać na trochę wymiętą bo materiał jest dość sztywny, ale ogólnie polecam, nawet moja mama krawcowa stwierdziła że niczego sobie ta spódnica i że materiał też spoko, a ją zadowolić to naprawdę trudno (zaawansowane zboczenie zawodowe, każda nitka musi być odcięta a szew prosty - mama zanim coś kupi potrafi sprawdzić każdy szew w sklepie czy jest prosty).

Tak więc polecam serdecznie i bluzeczkę i spódnicę W spódnicy jest jeszcze trochę luzu, więc posłuży zapewne dłużej niż bluzeczka

No a teraz ze spokojem sumienia uciekam na na leżaczek do altanki

spódnica i bluzka spoko, ale brzusio jaki fajny Który to tydzień?

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Cytat:
Napisane przez elena_100 Pokaż wiadomość
Hehe udało mi się wystawić sukienkę ślubną na all, a mąż kazał mi ją zdjąć bo przecież obiecalismy sobie na rocznicę sesję (ta po ślubie nam się nie spodobała). Ha ciekawe czy do października wrócą mi wymiary
przypomniałaś mi, że i ja miałam swoją wystawić

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Almariel Pokaż wiadomość
Gratuluję dziewczynki



My też mieliśmy taki zamiar z tą sesją, żeby jeszcze jedną zrobic, bo ta poślubna też nam się nie podobała. Ale u nas na rocznicę nie da rady, bo w sierpniu mamy.

A z tą nospą to powiem wam, że np. moja lekarka tego nie zaleca brać zbyt często.
JA swoją sesją oczarowana jestem.......hmmmm
anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 15:29   #3984
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
Uffff jak dobrze wiedzieć, że nie tylko ja mam takiego nerwa na ludzi, bo wczoraj mój TŻ już spoglądał na mnie z przerażeniem. Mnie ogólnie od zawsze odstraszały takie skupiska ludzi jak duże sklepy, centra handlowe, ale teraz to mam po prostu wstręt do tego typu miejsc. A ja niestety pracuję w ciągu tygodnia w godzinach 10-18 i nie mam możliwości zrobienia zakupów w normalnych, małych butikach, bo zazwyczaj są czynne w podobnych godzinach.
Myślę, że więcej jest nas tu .. bo to chyba strach i instynkt o nasze maleństwa bo ludzie mają wszystko w d$$$e czy wejdą na Ciebie czy nie ... ja wybieram wczesne pory na zakupy albo mąż sam biega po sklepach a ja odpoczywam


Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
Witamy
aga_ton śliczne ciuszki

no to wychodzi na to, że wg tego co piszecie
dziś zaczynamy 6 miesiac


Konczita ja też będę rodziła w mężem. Nie wyobrażamy sobie inaczej. Mam nadzieję, że jego obecnośc mi pomoże, bo on zawsze taki spokojny i opanowany, a ja histeryczka on wie, że strasznie się boję porodu dlatego cały czas przygotowuje się razem ze mną. Czyta strony dla taty w moich gazetkach, rozmawiamy dużo i będziemy razem chodzili na szkołę rodzenia. Mam zatem nadzieję, że będzie dobrze
gratuluję 6 miesiąca teraz będzie już z górki
Widzę że podobne podejście jak u nas .. ale najważniejsze że oni sami chcą z nami być i nie trzeba ich przekonywać .. zawsze będą mogli wyjść jeżeli nie dadzą rady i nikt nie będzie miał do nich żalu ..


Cytat:
Napisane przez Iwoncia81 Pokaż wiadomość
Usnęłam jeszcze około 7 a mój chłop mnie obudził o 8:30 że jedzie do Zabrza. Sie wypindrował jakby kutwa na jaką randke jechał a ze mną jak siedzi to zarośnięty a już nie wspomne że śpi do 10.
Coś do dupy dzień mam dzisiaj i nerwowy.
Byłam w Auchanie na zakupach i tak jak któraś wczoraj pisała że ludzie chodzą jak zombie
Nie dość że stary pierdziel idzie z wózkiem zakupowym to gada do baby z tyłu i jedzie dalej.
Noż kur.wa mać aż do męża na głos powiedziałam że "jakby na mnie najechał to opierd.ole aż mu w pięty wejdzie".
Oooooo ludzie ale mam nerw!!!!!!!
A jeszcze zas chłop po piwo polazł wiecznie te piwo
A jeszcze jedna rzecz nie wpieniła bo zamówiłam na all śpiochy , chce zapłacić przez konto i dup!! PRZERWA TECHNICZNA.
No i ciuch zamówiony i niezapłacony a mam dwie rzeczy z tej samej firmy i jak nie zdąże do jutra to będe płacić za przesyłke 2x
Co za dzień
uuu widzę, że mój wczorajszy humor do Cię dotarł ehhh ... oby szybko minął ...
Ja będąc w szpitalu miałam sale przy trakcie porodowym .. jeszcze dużo czasu przed nami - damy radę


Cytat:
Napisane przez anesh_ Pokaż wiadomość
Byłam w szkole, koło zaliczyłam, ale brakowało mi rozmów o naszych małych szkrabach. To nadrabiam
gratuluję zaliczonka

Tamlin skąd Ty to wytrzasnęłaś hehhe mój mąż tylko usłyszał słoneczny kraj
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 15:34   #3985
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez anusiaaniaanusia Pokaż wiadomość

Są już mamusie styczniowe

anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 16:07   #3986
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Mamusie styczniowe ? o kurcze to może tego czasu już tak wiele nam nie zostało

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

dziewczynki zakupiłam różowy śpiworek dla naszej córuni .. mam swój pierwszy zakup .. w sumie to udało się go kupić za grosze więc jak przyjdzie zobaczę czy było warto
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 16:08   #3987
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
uuu widzę, że mój wczorajszy humor do Cię dotarł ehhh ... oby szybko minął ...
Ja będąc w szpitalu miałam sale przy trakcie porodowym .. jeszcze dużo czasu przed nami - damy radę
Chłop mnie tak wkur.... że wątpie czy mi humor wróci
Pierdzielony alkoholik, jaka ja durna że wierzyłam że sie zmieni jak sie od rodziców wyprowadzi
Odechciewa mi sie wszystkiego.
Jeszcze znowu maluch mnie nisko strasznie kopie, kłuje mnie gdzieś w środku bobra i jestem obolała
Niech już będzie jutro
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 16:12   #3988
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez Iwoncia81 Pokaż wiadomość
Chłop mnie tak wkur.... że wątpie czy mi humor wróci
Pierdzielony alkoholik, jaka ja durna że wierzyłam że sie zmieni jak sie od rodziców wyprowadzi
Odechciewa mi sie wszystkiego.
Jeszcze znowu maluch mnie nisko strasznie kopie, kłuje mnie gdzieś w środku bobra i jestem obolała
Niech już będzie jutro

oj biedactwo ... kurcze nie wiem czemu niektórzy nie mogą bez piwska wytrzymać ehhh .. oby się zmieniło jak maluszek będzie z Wami ...
Ja też czuję Maleńką na dole czasami zależy jak się przewróci
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 16:14   #3989
colds
Zakorzenienie
 
Avatar colds
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: WielkaPolska :)
Wiadomości: 6 710
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
Mamusie styczniowe ? o kurcze to może tego czasu już tak wiele nam nie zostało

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

dziewczynki zakupiłam różowy śpiworek dla naszej córuni .. mam swój pierwszy zakup .. w sumie to udało się go kupić za grosze więc jak przyjdzie zobaczę czy było warto
Mniej niż więcej mamy.. . Mamusie majowe już w pełni się rozpakowują
__________________
colds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 16:18   #3990
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez colds Pokaż wiadomość
Mniej niż więcej mamy.. . Mamusie majowe już w pełni się rozpakowują

wiem wiem .. jeszcze lipcowo sierpniowe mamy i my
a ja nie mam nic dla Maleńkiej aaaaaaaaaaaaaaa
Iwoncia kiedy jedziemy na zakupy ?
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:41.