O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-29, 19:35   #1501
kooocur
Zakorzenienie
 
Avatar kooocur
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7 685
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez arletka1313 Pokaż wiadomość
kocurku na pewno wszystko bedzie dobrze!
byłam dziś u lekarza swojego i zbadał mnie i wszystko jest dobrze, i powiedział że za 3 miesiące mozemy zacząć się starać, juz po wakacjach!!! ale się ciesze!

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

a i prawie zakończyłam remont, jutro jedziemy po meble, wczoraj zamontowaliśmy karnisz i sypialnia bedzie gotowa.
Arletka

Teraz czekamy na dobre nowiny

Brawo za remont..dawaj zdjecia!
__________________
03.06.12 Aniołek Marysia

Jestem odbiciem Twojego serca, mamo!

Synuś
kooocur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 19:39   #1502
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Arletka

Teraz czekamy na dobre nowiny

Brawo za remont..dawaj zdjecia!
zdjęcia to może jak już meble będą i firana.
teraz juz może będzie nam sie układało.
gdzieś na dniach jedziemy do fachowca który bedzie nam robił salon i kuchnie więc za kilka miesięcy znowu remont.
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 19:43   #1503
kooocur
Zakorzenienie
 
Avatar kooocur
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7 685
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez arletka1313 Pokaż wiadomość
zdjęcia to może jak już meble będą i firana.
teraz juz może będzie nam sie układało.
gdzieś na dniach jedziemy do fachowca który bedzie nam robił salon i kuchnie więc za kilka miesięcy znowu remont.
To super!

My po slubie zaczynamy robic gore..sypialnie dla nas i pokoik dla dziecka

Tp sie zacznie dopiero..a moj slub juz tak blisko, ze az wierzyc sie nie chce..
__________________
03.06.12 Aniołek Marysia

Jestem odbiciem Twojego serca, mamo!

Synuś
kooocur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 20:10   #1504
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
To super!

My po slubie zaczynamy robic gore..sypialnie dla nas i pokoik dla dziecka

Tp sie zacznie dopiero..a moj slub juz tak blisko, ze az wierzyc sie nie chce..
my narazie nie będziemy mieli pokoju dla dziecka, będzie z nami w sypialni, a za tak ok 2-3 lat bedziemy remontować poddasze i bedzie pokój dla dziecka.

a no ślub juz bardzo bardzo blisko. masz stresa? pokaz suknie, bo nie pamietam jaka była, wszystko gotowe?jak ty biedna będziesz tańcowała?

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

uciekam dziewczyny bo coś mnie głowa boli, klade sie do łóżka.
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 07:48   #1505
Luna0
Zakorzenienie
 
Avatar Luna0
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 340
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Kochana nie wiem czemu sie odkleiła...powstał krwiaczek i tyle.
Moje zdjecie z USG. Dzidzia i ten nieszczesny krwiak
Leże bardzo duzo, nie sprzatam i mama ndzieje ze na nastepnej wizycie wszystko bedzie ok
Leż leż trzymam kciuki kochanie i jak mozesz to wklej suknie
bo potrzebuje zaczerpnac troche innego tematu

Cytat:
Napisane przez arletka1313 Pokaż wiadomość
kocurku na pewno wszystko bedzie dobrze!
byłam dziś u lekarza swojego i zbadał mnie i wszystko jest dobrze, i powiedział że za 3 miesiące mozemy zacząć się starać, juz po wakacjach!!! ale się ciesze![COLOR="Silver"]

zdjęcia to może jak już meble będą i firana.
teraz juz może będzie nam sie układało.
gdzieś na dniach jedziemy do fachowca który bedzie nam robił salon i kuchnie więc za kilka miesięcy znowu remont.
Arletka to będziemy się starać razem bo ja też zamierzam po wakacjach
Ciesze się ze wszystko jest ok!
Ja tez mam nadzieje ze teraz bedzie nam sie ukladalo.. W lipcu sie przeprowadzamy do wynajetego miszkania, ale jest cudowne w najlepszym miejscu tanie itp. dlatego bardzo sie ciesze. Niby mielismy sie wyprowadzic przez ciaze ale ona i tak bedzie tylko ze pozniej wiec i tak sie wyprowadzamy Juz sie nie moge doczekac kiedy sie zajme pakowaniem sprzataniem itp i na nic nie bede miala czasu

A co do slubow, to dziewczyny ja mam chyba pecha, albo przynajmniej pod gorke. Byłam w zwiazku i to bardzo intensywnym przez 4 lata. Od poczatku wlasciwie mieszkalismy razem wiec znalismy sie na wylot heh ale rok temu w czerwu mojemu narzeczonemu odbilo stwierdzil ze musi sie wyszalec wiec sie rozstalismy. Płacze do dzis ze zmarnowal sobie zycie, ale jak zmarnował mi? Na szczescie odnalazl mnie moj TŻ i teraz jestem najszczesliwsza kobieta na ziemi! Bynajmniej nie z zakochania, ale z tego ze jest tak dobrze... bez kłutni, wybrykow, szacunku. wszystko jest tak jak ma być, ale to pewnie dlatego ze TŻ uwaza ze zawsze na mnie czekal i jestem ta jedyna, a ja juz mialam "jedynego" to teraz wiem co jest najwazniejsze w zwiazku: przyjazn i szacunek. Jak do tego dochodzi milosc i namietnosc to zwiazek wrecz idealny! Wczoraj sie smialismy ze nasze dzieci wogole nie beda krzyczec jak my tacy spokojni jestesmy ale tylko do siebie bo naparwde to dwa nadpobudliwe ludziska z nas
ale sie rozpisałam.. no wiec "moj" slub za 10 dni czyli 9 czerwca, ale wcale mi nie zal
ale się rozpisałam-wybaczcie


Jeszcze jedno! Jak chcielismy odwolac slub to gosc powiedzial ze nie odda zaliczki wiec nie odwolalismy i chcielismy sprzedac nasz termin, wtedy baba z ogloszenia zaczela mi pisac ze jestem oszustka bo to jej termin..
i tak sie okazalo ze on sam go zarezerwowal komus innemu a nam powiedzial ze moze nam oddac ale po slubie i to polowe. a pol podzielic jeszcze na pol to wyjdzie nam po 200 zł!! Musze sie przejechac tam z siostra i zrobic burde bo ten termin teraz moglabym sprzedac nawet za 2 tys. Co o tym myslicie? mam pokwitowanie wiec moge sie nawet z nim sądzić
__________________
Żona
Synuś

Aniołek 25.05.2012
"...Widze Ciebie w głowie, nosze Ciebie w sobie..."
Luna0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 08:21   #1506
kooocur
Zakorzenienie
 
Avatar kooocur
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7 685
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez arletka1313 Pokaż wiadomość
my narazie nie będziemy mieli pokoju dla dziecka, będzie z nami w sypialni, a za tak ok 2-3 lat bedziemy remontować poddasze i bedzie pokój dla dziecka.

a no ślub juz bardzo bardzo blisko. masz stresa? pokaz suknie, bo nie pamietam jaka była, wszystko gotowe?jak ty biedna będziesz tańcowała?

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

uciekam dziewczyny bo coś mnie głowa boli, klade sie do łóżka.

Stres jaki mi towarzyszy to taki, ze nie bede mogła isc na swoj slub....

Jeśli bedzie dobrze (modle sie o to) i krwiak zniknie to bede mogła na spokojnie sie bawic. Oczywiscie bez wygibasów

Szczerze, jest mi to obojetnie..chce złozyc przysiege i moge nawet siedziec..u mnie wszyscy znaja sytuacje i na pewno zrozumieja...

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
Leż leż trzymam kciuki kochanie i jak mozesz to wklej suknie
bo potrzebuje zaczerpnac troche innego tematu


Arletka to będziemy się starać razem bo ja też zamierzam po wakacjach
Ciesze się ze wszystko jest ok!
Ja tez mam nadzieje ze teraz bedzie nam sie ukladalo.. W lipcu sie przeprowadzamy do wynajetego miszkania, ale jest cudowne w najlepszym miejscu tanie itp. dlatego bardzo sie ciesze. Niby mielismy sie wyprowadzic przez ciaze ale ona i tak bedzie tylko ze pozniej wiec i tak sie wyprowadzamy Juz sie nie moge doczekac kiedy sie zajme pakowaniem sprzataniem itp i na nic nie bede miala czasu

A co do slubow, to dziewczyny ja mam chyba pecha, albo przynajmniej pod gorke. Byłam w zwiazku i to bardzo intensywnym przez 4 lata. Od poczatku wlasciwie mieszkalismy razem wiec znalismy sie na wylot heh ale rok temu w czerwu mojemu narzeczonemu odbilo stwierdzil ze musi sie wyszalec wiec sie rozstalismy. Płacze do dzis ze zmarnowal sobie zycie, ale jak zmarnował mi? Na szczescie odnalazl mnie moj TŻ i teraz jestem najszczesliwsza kobieta na ziemi! Bynajmniej nie z zakochania, ale z tego ze jest tak dobrze... bez kłutni, wybrykow, szacunku. wszystko jest tak jak ma być, ale to pewnie dlatego ze TŻ uwaza ze zawsze na mnie czekal i jestem ta jedyna, a ja juz mialam "jedynego" to teraz wiem co jest najwazniejsze w zwiazku: przyjazn i szacunek. Jak do tego dochodzi milosc i namietnosc to zwiazek wrecz idealny! Wczoraj sie smialismy ze nasze dzieci wogole nie beda krzyczec jak my tacy spokojni jestesmy ale tylko do siebie bo naparwde to dwa nadpobudliwe ludziska z nas
ale sie rozpisałam.. no wiec "moj" slub za 10 dni czyli 9 czerwca, ale wcale mi nie zal
ale się rozpisałam-wybaczcie


Jeszcze jedno! Jak chcielismy odwolac slub to gosc powiedzial ze nie odda zaliczki wiec nie odwolalismy i chcielismy sprzedac nasz termin, wtedy baba z ogloszenia zaczela mi pisac ze jestem oszustka bo to jej termin..
i tak sie okazalo ze on sam go zarezerwowal komus innemu a nam powiedzial ze moze nam oddac ale po slubie i to polowe. a pol podzielic jeszcze na pol to wyjdzie nam po 200 zł!! Musze sie przejechac tam z siostra i zrobic burde bo ten termin teraz moglabym sprzedac nawet za 2 tys. Co o tym myslicie? mam pokwitowanie wiec moge sie nawet z nim sądzić
Kochana zaraz wkleje moja suknie....u mnie zostało 17 dni i siedze (własciwie leze) jak na szpilkach.

Tyle rzeczy do załatwienia, ale moj Tz wszystko ogrania. Sprzata dom (skonczyli nam remot łazienki), moja mam przyjedzie pomyc okna. Panienski mam 2.06 u mnie w domu..dziewczyny przygotuja wszystko ja mam tylko sie ładnie ubrac Kochane moje....

Kochana jak masz pokwitowanie to idz tam koniecznie...postrasz policja

Swoja droga jak to w zyciu jest, ze czasmi wszystko sie przestawia na inne tory..ale moze i na dobre Ci kochana wyszło


Moja suknia...prosta...moze za prosta, ale mi sie podoba...:


http://www.madonna.pl/pl/pronovias.php?s=marisa
__________________
03.06.12 Aniołek Marysia

Jestem odbiciem Twojego serca, mamo!

Synuś
kooocur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 08:35   #1507
CoffeeHeaven
Zadomowienie
 
Avatar CoffeeHeaven
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 211
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Kocurek suknia mega

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Witajcie kobitki

Łeb mi nawala od wczoraj, nie cierpię tego, tym bardziej, że mam dziedziczone migreny

Mam nadzieję, że w końcu Arletka i LunaO znów napisza, że zostały mamami

Jestem szczęsliwa, że niedługo kończę zażywanie tabletek ziołowych na ustabilizowanie gospodarki hormonalnej, bo mam wrażenie, że zamiast pomagać, to jeszcze wszystko burzą.

U mnie brak objawów na @ i na więcej.
Nie rozstaję się z bólem piersi i głowy, ale z pewnością nic nie znaczy.
Jeszcze dziś na uczelnię i mam nadzieję, że za dwa tygodnie koniec.
Już mi się wcale nie chcę.
A Tobie jak LunaO na uczelni? Co studiujesz? Na którym roku?

Buziaki
__________________
CoffeeHeaven jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-30, 08:42   #1508
kooocur
Zakorzenienie
 
Avatar kooocur
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7 685
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez CoffeeHeaven Pokaż wiadomość
Kocurek suknia mega

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Witajcie kobitki

Łeb mi nawala od wczoraj, nie cierpię tego, tym bardziej, że mam dziedziczone migreny

Mam nadzieję, że w końcu Arletka i LunaO znów napisza, że zostały mamami

Jestem szczęsliwa, że niedługo kończę zażywanie tabletek ziołowych na ustabilizowanie gospodarki hormonalnej, bo mam wrażenie, że zamiast pomagać, to jeszcze wszystko burzą.

U mnie brak objawów na @ i na więcej.
Nie rozstaję się z bólem piersi i głowy, ale z pewnością nic nie znaczy.
Jeszcze dziś na uczelnię i mam nadzieję, że za dwa tygodnie koniec.
Już mi się wcale nie chcę.
A Tobie jak LunaO na uczelni? Co studiujesz? Na którym roku?

Buziaki
Kochana dzieki za opinie..w załaczniku suknia na mnie...(nie patrzcie na bałagan bo krawcowa miała tam wszystko)

Coffe skad wiesz, ze nic z tego? Ja byłam przekonana, ze @ dostaam a na drugi dzien były dwie krechy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suknia.jpg (45,8 KB, 95 załadowań)
__________________
03.06.12 Aniołek Marysia

Jestem odbiciem Twojego serca, mamo!

Synuś
kooocur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 09:16   #1509
CoffeeHeaven
Zadomowienie
 
Avatar CoffeeHeaven
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 211
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

A tam bałagan, przynajmniej wiemy po części jak kocurek wygląda
Bardzo ładnie się prezentuje!

Ja swoją miałam na podwójnej halce i kole i nie miałam takiej stabilności co Ty

Nie wiem, nie wydaję mi się żebym była, przestałam szukać potwierdzeń, no ale zobaczymy...
__________________
CoffeeHeaven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 09:33   #1510
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

kooocur a jednak to jeden maluszek tam jest?
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 09:38   #1511
kooocur
Zakorzenienie
 
Avatar kooocur
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7 685
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez Mystiquee Pokaż wiadomość
kooocur a jednak to jeden maluszek tam jest?
Tak kochana jedno serduszko tam bije

Jka Ty sie czujesz? Kiedy na USG idziesz? Moze dowiesz sie juz czy dziewczynka czy chłopaczek???

Masz jakies przeczucia??
__________________
03.06.12 Aniołek Marysia

Jestem odbiciem Twojego serca, mamo!

Synuś
kooocur jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-30, 09:43   #1512
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Tak kochana jedno serduszko tam bije

Jka Ty sie czujesz? Kiedy na USG idziesz? Moze dowiesz sie juz czy dziewczynka czy chłopaczek???

Masz jakies przeczucia??
Teraz jakoś ide na usg, ale nie wiem jeszcze w jaki dzień
Chce troche odczekac, bo im dłużej poczekam tym wieksze prawdopodobieństwo, że sie dowiem kto to
A co do samopoczucia to sie nie wypowiadam, meczy mnie to wszystko, non stop mdłości, nic nie jem, zero apetytu, wszystkie zapachy mnie drażnią, niektóre to tak, że od razu moge
Nie czuje sie najlepiej, ale mam nadzieje, że mi dzidziuś to wynagrodzi lekkim porodem i nie marudzeniem
A co do przeczuc to sama nie wiem... na początku myślałam, że to chłopiec, teraz jakoś mnie tak bierze, że to bedzie dziewczynka.
Ale jest mi to zupełnie obojętne byleby zdrowe było
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 09:46   #1513
kooocur
Zakorzenienie
 
Avatar kooocur
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7 685
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez Mystiquee Pokaż wiadomość
Teraz jakoś ide na usg, ale nie wiem jeszcze w jaki dzień
Chce troche odczekac, bo im dłużej poczekam tym wieksze prawdopodobieństwo, że sie dowiem kto to
A co do samopoczucia to sie nie wypowiadam, meczy mnie to wszystko, non stop mdłości, nic nie jem, zero apetytu, wszystkie zapachy mnie drażnią, niektóre to tak, że od razu moge
Nie czuje sie najlepiej, ale mam nadzieje, że mi dzidziuś to wynagrodzi lekkim porodem i nie marudzeniem
A co do przeczuc to sama nie wiem... na początku myślałam, że to chłopiec, teraz jakoś mnie tak bierze, że to bedzie dziewczynka.
Ale jest mi to zupełnie obojętne byleby zdrowe było
No zdrowe to przede wszystkim

No niestety takie sa uroki tego stanu....chociaz u Ciebie juz powinno byc lepiej....

Mnie mecza mdłosci, ale apetyt mam..chociaz wciaz chudne
__________________
03.06.12 Aniołek Marysia

Jestem odbiciem Twojego serca, mamo!

Synuś
kooocur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 10:33   #1514
Promykas
Wtajemniczenie
 
Avatar Promykas
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 098
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
To super!

My po slubie zaczynamy robic gore..sypialnie dla nas i pokoik dla dziecka

Tp sie zacznie dopiero..a moj slub juz tak blisko, ze az wierzyc sie nie chce..
Kocurek to już przecież za prawie 2 tygodnie jeju , ale Ci zazdroszczę tych pięknych chwil nigdy się tego nie zapomina

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Mystiquee Pokaż wiadomość
Teraz jakoś ide na usg, ale nie wiem jeszcze w jaki dzień
Chce troche odczekac, bo im dłużej poczekam tym wieksze prawdopodobieństwo, że sie dowiem kto to
A co do samopoczucia to sie nie wypowiadam, meczy mnie to wszystko, non stop mdłości, nic nie jem, zero apetytu, wszystkie zapachy mnie drażnią, niektóre to tak, że od razu moge
Nie czuje sie najlepiej, ale mam nadzieje, że mi dzidziuś to wynagrodzi lekkim porodem i nie marudzeniem
A co do przeczuc to sama nie wiem... na początku myślałam, że to chłopiec, teraz jakoś mnie tak bierze, że to bedzie dziewczynka.
Ale jest mi to zupełnie obojętne byleby zdrowe było

Mysti może jednak dziewczynka będzie
Promykas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 13:24   #1515
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez Promykas Pokaż wiadomość
Mysti może jednak dziewczynka będzie
Tak serio to wolałabym chłopca
Ale jak bedzie dziewczynka to przecież nic sie nie stanie
Jest mi to obojętne

Ale smaki (według tych staropolskich przesądów) to mam na dziewczynkę

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Promykas a u Ciebie bedzie chłopak?
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 15:21   #1516
Luna0
Zakorzenienie
 
Avatar Luna0
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 340
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Swoja droga jak to w zyciu jest, ze czasmi wszystko sie przestawia na inne tory..ale moze i na dobre Ci kochana wyszło


Moja suknia...prosta...moze za prosta, ale mi sie podoba...:
Powiem Ci że prze piekna chociaz prosta suknia !
Mi sie proste nie podobały, ale pierwszy raz widze coś takiego. I szczerze to duzo ładniej wygląda na Tobie, taka zwiewna i kobieca, no wow!

Szkoda że nie poszalejesz na weselu, ale wesele sie ma nijak do dzidziusia dlatego wiadomo że teraz to bez zadnego znaczenia

Co do mnie to ten "slub" wyszedł mi bardzooo na dobre i ani przez sekunde nie zaluje ze sie nie udał


Cytat:
Napisane przez CoffeeHeaven Pokaż wiadomość
Łeb mi nawala od wczoraj, nie cierpię tego, tym bardziej, że mam dziedziczone migreny

Mam nadzieję, że w końcu Arletka i LunaO znów napisza, że zostały mamami

Jestem szczęsliwa, że niedługo kończę zażywanie tabletek ziołowych na ustabilizowanie gospodarki hormonalnej, bo mam wrażenie, że zamiast pomagać, to jeszcze wszystko burzą.

U mnie brak objawów na @ i na więcej.
Nie rozstaję się z bólem piersi i głowy, ale z pewnością nic nie znaczy.
Jeszcze dziś na uczelnię i mam nadzieję, że za dwa tygodnie koniec.
Już mi się wcale nie chcę.
A Tobie jak LunaO na uczelni? Co studiujesz? Na którym roku?

Buziaki
Jak milion innych objawów takze ból głowy nim jest. Ja mialam czasami taki wlasnie migrenowy bez powodu
Ehh ta moja uczelnia, poszlam na nia z nudów bo wczesniej robilam studium kosmetyczne wiec jestem na 1 roku pedagogiki.
Miałam skończyć te studia, ale zapragnelam dzidziusia i stwierdziłam że pojde na dziekanke a pozniej na zaoczne. Ale plany sie musza przeniesc o pare miesiecy wiec jeśli niedługo zaskocze to gdy skonczy sie dziekanka bede niedlugo po porodzie i raczej nie wroce do szkoly. Zreszta ani troche mi na tym nie zalezy, bo ta uczelnia to raczej cos w rodzaju gimnazjum, zreszta same nazywamy to "szkołą" a grupe "klasą"...
W ciazy nie ma szans tam chodzic, bo mi odpada kregoslup (mam straszna wade, lekarz 5 lat temu powiedzial ze w wieku 30 lat bede na wozku ale trzymam sie dzielnie ) no wiec te lawki u nas a czasem ich brak nie nadaja sie dla kobiety w ciazy. Na dodatek mnie szkola bardzo stresuje wiec wolalabym tego uniknać.
Chce skonczyc ten rok, dla samego skonczenia ale nie wiem czy dam rady bo ani checi ani motywacji nie mam. Na dodatek chyba po narkozie mam cos nie tak z pamiecia bo nie moge nic zapamietac plus stres po tej calej tragedii i moge siedziec z zeszytem godzine i nic.
Wiec stwierdzam nic na sile Moze mi sie uda na farta jak innym sie nieraz udaje, ile dam rady tyle sie przyloze, ale po nocach siedziec nie bede bo mi poprostu nie zalezy
__________________
Żona
Synuś

Aniołek 25.05.2012
"...Widze Ciebie w głowie, nosze Ciebie w sobie..."
Luna0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 15:51   #1517
Promykas
Wtajemniczenie
 
Avatar Promykas
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 098
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez Mystiquee Pokaż wiadomość
Tak serio to wolałabym chłopca
Ale jak bedzie dziewczynka to przecież nic sie nie stanie
Jest mi to obojętne

Ale smaki (według tych staropolskich przesądów) to mam na dziewczynkę

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Promykas a u Ciebie bedzie chłopak?
Mysti u mnie chłopak no i wszystkie babcine przesądy się sprawdziły w moim przypadku
Promykas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 17:57   #1518
CoffeeHeaven
Zadomowienie
 
Avatar CoffeeHeaven
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 211
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

LunaO

To by było chyba zbyt piękne, żeby moje bóle głowy były jakimś tam objawem

I w pełni Cię rozumiem, ja też miałam zamiar wziąść dziekankę, mimo, że jestem na końcu czwartego roku studiów, ale już się tym nie martwię, byle by w końcu ten mój organizm załapał

Co do studiów, obecnie zrozumiałam, że to tylko zabijanie czasu, stres, nic mega wartościowego, są w życiu ważniejsze rzeczy - chociażby bobasek

3mam za Ciebie kciuki zarówno jeśli chodzi o szkołę jak i o dzidzię. Buziaki.
__________________

Edytowane przez CoffeeHeaven
Czas edycji: 2012-05-30 o 17:59
CoffeeHeaven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 21:45   #1519
agrafka85
Rozeznanie
 
Avatar agrafka85
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 527
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cześć dziewczyny

podczytuję Was regularnie, ale przeniosłam się do wątka mamuś listopadowo-grudniowych z tego powodu, jak to któraś z Was słusznie zauważyła, że była kiedyś ta dyskusja na temat rozdzielenia wątka na staraczkowy i mamusiowy i tak jakoś przestałam się udzielać, nie chcą robić przykrości dziewczynom, które się starają

a gdzie się podziała Misia? odpoczywa od nas? strasznie długo jej nie ma, bo Natalia to wiem, że ma urwanie głowy z pisaniem pracy i wróci jak już będzie po.

Luna, arletka bardzo Wam współczuję przeżyć, nie powiem, że rozumiem przez co przeszłyście i przechodzicie, bo nawet nie potrafię sobie wyobrazić jak się czujecie, ale wierzę, że na każdą z Was przyjdzie ta chwila, że zostanie mamą - widocznie teraz nie był najlepszy moment, więc trzymajcie się dziewczyny

kocurek suknia - cudo myślałam, że na modelce ładnie wygląda, ale jak zobaczyłam w niej Ciebie to kopara w dół piękna, zwiewna, kobieca - super

widzę, że kilka nowych staraczek przybyło wpadłam powiedzieć co tam u nas słychać: wiem już że będziemy mieć synka dowiedziałam się w zeszłym tygodniu, jak możecie się domyślić Tż zachwycony maluch dobrze się rozwija, ja też dobrze się czuję więc tylko się cieszyć jedyny minus że Tż daleko w delegacji i wraca co 3 tygodnie na kilka dni - teraz będzie na Boże Ciało ale dajemy sobie radę, chociaż ta rozłąka trwa już za długo i czasami łapię dołki ale na pocieszenie zaczynam już czuć czasem ruchy maluszka więc to mnie najbardziej pozytywnie nakręca - synio wspiera mamusię
__________________
Nasz ślub 1.08.2009
Nasz skarb 2.11.2012
agrafka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-30, 22:08   #1520
kefii
Wtajemniczenie
 
Avatar kefii
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 442
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Kochana dzieki za opinie..w załaczniku suknia na mnie...(nie patrzcie na bałagan bo krawcowa miała tam wszystko)

Coffe skad wiesz, ze nic z tego? Ja byłam przekonana, ze @ dostaam a na drugi dzien były dwie krechy
kocurku fajna sukienka wygląda na tobie rewelacja choć mi sie takie nie podobvają to ta jest urokliwa

Cytat:
Napisane przez agrafka85 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

podczytuję Was regularnie, ale przeniosłam się do wątka mamuś listopadowo-grudniowych z tego powodu, jak to któraś z Was słusznie zauważyła, że była kiedyś ta dyskusja na temat rozdzielenia wątka na staraczkowy i mamusiowy i tak jakoś przestałam się udzielać, nie chcą robić przykrości dziewczynom, które się starają

a gdzie się podziała Misia? odpoczywa od nas? strasznie długo jej nie ma, bo Natalia to wiem, że ma urwanie głowy z pisaniem pracy i wróci jak już będzie po.

Luna, arletka bardzo Wam współczuję przeżyć, nie powiem, że rozumiem przez co przeszłyście i przechodzicie, bo nawet nie potrafię sobie wyobrazić jak się czujecie, ale wierzę, że na każdą z Was przyjdzie ta chwila, że zostanie mamą - widocznie teraz nie był najlepszy moment, więc trzymajcie się dziewczyny

kocurek suknia - cudo myślałam, że na modelce ładnie wygląda, ale jak zobaczyłam w niej Ciebie to kopara w dół piękna, zwiewna, kobieca - super

widzę, że kilka nowych staraczek przybyło wpadłam powiedzieć co tam u nas słychać: wiem już że będziemy mieć synka dowiedziałam się w zeszłym tygodniu, jak możecie się domyślić Tż zachwycony maluch dobrze się rozwija, ja też dobrze się czuję więc tylko się cieszyć jedyny minus że Tż daleko w delegacji i wraca co 3 tygodnie na kilka dni - teraz będzie na Boże Ciało ale dajemy sobie radę, chociaż ta rozłąka trwa już za długo i czasami łapię dołki ale na pocieszenie zaczynam już czuć czasem ruchy maluszka więc to mnie najbardziej pozytywnie nakręca - synio wspiera mamusię
a gratuluje synusia - szkoda ze sie wyniosłaś ale zagladaj do nas czesto
__________________
czekamy na ciebie

dziewczyna wrzesień 2005
zaręczona 27 lipca 2009
żona 6 sierpnia 2011

II kreseczki 14 maja 2013
mój mały kochany synuś Mikołaj 17 stycznia 2014
II kreseczki 4 września 2014
kefii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 08:30   #1521
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez Promykas Pokaż wiadomość
Mysti u mnie chłopak no i wszystkie babcine przesądy się sprawdziły w moim przypadku
Kurcze, fajnie
Taki maleńki chłopczyk!
Ja na razie jak znajduje jakieś ciuszki fajne to wszystkie prawie na chłopaka mam bo chłopskie ubranka też dziewczynce założysz, a niestety odwrotnie już sie nie da
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 11:29   #1522
hania207
Zakorzenienie
 
Avatar hania207
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6 465
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez agrafka85 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

podczytuję Was regularnie, ale przeniosłam się do wątka mamuś listopadowo-grudniowych z tego powodu, jak to któraś z Was słusznie zauważyła, że była kiedyś ta dyskusja na temat rozdzielenia wątka na staraczkowy i mamusiowy i tak jakoś przestałam się udzielać, nie chcą robić przykrości dziewczynom, które się starają

a gdzie się podziała Misia? odpoczywa od nas? strasznie długo jej nie ma, bo Natalia to wiem, że ma urwanie głowy z pisaniem pracy i wróci jak już będzie po.

Luna, arletka bardzo Wam współczuję przeżyć, nie powiem, że rozumiem przez co przeszłyście i przechodzicie, bo nawet nie potrafię sobie wyobrazić jak się czujecie, ale wierzę, że na każdą z Was przyjdzie ta chwila, że zostanie mamą - widocznie teraz nie był najlepszy moment, więc trzymajcie się dziewczyny

kocurek suknia - cudo myślałam, że na modelce ładnie wygląda, ale jak zobaczyłam w niej Ciebie to kopara w dół piękna, zwiewna, kobieca - super

widzę, że kilka nowych staraczek przybyło wpadłam powiedzieć co tam u nas słychać: wiem już że będziemy mieć synka dowiedziałam się w zeszłym tygodniu, jak możecie się domyślić Tż zachwycony maluch dobrze się rozwija, ja też dobrze się czuję więc tylko się cieszyć jedyny minus że Tż daleko w delegacji i wraca co 3 tygodnie na kilka dni - teraz będzie na Boże Ciało ale dajemy sobie radę, chociaż ta rozłąka trwa już za długo i czasami łapię dołki ale na pocieszenie zaczynam już czuć czasem ruchy maluszka więc to mnie najbardziej pozytywnie nakręca - synio wspiera mamusię
gratuluje syna
ale masz sliczny podpis


kocurku suknia jest piękna i świetnie na Tobie lezy
i to mówi ci osoba, ktora nie gustuje w takim stylu,a jednak mnie urzekła
__________________





hania207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 12:05   #1523
Luna0
Zakorzenienie
 
Avatar Luna0
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 340
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez hania207 Pokaż wiadomość
gratuluje syna
ale masz sliczny podpis
kocurku nie gustuje w takim stylu,a jednak mnie urzekła
Dokładnie tak jak mnie!!
__________________
Żona
Synuś

Aniołek 25.05.2012
"...Widze Ciebie w głowie, nosze Ciebie w sobie..."
Luna0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 12:13   #1524
kooocur
Zakorzenienie
 
Avatar kooocur
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7 685
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez hania207 Pokaż wiadomość
gratuluje syna
ale masz sliczny podpis


kocurku suknia jest piękna i świetnie na Tobie lezy
i to mówi ci osoba, ktora nie gustuje w takim stylu,a jednak mnie urzekła
Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak jak mnie!!
Aaaa nawet nie wiecie jak sie ciesze, że sie Wam podoba....:ju pi:

Promykas gratuluję synka!!!
__________________
03.06.12 Aniołek Marysia

Jestem odbiciem Twojego serca, mamo!

Synuś
kooocur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 13:00   #1525
kefii
Wtajemniczenie
 
Avatar kefii
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 442
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Aaaa nawet nie wiecie jak sie ciesze, że sie Wam podoba....:ju pi:

Promykas gratuluję synka!!!
równiez to nie mó styl a naprwe esuper wyglądasz Bedzie Pnai młoda i mamusia w jednym
__________________
czekamy na ciebie

dziewczyna wrzesień 2005
zaręczona 27 lipca 2009
żona 6 sierpnia 2011

II kreseczki 14 maja 2013
mój mały kochany synuś Mikołaj 17 stycznia 2014
II kreseczki 4 września 2014
kefii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 15:43   #1526
Promykas
Wtajemniczenie
 
Avatar Promykas
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 098
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Kocurek dziękuję
No i sukienka piękna jak nie wiem co
Promykas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 15:54   #1527
kooocur
Zakorzenienie
 
Avatar kooocur
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7 685
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Dziewczyny zaczełam plamic na brazowao..moj ginekolog nie odbiera....

Co mam robic??? Chyba do szpitala pojade...??
__________________
03.06.12 Aniołek Marysia

Jestem odbiciem Twojego serca, mamo!

Synuś
kooocur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 16:03   #1528
reven24111
Raczkowanie
 
Avatar reven24111
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 300
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Jedź do szpitala jeśli gin nie odbiera i nie stresuj się.Miałam to samo.Dostałam dupka i wszystko jest ok
__________________

reven24111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 16:06   #1529
hania207
Zakorzenienie
 
Avatar hania207
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6 465
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Dziewczyny zaczełam plamic na brazowao..moj ginekolog nie odbiera....

Co mam robic??? Chyba do szpitala pojade...??
o kurcze
lepiej jedź sprawdzic czy wszystko ok
__________________





hania207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 19:22   #1530
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Hej
Kocurku trzymaj sie na pewno wszystko bedzie dobrzeI daj znać co i jak.
Ja dostałam w niedziele pierwszą @ po zabiegu po 32 dniachTakże już niedługo chyba zaczniemy staranka.Tak postanowiliśmy co ma być to bedzie,ale ja jakoś jestem pewna że jak znowu nam sie uda to będzie wszystko w porządku.
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:19.