Bluza dla grzecznej dziewczynki - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-08-14, 11:06   #61
marissima
Zadomowienie
 
Avatar marissima
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Pl
Wiadomości: 1 490
GG do marissima
Dot.: Bluza dla grzecznej dziewczynki

zmieniałam Avatar na Śnieżke i jej ścieżkę
__________________
Życie jest zbyt krótkie żeby zakładać nudne ubrania.




http://shywordinmyhead.blogspot.com/


[ross_i]695240[/ross_i]
marissima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 11:08   #62
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Bluza dla grzecznej dziewczynki

Cytat:
Napisane przez MadSyndrome Pokaż wiadomość
płaczę ze śmiechu
widzę, że ktoś ma kompleksy jakieś. Właściwie to wydaje mi się, że boisz się, że Twój mąż chciałby właśnie taką mniej grzeczną dziewczynke w łóżku zamiast Ciebie i dlatego tak się unosisz, bo sama nie potrafisz być "dzi...ą w łóżku".
No niestety nie znasz mojego faceta i nie wiesz co lubi a co nie no niestety nie kazdy lubi gruszki a nie kazdy jablka i tak samo jest z sexem ale nie mam potrzeby pisania tu o tym,szkoda tylko ,ze jest tyle zdrad,rozstan i rozwodow mimo,ze dziewczyny straja sie byc ``niegrzeczne `` w lozku
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 11:08   #63
fabiania
Rozeznanie
 
Avatar fabiania
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 628
Dot.: Bluza dla grzecznej dziewczynki

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Wiesz,ze jest cos takiego jak wolnosc slowa kazdy ma prawo wyrazac swoja opinie na dany temat a to,ze innym nie podoba sie moja opinia to juz nie moja sprawa,nie obrazilam nikogo tylko wyrazilam sie na temat bluzy a do tego mam takie samo prawo jak Ty masz prawo wyrazac swoja opinie

Jest wolność słowa, więc daj i innym wyrazić swoje zdanie. Krytykujesz wszystkich którzy mają inne opinie niż Twoje i stąd te kłótnie.
fabiania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 11:13   #64
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Bluza dla grzecznej dziewczynki

Ja mam inne zdanie i ktos inny tez ma inne zdanie a najgorsze w tym wszystkimze nie kazdy to zdanie szanuje i stad sa afery na forach
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 11:55   #65
wani
Rozeznanie
 
Avatar wani
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 746
Dot.: Bluza dla grzecznej dziewczynki

Cytat:
Napisane przez fabiania Pokaż wiadomość
Faceci chcieliby, żeby czasem kobiety zachowywały się wyuzdanie i wulgarnie(w sypialni oczywiście). I o to chodziło wani prawdopodobnie...
No dziekuje Ci bardzo kochana, poniewaz dokladnie o to mi chodzilo! Faceci maja pewne oczekiwania, o ktorych wola nie wspominac swoim dziewczynom, bo one wlasnie reaguja dziwnie - tak jak na tym watku. Dla mnie nie ma w tym nic dziwnego, aby spelniac pewne fantazje swojego ukochanego... nie widze, w tym nic odbiegajacego od normy. Za zamknietymi dzwiami sypialni wszystkie chwyty sa dozwolone. Wole uwolnic swoja wewnetrzna dziwke i pobawic sie z ukochanym niz pozniej powiedziec sie, ze dzwonil na seks linie

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Cytat:
Napisane przez MadSyndrome Pokaż wiadomość
płaczę ze śmiechu
widzę, że ktoś ma kompleksy jakieś. Właściwie to wydaje mi się, że boisz się, że Twój mąż chciałby właśnie taką mniej grzeczną dziewczynke w łóżku zamiast Ciebie i dlatego tak się unosisz, bo sama nie potrafisz być "dzi...ą w łóżku".
i tutaj rowniez sie zgadzam... mam takie same odczucia
wani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 14:02   #66
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Bluza dla grzecznej dziewczynki

Cytat:
Napisane przez wani Pokaż wiadomość
No dziekuje Ci bardzo kochana, poniewaz dokladnie o to mi chodzilo! Faceci maja pewne oczekiwania, o ktorych wola nie wspominac swoim dziewczynom, bo one wlasnie reaguja dziwnie - tak jak na tym watku. Dla mnie nie ma w tym nic dziwnego, aby spelniac pewne fantazje swojego ukochanego... nie widze, w tym nic odbiegajacego od normy. Za zamknietymi dzwiami sypialni wszystkie chwyty sa dozwolone. Wole uwolnic swoja wewnetrzna dziwke i pobawic sie z ukochanym niz pozniej powiedziec sie, ze dzwonil na seks linie

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------


i tutaj rowniez sie zgadzam... mam takie same odczucia
A ja sie smieje jak tacy wlasnie faceci pobawia sie bardziej odwaznymi dziewczynami a na stale partnerki szukaja bardziej grzecznych znam takich przypadkow wiele,mamy kilku takich kolesii kolesi kolesi co twierdza jednoglosnie,ze czas na zabawe i igraszki inna dziewczyna a na zycie inna ,dziewczyna,nie twierdze,ze trzeba po BOzemu pod kolderka ale wszystko trzeba umiejetnie dozowac bo zycie dlugie a im szybciej wszystko pokazesz tym. Szybciej facet bedzie szukal czegos nowego
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 14:15   #67
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Bluza dla grzecznej dziewczynki

Cytat:
Napisane przez marissima Pokaż wiadomość
zmieniałam Avatar na Śnieżke i jej ścieżkę
hahah świetne

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
No niestety nie znasz mojego faceta i nie wiesz co lubi a co nie no niestety nie kazdy lubi gruszki a nie kazdy jablka i tak samo jest z sexem ale nie mam potrzeby pisania tu o tym,szkoda tylko ,ze jest tyle zdrad,rozstan i rozwodow mimo,ze dziewczyny straja sie byc ``niegrzeczne `` w lozku
prawda, niestety facet to facet jeszcze z nim jesteś więc wszystko się może zdarzyć i głupie jest gadanie typu "mój facet nigdy mnie nie zdradzi" tak samo jak głupie gadanie jest typu "nigdy bym go nie zdradziła"
prawda jest taka, że większość zdradza tylko i wyłącznie dla seksu. Więc nie lepiej pobawić się w niegrzeczną dziewczynkę? Ja bym nie chciała, żeby mój facet mnie zanudzał w łóżku
__________________


Edytowane przez MadSyndrome
Czas edycji: 2012-08-14 o 14:17
MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-14, 14:20   #68
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Bluza dla grzecznej dziewczynki

No niestety facet to facet a kobieta to kobieta i wszystko sie moze zdarzyc,ja wychodze z zalozenia,ze to wszystko zalezy od tego co ludzi laczy(nie chodzi mi tu o dzieci)przez co w zyciu przeszli,od tego jaka jest naprawde wiez miedzy nimi i duzo by tu wymieniac a wracajac do bluzy i jej napisu to nie ubralabym poniewaz o niektorych sprawach czy rzeczach nie wszyscy musza sie domyslac poprez napisy takie jest moje zdanie
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 15:23   #69
wani
Rozeznanie
 
Avatar wani
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 746
Dot.: Bluza dla grzecznej dziewczynki

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
A ja sie smieje jak tacy wlasnie faceci pobawia sie bardziej odwaznymi dziewczynami a na stale partnerki szukaja bardziej grzecznych znam takich przypadkow wiele,mamy kilku takich kolesii kolesi kolesi co twierdza jednoglosnie,ze czas na zabawe i igraszki inna dziewczyna a na zycie inna ,dziewczyna,nie twierdze,ze trzeba po BOzemu pod kolderka ale wszystko trzeba umiejetnie dozowac bo zycie dlugie a im szybciej wszystko pokazesz tym. Szybciej facet bedzie szukal czegos nowego
To nie zawsze tak jest, ze bawia sie z niegrzeczynimi, a na zycie szukaja grzechnych... Faceci sa rozni, tak samo kobiety

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

Cytat:
Napisane przez MadSyndrome Pokaż wiadomość
"mój facet nigdy mnie nie zdradzi" tak samo jak głupie gadanie jest typu "nigdy bym go nie zdradziła"
Dokladnie, nigdy nie mow nigdy... Nie masz pojecia co bedzie za 5, 10, 15 lat Rozne sa sytuacje w zyciu i niektorych rzeczy nie da sie przewidziec.

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
wracajac do bluzy i jej napisu to nie ubralabym poniewaz o niektorych sprawach czy rzeczach nie wszyscy musza sie domyslac poprez napisy takie jest moje zdanie
Dla mnie ten napis jest zwyczajnie zabawny... i w moim mniemaniu wcale nie niesie za soba, jakiegos wiekszego przekazu dla ogolu. Ot odwazna bluza... motyw krolewny Dysneya z kneblem w buzi i przekrwionymi oczami jest szokujaco smieszny, jak dziwnie by to nie zabrzmialo
wani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 16:29   #70
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Bluza dla grzecznej dziewczynki

Cytat:
Napisane przez wani Pokaż wiadomość
To nie zawsze tak jest, ze bawia sie z niegrzeczynimi, a na zycie szukaja grzechnych... Faceci sa rozni, tak samo kobiety

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------


Dokladnie, nigdy nie mow nigdy... Nie masz pojecia co bedzie za 5, 10, 15 lat Rozne sa sytuacje w zyciu i niektorych rzeczy nie da sie przewidziec.

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------


Dla mnie ten napis jest zwyczajnie zabawny... i w moim mniemaniu wcale nie niesie za soba, jakiegos wiekszego przekazu dla ogolu. Ot odwazna bluza... motyw krolewny Dysneya z kneblem w buzi i przekrwionymi oczami jest szokujaco smieszny, jak dziwnie by to nie zabrzmialo
Rysunek na mnie wiekszego wrazenia nie zrobil ale napis i wiem,ze jak bym ta bluze ubrala tutaj to faceci zaraz by gwizdali czy trabili a ja osobiscie nie lubie czegos takiego ;-) pozatym kazda z Nas na tyle swojego faceta,ze wie co ma robic i jak aby nie poszedl bokiem wiec nie warto sie sprzeczac o ☠☠☠☠☠☠☠y,zapewne kazda z NAs jest w innym wieku i stad tez rozne poglady :-*
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 20:02   #71
wani
Rozeznanie
 
Avatar wani
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 746
Dot.: Bluza dla grzecznej dziewczynki

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
zapewne kazda z NAs jest w innym wieku i stad tez rozne poglady :-*
Ciekawe, ktora mlodsza, a ktora starsza
wani jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-14, 20:27   #72
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: Bluza dla grzecznej dziewczynki

ktoś miał przedziwaczne -żeby nie powiedzieć dosadniej -poczucie humoru żeby coś takiego wymyślić ; słodki róz, księżniczka Disneya i parafilia -kiczowate ,wulgarne paskudne ,brr .
Dione jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 21:07   #73
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Bluza dla grzecznej dziewczynki

Cytat:
Napisane przez wani Pokaż wiadomość
Ciekawe, ktora mlodsza, a ktora starsza
Ja zapewne starsza ( choc duchem niczym nastolatka ) stad moje ``staromodne`` poglady
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 06:35   #74
wani
Rozeznanie
 
Avatar wani
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 746
Dot.: Bluza dla grzecznej dziewczynki

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Ja zapewne starsza ( choc duchem niczym nastolatka ) stad moje ``staromodne`` poglady
No to zobaczymy... ja 28, a Ty?
wani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 09:50   #75
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Bluza dla grzecznej dziewczynki

Cytat:
Napisane przez wani Pokaż wiadomość
No to zobaczymy... ja 28, a Ty?
Mialam racje 32
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 10:20   #76
wani
Rozeznanie
 
Avatar wani
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 746
Dot.: Bluza dla grzecznej dziewczynki

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Mialam racje 32
eee roznica praktycznie zadna
wani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 15:43   #77
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Bluza dla grzecznej dziewczynki

Cytat:
Napisane przez wani Pokaż wiadomość
eee roznica praktycznie zadna
To jak zadna to ja z mila checia sie z Toba zamienie
chcialabym miec te 28
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 15:45   #78
xTync
Wtajemniczenie
 
Avatar xTync
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 881
Dot.: Bluza dla grzecznej dziewczynki

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Wiesz,ze jest cos takiego jak wolnosc slowa kazdy ma prawo wyrazac swoja opinie na dany temat a to,ze innym nie podoba sie moja opinia to juz nie moja sprawa,nie obrazilam nikogo tylko wyrazilam sie na temat bluzy a do tego mam takie samo prawo jak Ty masz prawo wyrazac swoja opinie
Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Masz racje idz bo podnosisz niestety ludziom cisnienie i to ,ze nie robie z siebie dziwki i nie uwalniam takowej( bo jej nie posiadam na szczescie) nie oznacza,ze jestem ``grzeczna`` dziewczynka , bo kawal ``suki``ze mnie dziwka sie nie nazwe bo maz mi nie musi placic i nie mam zwyczaju obrazania samej siebie jak juz mam ochote kogos obrazic to na pewno nie wlasna osobe

Masz racje bo to slowo wlasnie to znaczy,zaplate danej kobieciza sex,moze i po angielsku zrozumiala dziewczyna ale pojecia po polsku pomylila
Muahahahah ! Leze i kwicze!!!! Milo, ze opowiadasz nam o swoim zyciu prywatno erotycznym, ale po kija to komu*?

Wedlug Ciebie wolnosci slowa nie ma, bo 99% to twoja opinia i 'docinanie' innym na temat takowy ze ktos wyrazil swoja opinie.
__________________
xTync jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 17:07   #79
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Bluza dla grzecznej dziewczynki

Cytat:
Napisane przez xTync Pokaż wiadomość
Muahahahah ! Leze i kwicze!!!! Milo, ze opowiadasz nam o swoim zyciu prywatno erotycznym, ale po kija to komu*?

Wedlug Ciebie wolnosci slowa nie ma, bo 99% to twoja opinia i 'docinanie' innym na temat takowy ze ktos wyrazil swoja opinie.
Ale ja z Toba konwersacji nie prowadze
to milego lezenia i kwiczenia Ci zycze
pozatym o swoim zyciu erotycznym nigdzie nie pisze chyba ,ze przez ten kwik niedowidzisz pogadac to sobie moge jedynie z mezem

pozatym pilnuj lepiej swoich postow bo widzisz tylko ``docinanie`` innych a swoijego DOCINANAIA juz nie
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:38.