Jak się "wypracować" - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-10, 15:35   #61
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Jak się "wypracować"

A dziwiłabyś się... Znam parę dziewczyn, które są ogólnie szczupłe (od zawsze). Jedna ma rozmiar miseczki C, szczupłe długie nóżki, brzuszek i ma do tego całkiem pokaźny tyleczek co całkiem się świetnie reprezentuje...Spójrz też na modelkę Mercedes Terell (pojawiala się w wątku "zdjęcia, które mnie motywują).
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 16:26   #62
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Jak się "wypracować"

Ech, wyjątki bywają, ale...ja jestem szczupła i biust mam dość mały [75B], więc ja do tych szczesliwych wyjatkow nie naleze
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 18:07   #63
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Jak się "wypracować"

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa
Mnie się styl Barbie kojarzy następująco;
PS; Zgrabna dziewczyna tylko szkoda, że bez biustu
Nie... proszę Cię.. Nieporozumienie totalne. Wkleję poniżej zdjęcie mojego kobiecego ideału. Pierwsze zdjęcie. Inne tak dla zobrazowania, o co mi chodzi. U Dody tylko buzia. A ostatnie zdjęcie to ja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rys12.jpg (44,2 KB, 162 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg melissak06.jpg (98,8 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg su2.jpg (14,3 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stone.jpg (23,4 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 21_file[2].jpg (49,4 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pofd.JPG (21,4 KB, 260 załadowań)
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 22:13   #64
Malwina12320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 385
Dot.: Jak się "wypracować"

hej!
a ja polecam na :
1)cera
- maseczke na twarz z miodu i naturalnego jogurtu
- co jakis czas kapiel w mleku i 2lyzkach oliwy z oliwek(za***iscie nawilza cialo)
-raz w tyg. pozadny peeling
-codziennie kremik i oczyszczanie
-raz w meisiacu wizyta u kosmetyczki
2)wloski:
- raz w tyg. maska regeneracyjna
- przynajmneij co 2miesiace wizyta u fryzjera
-zamiast suszarki wloski niech naturalnie wysychaja
-jak kladz gruba wartswe odzywki ,zawin folia i grzej suszarka
3)paznokcie
-manicure
-odzywki
4)dłonie:
-kremiki
Malwina12320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 22:29   #65
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: Jak się "wypracować"

miiee - Masz ładny kolor włosów. Naturalny?
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 22:42   #66
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Jak się "wypracować"

Cytat:
Napisane przez miu miu
miiee - Masz ładny kolor włosów. Naturalny?
Nie nie... rozjaśniany takim sprayem - dlatego nie wyglądają sztucznie. Ja jestem ciemną blondynką ( he he fajnie brzmi) kolor mój i typ urody naturalny w stylu karnacji Kate Moss. Ale mi sie podobaa jaśniejsze, choć zastanawiam się nad powrotem do naturalnego koloru...
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 22:49   #67
She is Minx
Rozeznanie
 
Avatar She is Minx
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 502
Dot.: Jak się "wypracować"

Cytat:
Napisane przez miiee
Nie nie... rozjaśniany takim sprayem - dlatego nie wyglądają sztucznie. Ja jestem ciemną blondynką ( he he fajnie brzmi) kolor mój i typ urody naturalny w stylu karnacji Kate Moss. Ale mi sie podobaa jaśniejsze, choć zastanawiam się nad powrotem do naturalnego koloru...
a jaki to spray ? jakiej firmy ?Bo chetnie bym sobie zafundowała
__________________
She is Minx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-16, 23:07   #68
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Jak się "wypracować"

Shwarzkopf. Niebieski z taką żółtą zakrętką. Niedrogi 12 zł a starcza na pól roku jak nic, rozjaśnia o 1/4 tonu przy każdym uzyciu,można co 3-4 dni stosować. Po pierwszym użyciu nie widac zmian, dopiero po 2 tygodzniach używania ludzie zaczęli zauważać. Ale nie nieszczy włosów jak farba, nie wypadają. I naturalnie rozjaśnia. Ale minus, bo rzadko go spotkać
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 01:44   #69
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Jak się "wypracować"

Cytat:
Napisane przez miiee
Shwarzkopf. Niebieski z taką żółtą zakrętką. Niedrogi 12 zł a starcza na pól roku jak nic, rozjaśnia o 1/4 tonu przy każdym uzyciu,można co 3-4 dni stosować. Po pierwszym użyciu nie widac zmian, dopiero po 2 tygodzniach używania ludzie zaczęli zauważać. Ale nie nieszczy włosów jak farba, nie wypadają. I naturalnie rozjaśnia. Ale minus, bo rzadko go spotkać
Hmmm...interesujące.. I psikasz tak na całe włoski? Dałoby się robić nim takie naturalne pasemka?
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 08:02   #70
Jota
Raczkowanie
 
Avatar Jota
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 449
Dot.: Jak się "wypracować"

Witam Moje spostrzeżenia są takie, że aby wypracować sobie styl dziewczyn, których zdjęcia wklejacie, trzeba mieć "odpowiednią" urodę. Np. Renata Dancewicz - niebrzydka kobieta z takim typem urody, gdyby próbowała "zrobić" się na Dodę czy Mandartynę, wyglądałaby groteskowo. A zatem należy podkreślać swój typ i eksponować jego zalety, a nie robić z siebie sztuczną blodynę z czarnymi odrostami, sztuczną opalenizną typu na miesiąc utknęłam w solarium , sztucznymi paznokciami, namalowanymi brwiami i z brązową konturówką .
__________________
O nadziejo przedziwna...
Jota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 09:16   #71
Mroofcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 610
Smile Dot.: Jak się "wypracować"

Cytat:
Napisane przez miiee
Nie... proszę Cię.. Nieporozumienie totalne. Wkleję poniżej zdjęcie mojego kobiecego ideału. Pierwsze zdjęcie. Inne tak dla zobrazowania, o co mi chodzi. U Dody tylko buzia. A ostatnie zdjęcie to ja
no i masz problem bo nie wygladasz podobnie jak ktoś tam na tych zdjęciach? moim zdaniem nie da sie tego osiągnąć na wzór kogoś tam jedynie strój i zewnętrzna otoczka ale każdy ma inny typ urody, rysy twarzy dość specyficzne i patrząc na zdjęcie Twoje i zdjęcia obok, nie osiągniesz takiego efektu bo nie jesteś podobna do nikogo z tych zdjęć żeby można było wyciągnąć coś pod tym kątem, a co do zewnętrznej strony włosy ubiór to nie widzę problemu, ale i tak będziesz wyglądać zupeełnie inaczej-jesli o to chodzi. Pracuj nad sobą ale pamiętaj, że Ty to nie ktoś tam, wypracuj siebie po swojemu, moze patrząc w lustro staraj się o jakieś "wizje" swojego wyglądu i sądzę że to jest bardziej realna opcja do uzyskania.
__________________
PROFIL ZAMKNIĘTY
Mroofcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-17, 09:17   #72
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Jak się "wypracować"

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
Hmmm...interesujące.. I psikasz tak na całe włoski? Dałoby się robić nim takie naturalne pasemka?
Jak chcesz.Skoro chcesz rozjaśnić pasemka to psikasz na pasemka. Jak chcesz rozjaśnić cała głwę to psikasz na główę.Efekt to jakby Ci słońce rozjaśniło włosy. Fajna sprawa. Ja po farbę nie sięgnę nigdy, bo mi strasznie lecą po farbie a to psikam jak już widzę, że trzeba, lub jak mam ochotę. Ale to na trwale rozjaśnia.

Ja mam taki typ urody o który mi chodzi. Do Dancewicz to mi brakuje , Już wczesniej pisałam, ze jestem wysoka, ale za razem drobnej budowy. I myślę, że mi edzie pasować. Dziewczyny napiszcie jeszcze jakieś rady
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 09:23   #73
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Jak się "wypracować"

Najważniejsza jest systematyczna praca nad sobą. Konsekwentne trzymanie się określonych rytuałów dotyczących pielęgnacji kolejno włosów, cery, ciała. I to chyba jest klucz do sukcesu Najważniejsza jest ta bezkompromisowość i nawet kiedy zmęczona wracasz do domu, a w myślach masz tylko szybki prysznic i skok do łóżka, do dodajesz do tej listy jeszcze balsamy i kremy, bo wiesz, że się ich stosowanie później opłaci
Ważne jest też wypracowanie określonego stylu (w każdym przejawie mody - począwszy od ubrań, poprzez buty, a na biżuterii kończąc), a także wybranie pewnej gamy zapachów, z którą Cię będą utożsamiać I gotowe

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 09:29   #74
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Jak się "wypracować"

Cytat:
Napisane przez Mroofcia
no i masz problem bo nie wygladasz podobnie jak ktoś tam na tych zdjęciach? moim zdaniem nie da sie tego osiągnąć na wzór kogoś tam jedynie strój i zewnętrzna otoczka ale każdy ma inny typ urody, rysy twarzy dość specyficzne i patrząc na zdjęcie Twoje i zdjęcia obok, nie osiągniesz takiego efektu bo nie jesteś podobna do nikogo z tych zdjęć żeby można było wyciągnąć coś pod tym kątem, a co do zewnętrznej strony włosy ubiór to nie widzę problemu, ale i tak będziesz wyglądać zupeełnie inaczej-jesli o to chodzi. Pracuj nad sobą ale pamiętaj, że Ty to nie ktoś tam, wypracuj siebie po swojemu, moze patrząc w lustro staraj się o jakieś "wizje" swojego wyglądu i sądzę że to jest bardziej realna opcja do uzyskania.
Jejku dziewczyny. Ja nie mam problemu z samoakceptacją, ze nie wyglądam jak inni itp. Nie weim czemu tak postrzegacie mój post. Nie napisałam go, zeby szukać wsparcia, nie mam kompleksów, bo nie wyglądam jak ze zdjęć. Nie chcę być kopią nikogo. Zdjęcia powklejałam dlatego, bo podoba mi się makijaż dziewcząt, typ fryzury, ich wypracowanie. Mam swój styl, nie mam zamiaru być kopią. Powklejałam zdjęcia, zebyście mi nie pisały, że mi sę podoba spalona sztuczna aska z poprzedniej strony. A chodziło mi wciągnięcie z siebie jak najwięcej. Nie o kreowanie mi stylu i wizerunku, bo to potrafię sama. Ostatnio zrobiłam sobie tipsy i ile dają w wyglądzie ładne paznokcie... . I chodził mi o sztuczki, zabiegi pielęgnacyjne, dzięki którym się "promienieje". Niestey nie zrozumiałyście mnie. Więc jeśli znacie jakieś sztuczki, to proszę napiszci. A za grupę wsparcia dziękuję, bo nie mam problemu z akceptacją swojego wizrunku. Wręcz przeciwnie

Dzięki Malwina12320 i miu miu. O tego typu rady mi chodziło Spróbuję wcielić maseczki do piekęgnacji
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 10:20   #75
Malwina12320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 385
Dot.: Jak się "wypracować"

Kombinowalam z rozymi maseczkami peelingami i moge ci powilecic truskawkowy peeling z under20 ,a jesli chodzi o maseczki to najlepsze sa naturalne. Niedlugo bede kombinowac tez z peelingielm kawowym to Ci powiem czy warto;]. Jelsi chcesz miec weselsza buzie i ladniejsza karnacje to polecam do picia soczki marchwiowe.

aha zapomnialabym wazny w naszym zyciu jest sport ja cwicze codzeinnie rano i wieczorem a w weekendy chodze na tennisa.
Malwina12320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 10:34   #76
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Jak się "wypracować"

Cytat:
Napisane przez Malwina12320
Kombinowalam z rozymi maseczkami peelingami i moge ci powilecic truskawkowy peeling z under20 ,a jesli chodzi o maseczki to najlepsze sa naturalne. Niedlugo bede kombinowac tez z peelingielm kawowym to Ci powiem czy warto;]. Jelsi chcesz miec weselsza buzie i ladniejsza karnacje to polecam do picia soczki marchwiowe.

aha zapomnialabym wazny w naszym zyciu jest sport ja cwicze codzeinnie rano i wieczorem a w weekendy chodze na tennisa.
"Niedlugo bede kombinowac tez z peelingielm kawowym to Ci powiem czy warto;]." ja mogę w 100% powiedzieć - WARTO

warto z tym kombinować, wymyślać, udoskonalać, dodawać swoje produkty, swoje pomysły, wzbogacać, wazne, żeby zacząć od podstawowego składnika: kawy, apóźniej - sypać, lać co dusza zapragnie
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 10:39   #77
She is Minx
Rozeznanie
 
Avatar She is Minx
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 502
Dot.: Jak się "wypracować"

o dziekuje za info Chetnie bym wyprobowala na ten moj ciemny blond :/. Poszukam - w koncu kto szuka ten znjadzie czy jakos tak
__________________
She is Minx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 12:27   #78
Malwina12320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 385
Dot.: Jak się "wypracować"

Powiem szczerze , że imponuje mi uroda Klepoatry. Zaglądając w głąb histori starożytnej można dopatrzeć sie np tego ,że te panie dbały o urodę i używały naturalnych kosmetyków. Mnustwo kasy szło w moim przypadku an kosmetyki maseczki, peelingi bo je uwielbiam ,chce by moja skóra wyglądała ładnie.Dlatego od pewnego czasu staram się brać przykład np z Kleopatry i używać naturalnych kosmetyków. Wypróbowałam peeling kawowy i powiem boska rewelacja!!!!!!! A po peelingu jak zwykle nasmarowałam ciało oliwką i czuje sie super!!!POLECAM!!
Malwina12320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 13:26   #79
Mroofcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 610
Dot.: Jak się "wypracować"

.
__________________
PROFIL ZAMKNIĘTY
Mroofcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-20, 13:06   #80
Red Currants
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Jak się "wypracować"

Ja nie jestem zwolenniczką solariów, lepiej opalać się naturalnie I to też ci polecam. Osobiście uważam że styl Barbie jest kiczowaty. Oczywiście nie chcę nikogo obrazić. Poleciłabym się porządnie opalić, do tego pomalować paznokcie bezbarwnym lakierem (jak ja nienawidzę tipsów !) i odrobinę wystylizować włosy. Ja do farbowania włosów używam łupin orzecha. Jak widać, stawiam na naturalność.
Red Currants jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 14:15   #81
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Jak się "wypracować"

Moim zdaniem powinnaś zadbać o cerę- najwyraźniej masz mieszaną i mocno się świecisz.
Przydałaby się pielęgnacja matująca i dobry makijaż.
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:48.