Co kupujecie w Helfach? Produkty i opinie - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-20, 14:04   #121
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Co kupujecie w helfach? helfy.pl Produkty i opinie

Pierwsze testy za mną.

Pasta do zębów z Neem i proszek do zębów to moi faworyci

Olej do włosów Amla i szampon oczyszczający są pod obserwacją - na pewno wypada mi mniej włosów

Krem Nomarks dla skóry z przebarwieniami i bliznami jest świetny; Wygładza, lekko rozjaśnia - po kilkunastu dniach regularnego stosowania odnotowałam i ja i moje otoczenie - zwężone pory i wyrównany kolor skóry.

Dziś zamówiłam kolejne cuda
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA

Edytowane przez carolinascotties
Czas edycji: 2012-03-20 o 14:10
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 16:53   #122
imersja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 733
Dot.: SKLEP - Helfy

witam
czy ktoś miał może problem ze zwrotem towaru w helfach.pl?
kupiłam sobie u nich farbę hennę Khadi kolor ciemny brąz, a przysłano mi orzechowy brąz. jeszcze tego samego dnia odesłałam im te farby paczką priorytetem, było to w poniedziałek 2lipca. do tej pory twierdzą że żadna paczka do nich nie przyszła. trochę dziwne żeby priorytet szedł tak długo , prawda? mam nadzije że jednak dojdzie i oddadzą mi pieniążki, bo na zwrot kosztów przesyłkiu nawet nie liczę.
imersja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 18:58   #123
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: SKLEP - Helfy

Cytat:
Napisane przez imersja Pokaż wiadomość
witam
czy ktoś miał może problem ze zwrotem towaru w helfach.pl?
kupiłam sobie u nich farbę hennę Khadi kolor ciemny brąz, a przysłano mi orzechowy brąz. jeszcze tego samego dnia odesłałam im te farby paczką priorytetem, było to w poniedziałek 2lipca. do tej pory twierdzą że żadna paczka do nich nie przyszła. trochę dziwne żeby priorytet szedł tak długo , prawda? mam nadzije że jednak dojdzie i oddadzą mi pieniążki, bo na zwrot kosztów przesyłkiu nawet nie liczę.
Zgodnie z art. 8 ust. 2 ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141 poz. 1176, z późn. zm.) sklep ma obowiązek pokryć koszty poniesione przez kupującego w związku z wymianą towaru niezgodnego z umową:

1. Jeżeli towar konsumpcyjny jest niezgodny z umową, kupujący może żądać doprowadzenia go do stanu zgodnego z umową przez nieodpłatną naprawę albo wymianę na nowy, chyba że naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów. Przy ocenie nadmierności kosztów uwzględnia się wartość towaru zgodnego z umową oraz rodzaj i stopień stwierdzonej niezgodności, a także bierze się pod uwagę niedogodności, na jakie naraziłby kupującego inny sposób zaspokojenia.
2. Nieodpłatność naprawy i wymiany w rozumieniu ust. 1 oznacza, że sprzedawca ma również obowiązek zwrotu kosztów poniesionych przez kupującego, w szczególności kosztów demontażu, dostarczenia, robocizny, materiałów oraz ponownego zamontowania i uruchomienia.


Możesz spróbować wyśledzić swoją przesyłkę tutaj: http://sledzenie.poczta-polska.pl/
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 22:54   #124
imersja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 733
Dot.: Co kupujecie w helfach? helfy.pl Produkty i opinie

dzięki za odpowiedz
prześledziłam swoją przesyłkę i wynika że już na drugi dzień przesyłkę dostarczono na miejsce...

---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:41 ----------

chyba oszukują
imersja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 21:28   #125
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Co kupujecie w helfach? helfy.pl Produkty i opinie

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 19:42   #126
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Co kupujecie w helfach? helfy.pl Produkty i opinie

Ja 2 tyg temu zamówiłam olejek kokosowy, rękawicę i mydełko Aleppo i przebieram nóżkami ze zniecierpliwienia, bo chciałabym już testować Pokładam wielkie nadzieje w mydle i rękawicy
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 11:44   #127
Emocja20
Zadomowienie
 
Avatar Emocja20
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Mon petit ciel
Wiadomości: 1 582
Dot.: Co kupujecie w helfach? helfy.pl Produkty i opinie

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
Ja 2 tyg temu zamówiłam olejek kokosowy, rękawicę i mydełko Aleppo i przebieram nóżkami ze zniecierpliwienia, bo chciałabym już testować Pokładam wielkie nadzieje w mydle i rękawicy
Olejek kokosowy Vatika? Tak pytam z ciekawości, bo ja go również posiadam. Na początku efekty były super. Nakładałam go na włosy na noc, potem zrobiłam przerwę i znowu zaczęłam używać i niestety zaczęły wypadać mi włosy Potem przeczytałam, że sporo osób tak reaguje na oleje kokosowe.
Emocja20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-17, 15:45   #128
muffinowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: K-lin
Wiadomości: 2
Dot.: SKLEP - Helfy

Aj...wszyscy mówicie o szybkiej wysyłce a ja się czuję przez sklep zapomniana ;(
Zamówiłam w niedziele 2012-08-12 21:32:52
a do dzisiaj zero kontaktu a paczki jak nie było tak nie ma ;C
fakt - wybrałam za pobraniem, ale nigdy paczka nie szła w tym przypadku tak wolno ;C
Na stronie jest też, że status wysyłki nieokreślony.
Pisałam na gadu- cisza. ;C
Czy,któraś z was miała kiedyś takie kłopoty? ;C
muffinowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 10:57   #129
Emocja20
Zadomowienie
 
Avatar Emocja20
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Mon petit ciel
Wiadomości: 1 582
Dot.: SKLEP - Helfy

Cytat:
Napisane przez muffinowa Pokaż wiadomość
Aj...wszyscy mówicie o szybkiej wysyłce a ja się czuję przez sklep zapomniana ;(
Zamówiłam w niedziele 2012-08-12 21:32:52
a do dzisiaj zero kontaktu a paczki jak nie było tak nie ma ;C
fakt - wybrałam za pobraniem, ale nigdy paczka nie szła w tym przypadku tak wolno ;C
Na stronie jest też, że status wysyłki nieokreślony.
Pisałam na gadu- cisza. ;C
Czy,któraś z was miała kiedyś takie kłopoty? ;C
Trochę to dziwne. Może spróbuj napisać maila? Pamiętam, że jak ja napisałam, to od razu na drugi dzień ktoś się ze mną skontaktował.
Emocja20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 12:24   #130
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Co kupujecie w helfach? helfy.pl Produkty i opinie

Cytat:
Napisane przez Emocja20 Pokaż wiadomość
Olejek kokosowy Vatika? Tak pytam z ciekawości, bo ja go również posiadam. Na początku efekty były super. Nakładałam go na włosy na noc, potem zrobiłam przerwę i znowu zaczęłam używać i niestety zaczęły wypadać mi włosy Potem przeczytałam, że sporo osób tak reaguje na oleje kokosowe.
Ja mam ładne zdrowe włosy i olej będę używać do ciała, a na włosy okazjonalnie. Dziś ścięłam kudełki, wiec myślę, że raz w tygodniu zamiast maski, ale gdybać to sobie mogę, bo nie wiem jak zareagują. Mam wlosy niskiej porowatości, więc powinnam być idealnym targetem, ale zobaczymy.

Mam nadzieje, ze wypadania nie będzie. Mam mało włosów, do tego cienkie i delikatne

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Cytat:
Napisane przez muffinowa Pokaż wiadomość
Aj...wszyscy mówicie o szybkiej wysyłce a ja się czuję przez sklep zapomniana ;(
Zamówiłam w niedziele 2012-08-12 21:32:52
a do dzisiaj zero kontaktu a paczki jak nie było tak nie ma ;C
fakt - wybrałam za pobraniem, ale nigdy paczka nie szła w tym przypadku tak wolno ;C
Na stronie jest też, że status wysyłki nieokreślony.
Pisałam na gadu- cisza. ;C
Czy,któraś z was miała kiedyś takie kłopoty? ;C

Ja mam Zamówiłam i zapłaciłam w pierwszym tygodniu sierpnia. Chyba 8 wysłali paczkę i jeszcze nic nie dostałam ;/ Ale ostatnio poczta robi mi psiukusy
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 15:34   #131
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 821
Dot.: Co kupujecie w helfach? helfy.pl Produkty i opinie

Ja używałam niegdyś regularnie olej kokosowy do włosów - na całe włosy i skórę głowy (nie Vatikę, tylko czysty) i zupełnie nic złego się z nimi nie działo, włosy były ładne, zadbane, nic mi nie wypadało, więc jest szansa, że nic Ci się nie stanie po tym olejku, a zawsze warto spróbować.
vLain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-18, 16:48   #132
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Co kupujecie w helfach? helfy.pl Produkty i opinie

Cytat:
Napisane przez vLain Pokaż wiadomość
Ja używałam niegdyś regularnie olej kokosowy do włosów - na całe włosy i skórę głowy (nie Vatikę, tylko czysty) i zupełnie nic złego się z nimi nie działo, włosy były ładne, zadbane, nic mi nie wypadało, więc jest szansa, że nic Ci się nie stanie po tym olejku, a zawsze warto spróbować.
A skóra głowy dobrze reagowała na oleje? Bo przyznam, że oleje do włosów stosuje od roku, ale jakoś omijam skórę głowy.
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 17:56   #133
muffinowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: K-lin
Wiadomości: 2
Dot.: SKLEP - Helfy

Cytat:
Napisane przez Emocja20 Pokaż wiadomość
Trochę to dziwne. Może spróbuj napisać maila? Pamiętam, że jak ja napisałam, to od razu na drugi dzień ktoś się ze mną skontaktował.
Napisałam, czekam na odpowiedź ;c Możliwe, że dopiero w poniedziałek dostanę odpowiedź, a szkoda bo wyjeżdżam a chciałam użyć henny przed wyjazdem ;C
muffinowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 18:52   #134
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 821
Dot.: Co kupujecie w helfach? helfy.pl Produkty i opinie

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
A skóra głowy dobrze reagowała na oleje? Bo przyznam, że oleje do włosów stosuje od roku, ale jakoś omijam skórę głowy.
Tak, wszystko było ok. Kiedy często używałam olejków (szczególnie jakichś gęstszych, jak rycynowy), przed każdym myciem, tzn. 2-3 razy w tygodniu, to trochę szybciej mi się przetłuszczały, dlatego zmieniłam częstotliwość do 1 razu w tygodniu i nie mam już tego problemu. Specjalnie masuję nimi też skórę głowy, żeby różne substancje i witaminy wniknęły też do cebulek i je odżywiły. Staram się nie przesadzać z ilością, żeby nie były "oblane tłuszczem", tylko brać odrobinę i wmasowywać miejsce przy miejscu.
W tej chwili używam olejku Sesa, czasem mieszam go z rycynowym czy oliwą z oliwek i jestem bardzo zadowolona, lubię olejować włosy . Szczególnie wtedy, kiedy są przesuszone, wtedy oleje się bardzo sprawdzają.
vLain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 19:21   #135
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Co kupujecie w helfach? helfy.pl Produkty i opinie

Cytat:
Napisane przez vLain Pokaż wiadomość
Tak, wszystko było ok. Kiedy często używałam olejków (szczególnie jakichś gęstszych, jak rycynowy), przed każdym myciem, tzn. 2-3 razy w tygodniu, to trochę szybciej mi się przetłuszczały, dlatego zmieniłam częstotliwość do 1 razu w tygodniu i nie mam już tego problemu. Specjalnie masuję nimi też skórę głowy, żeby różne substancje i witaminy wniknęły też do cebulek i je odżywiły. Staram się nie przesadzać z ilością, żeby nie były "oblane tłuszczem", tylko brać odrobinę i wmasowywać miejsce przy miejscu.
W tej chwili używam olejku Sesa, czasem mieszam go z rycynowym czy oliwą z oliwek i jestem bardzo zadowolona, lubię olejować włosy . Szczególnie wtedy, kiedy są przesuszone, wtedy oleje się bardzo sprawdzają.
I ja spróbuję jak tylko do mnie doleci.

U mnie mycie rano włosów odpada, więc pozostawię olej na skórze i włosach tylko na kilka godzin w takim razie. Coś pewnie i tak zadziała.

Ja mam włosy w świetnym stanie i chciałabym je w takim utrzymać, choć przyznam, że zależy mi na większej ich ilości i objętości. A jak Ci się sprawuje Sesa? Długo czekałaś na efekty?
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 11:36   #136
Emocja20
Zadomowienie
 
Avatar Emocja20
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Mon petit ciel
Wiadomości: 1 582
Dot.: Co kupujecie w helfach? helfy.pl Produkty i opinie

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
Ja mam ładne zdrowe włosy i olej będę używać do ciała, a na włosy okazjonalnie. Dziś ścięłam kudełki, wiec myślę, że raz w tygodniu zamiast maski, ale gdybać to sobie mogę, bo nie wiem jak zareagują. Mam wlosy niskiej porowatości, więc powinnam być idealnym targetem, ale zobaczymy.

Mam nadzieje, ze wypadania nie będzie. Mam mało włosów, do tego cienkie i delikatne

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------




Ja mam Zamówiłam i zapłaciłam w pierwszym tygodniu sierpnia. Chyba 8 wysłali paczkę i jeszcze nic nie dostałam ;/ Ale ostatnio poczta robi mi psiukusy
Cytat:
Napisane przez vLain Pokaż wiadomość
Ja używałam niegdyś regularnie olej kokosowy do włosów - na całe włosy i skórę głowy (nie Vatikę, tylko czysty) i zupełnie nic złego się z nimi nie działo, włosy były ładne, zadbane, nic mi nie wypadało, więc jest szansa, że nic Ci się nie stanie po tym olejku, a zawsze warto spróbować.
Nie no, wiadomo, nie każdemu zaraz będą włosy wypadać. Mówię tak, bo pytałam się mojej siostry i koleżanek i one to potwierdziły, ale każdy jest inny Tak, czy tak, warto jest spróbować. U mnie póki co najlepsze efekty przynosi mydełko Sesa do włosów. Nakładam je tak na pół godziny i potem myję włosy normalnie. Efekt jest super, bo włosy są grube, pełne objętości, błyszczące i nie przetłuszczają się tak szybko. I co najważniejsze- nie śmierdzą tak jak po olejku Sesa ( też nie każdy uważa ten zapach za nieprzyjemny).

Edytowane przez Emocja20
Czas edycji: 2012-08-19 o 11:37
Emocja20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 13:59   #137
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Co kupujecie w helfach? helfy.pl Produkty i opinie

Cytat:
Napisane przez Emocja20 Pokaż wiadomość
Nie no, wiadomo, nie każdemu zaraz będą włosy wypadać. Mówię tak, bo pytałam się mojej siostry i koleżanek i one to potwierdziły, ale każdy jest inny Tak, czy tak, warto jest spróbować. U mnie póki co najlepsze efekty przynosi mydełko Sesa do włosów. Nakładam je tak na pół godziny i potem myję włosy normalnie. Efekt jest super, bo włosy są grube, pełne objętości, błyszczące i nie przetłuszczają się tak szybko. I co najważniejsze- nie śmierdzą tak jak po olejku Sesa ( też nie każdy uważa ten zapach za nieprzyjemny).
O mydełku Sesa jeszcze nie słyszałam. Oj, ponowne zakupy się mi szykują niedługo Teraz tylko zacieram ręcę jak tylko pomyslę o kokosie i myjce peelingującej. Mam nadzieje, że mydło Aleppo b edzie podobnie dobre jak Coal Face Lush. Jeszcze nie mam awiza, a wysłali już ponad tydzień temu
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 20:38   #138
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 821
Dot.: Co kupujecie w helfach? helfy.pl Produkty i opinie

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
I ja spróbuję jak tylko do mnie doleci.

U mnie mycie rano włosów odpada, więc pozostawię olej na skórze i włosach tylko na kilka godzin w takim razie. Coś pewnie i tak zadziała.

Ja mam włosy w świetnym stanie i chciałabym je w takim utrzymać, choć przyznam, że zależy mi na większej ich ilości i objętości. A jak Ci się sprawuje Sesa? Długo czekałaś na efekty?
Powiem Ci, że samej ciężko mi zarejestrować jakieś znaczne postępy jeżeli chodzi o porost, jedynie często słyszę, że włosy rosną mi jak na drożdżach i chyba jest to prawda. W każdym razie olejki stosuję głównie dla nawilżenia i odżywienia - jeżeli rosną szybciej to fajnie, ale muszę powiedzieć, że nie widzę tego gołym okiem.
vLain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 17:10   #139
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Co kupujecie w helfach? helfy.pl Produkty i opinie

Cytat:
Napisane przez vLain Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że samej ciężko mi zarejestrować jakieś znaczne postępy jeżeli chodzi o porost, jedynie często słyszę, że włosy rosną mi jak na drożdżach i chyba jest to prawda. W każdym razie olejki stosuję głównie dla nawilżenia i odżywienia - jeżeli rosną szybciej to fajnie, ale muszę powiedzieć, że nie widzę tego gołym okiem.
Oh, skoro słyszysz od innych, że rosną, to na pewno działa Super. Poczekam w takim razie na te kosmetyki i później zamówie to mydełko. A też na helfy.pl kupowałaś?

Teraz nabyłam szampon Joanny do wypadających włosów z nowej serii, choć myślę, że i tak nic nie pobije cudownego duetu Garniera Neril. Ścięłam włosy i chciałabym bardzo, aby mi się zagęściły

A jakiej porowatości masz włoski?
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-21, 20:20   #140
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 821
Dot.: Co kupujecie w helfach? helfy.pl Produkty i opinie

Mam raczej zamknięte łuski, włosy mają połysk, jedynie końcówki miewają swoje złe dni

Tak, zamawiałam Sesę zawsze z helfów. Ostatnio kupiłam w innym sklepie wersję owocową, ale jeszcze nie otwierałam buteleczki. Domyślam się jednak, że ma lepszy zapach . Oryginał mocno pachnie ziołami. W helfach też jest ta wersja.
vLain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 12:19   #141
Emocja20
Zadomowienie
 
Avatar Emocja20
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Mon petit ciel
Wiadomości: 1 582
Dot.: Co kupujecie w helfach? helfy.pl Produkty i opinie

Cytat:
Napisane przez vLain Pokaż wiadomość
Mam raczej zamknięte łuski, włosy mają połysk, jedynie końcówki miewają swoje złe dni

Tak, zamawiałam Sesę zawsze z helfów. Ostatnio kupiłam w innym sklepie wersję owocową, ale jeszcze nie otwierałam buteleczki. Domyślam się jednak, że ma lepszy zapach . Oryginał mocno pachnie ziołami. W helfach też jest ta wersja.
Jak już otworzysz i wypróbujesz, to daj znać - ja standardowego zapachu Sesy nie mogłam znieść, a na pewno działa o wiele lepiej na włosy niż olej kokosowy - przynajmniej w moim przypadku.
Emocja20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 13:49   #142
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 821
Dot.: Co kupujecie w helfach? helfy.pl Produkty i opinie

Ok, dam znać, zostało mi olejku jeszcze na kilka razy, jak skończę buteleczkę to zabiorę się za nową
vLain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 19:50   #143
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Co kupujecie w helfach? helfy.pl Produkty i opinie

Na mnie dziś czekało awizo Jutro odbieram
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 12:02   #144
Emocja20
Zadomowienie
 
Avatar Emocja20
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Mon petit ciel
Wiadomości: 1 582
Dot.: Co kupujecie w helfach? helfy.pl Produkty i opinie

Cytat:
Napisane przez vLain Pokaż wiadomość
Ok, dam znać, zostało mi olejku jeszcze na kilka razy, jak skończę buteleczkę to zabiorę się za nową


Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
Na mnie dziś czekało awizo Jutro odbieram
Również czekam z niecierpliwością - na opinie dotyczące produktów

Dawno z helfy.pl nic nie zamawiałam, może się na coś skuszę
Emocja20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 09:20   #145
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Co kupujecie w helfach? helfy.pl Produkty i opinie

Okazało się, że paczka nie z helfy.pl Za to dostałam od nich maila, że moja paczka się odnalazła (!!!!!) i że wyslali ją kurierem i będzie w poniedziałek (zamawiałam pocztę polską).

Już mi się nie podoba
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 11:06   #146
Emocja20
Zadomowienie
 
Avatar Emocja20
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Mon petit ciel
Wiadomości: 1 582
Dot.: Co kupujecie w helfach? helfy.pl Produkty i opinie

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
Okazało się, że paczka nie z helfy.pl Za to dostałam od nich maila, że moja paczka się odnalazła (!!!!!) i że wyslali ją kurierem i będzie w poniedziałek (zamawiałam pocztę polską).

Już mi się nie podoba
Oj, niefajnie Też bym się zdenerwowała. Eh... Miejmy nadzieję, że paczka rzeczywiście dotrze w poniedziałek.
Emocja20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 12:20   #147
bejbii
Rozeznanie
 
Avatar bejbii
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: DKA
Wiadomości: 987
GG do bejbii
Dot.: Co kupujecie w helfach? helfy.pl Produkty i opinie

A ja chciałam zamówić mydełko Sesa i szampon oczyszczający z Amlą ale od jakiegoś czasu tego nie mają ;(
__________________
Mam gównianą pracę, za gównianą płacę...
bejbii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 17:31   #148
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Co kupujecie w helfach? helfy.pl Produkty i opinie

Cytat:
Napisane przez Emocja20 Pokaż wiadomość
Oj, niefajnie Też bym się zdenerwowała. Eh... Miejmy nadzieję, że paczka rzeczywiście dotrze w poniedziałek.
Wkurzylam sie, ale licze ze bedzie jutro
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 10:54   #149
Emocja20
Zadomowienie
 
Avatar Emocja20
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Mon petit ciel
Wiadomości: 1 582
Dot.: Co kupujecie w helfach? helfy.pl Produkty i opinie

Cytat:
Napisane przez bejbii Pokaż wiadomość
A ja chciałam zamówić mydełko Sesa i szampon oczyszczający z Amlą ale od jakiegoś czasu tego nie mają ;(
Z mydełkiem to jest duży problem, bo oni rzadko je mają, a jak już mają to rozchodzi się bardzo szybko. Pamiętam, że ostatnio jak mi się trafiło, to kupowałam z siostrą i zamówiłyśmy dwa ostatnie. Szkoda, że tak kiepsko u nich z dostępnością, ale pewnie też ciężko jest im samym to dostać.

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
Wkurzylam sie, ale licze ze bedzie jutro
Trzymam kciuki za jutrzejszego kuriera. Niech szybko wiezie tę paczkę, bo jak nie....
Emocja20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 16:46   #150
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Co kupujecie w helfach? helfy.pl Produkty i opinie

Nadal nic Kurierem przyszło jeszcze coś innego.
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-04 09:15:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:45.