Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-23, 14:45   #3211
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja też już nie. Ale 12 zł to nawet mój TŻ nigdzie nie płaci.
Ja już się przyzwyczaiłam do tej kwoty tak, ze jak przed Wielkanocą obcinałam się gdzie indziej i jak powiedziała ze 30 zł, to oczy wystawiłam

A może też liczy 12 zł bo po sąsiedzku i obie z mamą do niej chodzimy, więc nas kojarzy. Teraz jeszcze siostrzenica jak przyjeżdża na wakacje to się bawi z jej dziećmi.

TZ obcinał włosy w pawilonie koło naszego bloku i zapłacił 20 zł,więc też ok
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 18:04   #3212
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No wygląda tu na ciemniejszy, na swatchach które ja oglądałam wydał mi się bardziej podobny. Niemniej jest to ta sama tonacja, więc pewnie sporo zależy od światła.
Za to z tego porównania wynika, że Sole Mate mógłby znaleźc się w zasięgu moich zainteresowań.
nie wyprę się, że mam słabość do takich odcieni ale wolałabym, żeby się widocznie różniły..
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Poczas odbioru moich standardowych leków w aptece poległam, mój odwyk ostatecznie legł w gruzach i powinnien mnie ktoś porządnie zlać, walnąć w łeb, albo cokolwiek innego. (...)
no jak taka okazja, to żal nie kupić

ja jeszcze zdecydowałam się doklikać Miss Fancy Pants zero silnej woli
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Faktycznie miałaś szczęście w nieszczęściu, znam przypadek, że przy przytrzaśnięciu palca drzwiami od samochodu potrzebna była rehabilitacja, bo nerwy poszły...
o rany, mi właśnie kiedyś mama przytrzasnęła palec drzwiami od samochodu, nie dość, że zrobił się czarny, bolał jakby był złamany (aż byłam u chirurga na ściąganiu tej krwi), to potem schodził.. masakra, nie życzę nikomu - całe szczęście, że nie było jak w tym przypadku

a Tobie mam nadzieję już lepiej?
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Brzmi super apetycznie Ja uwielbiam jabłka w każdej postaci.
ja tak samo
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Też prawda
Zapomniałabym, ja na pewno kupię ten zestaw, zależnie od tego, kiedy się pojawi, to w listopadzie lub w grudniu - widziałam go już w najnowszym katalogu Benefit i musi, musi być mój!
fajowy ten zestaw! chociaż mi błyszczyki strasznie wolno schodzą i kilka sztuk mogłoby być zabójcze
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Smażone z makaronem? Nigdy nie jadłam jabłek w takim połączeniu, jakoś specjalnie je przygotowujesz?
też pierwsze słyszę aczkolwiek brzmi smacznie
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Zebrałam się w sobie i umówiłam się na sobotę do fryzjerki.
Teraz muszę postanowić czego chcę.
też muszę się wybrać, może w czwartek grzywka już odrosła nieprzyzwoicie, a i całość przydałoby się nieco skrócić
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja idę dzisiaj po pracy do fryzjerki Standardowo - obcięcie do ramion z cieniowaniem. Teraz mam już nieciekawą długość, smętnie wiszą w kucyku, a jako rozpuszczone to tez takie niewiadomoco.
Ostatnio obcinałam przed Wielkanocą, ale nie byłam zadowolona, więc mama umówiła mnie do fryzjerki koło bloku rodziców - weźmie 12 zł, a obcinała mnie nie raz i wie co chcę
wow, cena jak marzenie
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 22:45   #3213
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja jem.

Ostatnio w Lidlu udało mi się kupić orzechowy syrop do kawy z tygodnia chyba brytyjskiego i ciacha bretońskie z francuskiego. TŻ powiedział, że to najlepsze ciastka, jakie jadł w życiu, ja też je uwielbiam.
Ja wędliny rzadziutko, ale w tylu przepisach ta szynka występuje, że w końcu postanowiłam zakupić
ja kupiłam 3 herbatki-piramidki z tej ichniejszej firmy (miałam kiedyś owocowe i są większe te liście) i syrop waniliowy, ale taki mdły jest, nie smakuje mi. I podróbkę sosu Worcester. I szklanki termiczne.
Od ciastek stamtąd się staram trzymać z daleka i dośc długo sie już udaje. Ale czipsy tzatzikowe są świetne takie w dużej tubie.
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Przetestowałam wczoraj maseczkę nawilżającą Vichy, bardzo fajna jest. I płukankę malinową Marion ale mam mieszane uczucia, nie widzę za bardzo działania.
Ja jeszcze nie spróbowałam malinowej maski. W sumie to dziś sobie zrobię
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
rzyrafko, podpisuję się pod słowami ice co do NT II, też jestem z niej bardzo zadowolona. Następną bazę chciałabym chyba z Essie, jestem zachwycona Good To Go, więc może i lakiery podkładowe mają niczego sobie.

Można, ona jest surowa, ale suszona, gotowa do bezpośredniego spożycia Tak jak np. z melonem (chociaż ja akurat nie przepadam za tym połączeniem).

Uwielbiam syropy orzechowe Jak piłam jeszcze kawę na co dzień, to regularnie w Starbucksie kupowałam syrop o smaku orzechów laskowych

Poczas odbioru moich standardowych leków w aptece poległam, mój odwyk ostatecznie legł w gruzach i powinnien mnie ktoś porządnie zlać, walnąć w łeb, albo cokolwiek innego.

Chyba za karę przytrzasnęłam sobie dziś w pracy palec, aż mi łzy stanęły w oczach, boli mnie do tej pory, a było to prawie 3 godziny temu... Nawet nie chcę myśleć, jakiego krwiaka mam pod paznokciem pomalowanym RR.
NTII kiedyś miałam i chyba za długo używałam- przypłaciłam to stanem pazurków potem z Essie miałam mini Fill the Gap i była taka gumiasta o ile dobrze pamiętam. Zadowolona byłam z obecnej Mollon PRO, tylko nie wiem gdzie ją dorwać stacjonarnie- mam z targów.

Za melonem solo też nie przepadam Ale mnie coś ciśnie na awokado ostatnio

Z laskowych to lubię tylko Soplicę, Nutellę i Ferrero Rocher Za to włoskie kocham

Oj, no szkoda, trzeba żyć dalej U mnie poważne braki, wykończyłam nawet chusteczki higieniczne i waciki Szykuje się wizyta w makro, ale nic niepotrzebnego nie powinno wpaść. Ewentualnie szampon jakiś- może Gliss Kurr, może Fructis, ale na to mam dyspensę. Przydałby się i taki mocniej oczyszczający (zielony Fructis ) i bardziej odżywczy niż ten codzienniak Pantene do cienkich.
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Z ryżem też - jak najbardziej Dodatkowo można ryż z jabłkami zapiec w piekarniku.

Lubię też naleśniki z tą papką
U mnie się robi ryż zapiekany z jabłkami, ale daje się surowe jabłka, nie takie przygotowane. I uwielbiam jabłka w cieście- takie jakby racuszki, też z surowymi plastrami.
Makaron kiedyś u kogoś jadłam i miło wspominam, ale nie wiem jak był robiony. a do naleśników mus jabłkowy, ale to z papierówek, i kompot w lecie też.
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
12 zł to jak za darmo.

Ja musze podciąć końce, dalej zapuszczam, ale chyba poleci więcej niż chciałam, bo jak tak patrzę na moje włosy to końce mimo że nieporozdwajane to zmarnione i cienkie. Grzywkę muszę przywrócić do normalnego stanu też.
I dalej nie wiem co z kolorem, rozważałam przez chwilę kolor po całości, ale chyba jednak zrobię takie same refleksy jak przed ślubem. Może ciut jaśniejsze.
Mnie najtaniej obcięto u MagJi w miasteczku, 20 zł i to było to ostatnie cięcie sprzed roku, jednocześnie jedno z lepszych

A na Ruczaj chyba się jeszcze wybiorę pod koniec roku na skrócenie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 06:54   #3214
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ostatnio obcinałam przed Wielkanocą, ale nie byłam zadowolona, więc mama umówiła mnie do fryzjerki koło bloku rodziców - weźmie 12 zł, a obcinała mnie nie raz i wie co chcę
Wow jaka fenomenalna cena, jak za darmo! Ja za samą grzywkę płacę 10 zł...

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
I dalej nie wiem co z kolorem, rozważałam przez chwilę kolor po całości, ale chyba jednak zrobię takie same refleksy jak przed ślubem. Może ciut jaśniejsze.
Jednak same refleksy? A tak Cię ciągnęło do blondu... Może warto spróbować, pomimo, że mąż odradza, na pewno i tak mu się spodoba A do ciemniejszego odcienia łatwo wrócić.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja jeszcze zdecydowałam się doklikać Miss Fancy Pants zero silnej woli
No ładnie Ale super zakupy, naprawdę.
Daj znać, jak już pomalujesz paznokcie tymi kolorami i ocenisz sama

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
o rany, mi właśnie kiedyś mama przytrzasnęła palec drzwiami od samochodu, nie dość, że zrobił się czarny, bolał jakby był złamany (aż byłam u chirurga na ściąganiu tej krwi), to potem schodził.. masakra, nie życzę nikomu - całe szczęście, że nie było jak w tym przypadku

a Tobie mam nadzieję już lepiej?
Współczuję!

Mnie lepiej, dziękuję Boli mnie tylko jak naciskam paznokcia / opuszek palca, a tak samo z siebie już nie.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
fajowy ten zestaw! chociaż mi błyszczyki strasznie wolno schodzą i kilka sztuk mogłoby być zabójcze
Mnie też, w ogóle nie pamiętam, kiedy ostatnio używałam błyszczyka Ale to małe pojemności są i pewnie 2-3 kolory bym oddała, choćby jako dodatek do prezentu świątecznego

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
NTII kiedyś miałam i chyba za długo używałam- przypłaciłam to stanem pazurków potem z Essie miałam mini Fill the Gap i była taka gumiasta o ile dobrze pamiętam.
Hmm, mi na szczęście NT II dobrze służy, a odkąd zmieniłam zmywacz i zaczęłam jeść dużo migdałów to stan moich paznokci bardzo się poprawił. Są mocniejsze i o wiele mniej się rozdwajają.
Zapamiętam to o Essie... Gumiasta nie brzmi dobrze.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Oj, no szkoda, trzeba żyć dalej U mnie poważne braki, wykończyłam nawet chusteczki higieniczne i waciki Szykuje się wizyta w makro, ale nic niepotrzebnego nie powinno wpaść. Ewentualnie szampon jakiś- może Gliss Kurr, może Fructis, ale na to mam dyspensę. Przydałby się i taki mocniej oczyszczający (zielony Fructis ) i bardziej odżywczy niż ten codzienniak Pantene do cienkich.
Braki trzeba nadrabiać.
Ja z kolei nawet wacików mam ogromny zapas

I dostanę kolejny balsam do testowania, tym razem z Venus. Kiedy ja to zużyję, to nie mam pojęcia, ale i tak się cieszę.


ice, jeżeli nie zdecydujesz się na Sumptuous Extreme, to właśnie wyczytałam, że Double Wear jest w przyjemnej promocji, za 89 zł - http://www.sephora.pl/pl/cid30571/re...zecenione.html
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 07:17   #3215
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ewentualnie szampon jakiś- może Gliss Kurr, może Fructis, ale na to mam dyspensę. Przydałby się i taki mocniej oczyszczający (zielony Fructis ) i bardziej odżywczy niż ten codzienniak Pantene do cienkich.
Też jestem na kupnie szamponu Co prawda mam jeszcze jakąś 1/4 butli Welli z wizażowego testu, ale ten szampon mi tak średnio podszedł w przeciwieństwie do odżywki.

A dziś może jeszcze odbiorę Avon - cały zestaw turecki z Planet Spa


Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
I dostanę kolejny balsam do testowania, tym razem z Venus. Kiedy ja to zużyję, to nie mam pojęcia, ale i tak się cieszę.
snow szalejesz

Co do włosów to ja nie muszę się martwić o cenę, bo mnie kuzynka obcina
W ogóle to mój piękny ciemny brąz już się wypłukuje, siwe włosy wylazły od nowa Ale następne farbowanie zrobię nie wcześniej jak na święta.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 08:41   #3216
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
A mówiłam Wam jak u Karola zamówiłyśmy z przyjaciółką grzane wino i dostałyśmy normalne czerwone wino z kawałkiem pomarańczy przygrzane w mikrofalówce? Oczywiście samo wino było ledwo letnie a szklanka (do latte!) gorąca Po naszej uwadze, że wino jest zimne zostało podgrzane tym samym sposobem! No to podziękowałyśmy i już się szykowałyśmy na awanturę przy rachunku, ale na swoje szczęście nie ujęli
[...]

wygląda świetnie!
W ogóle nie wiem jak to jest, że już dla nas nie pieczesz?
Kpiny, zresztą w ogóle to już nie ten sam Karol
I było pyszne Tylko trudno się kroiło.
No bo musiałabym o szóstej rano najpierw to ciasto zawieźć do pracy, a potem na spotkanie Pewnie już rano zostałoby zgniecione przez cudownych współpasażerów
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ruszyło mi się wreszcie w zużyciach- poszedł tonik, żel pod prysznic, mydełko i do tego tusz do rzęs Avonu, którego używałam do dolnej powieki . Do tego udało mi się jeszcze nie zrobić żadnego zapasu . I postanowiłam dołożyć sobie rubryczkę w excelu i dopisywać ile tak na prawdę oszczędzam korzystając z różnych promocji. Bo w sumie nie wiem. Może się okazać, że w ogóle nie ma się co rzucać na większość rzeczy- w kontekście robienia zapasów oczywiście
Gratuluję zużyć
I fajny pomysł z zapisywaniem, ile się oszczędza, bardzo mnie to zaciekawiło
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Wow, wygląda bosko!!! Chyba był bardzo pracochłonny?
Nawet nie - jednego dnia upiekłam blaty i to było szybkie, a krem też w sumie był łatwy

Śliczne zdobycze


Ponieważ nadal odwykuję (ale pewnie w listopadzie zrobię zamówienie w aptece), to przerzuciłam swoją na energię na pieczenie - w połączeniu z małą ilością ruchu będzie to zgubne dla mojej wagi... Ale muszę sobie jakoś umilać te dni, bo czuję, że zbliża się moja pora na sen zimowy (a w pracy nie dają na to zwolnienia). Więc wczoraj upiekłam bułeczki kardamonowe z budyniem i kokosem (te, które piekła rzyrafka) - są pyszne! Jak tylko się skończą, to piekę szarlotkę - mam przepis babci i jabłka w słoiku

A wracając do kosmetyków - nadal bardzo podoba mi się bioderma, w dodatku jest niesamowicie wydajna!
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 08:44   #3217
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
o rany, mi właśnie kiedyś mama przytrzasnęła palec drzwiami od samochodu, nie dość, że zrobił się czarny, bolał jakby był złamany (aż byłam u chirurga na ściąganiu tej krwi), to potem schodził.. masakra, nie życzę nikomu - całe szczęście, że nie było jak w tym przypadku
No to ja miałam dokładnie to samo, tylko sama sobie to zrobiłam. Ale do lekarza nie poszłam i to był pewne błąd bo długo trwało zanim wrócił do stanu sprzed tego zdarzenia.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
też muszę się wybrać, może w czwartek grzywka już odrosła nieprzyzwoicie, a i całość przydałoby się nieco skrócić
Ja tak zapuściłam grzywkę, że mogłabym część jej zakładać za ucho. Przesadnie długo odkładałam wizytę.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
NTII kiedyś miałam i chyba za długo używałam- przypłaciłam to stanem pazurków potem z Essie miałam mini Fill the Gap i była taka gumiasta o ile dobrze pamiętam. Zadowolona byłam z obecnej Mollon PRO, tylko nie wiem gdzie ją dorwać stacjonarnie- mam z targów.
A przez internet nie dostaniesz tej bazy Mollon?
Zapamiętam o Essie - a poza tym, że była gumiasta to jak się sprawdzała?

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Jednak same refleksy? A tak Cię ciągnęło do blondu... Może warto spróbować, pomimo, że mąż odradza, na pewno i tak mu się spodoba A do ciemniejszego odcienia łatwo wrócić.
Ciągnęło, ale chwilowo przestało. To nie jest w ogóle kwestia męża - po pierwsze jakoś mniej mnie bierze na blond z postępującym ochłodzeniem, po drugie obawiam się jednak odrostów. Przy refleksach mam teraz odrosty na 6 cm i nie ma problemu, nie rzuca się to w oczy tak żeby było bardzo źle, a jakbym miała jednolity kolor to byłaby masakra. A jak juz zdecyduję się na farbę to fryzjer co 2-3 miesiące jest konieczny, a nie wiem gdzie będę niedługo, co będę robić i najważniejsze - ile będę zarabiać i w związku z tym jak często będę mogła sobie pozwolić na taką kompleksową wizytę u fryzjera.

No chyba że zmienię zdanie jak usiądę w sobotę na fotelu, ale chwilowo nie zanosi się.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
ice, jeżeli nie zdecydujesz się na Sumptuous Extreme, to właśnie wyczytałam, że Double Wear jest w przyjemnej promocji, za 89 zł - http://www.sephora.pl/pl/cid30571/re...zecenione.html
O dziękuje za info Sumptuous Extreme poczeka, Studio Fix też, idę dziś lub jutro do tego L'Occitane i zajrzę do Sephory od razu.
W sumie sprawdzony tusz nie zaszkodzi mi w tej chwili.

Zakup tuszu chyba całkiem pogrzebie moje nadzieje na zakup granatowych szpilek ze Stradi w tym miesiącu, no ale cóż, pierwsza potrzeba to pierwsza potrzeba.

isa pytałaś kiedyś o Mango w Factory, wyrzucili tam teraz poro fajnych rzeczy, głównie spodni i sweterków z kolekcji Basic. Moim zdaniem teraz warto podjechać, kupiłam wczoraj śliczny pomarańczowy rozpinany sweterek (on w sumie w normalnej cenie) i spódnicę granatową prostą za 35 zł.

Estella, karolina ten Pore Refiner Biodermy ma denata w składzie? On jest bardzo mocny czy od biedy można by go czasem stosować na sucha skórę? Mam pory jak kratery, nie mogę na nie patrzeć.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać

Edytowane przez iceflower
Czas edycji: 2012-10-24 o 08:45
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-24, 08:56   #3218
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Też jestem na kupnie szamponu Co prawda mam jeszcze jakąś 1/4 butli Welli z wizażowego testu, ale ten szampon mi tak średnio podszedł w przeciwieństwie do odżywki.
Ty miałaś linię Repair, prawda? Mnie też ta odżywka bardzo pasuje, mam po niej niezwykle gładkie, miękkie włosy, a w ogóle nie obciąża.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ponieważ nadal odwykuję (ale pewnie w listopadzie zrobię zamówienie w aptece), to przerzuciłam swoją na energię na pieczenie - w połączeniu z małą ilością ruchu będzie to zgubne dla mojej wagi... Ale muszę sobie jakoś umilać te dni, bo czuję, że zbliża się moja pora na sen zimowy (a w pracy nie dają na to zwolnienia). Więc wczoraj upiekłam bułeczki kardamonowe z budyniem i kokosem (te, które piekła rzyrafka) - są pyszne! Jak tylko się skończą, to piekę szarlotkę - mam przepis babci i jabłka w słoiku
Ja w okresie jesienno-zimowym też mam najczęściej fazę na pieczenie, zdarzało mi się upiec 3 ciasta jednego dnia W tym roku jeszcze się opieram, trochę z braku czasu, a trochę ze strachu przed wzrostem wagi, zwłaszcza, że przytyłam od września 2 kg i nie są to na pewno mięśnie
Te bułeczki brzmią bosko, ale pewnie zawierają zbyt wiele zakazanych dla mnie składników - może to i lepiej

Szarlotkę piekłam z mamą w niedzielę, na kruchym bez jajek z Kwestii Smaku, wyszła fenomenalna, cała blacha poszła nim zdażyła wystygnąć.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ciągnęło, ale chwilowo przestało. To nie jest w ogóle kwestia męża - po pierwsze jakoś mniej mnie bierze na blond z postępującym ochłodzeniem, po drugie obawiam się jednak odrostów. Przy refleksach mam teraz odrosty na 6 cm i nie ma problemu, nie rzuca się to w oczy tak żeby było bardzo źle, a jakbym miała jednolity kolor to byłaby masakra. A jak juz zdecyduję się na farbę to fryzjer co 2-3 miesiące jest konieczny, a nie wiem gdzie będę niedługo, co będę robić i najważniejsze - ile będę zarabiać i w związku z tym jak często będę mogła sobie pozwolić na taką kompleksową wizytę u fryzjera.
Rozumiem Mnie też w okresie zimowym zawsze bierze ochota na ciemniejszy odcień włosów I zazwyczaj je lekko przyciemniałam, chociaż w tym roku chyba dam sobie spokój.
Fakt, odrosty przy blondzie to jednak trzeba regularnie farbować, a u fryzjera to faktycznie potrafi być spory wydatek.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
O dziękuje za info Sumptuous Extreme poczeka, Studio Fix też, idę dziś lub jutro do tego L'Occitane i zajrzę do Sephory od razu.
W sumie sprawdzony tusz nie zaszkodzi mi w tej chwili.

Zakup tuszu chyba całkiem pogrzebie moje nadzieje na zakup granatowych szpilek ze Stradi w tym miesiącu, no ale cóż, pierwsza potrzeba to pierwsza potrzeba.
Mnie od razu przeszło przez myśl, czy aby nie chcą go wycofać, skoro wyprzedają, ale mam wielką nadzieję, że nie.

Coś te szpilki nie chcą być Twoje Ale ja też wybrałabym tusz, bez tego nie da się żyć.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 09:18   #3219
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Rozumiem Mnie też w okresie zimowym zawsze bierze ochota na ciemniejszy odcień włosów I zazwyczaj je lekko przyciemniałam, chociaż w tym roku chyba dam sobie spokój.
Fakt, odrosty przy blondzie to jednak trzeba regularnie farbować, a u fryzjera to faktycznie potrafi być spory wydatek.
No ja na farbowanie w domu w ogóle nigdy się już nie piszę, więc na razie chyba w ogóle się wstrzymam. Pewnie na wiosnę znowu zapragnę blondu jak siebie znam.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Mnie od razu przeszło przez myśl, czy aby nie chcą go wycofać, skoro wyprzedają, ale mam wielką nadzieję, że nie.
Ojej, mam nadzieję że nie. Może w Polsce on po prostu słabo schodzi?

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Coś te szpilki nie chcą być Twoje Ale ja też wybrałabym tusz, bez tego nie da się żyć.
No nie chcą, co chwilę wydaję pieniądze na coś potrzebniejszego niż szpilki na które lada dzień będzie za zimno. No ale jeszcze pomyślę. A tusz jest mi po prostu potrzebny, więc to raczej wybór prosty.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 09:34   #3220
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No ja na farbowanie w domu w ogóle nigdy się już nie piszę, więc na razie chyba w ogóle się wstrzymam. Pewnie na wiosnę znowu zapragnę blondu jak siebie znam.
A ja ostatnio pomyślałam, że nawet mogłabym zrobić sobie farbę w domu, kusi mnie do zmiany, a nie mam ochoty wydawać grubych pieniędzy na fryzjera. Z drugiej strony, po farbach sklepowych miałam dość zniszczone i przesuszone włosy, ale moja mama od lat farbuje się sklepowym L'Orealem i wcale nie ma na głowie jakiejś tragedii - a przy jasnym blondzie tym bardziej możnaby się tego spodziewać...
No i mam dylemat, z którego pewnie jak zwykle nic nie wyjdzie, bo stchórzę i zostanę przy swoim kolorze

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ojej, mam nadzieję że nie. Może w Polsce on po prostu słabo schodzi?
Możliwe, wydaje mi się, że Polki wolą pogrubiające tusze, przynajmniej tak wynika z moich obserwacji.

Muszę zasięgnąć informacji u osoby zdecydowanie bliżej źródła, może się czegoś dowiem.

Wymyśliłam sobie, że Sumptuous Extreme może być w świątecznych zestawach, bo oni chyba zazwyczaj dają do nich jakieś hity sprzedażowe i nowości.

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Dostałam w Starbucksie latte w kubku z bałwankiem Czy naprawdę już muszą wprowadzać zimowy nastrój Nawet dla mnie trochę za wcześnie na prawie świąteczne klimaty
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 09:37   #3221
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A ja ostatnio pomyślałam, że nawet mogłabym zrobić sobie farbę w domu, kusi mnie do zmiany, a nie mam ochoty wydawać grubych pieniędzy na fryzjera. Z drugiej strony, po farbach sklepowych miałam dość zniszczone i przesuszone włosy, ale moja mama od lat farbuje się sklepowym L'Orealem i wcale nie ma na głowie jakiejś tragedii - a przy jasnym blondzie tym bardziej możnaby się tego spodziewać...
No i mam dylemat, z którego pewnie jak zwykle nic nie wyjdzie, bo stchórzę i zostanę przy swoim kolorze
No z farb sklepowych ja relatywnie dobrze wspominam L'Oreal Recital Preference, farbowałam nim kiedyś i nie nieszczy bardzo włosów, ale i tak uważam ze jest przepaść między salonowymi farbami a nim. No ale jakbym miała jeszcze kiedyś próbować w domu to tylko tą farbą, chociaż na razie zarzekam się że nigdy tego nie zrobię już.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Możliwe, wydaje mi się, że Polki wolą pogrubiające tusze, przynajmniej tak wynika z moich obserwacji.
No też mi się tak wydaje - z resztą sama wolę pogrubiające, chyba że trafią się takie perełki jak DW.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Muszę zasięgnąć informacji u osoby zdecydowanie bliżej źródła, może się czegoś dowiem.
Daj koniecznie znać jak się czegoś dowiesz.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Wymyśliłam sobie, że Sumptuous Extreme może być w świątecznych zestawach, bo oni chyba zazwyczaj dają do nich jakieś hity sprzedażowe i nowości.
Świąteczne zestawy to brzmi strasznie dla mojego portfela. W zeszłym roku chyba też ten tusz był w zestawach?
Ciekawe czy w tym roku będzie promocja na kolorówkę w Spehorze i ile % po świętach.

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dostałam w Starbucksie latte w kubku z bałwankiem Czy naprawdę już muszą wprowadzać zimowy nastrój Nawet dla mnie trochę za wcześnie na prawie świąteczne klimaty
Wyprzedzają trendy za 2 tygodnie już się zacznie wszędzie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-24, 09:59   #3222
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ice tutaj masz skład https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ra-wersja.html
mnie w ogóle nie wysusza, stosuję go codziennie - to moja 2 lub 3 tubka.

Iza fajnie, że Ci Bioderma pasuje; tubka starcza na długo, bo wystarczy tylko odrobina na całą twarz
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 10:10   #3223
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No z farb sklepowych ja relatywnie dobrze wspominam L'Oreal Recital Preference, farbowałam nim kiedyś i nie nieszczy bardzo włosów, ale i tak uważam ze jest przepaść między salonowymi farbami a nim. No ale jakbym miała jeszcze kiedyś próbować w domu to tylko tą farbą, chociaż na razie zarzekam się że nigdy tego nie zrobię już.
Zgadzam się w kwestii przepaści jakości i wpływu na włosy, ale przepaść finansowa też jest ogromna Coś za coś.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Świąteczne zestawy to brzmi strasznie dla mojego portfela. W zeszłym roku chyba też ten tusz był w zestawach?
Ciekawe czy w tym roku będzie promocja na kolorówkę w Spehorze i ile % po świętach.
Dla mojego również, jestem świątecznym maniakiem i w grudniu zamiast mózgu mam chyba gwiazdki, śnieżyczki itp. atrakcje, bo przestaję racjonalnie myśleć. Dodatkowo uwielbiam robić prezenty, zazwyczaj już w listopadzie zaczynam poszukiwania, ale i tak w grudniu biegam jak szalona, a pieniądze wypływają z konta w zastrzaszającym tempie

Ja bardzo liczę na tą promocję i na -30%, chociaż nie bardzo wiem, po co, skoro niczego mi nie brakuje

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Wyprzedzają trendy za 2 tygodnie już się zacznie wszędzie.
Aż za bardzo, trochę ich poniosło... Chociaż fakt, tylko znikną znicze, to pojawią się choinki...

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Estello, próbowałam serum Dermedica na dzień i w większej ilości na noc i wtedy się sprawdził Widocznie nakładałam go za mało, jak na moje potrzeby.

Natomiast jestem zachwycona Nutri Gold pod oczy, używam na dzień, daje super komfort, a skóra jest wręcz nieprawdopodobnie gładka!


ice, wczoraj używałam maseczki Hialuro, pierwsze wrażenia pozytywne, nawilżenie dobre, czuć, jak skóra pije Jedyne co mi troszkę przeszkadza, to taka konsystencja gęstego krem-żelu - zdecydowanie wolę maseczki kremowe, te lekko żelowe zostawiają powłokę, za która nie przepadam i tak jest również w przypadku tej maseczki. Spsikałam jednak twarz termalką i problem zniknął, więc nie jest to jakaś znacząca wada.

Ogólnie fajny produkt, nie żałuję zakupu
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 10:22   #3224
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ice tutaj masz skład https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ra-wersja.html
mnie w ogóle nie wysusza, stosuję go codziennie - to moja 2 lub 3 tubka.
Dzięki, pomyślę nad nim. Może to w końcu coś co by podziałało na moje pory, bo dzisiaj rano stałam przed lustrem i się załamywałam.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Zgadzam się w kwestii przepaści jakości i wpływu na włosy, ale przepaść finansowa też jest ogromna Coś za coś.
No tak, jest przepaść i trzeba w sumie wybrać, który argument bardziej istotny.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dla mojego również, jestem świątecznym maniakiem i w grudniu zamiast mózgu mam chyba gwiazdki, śnieżyczki itp. atrakcje, bo przestaję racjonalnie myśleć. Dodatkowo uwielbiam robić prezenty, zazwyczaj już w listopadzie zaczynam poszukiwania, ale i tak w grudniu biegam jak szalona, a pieniądze wypływają z konta w zastrzaszającym tempie
No ja głupieję w grudniu zawsze, wtedy jest tyle promocji. W tym roku obiecuję sobie skupić swoją energię na prezentach i nie tracić głowy, ale pewnie i tak coś kosmetycznego wpadnie i dla mnie.
Prezenty uwielbiam kupować, ale jak kupuję innym to sobie często również.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja bardzo liczę na tą promocję i na -30%, chociaż nie bardzo wiem, po co, skoro niczego mi nie brakuje
Ja też nie wiem po co na nią liczę, ale liczę. Może jakaś szminka albo tusz na zapas wpadnie.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
ice, wczoraj używałam maseczki Hialuro, pierwsze wrażenia pozytywne, nawilżenie dobre, czuć, jak skóra pije Jedyne co mi troszkę przeszkadza, to taka konsystencja gęstego krem-żelu - zdecydowanie wolę maseczki kremowe, te lekko żelowe zostawiają powłokę, za która nie przepadam i tak jest również w przypadku tej maseczki. Spsikałam jednak twarz termalką i problem zniknął, więc nie jest to jakaś znacząca wada.
Dzięki za opinię, ja na razie na nią się nie napalam, kosmetyki do twarzy z mocznikiem wysoko w składzie budzą u mnie lekki respekt po Xerialu 5 i dlatego na razie się wstrzymam, tym bardziej że mówisz że żelowa jest, a też nie przepadam za taką konsystencją, to jakiś powód dodatkowy żeby jej sobie odmówić.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 10:52   #3225
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Estello, próbowałam serum Dermedica na dzień i w większej ilości na noc i wtedy się sprawdził Widocznie nakładałam go za mało, jak na moje potrzeby.

Natomiast jestem zachwycona Nutri Gold pod oczy, używam na dzień, daje super komfort, a skóra jest wręcz nieprawdopodobnie gładka!


ice, wczoraj używałam maseczki Hialuro, pierwsze wrażenia pozytywne, nawilżenie dobre, czuć, jak skóra pije Jedyne co mi troszkę przeszkadza, to taka konsystencja gęstego krem-żelu - zdecydowanie wolę maseczki kremowe, te lekko żelowe zostawiają powłokę, za która nie przepadam i tak jest również w przypadku tej maseczki. Spsikałam jednak twarz termalką i problem zniknął, więc nie jest to jakaś znacząca wada.
Super do mojej tłustej skóry samo serum jest wystarczające - nie muszę nakładać kremu
Krem pod oczy też mi bardzo pasuje, jest świetny na chłodną porę roku.

Nie lubię żelowych kosmetyków, za to wypatrzyłam fajny olejek pod prysznic z Iwostinu http://www.iwostin.pl/rozwiazania_iw...do-mycia-ciala
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 12:21   #3226
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No ja głupieję w grudniu zawsze, wtedy jest tyle promocji. W tym roku obiecuję sobie skupić swoją energię na prezentach i nie tracić głowy, ale pewnie i tak coś kosmetycznego wpadnie i dla mnie.
Prezenty uwielbiam kupować, ale jak kupuję innym to sobie często również.
To dokładnie tak, jak ja. Najlepiej by było, gdybym zaopatrzyła się w prezenty nim zaczną się zestawy, promocje, itp., bo jak je widzę, to zdarza mi się kupować mnóstwo niepotrzebnych rzeczy. Z drugiej strony, wtedy często pojawiają się naprawdę ciekawe oferty prezentowe, no i bądź tu mądra.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dzięki za opinię, ja na razie na nią się nie napalam, kosmetyki do twarzy z mocznikiem wysoko w składzie budzą u mnie lekki respekt po Xerialu 5 i dlatego na razie się wstrzymam, tym bardziej że mówisz że żelowa jest, a też nie przepadam za taką konsystencją, to jakiś powód dodatkowy żeby jej sobie odmówić.
A co ci zrobił Xerial...?

Ona nie jest całkiem żelowa, może źle się wyraziłam, po prostu jest taka kremowa z żelowo-śliskim wykończeniem, lekko silikonowym, o.

W razie chęci, służę odlewką

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Super do mojej tłustej skóry samo serum jest wystarczające - nie muszę nakładać kremu

Nie lubię żelowych kosmetyków, za to wypatrzyłam fajny olejek pod prysznic z Iwostinu http://www.iwostin.pl/rozwiazania_iw...do-mycia-ciala
Nie wyobrażam sobie stosowania samego serum bez kremu Po pierwsze, lubię to wzmocnione działanie, jeśli są stosowane w duecie, po drugie, mało które serum ma wystarczająco komfortową konsystencję jak na moje potrzeby.

Poprawiłam się wyżej, to niezupełnie żelowa konsystencja.

Jakoś wolę klasyczne żele pod prysznic, po takich olejkach czuję się nieumyta Poza tym pewnie pachnie słabo, o ile w ogóle, a to dla mnie zupełnie niedopuszczalne pod prysznicem.

Edytowane przez snowqueen
Czas edycji: 2012-10-24 o 12:23
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 12:28   #3227
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
To dokładnie tak, jak ja. Najlepiej by było, gdybym zaopatrzyła się w prezenty nim zaczną się zestawy, promocje, itp., bo jak je widzę, to zdarza mi się kupować mnóstwo niepotrzebnych rzeczy. Z drugiej strony, wtedy często pojawiają się naprawdę ciekawe oferty prezentowe, no i bądź tu mądra.
No jest też ryzyko, że jak kupisz za wczasu a potem rzucą te wszystkie cudne zestawy i promocje to i tak kupisz tylko juz w 100% jako autoprezent.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A co ci zrobił Xerial...?
Najpierw zrobił efekt łał, myślałam że to krem wszechczasów będzie, a potem tak mnie nieziemsko podrażnił, że nie poznawałam się w lustrze.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ona nie jest całkiem żelowa, może źle się wyraziłam, po prostu jest taka kremowa z żelowo-śliskim wykończeniem, lekko silikonowym, o.

W razie chęci, służę odlewką
Na razie pozostanę przy stanowisku, że jej nie chcę. Ale dziękuję.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Jakoś wolę klasyczne żele pod prysznic, po takich olejkach czuję się nieumyta Poza tym pewnie pachnie słabo, o ile w ogóle, a to dla mnie zupełnie niedopuszczalne pod prysznicem.
Dla mnie to też niedopuszczalne, pod prysznicem ma pachnieć.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 12:54   #3228
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Najpierw zrobił efekt łał, myślałam że to krem wszechczasów będzie, a potem tak mnie nieziemsko podrażnił, że nie poznawałam się w lustrze.
Nie brzmi to dobrze, ja mam nadzieję, że ta maseczka nie zrobi mi krzywdy przy dłuższym stosowaniu.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Na razie pozostanę przy stanowisku, że jej nie chcę. Ale dziękuję.
Twój portfel i szafka z zapasami są z Ciebie dumne


Używasz daje kremu Nutri Gold w ramach testów? Jak wrażenia?
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 13:03   #3229
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Nie brzmi to dobrze, ja mam nadzieję, że ta maseczka nie zrobi mi krzywdy przy dłuższym stosowaniu.
Myślę że nie, może to u mnie to było takie jednorazowe zdarzenie. Używam czasem kremów z mocznikiem w składzie, unikam tylko jego wysokiego miejsca w składzie.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Twój portfel i szafka z zapasami są z Ciebie dumne
Mam nadzieję nawet nie wiedzą, jak ciężko mi przychodzą takie deklaracje.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Używasz daje kremu Nutri Gold w ramach testów? Jak wrażenia?
Jestem zakochana w jego zapachu ale przestałam go stosować chwilowo, wrócę jak skończę Idealię. Jestem z niego zadowolona, fajnie nawilża i odżywia, nawet ta parafinowa warstewka mi nie przeszkadza, używa sie go super.

W ogóle to mam dzisiaj okropną cerę, kolejna faza oczyszczania, łuszczenie, rozszerzone pory i podkład mi źle dzisiaj leży, zbiera się w porach i nos mi się błyszczy. Dzień paszteta jak nic, jeszcze te niewydarzone włosy do kompletu.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-24, 13:14   #3230
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jestem zakochana w jego zapachu ale przestałam go stosować chwilowo, wrócę jak skończę Idealię. Jestem z niego zadowolona, fajnie nawilża i odżywia, nawet ta parafinowa warstewka mi nie przeszkadza, używa sie go super.
Gdybym dostała ten krem w tym złotym słoiczku, ale niepodpisany, to na 100% myślałabym, że to jakiś wysokopółkowiec, a mam naprawdę dość szerokie pole porównawcze. Zapach kojarzy się naprawdę luksusowo, konsystencja jest przyjemna, działanie świetne- wszystko jest naprawdę udane.
Nigdy bym nie przypuszczała, że L'Oreal wypuści tak dobrą linię. Fajnie się czasami tak zaskoczyć.

Krem pod oczy też jest bajeczny, jak będziesz na etapie kupna, to radzę się mu przyjrzeć.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
W ogóle to mam dzisiaj okropną cerę, kolejna faza oczyszczania, łuszczenie, rozszerzone pory i podkład mi źle dzisiaj leży, zbiera się w porach i nos mi się błyszczy. Dzień paszteta jak nic, jeszcze te niewydarzone włosy do kompletu.
Ja też mam dziś rozszerzone pory i jakieś czerwone plamki na nosie

Łączę się z Tobą w pasztetowym nastroju, chociaż ja apogeum miałam wczoraj - w drodze do pracy włosy spuszyły mi się wręcz do niewyobrażalnego stopnia przez mgłę, oczywiście tak zostało do wieczora, a w domu bezsensownie weszłam na wagę i wpadłam w koszmarny nastrój. Poczułam się kompletnie nieatrakcyjna Dziś nie jest wiele lepiej, ale zamierzam poćwiczyć wieczorem, trzeci raz od niedzieli, tylko wczoraj zrobiłam przerwę na lekką regenerację.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 13:22   #3231
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Gdybym dostała ten krem w tym złotym słoiczku, ale niepodpisany, to na 100% myślałabym, że to jakiś wysokopółkowiec, a mam naprawdę dość szerokie pole porównawcze. Zapach kojarzy się naprawdę luksusowo, konsystencja jest przyjemna, działanie świetne- wszystko jest naprawdę udane.
Nigdy bym nie przypuszczała, że L'Oreal wypuści tak dobrą linię. Fajnie się czasami tak zaskoczyć.

Krem pod oczy też jest bajeczny, jak będziesz na etapie kupna, to radzę się mu przyjrzeć.
No ja też jestem zaskoczona, bo ich kremy zawsze raczej omijałam nie spodziewając się niczego specjalnego a tu taka niespodzianka.

Zwrócę uwagę na krem pod oczy, ale najpierw wezmę się za testy kremu Redermic od madziarry, będę chyba niedługo na kupnie, bo coś mi się Dermika robi za lekka na teraz. W lecie była super, ale temperatura spada i moja skóra chce czegoś innego.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja też mam dziś rozszerzone pory i jakieś czerwone plamki na nosie

Łączę się z Tobą w pasztetowym nastroju, chociaż ja apogeum miałam wczoraj - w drodze do pracy włosy spuszyły mi się wręcz do niewyobrażalnego stopnia przez mgłę, oczywiście tak zostało do wieczora, a w domu bezsensownie weszłam na wagę i wpadłam w koszmarny nastrój. Poczułam się kompletnie nieatrakcyjna Dziś nie jest wiele lepiej, ale zamierzam poćwiczyć wieczorem, trzeci raz od niedzieli, tylko wczoraj zrobiłam przerwę na lekką regenerację.
Dobrze, że ja nie mam wagi bo już bym pewnie kilka razy w tym roku zaliczyła fatalny nastrój z powodu zmian. Ja się dzisiaj czuję fatalnie, chociaż mam na sobie nowy sweterek, a to zwykle na samopoczucie pomaga. Ale obiektywnie nie wyglądam dzisiaj dobrze, a i do ćwiczeń wciąż się nie zabrałam, chociaż obiecywałam to sobie już w poniedziałek. I dzisiaj też jestem taka bez energii, że chyba się nie zmotywuję. Wstyd.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 14:15   #3232
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Nie wyobrażam sobie stosowania samego serum bez kremu Po pierwsze, lubię to wzmocnione działanie, jeśli są stosowane w duecie, po drugie, mało które serum ma wystarczająco komfortową konsystencję jak na moje potrzeby.

Jakoś wolę klasyczne żele pod prysznic, po takich olejkach czuję się nieumyta Poza tym pewnie pachnie słabo, o ile w ogóle, a to dla mnie zupełnie niedopuszczalne pod prysznicem.
u mnie po tym serum zostaje taka warstwa jak po kremie; jak mi się nie chce smarować to zostawiam samo serum

uwielbiam olejek pod prysznic Pat&Rub - natłuszcza skórę i ma delikatny zapach, nie trzeba po nim stosować balsamu.

Obejrzałam sobie na żywo nową kolekcję Essie - BOSKA!!! Mój typ to Miss Fancy Pants
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 16:59   #3233
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
isa pytałaś kiedyś o Mango w Factory, wyrzucili tam teraz poro fajnych rzeczy, głównie spodni i sweterków z kolekcji Basic. Moim zdaniem teraz warto podjechać, kupiłam wczoraj śliczny pomarańczowy rozpinany sweterek (on w sumie w normalnej cenie) i spódnicę granatową prostą za 35 zł.
O dzięki za info
Akurat dziś byłam, ale w Kaziu i kupiłam tylko w H&M zwykłą prostą sukienko-tunikę i 2 mini spódniczki takie rozciągliwe do chodzenia po domu do legginsów


Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ty miałaś linię Repair, prawda? Mnie też ta odżywka bardzo pasuje, mam po niej niezwykle gładkie, miękkie włosy, a w ogóle nie obciąża.

To chyba obecnie najlepsza z odżywek, jakie miałam okazję używać.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 20:07   #3234
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
No ładnie Ale super zakupy, naprawdę.
Daj znać, jak już pomalujesz paznokcie tymi kolorami i ocenisz sama
sama jestem ich strasznie ciekawa już zacieram ręce
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Mnie lepiej, dziękuję Boli mnie tylko jak naciskam paznokcia / opuszek palca, a tak samo z siebie już nie.
cieszę się, że nie musisz przeżywać większej katorgi
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No to ja miałam dokładnie to samo, tylko sama sobie to zrobiłam. Ale do lekarza nie poszłam i to był pewne błąd bo długo trwało zanim wrócił do stanu sprzed tego zdarzenia.
ja poszłam bo ból promieniował tak, że myślałam że jest złamany.. nigdy nie zapomnę jak schodził paznokieć i potem odrastał nowy, brr..
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dostałam w Starbucksie latte w kubku z bałwankiem Czy naprawdę już muszą wprowadzać zimowy nastrój Nawet dla mnie trochę za wcześnie na prawie świąteczne klimaty
omg chociaż w Lidlu od kilku tygodni sprzedają świąteczne słodycze podobno coraz więcej sklepów ozdobionych jest już na święta
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ciekawe czy w tym roku będzie promocja na kolorówkę w Spehorze i ile % po świętach.
oby tylko raz było 25, tak to zawsze 30%
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
W ogóle to mam dzisiaj okropną cerę, kolejna faza oczyszczania, łuszczenie, rozszerzone pory i podkład mi źle dzisiaj leży, zbiera się w porach i nos mi się błyszczy. Dzień paszteta jak nic, jeszcze te niewydarzone włosy do kompletu.
ja mam tak od kilku dni trudno mi doprowadzić ją do ładu
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Obejrzałam sobie na żywo nową kolekcję Essie - BOSKA!!! Mój typ to Miss Fancy Pants
zazdraszczam dobrze, że i na niego się zdecydowałam
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 20:47   #3235
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
I było pyszne Tylko trudno się kroiło.
No bo musiałabym o szóstej rano najpierw to ciasto zawieźć do pracy, a potem na spotkanie Pewnie już rano zostałoby zgniecione przez cudownych współpasażerów

A wracając do kosmetyków - nadal bardzo podoba mi się bioderma, w dodatku jest niesamowicie wydajna!
Przez Ciebie i tamto zdjęcie skusiłam się dziś na ten bezowy tort w Green Coffee

Wiem, wiem tak tylko czasem wzdycham

No to cieszę się, że Ci pasuje Z wydajnością to prawda, wystarczy dosłownie odrobina na całą twarz

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Estella, karolina ten Pore Refiner Biodermy ma denata w składzie? On jest bardzo mocny czy od biedy można by go czasem stosować na sucha skórę? Mam pory jak kratery, nie mogę na nie patrzeć.
Mnie nie wysusza, ale ja mam mieszaną cerę, więc trudno powiedzieć jak zareaguje sucha Chociaż w sumie policzki mam normalne a im też krzywdy nie robi. Bałam się właśnie tego wysuszenia, ale nic złego się nie stało, na wszelki wypadek jednak tak co 3-4 dzień odstawiam i używam serum z Lumene od Estelli, albo czegoś nawilżającego a na noc co drugi dzień używam czegoś treściwego plus ampułki. I na razie się sprawdza

Przypomniałam sobie, że pytałaś mnie o porównanie Dramy z klasykiem,ale jakoś mi umknęło Już odpowiadam
Szczerze mówiąc nastawiłam się na niewypał, bo pamiętałam, że Estelli bardzo ten tusz nie podszedł, ale nie było źle
Na początku był mocno średni, ale dałam mu kilka dni i potem było już dużo lepiej Wprawdzie po nazwie oczekiwałam mocniejszego pogrubienia niż w klasyku a dostałam porównywalne, ale poza tym sprawował się dobrze. Nie osypywał się, nie sklejał, ale efektu teatralnego, którego bym po nim oczekiwała zdecydowanie nie daje

Co do farbowania to ja od soboty znów mam toner, zapłaciłam śmieszne pieniądze (w porównaniu z tym co płaciłam do tej pory w Warszawie) i od razu czuję się lepiej, bo tamten kolor już był taki jakiś nijaki

A dziś miałam bardzo dobry dzień Nie byłam w pracy, bo się szkolę, więc trochę dłużej pospałam i to już jest powód do radości Szkolenie jest fajne i b. kameralne, poznałam ciekawych ludzi a potem spotkałam się z koleżanką, która była mi b.bliska w liceum a jakiś czas temu kontakt nam się urwał. Nie mogłyśmy się nagadać i mam nadzieję, że teraz już będziemy się widywać częściej
Jutro mam podobny plan dnia, z tym, że na koniec chyba przejdę się w poszukiwaniu zimowej kurtki, bo obecna kwalifikuje się już do wymiany.
Podobają mi się puchówki w Zarze, ale trochę przesadzili z cenami, więc mam nadzieję znaleźć coś tańszego

A na koniec jeszcze dodam, że przetestowałam wczoraj krem Xemose od Basi () i jestem zachwycona jego konsystencją Super jest taka pianka!Wprawdzie sam krem jest odrobinę za treściwy dla mnie, ale zmieszany z ampułką tworzą duet idealny
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 21:09   #3236
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
zazdraszczam dobrze, że i na niego się zdecydowałam
ile lakierów kupiłaś w końcu? mi przybyły 3 dodatkowo zaczęłam regularną pielęgnację dłoni i paznokci - odżywka Eveline, eliksir do skórek Marion i krem do rąk Lirene; Jak na razie wszystkie fajne
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Przypomniałam sobie, że pytałaś mnie o porównanie Dramy z klasykiem,ale jakoś mi umknęło Już odpowiadam
Szczerze mówiąc nastawiłam się na niewypał, bo pamiętałam, że Estelli bardzo ten tusz nie podszedł, ale nie było źle
to fajnie, że jednak nie był taki zły; ja mam jakiś problem z tuszami od jakiegoś czasu; chyba od tarcia oczu - ciągle mam przemęczone
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 21:19   #3237
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
A dziś miałam bardzo dobry dzień Nie byłam w pracy, bo się szkolę, więc trochę dłużej pospałam i to już jest powód do radości Szkolenie jest fajne i b. kameralne, poznałam ciekawych ludzi a potem spotkałam się z koleżanką, która była mi b.bliska w liceum a jakiś czas temu kontakt nam się urwał. Nie mogłyśmy się nagadać i mam nadzieję, że teraz już będziemy się widywać częściej
Jutro mam podobny plan dnia, z tym, że na koniec chyba przejdę się w poszukiwaniu zimowej kurtki, bo obecna kwalifikuje się już do wymiany.
Podobają mi się puchówki w Zarze, ale trochę przesadzili z cenami, więc mam nadzieję znaleźć coś tańszego
ale fajnie świat jednak jest mały

a Zara przegina z cenami, w tym roku kurtki są co najmniej 100zł droższe niż w latach ubiegłych
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
ile lakierów kupiłaś w końcu? mi przybyły 3 dodatkowo zaczęłam regularną pielęgnację dłoni i paznokci - odżywka Eveline, eliksir do skórek Marion i krem do rąk Lirene; Jak na razie wszystkie fajne
4 a są gdzieś dostępne te Essiaki czy poznałaś je zawodowo że tak powiem?
mi dziś jeszcze wpadł preparat do skórek Eveline, ale jeszcze nie używałam
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 21:26   #3238
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
4 a są gdzieś dostępne te Essiaki czy poznałaś je zawodowo że tak powiem?
szaleństwo zawodowo, cała kolekcja przepiękna, bardzo jesienna, mam Miss Fancy Pants, Stylenomics i Skirting the issue; miałam całą kolekcję na pazurkach i naprawdę warto się jej przyjrzeć
nie wiem czy nakładać lakier na odżywkę czy dać paznokciom trochę odżyć
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 21:34   #3239
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
dodatkowo zaczęłam regularną pielęgnację dłoni i paznokci - odżywka Eveline, eliksir do skórek Marion i krem do rąk Lirene; Jak na razie wszystkie fajne
Co to za eliksir?Ciekawe czy będzie w Jasmin
Jutro mam trochę czasu przed szkoleniem a o tej porze tylko Jasmin otwarte, więc chyba zajrzę

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ale fajnie świat jednak jest mały

a Zara przegina z cenami, w tym roku kurtki są co najmniej 100zł droższe niż w latach ubiegłych
Tzn. umówiłyśmy się, nie przypadkiem

To fakt, ale np. w Taranko zwykła puchówka 700-800 zł, to dopiero szaleństwo

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
szaleństwo zawodowo, cała kolekcja przepiękna, bardzo jesienna, mam Miss Fancy Pants, Stylenomics i Skirting the issue; miałam całą kolekcję na pazurkach i naprawdę warto się jej przyjrzeć
nie wiem czy nakładać lakier na odżywkę czy dać paznokciom trochę odżyć
Przynieście te esiaki na następne spotkanie

Dziewczyny co to był za myk z tą folią do zmywania brokatowych lakierów?Bo mam znów top z Essence na paznokciach a ostatnio b.ciężko mi go było zmyć.

Kusi mnie to
http://biochemiadlaopornych.pl/aktualnosci/
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 21:42   #3240
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
szaleństwo zawodowo, cała kolekcja przepiękna, bardzo jesienna, mam Miss Fancy Pants, Stylenomics i Skirting the issue; miałam całą kolekcję na pazurkach i naprawdę warto się jej przyjrzeć
nie wiem czy nakładać lakier na odżywkę czy dać paznokciom trochę odżyć
o, to te dwa, których nie wzięłam
podoba mi się Stylenomics, ale bałam się, że będzie za bardzo czarny
ja właśnie daję paznokciom odpocząć, żeby od razu wypróbować te lakiery jak przyjdą

właśnie otworzyłam Flavo C - zapowiada się nieźle, spodziewałam się tłustej, lepkiej mazi, a tu miłe zaskoczenie i od razu twarz wygląda jakoś żywiej
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Tzn. umówiłyśmy się, nie przypadkiem

To fakt, ale np. w Taranko zwykła puchówka 700-800 zł, to dopiero szaleństwo

Przynieście te esiaki na następne spotkanie

Dziewczyny co to był za myk z tą folią do zmywania brokatowych lakierów?Bo mam znów top z Essence na paznokciach a ostatnio b.ciężko mi go było zmyć.
aa, nie doczytałam

tyle bym nie dała, zwłaszcza że nigdy nie wiadomo, czy piórka nie będą wychodzić

ja wezmę

tu masz instrukcję zmywania z folią http://kosme-tiki.blogspot.com/2011/...-sposob-z.html

zapomniałabym, jakaś dziewczyna w wątku douglasowo-sephorowym napisała, że w Hebe w Alejach są Essie to możliwe?
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2012-10-24 o 21:55
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:43.