Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011 - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Kochane głosujemy na kolejny tytuł zapraszam
Testować nerwy swojej mamy lubię, psocę, niszczę, krzyczę, rozrabiam i gubię. 5 10,64%
Tu tupnę nóżką, tam krzyknę "nie", niech siwych włosów przybędzie mamie. 1 2,13%
Daj mi, nie ciem i łaa łaa - krzyczy wciąż gromadka ta. 1 2,13%
Niewinne oczka jak aniołek mam, ale prawdziwy hardcore wnet pokażę wam 7 14,89%
Zdania układamy, co raz wiecej z rodzicami rozmawiamy. 0 0%
My tu gadu-gadu, a dzieciaki dają w zabawach czadu. 0 0%
Bunt dwulatka przyszedl wiosna i mamy minę "radosna" 0 0%
Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy 26 55,32%
Dzieci nasze już w domach znudzone, gdzie ta wiosna? , pytaja one 1 2,13%
Rożki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną 6 12,77%
Głosujący: 47. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-11, 09:52   #1291
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Cytat:
Napisane przez Chelsea91 Pokaż wiadomość
Chociaż zauważyłam u siebie jedną zmianę- zmianę charakteru, niestety na gorsze....
u mnie tez. jestem bardziej wstretna i olewam zdanie innych bardziej niz wczesniej.
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 10:14   #1292
marzena_S
Zadomowienie
 
Avatar marzena_S
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 413
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Dzień dobry.
Wczoraj mokro i deszcz, a dzisiaj lekki mróz i cienka warstwa śniegu.

Aaniu, jeszcze trochę Ci zostało, ale do 20kg na pewno nie dobijesz. Fajnie, że Adaś tak lubi swoją Panią doktor.

Pieleszko, Haniowe zęby myję takim żelem http://allegro.pl/ziajka-zel-do-zebo...905931280.html. Szczoteczki mamy dwie http://allegro.pl/szczoteczka-do-zeb...913430717.html, http://allegro.pl/jordan-szczoteczka...920496108.html.

Marina, fajnie że zajrzałaś. Dobrze, że tż ma się lepiej- niebawem zacznie pracować i staniecie na nogi.

Monia, powodzenia ze smokiem.

Brumku, właśnie podpytywałam rodziców jak to u Nas było z mleczakami i podobno zarówno ja jak i tż mieliśmy słabe zęby. Na szczęście ze stałymi nie mamy większych problemów.

Isia, przez Ciebie i mnie wzięło na wspomnienia. Przejrzałam Haniowe zdjęcia i aż się łezka w oku zakręciła.
Tak mi się panna zmieniła.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0948.jpg (81,0 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0552.jpg (104,2 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0541.jpg (74,2 KB, 63 załadowań)
__________________
HANIA
11.08.2011 jest już z nami
marzena_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 10:22   #1293
Stronczek27
Wtajemniczenie
 
Avatar Stronczek27
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lomza (PL), Slough (UK)
Wiadomości: 2 465
GG do Stronczek27
Dzien doberek

To sie wczoraj pochwalilam Wiki sie obudziła o 2 i do 4 mantykowala. wiecej nic wam nie napisze

Marinko witaj
Ciesze sie ze Igi zdrowy i jakos dajecie sobie radę. Tesknimy tu za Wami.

Gomra to teraz masz sprzymierzeńca. Moze razem cos zdzialacie.

Isiaok Ewa urocza i zmiana ogromna. Wiki duzo sie nie zmieniła. Moze włoski ciut pojasnialy. Były czarne teraz ciemny brąz. I oczka brązowe sie zrobiły a wczesniej były ciemne ale cieżko było kolor określić.

Iwa to znaczy ze juz Jestes "nasza". Tyle nas tu jest i cieżko zapamiętać kto i co ja Dzieki fb znam większość z imienia i nazwiska

A ja sie z domu dzis ruszyć nie moge. Siedzę i czekam na kuriera. Nie wiem o której ma byc. Maja przywieźć nasz prezent gwiazdkowy. Juz sie nie moge doczekać.
Stronczek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 10:22   #1294
Kolina
Zadomowienie
 
Avatar Kolina
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: domek na wzgorzu
Wiadomości: 1 525
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

hej
wpadam tak na szybko

nie wyspałam się Dawid walczył 2h zanim zasnął, czyli dopiero przed północą
obudził się tuż przed moim budzikiem - o 5:30 i towarzyszył mi w przygotowaniach - prysznic, smarowania, czesanie itd

usg miałam o 8:40 więc minimum godzinę wcześniej trzeba było wyjechać by przebrnąć przez poranny korek
byliśmy wcześniej więc przed badaniem oddałam krew i mocz do badań

nie mam zdjęć maluszka, badanie czysto analityczne, wymiary, sprawdzanie narządów, przepływów etc mam wydruki tylko szczegółów - brzuszka, głowy, no wiecie przekrojów
szkoda
badanie nie wykazało żadnych nieprawidłowości, rozwój małego zgadza się z tyg. ciąży, po raz kolejny potwierdzono że chłopiec
orientacyjna waga 1627g

gość usilnie chciał sprawdzić stan szyjki, ale nie poprzez pochwę tylko od górnie, przez brzuch, bardzo mocno naciskał mi w okolicy blizny, nigdy jeszcze nie miałam tak nie przyjemnego badania, głowicę czuję do tej pory boli mnie w pachwinie
mam nadzieję że mi czegoś nie nadwyrężył
wizytę zwykłą, na fotelu mam w poniedziałek

wracając chciałam wstąpić do pasmanterii i pocałowałam klamkę, czynna od 11 nie wiedziałam że są jeszcze sklepy otwierane tak późno
obok był lumpek, przecena mnie skusiła, z dzieckiem na ręku w 5min zrobiłam zakupy, 2 pary spodni ciążowych dzieciowych było trochę ale słabej jakości, nie wzięłam nic

później nadrobię, jak położę Dawidka, bo chyba pora na drzemkę po tak wczesnej pobudce
__________________
Kolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 10:37   #1295
Shira_83
Zadomowienie
 
Avatar Shira_83
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 646
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Bry Kuniaste zmory
Cytat:
Napisane przez dziubek79 Pokaż wiadomość
c



strescisz mi ?? [COLOR="Silver"]



no dyć że ja tylko przeczytam

Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość
Hobbita w domu mam Jak tylko skończę obecną książkę czytać to się za niego biorę wrrrr

A Naroli jak widać nie ma
W K ją widać [COLOR="Silver"]
super hobbit już skończony polecam!

myślałam że się pogniewała i temu jej nie ma

Cytat:
Napisane przez patik87 Pokaż wiadomość
t



ja wogóle nie rozumiem fascynacją tą fantastyką. Nigdy nie oglądałam i nie czytałam tolkiena, hobbita.. zupełnie nie mam przekonania. Jakoś mnie nie ciągnie.
Chyba dziwna jestem? Harrego potera tylko czytałam jako dzieciak jeszcze, ale tylko ze 3 części.



?


Cytat:
Napisane przez Gomra Pokaż wiadomość

Obawiam się że to nie jest kwestia tylko jednego chłopca czy dwóch, dzisiaj na balu przebierańców widziałam jak dwóch go przepychało. Normalnie dziwczyny chce mi się tak płakać że nie macie pojęcia.
Teraz u nas zaczynają się ferie zimowe, ale zamierzam kilka razy młodego do przedszkola zawiezc, zobaczymy.
biedna ty wiem że chce się wyć ale walcz nikt nie ma prawa bić drugiego nawet 6 latek!!

Cytat:
Napisane przez DaKaro Pokaż wiadomość

Potwierdzam niestety .


Hobbit .
ja też

Cytat:
Napisane przez Kajool Pokaż wiadomość
dzisiaj myslalam, ze umre ze smiechu. Maly nie chcial mnie do toalety puscic, wiec mu mowie. Szymus mama nie ma pampersa, zesiusia sie w matki. Moj rezolutny synek gdzies pobiegl, wraca i co mi niesie?? swojego pampersa

ahhhahahahah ale cię załatwił!
my wczoraj złapaliśmy kupę do nocniczka jak ją Żbik spłukał to robił jej potem papapa
Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
wczoraj odsmoczkowywalam kinge. ryczla cichutko 20 min i zasnela. w nocy o 1 sie obudzila i tez placz. zasnela ze mna. o 5 chciala wstac, ale jak jakos namowilam na spanie, wrocila sama do swojego lozeczka i zasnela. moze sie uda. zlobek poinformowany ze odsmoczkowuje, ale na razie bedca dawa do snu do czasu az sie nauczy w domu samodzielnie zasypiac

nadrabiam...
super ja też muszę, ale jestem leniwcem!!!

zdrówka chorowitki!

Justynka jak potomstwo??
__________________
maleństwo-synek
Shira_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 10:54   #1296
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Marzenko dziękuję! a ten żelik Ziajki znajdę gdzieś w aptece/drogerii?? czy muszę z all kupować?? bo my mamy jakąś próbkę Elmexa tego od roku do 6 lat, ale to chyba z fluorem jest??
__________________
Haneczka

Kobiety nigdy nie zrozumiesz. Nawet jeśli jesteś kobietą! (A.J.Cronin)
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 11:00   #1297
marzena_S
Zadomowienie
 
Avatar marzena_S
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 413
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Pieleszko, myślę że znajdziesz. Ja kupowałam w Super-pharm, w takiej niedużej przydomowej drogerii też mieli. W aptekach jeszcze możesz pytać.
__________________
HANIA
11.08.2011 jest już z nami
marzena_S jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-11, 11:02   #1298
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Cytat:
Napisane przez pieleszka Pokaż wiadomość


i tutaj mam pytanie do mamusiek: jakie polecacie szczoteczki do tych pierwszych ząbków?? jakie pasty?? musimy już zacząć myć nasze 2 zębole, bo są już na wierzchu
my mamy najzwyklejszą szczoteczkę do zębów tylko z tych mniejszych
a pasty różnie - teraz jakaś Bobini z Biedronki, wcześniej Elmex dla dzieci


Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość
Zastanawiałam się na objawami poszczepiennymi, jakie moga być.
Radek na szczęście gorączki nie miał, radosny cały czas.
Tylko w obrębie wkłucia ma czerwoną rozlazłą i nierówną plamę. Nie wiem czy to normalne. Przy wcześniejszych szczepieniach miał zaczerwienione ale nie tak bardzo.
Może wymyślam

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------


może zrób okłady z altacetu?

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
wczoraj odsmoczkowywalam kinge. ryczla cichutko 20 min i zasnela. w nocy o 1 sie obudzila i tez placz. zasnela ze mna. o 5 chciala wstac, ale jak jakos namowilam na spanie, wrocila sama do swojego lozeczka i zasnela. moze sie uda. zlobek poinformowany ze odsmoczkowuje, ale na razie bedca dawa do snu do czasu az sie nauczy w domu samodzielnie zasypiac


Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość

Isia, przez Ciebie i mnie wzięło na wspomnienia. Przejrzałam Haniowe zdjęcia i aż się łezka w oku zakręciła.
Tak mi się panna zmieniła.
Hania to taki cukiereczek do schrupania
słodziuchna

Cytat:
Napisane przez Stronczek27 Pokaż wiadomość

1. To sie wczoraj pochwalilam Wiki sie obudziła o 2 i do 4 mantykowala. wiecej nic wam nie napisze


2. Iwa to znaczy ze juz Jestes "nasza". Tyle nas tu jest i cieżko zapamiętać kto i co ja Dzieki fb znam większość z imienia i nazwiska
1. współczuję nocki

2. no trochę Was tutaj jest ale to dobrze
w Klubie z Hanią to z dziewczynami znamy się jak łyse konie, ale z nimi pisałam od początku więc to już kupa czasu

Cytat:
Napisane przez Kolina Pokaż wiadomość



1. nie mam zdjęć maluszka, badanie czysto analityczne, wymiary, sprawdzanie narządów, przepływów etc mam wydruki tylko szczegółów - brzuszka, głowy, no wiecie przekrojów
szkoda
badanie nie wykazało żadnych nieprawidłowości, rozwój małego zgadza się z tyg. ciąży, po raz kolejny potwierdzono że chłopiec
orientacyjna waga 1627g

2. gość usilnie chciał sprawdzić stan szyjki, ale nie poprzez pochwę tylko od górnie, przez brzuch, bardzo mocno naciskał mi w okolicy blizny, nigdy jeszcze nie miałam tak nie przyjemnego badania, głowicę czuję do tej pory boli mnie w pachwinie
mam nadzieję że mi czegoś nie nadwyrężył
wizytę zwykłą, na fotelu mam w poniedziałek


3. obok był lumpek, przecena mnie skusiła, z dzieckiem na ręku w 5min zrobiłam zakupy, 2 pary spodni ciążowych dzieciowych było trochę ale słabej jakości, nie wzięłam nic

1. najważniejsze, że z bobaskiem wszystko w porządku

2. o rany jaki nie delikatny lekarz

3. fajnie, że coś dla siebie upatrzyłaś


no i witam i dołączam do grona lunatyków dzisiaj

Ala coś w nocy strajkowała ze spaniem
popłakiwała a jak do niej zaszłam tak nie pozwalała wyjść z pokoju bo znowu płacz
spała w końcu z nami w łóżku
teraz zasnęła, ale na rękach i jak ją do łóżeczka odłożyłam to musiałam ją jeszcze za rączkę trzymać normalnie to zupełnie inaczej wygląda...
nie wiem o co chodzi. wybija jej się górna trójka, już biały punkcik widać tuż tuż i mam nadzieję, że to tylko to a nic gorszego :/
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 11:02   #1299
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Dziękuje dziewczyny za ciepłe słowa i za rady, jesteście nie zastąpione


Widzę że nie tylko mój maluch po nocy szalał
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 11:11   #1300
marzena_S
Zadomowienie
 
Avatar marzena_S
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 413
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Kolina, ale Ci lekarz badanie zafundował, brrrr. Piękną wagę ma maluszek, super że rozwija się jak należy.

Gomra, ciężko uwierzyć, że przez tak małe dzieci może przemawiać taka agresja. Musisz walczyć i nie odpuszczać tematu. Monia dała dobre rady, trzeba uczyć dziecko reakcji w takich sytuacjach. No i przystojnych masz synów, strój policjanta rewelacyjny.

Iwa, może u Was też lęk separacyjny daje o sobie znać?

Patik, śliczne zdjęcie Sary i świetny pomysł na magnes/kalendarz - może w przyszłym roku skorzystam z pomysłu.
__________________
HANIA
11.08.2011 jest już z nami
marzena_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 11:13   #1301
Madziulka_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Madziulka_17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011



Mi też dzisiaj Szymon dał w nocy popalić.. chyba była to najgorsza noc od noworodka Pobudki na mleczko o 21, 1 i 4, a od 4 do 5.30 bawił się w najlepsze później dospał do 8. Co lepsze od dłuższego czasu przesypiał już całe noce..
__________________
Szymon

' Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym '

http://suwaczki.maluchy.pl/li-54402.png

http://kociewianka.w.interia.pl/mamy/dzieci2011.html
Madziulka_17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-11, 11:13   #1302
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Dzień dobry

Audrey - To Ty nie jedno dziecko masz, ale czwórkę Rozumiem, że 2 koty tez Wasz? I jak się pięknie z psem dogadują Fajnie mieć taką zróżnicowaną rodzinkę

Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość
Brumek, ja też się cieszę że tak fajnie lekarza znosi, ale raczej obstawiam że to chodzi o tą konkretną pediatrę babeczka jest naprawdę bardzo sympatyczna, Adaś jak ją widzi, to od razu się śmieje W ośrodku u nas rzadko co prawda też bywamy, ale tak się nie zdarzało. A swoją drogą, ta pediatra przyjmuje dalej bo mamy do niej ok. 15 km, ale tam też pracuje w przychodni na nfz, i chyba Adasia i malucha do niej przepiszę. U nas w ośrodku tylko lekarze rodzinni są, a jednak podpadli mi już. Jedno to pielęgniarka ze swoim gadaniem na temat szczepionek, a drugie lekarze - dawniej zdiagnozowali uczulenie jako potówki, a ostatnio babka do uszu mu nawet nie zaglądała, tylko osłuchała, zaleciła jedynie zbijanie temperatury. Może jakby od razu wpadli na to co jest, to by się bez antybiotyku obeszło.
Ale się rozpisałam, wybaczcie
Jednak trafić na dobrego lekarza, to prawdziwe szczęście

A co do kart ciąży, to zdziwiłyście mnie. Ja swoją mam. Pamiętam ze szkoły rodzenia, jak nam mówili, że szpital sobie nie może naszej karty zostawić - ma skserować i oddać. Bo się dziewczyny wypytywały, czy będzie można na pamiątkę zostawić...

Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość
Też mam zamiar zamówić. Mam nadzieję, że zdążę bo cięzko mi się zebrać.

Dziewczyny, tylko upewnijcie się, czy zdążą przysłać do dnia babci. Bo ja do tego sprzedawcy pisałam przedwczoraj, żeby spytać, czy na bank dojdą i odpisał mi, ze jeśli do dziś prześlę gotowy projekt to zdążą, a jeśli później, to już nie gwarantują.


Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
Co u mnie:
- M. dalej ne chodzi do pracy ( lepiej się czuje, ale jego pracodawcy wyjechali jakiś czas temu na delegację, więc nie było szans by zabrał się z nimi, nie przy tych lekach ). Także póki co dalej żadnej samodzielności finansowej, na garnuszku u teściów ( a raczej pradziadków ((którzy mnie strasznie wpieniają, ale oszczędzę Wam szczegółów, pewnie wiecie jakie dziadki 80 plus są )). Także pod względem pieniężnym wielka dupa.

- Igor zdrów, i to jest najważniejsze, fajny jest, mówię Wam. Nie mówi wiele prawie nic. Ale naśladuje jakieś tam zwierzęta, dźwięki naśladowcze potrafi. Znaczy mówi mama, baba, i np. jesli chodzi o spanie to aaaa, baaam jak coś spada, pa pa. No wiecie o co chodzi.

- tesciowa w szpitalu, dzisiaj wychodzi. Miała wycinane znamię. Nie byłam u niej, bo u nas zamknęli szpital całkiem ze względu na świńską grypę.

- ja zdrowa, jakoś się trzymam, nie daję sobie w kaszę tu dmuchać :P, chociaż nie ma lekko - ale puszczam bzdury mimo uszu, bo bym zwariowała.
Grunt, że Igi zdrów i że się nie dajesz!

Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość
Isia, przez Ciebie i mnie wzięło na wspomnienia. Przejrzałam Haniowe zdjęcia i aż się łezka w oku zakręciła.
Tak mi się panna zmieniła.
Hania jest taka piękna Zmieniła się, jasne, ale jednak widać duże podobieństwo, od razu wiadomo, ze to to samo dziecko
Macie komodę Aspelund z Ikei Właśnie taką mamie na gwiazdkę kupowaliśmy, bo jedną i już ma i chciała drugą. Uwielbiam je Kojarzą mi się z czystością i sielskością

No a zdjęcia jak zwykle pierwsza klasa. te kolory Ja z dnia na dzień coraz bardziej nie znoszę swojego aparatu

Cytat:
Napisane przez Stronczek27 Pokaż wiadomość
To sie wczoraj pochwalilam Wiki sie obudziła o 2 i do 4 mantykowala. wiecej nic wam nie napisze
To tak, żeby się mamie w głowie nie przewróciło od nadmiaru snu Witaj w klubie

Cytat:
Napisane przez Kolina Pokaż wiadomość
nie mam zdjęć maluszka, badanie czysto analityczne, wymiary, sprawdzanie narządów, przepływów etc mam wydruki tylko szczegółów - brzuszka, głowy, no wiecie przekrojów
szkoda
badanie nie wykazało żadnych nieprawidłowości, rozwój małego zgadza się z tyg. ciąży, po raz kolejny potwierdzono że chłopiec
orientacyjna waga 1627g
Grunt, że wszystko w porządku Bardzo się cieszę!
Tylko dlaczego ten gość Cię tak maltretował przez brzuch Nie mógł sprawdzić "tradycyjnie"?

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
Ala coś w nocy strajkowała ze spaniem
popłakiwała a jak do niej zaszłam tak nie pozwalała wyjść z pokoju bo znowu płacz
spała w końcu z nami w łóżku
teraz zasnęła, ale na rękach i jak ją do łóżeczka odłożyłam to musiałam ją jeszcze za rączkę trzymać normalnie to zupełnie inaczej wygląda...
nie wiem o co chodzi. wybija jej się górna trójka, już biały punkcik widać tuż tuż i mam nadzieję, że to tylko to a nic gorszego :/
Na pewno tylko zęby
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 11:22   #1303
patik87
Zakorzenienie
 
Avatar patik87
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 3 113
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Cytat:
Napisane przez dziubek79 Pokaż wiadomość
musieliśmy poświecić swoje OC i straciliśmy możliwość zniżek na kilka lat ...
aha, no to jeszcze nie tak źle. Myślałam że każe z własnej kieszeni bulić. A oc macie na spółkę z np tatą? ( chyba trzeba mieć wtedy auto na współwłaściciela) bo z racji młodego wieku oc zawsze wysokie, a tak zniżki się łączą.

Cytat:
Napisane przez myha82 Pokaż wiadomość
Ja dopiero jakies pared ni temu zorientowalam sie, ze jest Dziń Babci i dziadka. Oczywiscie pomysłów brak. Z pomoca przyszła kolezanka z pokoju. Zamawiamy wspólnie takie ramki:
http://allegro.pl/ramka-na1-2-3-zdje...916418469.html
Ona juz ma taka i jest zadowolona

ISIAOK faktycznie Ewa sie zmienila Ja tez ostatnio przeglądalam zdjecia i nie moge uwierzyc, ze Martyna az tak sie zmienila. nawet w wakacje inaczej wygladała

ANIA ja mam tez jakies 3-4 kg na plusie Tylko,ze jestem w 19 tygodniu

Ciezarne-pisałyscie, ze nie poświecacie tyle uwagi tej ciazy. U mnie jest to samo. czasami mam z tego powodu wyrzuty. Zwalam to na brak czasu. Martyna i praca pochłania mi 99,9 % mojego czasu
my mamy taka ramkę, fajna jest

Cytat:
Napisane przez Kajool Pokaż wiadomość
my


dzisiaj myslalam, ze umre ze smiechu. Maly nie chcial mnie do toalety puscic, wiec mu mowie. Szymus mama nie ma pampersa, zesiusia sie w matki. Moj rezolutny synek gdzies pobiegl, wraca i co mi niesie?? swojego pampersa
dobry jest


Lili a gdzie tż wyjeżdża i na jak dlugo?

Marzena ale z Hani laska, no no. Śliczna jest. I ten kucyk Sara nie daje wiązać, a i tatuś nie pozwala twierdząc że cebulki za słabe i nie pomagam w ten sposób im się wzmacniać ( mówiłam że on ma fisia )

Kolina to Cię wymaglował, pierwsze słyszę żeby szyjkę macicy badać na zewnątrz. Nie chciało mu się chyba robić wewnątrz.. chwila i już. Najwazniejsze że dzidziuś zdrowy.

Marina cieszę się ze Wy zdrowi, a tż lepiej się czuje, tak? jak szef wróci z delegacji to wraca do pracy? A mleka chyba nie można tak dłgo trzymać ? na opakowaniu napisane że 2 h? a wodę w termosie możesz sobie do pokoju wziąć?

U nas noc z jedną pobudką, za to ja miałam straszne koszmary, jakiś pogrzeb zbiorowy ważnych osobistości, trumny się otwierały, ciała wylatywały..straszne. Obudziłam się spocona, przytuliłam do tż a jak usnęłam to jeszcze ten sen się dośnił, częśc dalsza. Paranoja.

Jutro miałam mieć wizytę u gina i odwołana. gin nie będzie, a za tydzień to ja będę miała @.
__________________
Sara
patik87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 11:49   #1304
marzena_S
Zadomowienie
 
Avatar marzena_S
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 413
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Brumku,mi białe meble kojarzą się z dziecięcym pokojem, nie mogłam wybrać innych i też bardzo je lubię. Co do zdjęć to może spróbuj pobawić się programem graficznym- efekt żywych kolorów właśnie w taki sposób osiągam.

Patik, najbardziej znanym sposobem na wzmocnienie włosów jest ich ścięcie- najlepiej na zero. Ciekawe czy tż byłby skłonny na taki krok? A skąd on bierze informacje, że upinanie włosów osłabia cebulki?

Iwa, Brumku, Patik
, dzięki za miłe komentarze na temat Hani.
__________________
HANIA
11.08.2011 jest już z nami
marzena_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 11:55   #1305
ellika
Rozeznanie
 
Avatar ellika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 749
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Hej

ja tak z doskoku - coś się wbić nie mogę

Lili - odczyn po tym szczepieniu jak najbardziej prawidłowy - pediatra koleżankę urzedzała, że tak może się zdażyć, że się rumień w miejscu wkłucia pojawi, znaczy się że juz odporność jest. My dopiero sie wybieramy na to szczepienie, ale czekam najpierw na tę ospe nieszczęsną

justyna jak tam dzieciaki

Edytowane przez ellika
Czas edycji: 2013-01-11 o 11:56
ellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 12:03   #1306
mamad1
Zadomowienie
 
Avatar mamad1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 749
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Dzwoni telefon stacjonarny. Odbieram
- Halo
- Cześć mamo
- Halo, kto mówi?
- Mamo, to ja.
- Przepraszam, ale pomyłka.
- To jestem pomyłką dla Ciebie!?
Trzask odkładanej słuchawki...


Znowu dzisiaj był zgrzyt o dokarmianie Małego Nie mam natchnienia
mamad1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 12:14   #1307
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość
Brumku,mi białe meble kojarzą się z dziecięcym pokojem, nie mogłam wybrać innych i też bardzo je lubię. Co do zdjęć to może spróbuj pobawić się programem graficznym- efekt żywych kolorów właśnie w taki sposób osiągam.
Próbowałam bawić się w gimpie (to coś b. podobnego do PS) ale bez rezultatów. Przynajmniej bez takich, jak bym chciała Jak zaczynam coś zmienić w kolorach ręcznie to zaraz wszystko wygląda sztucznie, niebiesko, zielono, różowo, tylko nie tak jak bym chciała

Cytat:
Napisane przez mamad1 Pokaż wiadomość
D
Znowu dzisiaj był zgrzyt o dokarmianie Małego Nie mam natchnienia
Nie daj się! Wiem, ze ja jestem rozpieszczona przez los, sytuację i stosunki z teściami i mamą, ale uważam, że wszędzie powinno być respektowane to, ze dziecko ma dwoje rodziców i tym tym koniec. To oni decydują o karmieniu, ubieraniu, wychowywaniu, o wszystkim. Inni mogą się co najwyżej dostosować
A co o szanownej mamusi chodziło tym razem?

P.S. a to nie Patryk dzwonił?
__________________
........................

Edytowane przez brumek
Czas edycji: 2013-01-11 o 12:22
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 12:21   #1308
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Marzenka Haniołek jest prześliczny!

Napatrzeć się nie mogę
Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
może zrób okłady z altacetu?
Robię
jek wstanie z drzemki to obejrzę znowu jak to wygląda.

Cytat:
Napisane przez patik87 Pokaż wiadomość
Lili a gdzie tż wyjeżdża i na jak dlugo?
Do NL. 6 tygodni ale to może się zmieni w jedną jak i w drugą stronę.

Może film jakiś straszny oglądałaś albo książkę czytałaś?
Wczoraj pisałyśmy o horrorach


Cytat:
Napisane przez ellika Pokaż wiadomość
Lili - odczyn po tym szczepieniu jak najbardziej prawidłowy - pediatra koleżankę urzedzała, że tak może się zdażyć, że się rumień w miejscu wkłucia pojawi, znaczy się że juz odporność jest. My dopiero sie wybieramy na to szczepienie, ale czekam najpierw na tę ospe nieszczęsną
Chwała Ci

Pisz jak tam Karolinka
Dawno jej nie pokazywałaś
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 12:24   #1309
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
1. Próbowałam bawić się w gimpie (to coś b. podobnego do PS) ale bez rezultatów. Przynajmniej bez takich, jak bym chciała Jak zaczynam coś zmienić w kolorach ręcznie to zaraz wszystko wygląda sztucznie, niebiesko, zielono, różowo, tylko nie tak jak bym chciała


2. P.S. a to nie Patryk dzwonił?
!. mam tak samo. jak tylko próbuję cś zmienić w zdjęciu, to wszystko robi mi się przesycone np. zielenią czy błękitem... a na pomoc męża liczyć nie mogę, bo on nie znosi "podrasowanych" zdjęć..

2. Patryka by pewnie po głosie poznała

Marzenko Hania to ślicznotka
__________________
Haneczka

Kobiety nigdy nie zrozumiesz. Nawet jeśli jesteś kobietą! (A.J.Cronin)
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-11, 12:26   #1310
DDewik
Raczkowanie
 
Avatar DDewik
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: zielone wzgórze
Wiadomości: 454
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Hej!
jestem zombiak nad zombiakami!Borysek dzisiaj nie chciał spac, od 1-5.Nie wiem czy zeby czy cos innego(moze brzuszek), po odłożeniu do lozeczka dostawał szalu.Jak go wyjmowalismy to sie cieszyl i latal,hmmm...
On niestety z nami nie umie spac(od malego byl tak nauczony), wiec latal i probowalismy roznych sposobów jak go spacyfikowac, w końcu padl po 5.Druga taka noc dziwna od urodzenia Boryska, bo zawsze jak sie obudzil, wypjala mleczko, badz chwile pokrzyczał i zasypiał...
Nie mam siły odpisywac dziewczynki, wybaczcie
DDewik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 12:26   #1311
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
P.S. a to nie Patryk dzwonił?





Moja mama na wejście podsuwa Radkowi łakocie, nie wiem czy w ten sposób chce pokazać mu jaką fajną babcią jest?
Radek się też już przyzwyczaił i jak tylko tam idziemy to zaraz do stołu podbiega i szuka czegoś dobrego.
Teraz wyskoczyło mu kilka niespodzianek na skórze i prosiłam mamę żeby Radkowi nic nie dawała bo to pewnie po czekoladzie.
Nie bardzo mi uwierzyła ale obiecała nic nie dawać.
Zobaczymy..
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 12:26   #1312
mamad1
Zadomowienie
 
Avatar mamad1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 749
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Nie daj się! Wiem, ze ja jestem rozpieszczona przez los, sytuację i stosunki z teściami i mamą, ale uważam, że wszędzie powinno być respektowane to, ze dziecko ma dwoje rodziców i tym tym koniec. To oni decydują o karmieniu, ubieraniu, wychowywaniu, o wszystkim. Inni mogą się co najwyżej dostosować
A co o szanownej mamusi chodziło tym razem?
P.S. a to nie Patryk dzwonił?
Toż doszło do trochę ostrej wymiany zdań, ale nie czuję się winna. Tylko nie lubię takich sytuacji.
O mega słodką szarlotkę bez słowa przed śniadaniem. "Ileż on tego zje? Tylko dwa gryzy..." - Taaak, a potem już nic, bo go zmuli A chodzi nie tyle o to ciasto, co o zasadę, bo się umawiałyśmy, że będzie się mnie pytać, czy może mu dać...
Patryk śpi, a głos kobiecy jednak
mamad1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 12:28   #1313
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Pieleszko my kupowaliśmy ten żel Ziajki do ząbków Radziowi w drogerii Natura. Tylko tam się z nim spotkałam.
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 12:29   #1314
mamad1
Zadomowienie
 
Avatar mamad1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 749
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość
Moja mama na wejście podsuwa Radkowi łakocie, nie wiem czy w ten sposób chce pokazać mu jaką fajną babcią jest?
Radek się też już przyzwyczaił i jak tylko tam idziemy to zaraz do stołu podbiega i szuka czegoś dobrego.
Teraz wyskoczyło mu kilka niespodzianek na skórze i prosiłam mamę żeby Radkowi nic nie dawała bo to pewnie po czekoladzie.
Nie bardzo mi uwierzyła ale obiecała nic nie dawać.
Zobaczymy..
Pewnie zupełnie inaczej bym na to patrzyła, gdyby to były sporadyczne przypadki, ale to się dzieje na co dzień...

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość
Pieleszko my kupowaliśmy ten żel Ziajki do ząbków Radziowi w drogerii Natura. Tylko tam się z nim spotkałam.
A ja wczoraj w Simply kupiłam
mamad1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 12:30   #1315
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Ddewik współczuję nocki.
Radek miał w sumie jedną albo dwie akcje, że w nocy spać nie chciał.
Nieraz było milion pobudek ale jak tylko dałam U to spokój, zjadł i spał dalej.
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 12:37   #1316
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Marzenko, Lili, Mamad dziękuję! to i tak muszę się przejechać do miasta, bo na moim wygnajewie żadnej drogerii nie ma chyba, że w aptece spytam, ale jak znam życie to nie mają (u nas osiedlowe apteki marnie wyposażone w kosmetyczne artykuły dla dzieci...)
__________________
Haneczka

Kobiety nigdy nie zrozumiesz. Nawet jeśli jesteś kobietą! (A.J.Cronin)
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 12:48   #1317
DDewik
Raczkowanie
 
Avatar DDewik
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: zielone wzgórze
Wiadomości: 454
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Cytat:
Napisane przez pieleszka Pokaż wiadomość
Marzenko, Lili, Mamad dziękuję! to i tak muszę się przejechać do miasta, bo na moim wygnajewie żadnej drogerii nie ma chyba, że w aptece spytam, ale jak znam życie to nie mają (u nas osiedlowe apteki marnie wyposażone w kosmetyczne artykuły dla dzieci...)
Ja kupowałam w Auchanie, ale nie wiem czy macie w Gorzowie.
DDewik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 12:51   #1318
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Cytat:
Napisane przez DDewik Pokaż wiadomość
Ja kupowałam w Auchanie, ale nie wiem czy macie w Gorzowie.
__________________
Haneczka

Kobiety nigdy nie zrozumiesz. Nawet jeśli jesteś kobietą! (A.J.Cronin)
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 13:03   #1319
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Tż nie jedzie jutro. Właśnie dzwonili i przesunęli wyjazd na niedziele.
Niby to tylko jeden dzień ale już 4 raz zmienia się data wyjazdy
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 13:07   #1320
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

http://nauka.gadzetomania.pl/2013/01...-artretyzm/top ciekawe...
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:35.