Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII. - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-18, 06:08   #2491
bananisko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 12
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

dziewczymy, czy możecie mi powiedzieć czy jest możliwość zakupienia produktów ardell w Lublinie? chodzi mi o kępki rzęs lub doczepiane rzęsy
bananisko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 07:32   #2492
nothing_personal
Raczkowanie
 
Avatar nothing_personal
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 421
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

Cytat:
Napisane przez Pietruszkowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy w Lbl jest jakiś sklep z chemią niemiecką, chodzi mi o takie proszki,płyny do mycia,etc.
chemia niemiecka jest też w budce na targu przy Globusie
nothing_personal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 09:00   #2493
madziuchna86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 73
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

Czy ktoś z Was wie gdzie można kupić w ilości detalicznej biały muślin w Lublinie?

Gdzie nie zadzwonię to nie ma albo w ogóle nie odbierają telefonów, niestety nie mam na razie za bardzo możliwości żeby zrobić sobie wolny cały dzień i jeździć po Lublinie

Może ktoś z Was coś podpowie?
madziuchna86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 10:22   #2494
beatgirl
Rozeznanie
 
Avatar beatgirl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 600
GG do beatgirl
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, help!
Sprzedawca z All wysłał mi zły rozmiar kaloszy i teraz pisze żebym je zwróciła, ale jest w stanie oddać mi za kuriera tylko 13zł - tyle ile było ustalone przy zakupie. No i teraz zastanawiam się jak wysłać paczkę żeby było pewnie i w miarę tanio (na stronach kurierskich wylicza mi grubo ponad 30zł! ). Poszłabym na pocztę ale tam już nie pakują paczek, a na pudło 40x30x10 musiałabym chyba jakąś kopertę wielkości mojego bloku kupić I mam problem Doradźcie.
W sklepie biurowym na wojciechowskiej są rolki z taką czarną folią specjalną do pakowania, obkręca się nią paczke i nic więcej nie trzeba pakować sama niejednokrotnie tak zapakowane paczki wysyłałam na poczcie
__________________
Cześć, jestem Alicja

"Nieszczęście dzielone na dwa to o połowę nieszczęścia mniej , szczęście dzielone na dwa to dwa razy więcej szczęścia."
beatgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 10:34   #2495
eowina22
Przyczajenie
 
Avatar eowina22
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 15
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Pokaż wiadomość
ucze sie u m e t o d y s t o w ja tez jestem tego zdania ze wszystko zalezy od lektora tak jak i w szkolach nauki jazdy
Cytat:
Napisane przez NaturalWomen Pokaż wiadomość
też miałam krótką przygodę z tą szkołą, moja lektorka pozostawiała wiele do życzenia....
O kurcze, a ja chcialam zapisac sie do nich na certyfikat b2 bo powiedziano mi ze to najlepsza szkola w miescie. Nie chce tracic kasy i czasu!!! Ale nie podobal wam sie sposob prowadzenia zajec? Ja to chcialabym zeby mozna bylo pocwiczyc konwersacje a podobno tam ucza ta metoda
No i w koncu gdzie warto sie zapisac? Polecano mi tez Linguaton. To podobno gdzies niedaleko Metodystow wiec lokalizacja by mi pasowala.
eowina22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 12:49   #2496
karambajka
Lady D.
 
Avatar karambajka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

Poleci ktoś dobrego dermatologa na NFZ do którego się czeka krócej niż 2 miesiące??
karambajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 13:12   #2497
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

Cytat:
Napisane przez karambajka Pokaż wiadomość
Poleci ktoś dobrego dermatologa na NFZ do którego się czeka krócej niż 2 miesiące??
Na hipotecznej czekasz max tydzień (dr Elżakowska). Albo na ul. Junoszy - przychodnia Inter med (?) czy coś takiego, przyjmuje tam dr Bugała. Tam czasami przyjmują od ręki.
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-18, 13:14   #2498
NaturalWomen
Rozeznanie
 
Avatar NaturalWomen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: przeważnie ze swojego pokoju:)
Wiadomości: 1 001
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

Cytat:
Napisane przez eowina22 Pokaż wiadomość
O kurcze, a ja chcialam zapisac sie do nich na certyfikat b2 bo powiedziano mi ze to najlepsza szkola w miescie. Nie chce tracic kasy i czasu!!! Ale nie podobal wam sie sposob prowadzenia zajec? Ja to chcialabym zeby mozna bylo pocwiczyc konwersacje a podobno tam ucza ta metoda
No i w koncu gdzie warto sie zapisac? Polecano mi tez Linguaton. To podobno gdzies niedaleko Metodystow wiec lokalizacja by mi pasowala.
Moje zajęcia u metodystów wyglądały tak, że pani najpierw sprawdzała listę obecności i pracę domową, jak było jakieś wypracowanie to 2-3 osoby czytały to co napisały, kobieta komentowała i poprawiała błędy, a resztę sprawdzała w domu i przynosiła na następne zajęcia. Potem zaczynała się "lekcja". Standardowo była jakaś czytanka, następnie wypisywanie na tablicy słówek których nie znamy, trochę gramatyki i koniec lekcji. Pod każdą czytanką były pytania do tekstu i mieliśmy tzw. pracę w parach; 2osoby zadawały sobie nawzajem te pytania i odpowiadały, bez żadnego nadzoru lektora. To trwało jakieś 2-3 min. Moje zajęcia u metodystów przypominały lekcje w szkole podstawowej, ale jak ktoś tu już wspomniał zależy na jakiego lektora trafisz.
__________________
"to, co uderza w Nas ma też swoją drugą twarz/ jak noc, która po to jest, by słońce mogło wschodzić"
N.K.
NaturalWomen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 14:49   #2499
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

Dziewczyny, leń jestem i nei chce iść na darmo, czy w Carrefurze przy Koryznowej są foremki do muffinek?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 14:50   #2500
bananisko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 12
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

Cytat:
Napisane przez bananisko Pokaż wiadomość
dziewczymy, czy możecie mi powiedzieć czy jest możliwość zakupienia produktów ardell w Lublinie? chodzi mi o kępki rzęs lub doczepiane rzęsy
jutro mam 100dniówkę, proszę o pomoc
bananisko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 15:15   #2501
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

Cytat:
Napisane przez bananisko Pokaż wiadomość
jutro mam 100dniówkę, proszę o pomoc
wydaje mi się, że w Sezamie na dole, ale nie jestem pewna, może zadzwoń?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-18, 15:32   #2502
sweetcorn59
Raczkowanie
 
Avatar sweetcorn59
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 497
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

Cytat:
Napisane przez NaturalWomen Pokaż wiadomość
Moje zajęcia u metodystów wyglądały tak, że pani najpierw sprawdzała listę obecności i pracę domową, jak było jakieś wypracowanie to 2-3 osoby czytały to co napisały, kobieta komentowała i poprawiała błędy, a resztę sprawdzała w domu i przynosiła na następne zajęcia. Potem zaczynała się "lekcja". Standardowo była jakaś czytanka, następnie wypisywanie na tablicy słówek których nie znamy, trochę gramatyki i koniec lekcji. Pod każdą czytanką były pytania do tekstu i mieliśmy tzw. pracę w parach; 2osoby zadawały sobie nawzajem te pytania i odpowiadały, bez żadnego nadzoru lektora. To trwało jakieś 2-3 min. Moje zajęcia u metodystów przypominały lekcje w szkole podstawowej, ale jak ktoś tu już wspomniał zależy na jakiego lektora trafisz.
Ja też nie polecam. Uczyłam się tam 1 semestr i miałam do czynienia z 3 lektorami i 2 nativami. 1 lektorkę "zabrała nam" inna grupa i przyszła do nas pani z od tamtej grupy która jej nie chciała. :p lekcje były stratą czasu, robienie zadań z książki w żółwim tempie, niewiele mówienia i nawet gramatyki dobrze nie uczyła. Po zmianie grupy lektorka była ok i tu nacisk był kładziony na gramatykę, setki przykładów. Więc jeśli ktoś ma gł problemy z gramatyką to wydaje mi się, że ci dobrzy lektorzy u metodystów jej nauczą. A na mówienie po prostu nie ma czasu, lekcje jak w normalnej szkole. Jeśli chodzi o zajęcia z nativami to jest ich śmiesznie mało, raz na 3 tygodnie czy coś w tym stylu. W ciągu semestru to chyba ze 4 zajęcia, a osób w grupie ok 10-12. Można zamienić kilka zdań z nativem na jednej lekcji.
Zrezygnowałam ze szkoły i teraz uczę się samodzielnie nauki, słówka wkuwam z programem komputerowym co jest o wiele bardziej skuteczne niż jakakolwiek szkoła językowa. Do gramatyki wystarczy dobra książka np z oxfordu. Już bardziej polecam lekcje indywidualne wtedy chociaż mówienia można się nauczyć, a korepetytor poświęca czas tylko 1 osobie, więc jakby nie było jest to bardziej efektywne. I z korepetytora można zrezygnować, a w szkole językowej jak zapłacisz to po ptokach.
sweetcorn59 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 15:38   #2503
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

Cytat:
Napisane przez NaturalWomen Pokaż wiadomość
Moje zajęcia u metodystów wyglądały tak, że pani najpierw sprawdzała listę obecności i pracę domową, jak było jakieś wypracowanie to 2-3 osoby czytały to co napisały, kobieta komentowała i poprawiała błędy, a resztę sprawdzała w domu i przynosiła na następne zajęcia. Potem zaczynała się "lekcja". Standardowo była jakaś czytanka, następnie wypisywanie na tablicy słówek których nie znamy, trochę gramatyki i koniec lekcji. Pod każdą czytanką były pytania do tekstu i mieliśmy tzw. pracę w parach; 2osoby zadawały sobie nawzajem te pytania i odpowiadały, bez żadnego nadzoru lektora. To trwało jakieś 2-3 min. Moje zajęcia u metodystów przypominały lekcje w szkole podstawowej, ale jak ktoś tu już wspomniał zależy na jakiego lektora trafisz.
o boze jakbym czytala o moich zajeciach wlasnie, powiem tak ja nic nie wyciagnelam z zajec i pani miala w powazaniu ze mam certyfikat na poziomie c1 a wyslala mnie na poziom nizej gdzie sie nudzilam, linguaton bardziej szanuje uczniow bylam tam na lekcji probnej i polecam

nejtiv byl polakiem, to juz porazka na calej lini
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 17:15   #2504
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

Jest w Lublinie jakaś apteka z internetową stroną, gdzie mogę zamówić leki, zapłacić przez internet i odebrać na miejscu?
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 17:35   #2505
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

Cytat:
Napisane przez iamxshi Pokaż wiadomość
jest w lublinie jakaś apteka z internetową stroną, gdzie mogę zamówić leki, zapłacić przez internet i odebrać na miejscu?
Na dozie możesz złożyć zamówienie i odebrać w wybranej aptece

Edytowane przez Silence_
Czas edycji: 2013-01-18 o 17:37
Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 17:44   #2506
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

Cytat:
Napisane przez bananisko Pokaż wiadomość
dziewczymy, czy możecie mi powiedzieć czy jest możliwość zakupienia produktów ardell w Lublinie? chodzi mi o kępki rzęs lub doczepiane rzęsy
widziałam wczoraj na takim stoisku w realu tam koło tych szafek na siatki.

Cytat:
Napisane przez iamxshi Pokaż wiadomość
Jest w Lublinie jakaś apteka z internetową stroną, gdzie mogę zamówić leki, zapłacić przez internet i odebrać na miejscu?
apteka odnowa . pl
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 17:47   #2507
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

Cytat:
Napisane przez iamxshi Pokaż wiadomość
Jest w Lublinie jakaś apteka z internetową stroną, gdzie mogę zamówić leki, zapłacić przez internet i odebrać na miejscu?
aptekacentrum. lublin.pl - na 3go maja
Uni apteka na Kapucyńskiej (nie pamiętam www)

Edytowane przez kawa_zmlekiem
Czas edycji: 2013-01-18 o 17:59
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 18:21   #2508
Maja 77
Zadomowienie
 
Avatar Maja 77
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Valhalla
Wiadomości: 1 756
GG do Maja 77
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

Cytat:
Napisane przez karambajka Pokaż wiadomość
Poleci ktoś dobrego dermatologa na NFZ do którego się czeka krócej niż 2 miesiące??
Na Hipotecznej wchodzisz od razu, prosto z ulicy. Polecam dr Wencela. Tylko to nie jest w tej dużej przychodni tylko ciut dalej, idąc w stronę Chopina, mijasz bramę z apteką i dalej masz drzwi, nad którymi jest wieli baner z napisem gabinet kosmetyczny. To tam.
Maja 77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 18:32   #2509
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Na dozie możesz złożyć zamówienie i odebrać w wybranej aptece
Ale zapłacić trzeba na miejscu, a ja chcę przelewem

Apteka Centrum też ma " gotówką lub kartą w przypadku odbioru osobistego w naszej siedzibie lub aptece patronackiej Pacjent płaci za zamówione towary przy ich odbiorze."

Edytowane przez iamxshi
Czas edycji: 2013-01-18 o 18:35
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-18, 21:27   #2510
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

Dziewczyny podrzućcie jakiś pomysł knajpy jakiejś przytulneeej, z jedzeniem jakimś fajnym i nie za drogim
Gdzie lubicie chodzić z teżetami tak sam na sam ?
Bo jakiś mam brak weny nie wiem czemu ...
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-19, 07:29   #2511
ygerna
Zakorzenienie
 
Avatar ygerna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 585
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

Cytat:
Napisane przez iamxshi Pokaż wiadomość
Jest w Lublinie jakaś apteka z internetową stroną, gdzie mogę zamówić leki, zapłacić przez internet i odebrać na miejscu?
apteka7na7 może? kiedyś o nią pytałam na wątku, ale póki co jeszcze nic w niej nie zamawiałam
__________________

ygerna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-19, 08:55   #2512
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

Dziewczyny, a gdzie w Lublinie jest stoisko z profesjonalnymi kosmetykami fryzjerskimi? Chodzi mi o farby, maski do włosów itp. Kiedyś było w Carrefourze na Witosa, ale ostatnio byłam i już go nie ma.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-19, 09:14   #2513
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a gdzie w Lublinie jest stoisko z profesjonalnymi kosmetykami fryzjerskimi? Chodzi mi o farby, maski do włosów itp. Kiedyś było w Carrefourze na Witosa, ale ostatnio byłam i już go nie ma.
Stoisko z art fryzjerskimi widzialam w realu i w domach centrum [stary pedet]
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-19, 10:03   #2514
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

a propo szkół językowych - jak zależy Wam na nauce mówienia i pokonaniu strachu w posługiwaniu się językiem polecam wam zajęcia aiesec university, teraz aktualnie są zapisy. Zajęcia są prowadzone wyłącznie z nativami, po angielsku + w języku który wybierasz ( teraz na pewno będzie czeski, francuski, chiński itd.). W tej edycji na pewno native speakerzy będą z Chin, Tunezji, Czech, Ghany - więc to na pewno fajne doświadczenie. Koszt 200zł za 2miesiace, zajęcia 2razy w tygodniu plus raz na 2tygodnie language tours - czyli praktyczne zajecia w terenie.
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-19, 10:20   #2515
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
a propo szkół językowych - jak zależy Wam na nauce mówienia i pokonaniu strachu w posługiwaniu się językiem polecam wam zajęcia aiesec university, teraz aktualnie są zapisy. Zajęcia są prowadzone wyłącznie z nativami, po angielsku + w języku który wybierasz ( teraz na pewno będzie czeski, francuski, chiński itd.). W tej edycji na pewno native speakerzy będą z Chin, Tunezji, Czech, Ghany - więc to na pewno fajne doświadczenie. Koszt 200zł za 2miesiace, zajęcia 2razy w tygodniu plus raz na 2tygodnie language tours - czyli praktyczne zajecia w terenie.
Powiem ze to nie jest do konca tak jak piszesz.. Wcale te zajęcia nie sa fajne, gdyz poziom jezyka angielskiego wiekszosci z tych "native" jest dosc kiepski.. Sa to studenci z innych krajów, ktorzy przyjezdzaja w ramach projektu do Polski i maja prezentacje w szkolach, albo prowadza tego typu zajecia.. To tak jakby wziac pierwszego lepszego studenta z Polski, ktory cokolwiek mowi po angielsku i wyslac go do prowadzenia zajęc załózmy do Czech albo do Afryki.. Nie halo, nieprawdaz? Nie wiem czy nawet za darmo bym sie zdecydowala - to takie troche marnowanie czasu.

A skad to wszystko wiem? Jestem anglistą, pracuje w szkole średniej i dwa razy do roku goscimy w.w. studentów z roznych krajow. Niejednokrotnie przekonalam sie nausznie, ze wiekszosc moich uczniów ma lepszy angielski niz nasi goscie (i bylo mi wtedy troche wstyd za prowadzących )

A co do szkoły - metodystów nie polecam. Sama tam pracowalam i zrezygnowalam. Nie podobalo mi sie zaniżanie poziomu słuchaczy po to tylko, zeby dluzej sie w szkole uczyli
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA

Edytowane przez elizabarbara
Czas edycji: 2013-01-19 o 10:22
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-19, 10:28   #2516
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Powiem ze to nie jest do konca tak jak piszesz.. Wcale te zajęcia nie sa fajne, gdyz poziom jezyka angielskiego wiekszosci z tych "native" jest dosc kiepski.. Sa to studenci z innych krajów, ktorzy przyjezdzaja w ramach projektu do Polski i maja prezentacje w szkolach, albo prowadza tego typu zajecia.. To tak jakby wziac pierwszego lepszego studenta z Polski, ktory cokolwiek mowi po angielsku i wyslac go do prowadzenia zajęc załózmy do Czech albo do Afryki.. Nie halo, nieprawdaz? Nie wiem czy nawet za darmo bym sie zdecydowala - to takie troche marnowanie czasu.
Potwierdzam. Będąc jeszcze w liceum (w klasie z bardzo zaawansowanym poziomem języka) kilka razy mieliśmy takie wizyty zagranicznych studentów na lekcjach - często poziom ich angielskiego był żenujący (wyobraź sobie że płacisz 200zł za naukę języka u Hindusa - oni mają tak specyficzny twardy akcent że za cholerę ich nie zrozumiesz).
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-19, 10:34   #2517
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Powiem ze to nie jest do konca tak jak piszesz.. Wcale te zajęcia nie sa fajne, gdyz poziom jezyka angielskiego wiekszosci z tych "native" jest dosc kiepski.. Sa to studenci z innych krajów, ktorzy przyjezdzaja w ramach projektu do Polski i maja prezentacje w szkolach, albo prowadza tego typu zajecia.. To tak jakby wziac pierwszego lepszego studenta z Polski, ktory cokolwiek mowi po angielsku i wyslac go do prowadzenia zajęc załózmy do Czech albo do Afryki.. Nie halo, nieprawdaz? Nie wiem czy nawet za darmo bym sie zdecydowala - to takie troche marnowanie czasu.

A skad to wszystko wiem? Jestem anglistą, pracuje w szkole średniej i dwa razy do roku goscimy w.w. studentów z roznych krajow. Niejednokrotnie przekonalam sie nausznie, ze wiekszosc moich uczniów ma lepszy angielski niz nasi goscie (i bylo mi wtedy troche wstyd za prowadzących )
mylisz projekty zajęcia które są skierowane do szkół są faktycznie prowadzone przez studentów, ich celem jest głównie szerzenie kultury innych krajów, a nie typowo nauka języka. A zajęcia aiesec university są prowadzone przez lingwistów, lub studentów z ostatnich lat, którzy mają udokumentowane doświadczenie w nauce języka, to nie są przypadkowe osoby więc to nie są te same osoby co robią prezentacje w szkołach. A dlaczego to wiem? Bo sama uczestniczyłam w zajęciach @uni, a praktykantów "szkolnych" poznałam na Global Village.
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-19, 10:49   #2518
matix88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 45
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

kilka z was polecało mi OSK Luz do robienia prawka możecie napisać wasze opinie o instruktorach? który jest najbardziej cierpliwy ?
matix88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-19, 11:19   #2519
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Stoisko z art fryzjerskimi widzialam w realu i w domach centrum [stary pedet]
ja widziałam ostatnio sklep z artykułami fryzjerskimi w tesco - obok apteki
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-19, 11:41   #2520
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Lublin-gdzie kupię?-zbiorczy cz. VII.

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
mylisz projekty zajęcia które są skierowane do szkół są faktycznie prowadzone przez studentów, ich celem jest głównie szerzenie kultury innych krajów, a nie typowo nauka języka. A zajęcia aiesec university są prowadzone przez lingwistów, lub studentów z ostatnich lat, którzy mają udokumentowane doświadczenie w nauce języka, to nie są przypadkowe osoby więc to nie są te same osoby co robią prezentacje w szkołach. A dlaczego to wiem? Bo sama uczestniczyłam w zajęciach @uni, a praktykantów "szkolnych" poznałam na Global Village.
Mozliwe, ale kazdy student, jaki prowadzil zajecia w naszej szkole rowniez prowadził takie zajecia, o ktorych Ty piszesz... Wiem to, bo rozmawialam zarówno ze studentami, jak i z ogranizatorami
I zapewniam Cie, ze to są TE SAME OSOBY, ktore prowadza zajecia w szkole
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:42.