Wpadliśmy... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-21, 23:31   #1
zakochana08
Raczkowanie
 
Avatar zakochana08
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 108

Wpadliśmy...


Hej! Mam poważny problem... Chodzi o to, że dziś byłam u mojego Tż no i się kochaliśmy. Był w domu tylko jego tata, ale spał więc byliśmy pewni, że nie wejdzie (nigdy nikt nie wchodził). I nagle w czasie "zabawy" słyszymy pukanie i nagle wchodzi jego tata... Co więcej, byliśmy w pozycji 69... Od razu się owinęliśmy kocem, a jego tata powiedział coś na zasadzie "o, dzien dobry" i wyszedł. Moj Tż na początku był tak samo hmm... przejęty jak ja, ale po paru godzinach stwierdził, że to przecież normalnie, że to robimy, wkońcu nie jesteśmy dziećmi. Oczywiście od razu po tym, ubraliśmy się i pojechaliśmy z jego domu. Jego tata jest ponoć taki, że on nic nie będzie mówił, że będzie udawał jakby nic się nie stało - ma taki charakter... Ale ja czuję się z tym tak okropnie źle. Jest mi głupio, wstyd i w ogóle, nie wyobrażam sobie jak spojrzę Teściowi w oczy... Co mam robić? Jak sobie z tym poradzić? Czy ktoś był w podobnej sytuacji? Aha, dodaję, że jesteśmy ze sobą 1,5 roku, i mamy 19 lat. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
zakochana08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 23:34   #2
Nightflower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 105
Dot.: Wpadliśmy...

Jak się nie ma warunków by uprawiać seks to się tego nie robi. Masz nauczkę, wyciągnij wnioski
Nightflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 23:44   #3
AsicaLasica
Raczkowanie
 
Avatar AsicaLasica
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 181
Dot.: Wpadliśmy...

Każdy jest inny i inaczej mógłby zareagować, więc nic nie pomoże, jeśli ktos był w podobnej sytuacji. A jeśli teściu nic nie powiedział, to dobrze. Nie masz się czym martwić. Myślisz, że on nigdy nic takiego nie robił? Nie ma ludzi świętych, a on sobie pewnie pomyślał, że jesteście młodzi i musicie się wyszaleć.
Ale następnym razem róbcie to, jak nikogo nie będzie w domu.
__________________

Bo miarą prawdziwego związku nie jest chodzenie za rękę a scalenie się dusz.


Dawid 05.01.2012
AsicaLasica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 23:55   #4
kokosowa_nutella
Raczkowanie
 
Avatar kokosowa_nutella
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 247
Dot.: Wpadliśmy...

Wiem co Ci doradzic.
Sytuacja chwilowo nie za fajna,ale za pare lat gwarantuje Ci ze bedziesz sie z tego smiala.Poprostu na razie unikaj wizyt u chlopaka zeby nie bylo Ci glupio podczas "konfrontacji" z jego tata.
Pozdrawiam
kokosowa_nutella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 00:14   #5
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Wpadliśmy...

nie masz wyjścia - teraz czyhaj, żeby przyłapać rodziców chłopaka, będziecie kwita
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 00:43   #6
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: Wpadliśmy...

ojeju,a ja myslam, że ciąża...
no, trudno, stało się, mnie też kiedyś nakryto, i też ojciec chłopaka.
ja bym pewnie przez jakiś czas się nie pokazywała, potem wszystko ucichnie...

a tak a propos wpadek - jak byłam małolatą w podstawówce, podkochiwałam się w koledze z klasy. i na karteczce sobie napisałam, że chciałabym uprawiać z nim seks etc. ot, z ciekawości jak to będzie wyglądało na papierze :P :P :P
i mama znalazła tę nieszczęsną kartkę! oj,jak mi było wstyd. minęło kilkanaście lat a ja od tamtej pory nigdy nie powiedziałam słowa o tamtym chłopaku
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 00:55   #7
aaanitka86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: może z B, może z W, a może z O
Wiadomości: 560
Smile Dot.: Wpadliśmy...

Wyobrażam sobie jak się czujesz))Ale pomyśl, że oni kiedyś pewnie to samo robili... i może też wpadli hihi .A ile miała lat mama Twojego Chłopaka jak go urodziła albo starsze rodzeństwo jeśli on posiada? bo jak 19 to zupełnie nie masz się czym przejmować)))wyluzuj, przecież oni dokładnie zdają sobie sprawę, z tego co robicie tym bardziej, że jesteście już półtora roku.Było by dziwne jeśli byście tego nie robili i zapewniam Cię , że rodzice też tak myślą... myślisz, że oni mieli inne popędy??? wątpię i co to znaczy Tż, bo nie czaję, bądź jestem za stara
>>>>>>69<<<<<< sorry, nie mogłam się powstrzymać
aaanitka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-22, 01:06   #8
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Wpadliśmy...

Cytat:
Napisane przez kiciakasia Pokaż wiadomość
nie masz wyjścia - teraz czyhaj, żeby przyłapać rodziców chłopaka, będziecie kwita
hahha

moim zdaniem nie warto się tym tak przejmować. i też myślałam, że będzie cos o ciąży
no i następnym razem szalejcie jak bedzie wolna chata

Edytowane przez bentkuff
Czas edycji: 2013-01-22 o 01:08
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 07:18   #9
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Wpadliśmy...

Nie wiem czy to takie dobre, ze tatus do tego stopnia sie nie przejmuje, ze bez pukania sobie wchodzi, wiedzac ze tam jest dziewczyna.

No ale trzeba wnioski wyciagnac, albo klucz w drzwiach albo nic.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 07:42   #10
_sylwia_czewa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 191
Dot.: Wpadliśmy...

Mnie pare lat temu (mialam wtedy 18 lat) przylapala moja mama z ówczesnym hlopakiem - efekt byl taki ze od tamtej pory zawsze puka )
_sylwia_czewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 08:24   #11
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Wpadliśmy...

Może ten wątek Cię rozweseli -> Łóżkowe wpadki

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Jak mieszkałam z rodzicami, to sobie założyłam zamek. Nie tyle przed rodzicami, co przed młodszym bratem
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-22, 09:11   #12
201604191500
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 474
Dot.: Wpadliśmy...

nie wpadliście (chyba), tylko ktoś was przyłapał, a to różnica nie ma się czym przejmować
201604191500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 09:40   #13
tonie_ja
Raczkowanie
 
Avatar tonie_ja
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 39
Dot.: Wpadliśmy...

Też myślałam że to będzie o ciąży
Wiem ,że teraz pewnie czujesz wstyd itp ale za pare lat sama się będziesz z tego śmiała, na plus dla Ciebie, że jego tata ma taki a nie inny charakter, a następnym razem zamknijcie drzwi albo nie róbcie tego wcale jak nie ma warunków

Ja do dziś pamiętam jak całowaliśmy sie (tylko) z moim pierwszym chłopakiem i weszła do pokoju ciotka. Zeby wyjśc z domu trzeba było przejść przez pokój gościnny w którym ona siedziała na kawie,więc czekałam ponad 3 godz aż wyjdzie a przez to miałam burę w domu gdzie tyle siedziałam ehhhhhh...fajne czasy
tonie_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 09:47   #14
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Wpadliśmy...

Myślałam, że to ciąża

Ja mam 23 lata i pewnie bym się spaliła ze wstydu, ale takie sytuacje potem śmiesznie są wspominane, trzeba uważać i nie robić tego jak ktoś jest w domu
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 09:48   #15
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Wpadliśmy...

Cytat:
Napisane przez Damayanti Pokaż wiadomość
a tak a propos wpadek - jak byłam małolatą w podstawówce, podkochiwałam się w koledze z klasy. i na karteczce sobie napisałam, że chciałabym uprawiać z nim seks etc. ot, z ciekawości jak to będzie wyglądało na papierze :P :P :P
i mama znalazła tę nieszczęsną kartkę! oj,jak mi było wstyd. minęło kilkanaście lat a ja od tamtej pory nigdy nie powiedziałam słowa o tamtym chłopaku
miałam coś podobnego... Jak poznałam dziewczynę, która od razu stała się moją przyjaciółką, zaproponowała że napisze dla mnie coś w rodzaju erotycznego opowiadania - w wersji dość poważnej i parodii (jak się ma -naście lat to takie rzeczy jarają). No to napisała te opowiadania na kartce, o pewnym przystojnym znajomym ze szkoły co to robił sobie dobrze myśląc o mnie. I schowałam tę kartkę do pamiętnika, jak wyjechałam na wakacje mama sprzątała mi w pokoju i to znalazła. Pamiętnik odłożyła na miejsce, kartkę zabrała. A że zależało mi na tym opowiadaniu (wartość sentymentalna) to musiałam się o nie pytać, czy czasem go gdzieś nie znalazła... To był najniezręczniejszy moment z moją mamą. Znalezienie przez nią u mnie prezerwatyw to pikuś.

Do autorki wątku: nie przejmuj się! teraz się pewnie jakiś czas będziesz czuła niezręcznie. To nieuniknione. I twój TŻ i jego ojciec też. Teraz tylko trzeba bardziej uważać Ale nie masz się co przejmować, teraz możecie się czuć niezręcznie ale to minie, kwestia czasu.
I skoro jesteście w takiej sytuacji, że rzadko macie mieszkanie tylko dla siebie - polecam zamykanie drzwi na klucz. Ja bardzo długo tego nie robiłam, ale jak zaczęło się coś intymniejszego dziać między mną a TŻ-em, zaczęłam regularnie zamykać drzwi na klucz - "bo kot skacze na klamkę i otwiera drzwi"
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 10:32   #16
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Wpadliśmy...

Cytat:
Napisane przez aaanitka86 Pokaż wiadomość
co to znaczy Tż, bo nie czaję, bądź jestem za stara
tż to w skrócie Towarzysz Życia czyli chłopak, narzeczony

Cytat:
Napisane przez Nightflower Pokaż wiadomość
Jak się nie ma warunków by uprawiać seks to się tego nie robi.
Gorzej jak zawsze w domu ktoś jest i naprawdę nie ma jak
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 10:50   #17
zakochana08
Raczkowanie
 
Avatar zakochana08
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 108
Dot.: Wpadliśmy...

Ojejku, dziękuję Wam wszystkim! Czytając wasze opowiadania i doświadczenia zdałam sobie sprawę, że nie tylko ja zaliczyłam jakąś "wpadkę" . A co do pukania, to jego tata pukał, tylko to było na zasadzie, że zapukał i po sekundzie wszedł więc... A co do "wolnej chaty", to problem w tym, że praktycznie zawsze ktoś w domu jest... A czasami trudno pohamować swoją "ochotę" na chłopaka . Kurczę, jest mi tak wstyd, że to masakra... Już chyba nigdy Teściowi w oczy nie spojrzę...
zakochana08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 11:30   #18
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Wpadliśmy...

Dziewczyny,tak piszecie żeby kochać się jak nikogo nie ma w domu, a co mają zrobić osoby,( przykład-ja i TŻ) którym sytuacja taka, że nie ma nikogo w domu zdarza się raz na pare miesięcy, dosłownie?
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 11:40   #19
elisee15
Zadomowienie
 
Avatar elisee15
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
Dot.: Wpadliśmy...

Cytat:
Napisane przez zakochana08 Pokaż wiadomość
Jest mi głupio, wstyd i w ogóle, nie wyobrażam sobie jak spojrzę Teściowi w oczy...
Jak na razie to tylko ojciec twojego chłopaka, a nie teść
elisee15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-22, 11:43   #20
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Wpadliśmy...

Najbardziej myląca nazwa dla wątku ever.

Nie Wy pierwsi, nie ostatni - ojciec pewnie prędzej zrozumie, niż matka.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 11:46   #21
Niunia19000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3
Dot.: Wpadliśmy...

Może porozmawiaj z nim na osobności skoro tak Cię to męczy? Ja uważam, że seks jest normalną rzeczą i nie ma czego się wstydzić. Poproś go następnym razem, żeby zapukał i tyle ;-)
Niunia19000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 12:19   #22
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Wpadliśmy...

Skoro ojciec to olewa i udaje, że nic się nie stało zrób tak samo. To serio nic takiego ile razy my tak mieliśmy to nie zliczę
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 13:41   #23
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Wpadliśmy...

Cytat:
Napisane przez kiciakasia Pokaż wiadomość
nie masz wyjścia - teraz czyhaj, żeby przyłapać rodziców chłopaka, będziecie kwita
boskie


A tak serio - zupełnie się nie przejmuj Skoro jego tata zareagował normalnie, to znaczy że naprawdę nie ma sprawy. A tym bardziej skoro macie 19 lat to też zupełnie nie ma w tym nic dziwnego lub nienaturalnego Po prostu starajcie się unikać ponownego przyłapania No i na pewno będziecie się z tego śmiać za jakiś czas - dokładnie tak jak dziewczyny wyżej mówią
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 14:07   #24
taka_sobie_jedna
Wtajemniczenie
 
Avatar taka_sobie_jedna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: Wpadliśmy...

Ale się uśmiałam

Zwłaszcza, że na koncie mam podobną historię. Było to lata temu i uwierz, że teraz jak sobie to przypomnę, to zwijam się ze śmiechu
Nas, czyli mnie i ówczesnego chłopaka nakrył jego dużo starszy brat, który ogólnie znany był ze swojej wrodzonej wredności. Myśleliśmy, że nikogo nie ma w domu a on jakoś się gdzieś zaszył. Pikanterii dodaje fakt, że nigdy wcześniej nie miałam okazji go poznać i to było nasze pierwsze spotkanie. Zapoznawcze
Że tak powiem, poznał mnie dokładnie, bo zanim zdążyłam się nakryć kocem przez chwilę wszyscy zastygliśmy w mega szoku
Ale brat zachował klasę i pomimo okoliczności podał mi rękę i się przedstawił
taka_sobie_jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 14:19   #25
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Wpadliśmy...

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2013-01-24 o 14:10
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 17:30   #26
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: Wpadliśmy...

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to takie dobre, ze tatus do tego stopnia sie nie przejmuje, ze bez pukania sobie wchodzi, wiedzac ze tam jest dziewczyna.

No ale trzeba wnioski wyciagnac, albo klucz w drzwiach albo nic.
u mnie w domu jest to samo - wiele razy próbowałam namówić rodziców żeby pukali i nie dociera

Cytat:
Napisane przez 90agnieszka90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,tak piszecie żeby kochać się jak nikogo nie ma w domu, a co mają zrobić osoby,( przykład-ja i TŻ) którym sytuacja taka, że nie ma nikogo w domu zdarza się raz na pare miesięcy, dosłownie?
a mało jest opcji oprócz domu?

Cytat:
Napisane przez taka_sobie_jedna Pokaż wiadomość
Ale się uśmiałam

Zwłaszcza, że na koncie mam podobną historię. Było to lata temu i uwierz, że teraz jak sobie to przypomnę, to zwijam się ze śmiechu
Nas, czyli mnie i ówczesnego chłopaka nakrył jego dużo starszy brat, który ogólnie znany był ze swojej wrodzonej wredności. Myśleliśmy, że nikogo nie ma w domu a on jakoś się gdzieś zaszył. Pikanterii dodaje fakt, że nigdy wcześniej nie miałam okazji go poznać i to było nasze pierwsze spotkanie. Zapoznawcze
Że tak powiem, poznał mnie dokładnie, bo zanim zdążyłam się nakryć kocem przez chwilę wszyscy zastygliśmy w mega szoku
Ale brat zachował klasę i pomimo okoliczności podał mi rękę i się przedstawił
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 17:54   #27
Kohnelia20
Zakorzenienie
 
Avatar Kohnelia20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 499
Dot.: Wpadliśmy...

lipa że was nakrył no ale co ma gadać? normalna rzecz, ze sie kochacie a na przyszłość uważajcie bardziej
Kohnelia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 18:36   #28
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Wpadliśmy...

Cytat:
"o, dzien dobry"

:d
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 18:41   #29
Verunka
Zadomowienie
 
Avatar Verunka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Montenegro
Wiadomości: 1 250
Dot.: Wpadliśmy...

a moim zdaniem, TZ powinien wziac ojca na poważną męską rozmowe i mu wygarnąć, że co sobie wyobraża włazić jak Ty jesteś

nie zazdroszcze sytuacji, ale po prostu dla własnego komfortu przez jakiś czas spotykajcie sie gdzie indziej bedzie dobrze
__________________
"A ja bez ciebie jak wiadro bez wody, jak śliwka bez pestki,
bez poręczy schody"




Verunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 19:05   #30
majcia2
Raczkowanie
 
Avatar majcia2
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 252
Dot.: Wpadliśmy...

No trochę krępująca sytuacja. Ja jak byłam świeżo po ślubie to mieszkałam około roku u teściowej w domu i też tam była męża siostra i żeby nie było takich sytuacji to sobie z mężem w pokoju założyliśmy zamek w drzwiach
majcia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:59.